Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ας μου θυμισει καποιος , καποιο site στο οποιο βαζοντας το ιμει να δω τα στοιχεια του τηλεφωνου...

Νομιζω οτι κατι ειχε αναφερει καποιος εδω αλλα πιο παλια..

 

http://www.Imei.info

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ και τους 2!!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

με την σειρα μου να κανω αλλες 2 ερωτησεις:

1) ποιο τζαμακι εχετε να προτεινετε;

2) γιατι ενω εχω απενεργοποιησει την αυτοματη περιστροφη οταν ειμαι στον chrome γυρναει αυτοματα αν γυρισω το κινητο;

 

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

με την σειρα μου να κανω αλλες 2 ερωτησεις:

1) ποιο τζαμακι εχετε να προτεινετε;

2) γιατι ενω εχω απενεργοποιησει την αυτοματη περιστροφη οταν ειμαι στον chrome γυρναει αυτοματα αν γυρισω το κινητο;

 

ευχαριστω πολυ

 

Μηπως εχεις περασει καποιο custom θεμα και μπερδευεσαι οτι το εχεις απενεργοιησει ενω το εχεις ενεργοποιησει;

Μηπως εχεις περασει καποια εφαρμογη ή εκκινητη με αυτο το feature;

Επειδη εχω να δουλεψω chrome κατι μηνες μηπως το εβαλαν σαν feature;

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις περασει καποιο custom θεμα και μπερδευεσαι οτι το εχεις απενεργοιησει ενω το εχεις ενεργοποιησει;

Μηπως εχεις περασει καποια εφαρμογη ή εκκινητη με αυτο το feature;

Επειδη εχω να δουλεψω chrome κατι μηνες μηπως το εβαλαν σαν feature;

 

δεν εχω πειραξει τιποτα μεσα στο chrome οπως ηταν απλα εκανα συνδεση το account μου για τα bookmarks

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω πειραξει τιποτα μεσα στο chrome οπως ηταν απλα εκανα συνδεση το account μου για τα bookmarks

Από περιέργεια μόλις το δοκίμασα και δεν περιστρέφεται στο chrome αλλά ούτε κάπου άλλου. Κάποια ρύθμιση θα έχει πειραχτεί.

Link to comment
Share on other sites

Από περιέργεια μόλις το δοκίμασα και δεν περιστρέφεται στο chrome αλλά ούτε κάπου άλλου. Κάποια ρύθμιση θα έχει πειραχτεί.

 

ισως δεν το εθεσα καλα, το θεμα μου κυριως ειναι στην bet365 που εχω κανει προσθηκη απο το chrome καθως δεν εχει δικη της εφαρμογη, και εκεινη γυριζει οποτε γυριζω το κινητο. που θα παει κατι θα βρω

 

σε ευχαριστω πολυ για το χρονο σου φιλε νασο

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα το mirrorshare για να στείλω βίντεο στην τηλεόραση μου (Samsung MU9002) αλλά απέτυχα πλήρως.

 

Την τηλεόραση τη βρίσκει γρήγορα μέσω Wifi, συνδέεται κανονικά αλλά τα βίντεο δεν παίζουνε. Κολλάνε, ο ήχος μία είναι και μία δεν είναι, και γενικά μέχρι 2-3 δευτερόλεπτα παίζουν στην TV. Το βίντεο συνεχίζει να παίζει στην οθόνη του κινητού, αλλά στην τηλεόραση σα να μένει πίσω στο χρόνο και αμέσως κολλάει.

Στην ίδια TV τα κινητά και tablet της Samsung αλλά και το Ipad της συζύγου παίζουν άψογα. Το ίδιο άψογα στέλνει και το laptop Windows 10.

Το P9 Lite της κόρης μου, παρουσιάζει αντίστοιχη συμπεριφορά με το P20 Pro. Κάπως λιγότερα σπασίματα, αλλά μέχρι 5 δευτερόλεπτα βίντεο το πολύ και μετά κόβεται. Ήχος δεν περνάει.

Της τηλεόρασης της πέρασα το τελευταίο firmware με ημερομηνία μέσα στον Οκτώβριο. Η ταχύτητα μεταξύ κινητού και άλλων συσκευών στο ίδιο δίκτυο είναι 28 Mbyte/sec στο κατέβασμα και 23 Mbyte/sec στο ανέβασμα, υπεραρκετές ταχύτητες για βίντεο.

Το έχει δοκιμάσει κανένας άλλος με επιτυχία το mirrorshare;

GH 198, GH 388, 8110, T39m,....., S7 Edge, P20 Pro, 1+ 8 Pro, 1+ 8T
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον φταίει η ανάλυση του βίντεο; ή τα fps που τραβάς βίντεο; κάπου είχε αναφερθεί σε προηγούμενη σελίδα αυτό με τα βίντεο
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον φταίει η ανάλυση του βίντεο; ή τα fps που τραβάς βίντεο; κάπου είχε αναφερθεί σε προηγούμενη σελίδα αυτό με τα βίντεο

Δεν έχει πρόβλημα μόνο με τα βίντεο που τραβάω, αλλά ακόμη και με Youtube. Σε όλα τα cast το κάνει.

GH 198, GH 388, 8110, T39m,....., S7 Edge, P20 Pro, 1+ 8 Pro, 1+ 8T
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!! Κάτοχος p20 pro από μέσα Αυγούστου και απόλυτα ικανοποιημένος με την συσκευή!

Ερώτηση τώρα!! Είναι κανένας από εσάς που να μην έχει πάρει την τελευταία ενημέρωση σε 156;;;;;η είμαι ο μόνος!! Και δεύτερη ερώτηση!λέω να αλλάξω το εργοστάσιακο τζαμακι! Τι έχετε να προτείνετε;;; θήκες έχω μόνο 2 spigen 1 γνήσια huawei και αυτή που είχε μέσα!! Το αναφέρω μήπως παίζει ρόλο!!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

Edited by Kokakias11
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!! Κάτοχος p20 pro από μέσα Αυγούστου και απόλυτα ικανοποιημένος με την συσκευή!

Ερώτηση τώρα!! Είναι κανένας από εσάς που να μην έχει πάρει την τελευταία ενημέρωση σε 156;;;;;η είμαι ο μόνος!!

Κι εμένα άργησε , μέχρι που έκανα αλλαγή στην κάρτα που έχει τα data. Είχα τα Data στη SIM2(Cosmote) και τα γύρισα στη SIM2 (VF) για λίγο. Έκανα manual update και την κατέβασε αμέσως.

GH 198, GH 388, 8110, T39m,....., S7 Edge, P20 Pro, 1+ 8 Pro, 1+ 8T
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλαβω τι γίνεται... Φίλος με ίδιο κινητό τις έχει πάρει κανονικά...!

 

Καταρχην η συσκευη ειναι αγορασμενη απο ελληνικο πολυκαταστημα οπως κωτσοβολος/πλαισιο/public ή ειναι απο σκρουτζομαγαζο;

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην η συσκευη ειναι αγορασμενη απο ελληνικο πολυκαταστημα οπως κωτσοβολος/πλαισιο/public ή ειναι απο σκρουτζομαγαζο;

 

Από κωτσοβολο! 18/8!

Link to comment
Share on other sites

Από κωτσοβολο! 18/8!

 

Τοτε δοκιμασε να κανεις χειροκινητα αναζητηση για αναθμισεις αν δεν το εχεις δοκιμασει ακομα, αλλιως μπορεις να δοκιμασεις διαφορες μεθοδους που σε αλλους πιανει κι αλλους οχι οπως να δοκιμασεις με αλλη sim, να κανεις αναζητηση για updates μεσω mobile data, να κανεις restart. Μπορεις αν θες να δοκιμασεις κι επαναφορα εργοστασιακων αν εισαι τοσο ανηπομονος αλλα οι αναβαθμισεις ερχονται σε "κυματα" και βασει IMEI γιατι φαντασου αν το εστελναν ταυτοχρονα σε ολους ο server θα επεφτε το πρωτο λεπτο.

Οπως καταλαβαινεις απλα υπομονη.

 

Ο φιλος σου το εχει αγορασμενο κι αυτος απο τον κωτσοβολο;

Edited by PapaDarxon

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Τοτε δοκιμασε να κανεις χειροκινητα αναζητηση για αναθμισεις αν δεν το εχεις δοκιμασει ακομα, αλλιως μπορεις να δοκιμασεις διαφορες μεθοδους που σε αλλους πιανει κι αλλους οχι οπως να δοκιμασεις με αλλη sim, να κανεις αναζητηση για updates μεσω mobile data, να κανεις restart. Μπορεις αν θες να δοκιμασεις κι επαναφορα εργοστασιακων αν εισαι τοσο ανηπομονος αλλα οι αναβαθμισεις ερχονται σε "κυματα" και βασει IMEI γιατι φαντασου αν το εστελναν ταυτοχρονα σε ολους ο server θα επεφτε το πρωτο λεπτο.

Οπως καταλαβαινεις απλα υπομονη.

 

Ο φιλος σου το εχει αγορασμενο κι αυτος απο τον κωτσοβολο;

 

Ναι από κωτσοβολο και αυτός! Ρεσταρτ;;;; λες να δοκιμάσω και με άλλη κάρτα;;; όλοι μας κόσμοτε έχουμε...!

Link to comment
Share on other sites

Ναι από κωτσοβολο και αυτός! Ρεσταρτ;;;; λες να δοκιμάσω και με άλλη κάρτα;;; όλοι μας κόσμοτε έχουμε...!

 

Vodafone Εχω εγω και ειμαι στην 156.

 

τι λετε για αυτην την θηκη;https://www.aliexpress.com/item/Olaf-Magnetic-Glass-Phone-Case-For-Huawei-P20-Lite-Pro-Metal-Frame-Bumper-Case-For-iPhone/32885917194.html?spm=2114.search0604.3.189.723a6855dBktUo&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10065_5024915_10068_318_319_317_10696_450_10084_10083_10618_452_535_534_10304_10307_533_10820_532_10821_10302_204_10059_10884_323_10887_100031_320_321_322_5727615_5727715_10103_448_449_5727815,searchweb201603_35,ppcSwitch_0&algo_expid=7dbd1834-c75e-44b2-a0a7-d6c19303206a-23&algo_pvid=7dbd1834-c75e-44b2-a0a7-d6c19303206a λετε να εχω θεμα με παρεμβολες λογω μαγνητων;

Link to comment
Share on other sites

Ναι από κωτσοβολο και αυτός! Ρεσταρτ;;;; λες να δοκιμάσω και με άλλη κάρτα;;; όλοι μας κόσμοτε έχουμε...!

 

δεν χανεις κατι να τα δοκιμασεις αλλα πριν μπεις σε αυτη τη διαδικασια περνα την εφαρμογη FirmwareFinder απο το PlayStore και ελεγξε αν οι αναβαθμισεις αυτες εχουν γινει approved για το IMEI σου. Αν εχουν γινει approved τοτε δοκιμαζεις με αλλη sim αν ομως δεν εχει γινει approved τοτε αδικος κοπος.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

δεν χανεις κατι να τα δοκιμασεις αλλα πριν μπεις σε αυτη τη διαδικασια περνα την εφαρμογη FirmwareFinder απο το PlayStore και ελεγξε αν οι αναβαθμισεις αυτες εχουν γινει approved για το IMEI σου. Αν εχουν γινει approved τοτε δοκιμαζεις με αλλη sim αν ομως δεν εχει γινει approved τοτε αδικος κοπος.

 

Στο προγραμμα που λες (που δεν το ηξερα) μου λεει και για την 9.0.0.108 (λογια ειναι η pie) και μου εχει και την 159 εκδοση που λεμε εδω

Link to comment
Share on other sites

δεν χανεις κατι να τα δοκιμασεις αλλα πριν μπεις σε αυτη τη διαδικασια περνα την εφαρμογη FirmwareFinder απο το PlayStore και ελεγξε αν οι αναβαθμισεις αυτες εχουν γινει approved για το IMEI σου. Αν εχουν γινει approved τοτε δοκιμαζεις με αλλη sim αν ομως δεν εχει γινει approved τοτε αδικος κοπος.

 

Γράφει αυτό που λες! Δοκίμασα και με τις 2 κάρτες της μάνας μου αλλά τίποτα πάλι!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...