Jump to content

Αν σας απατούσε...


sakaflias
 Κοινοποίηση

Αν σας απατούσε...  

425 members have voted

  1. 1. Αν σας απατούσε...

    • Θα έφευγα (δεν το αντέχω,δεν αξίζει)
      279
    • Θα έμενα (τον/την αγαπώ)
      40
    • Θα το πληρώσει με το ίδιο νόμισμα
      70
    • Αδιαφορία
      36


Recommended Posts

ωραία όλα αυτά αλλα γιατί δεν λέτε αν εσείς έχετε απατήσει και τί κάνατε μέτα?

για ανοίξτε ενα τέτοιο θέμα να δούμε.... :p

I love honda jazz!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 689
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ωραία όλα αυτά αλλα γιατί δεν λέτε αν εσείς έχετε απατήσει και τί κάνατε μέτα?

για ανοίξτε ενα τέτοιο θέμα να δούμε.... :p

Γιατί, περιμένεις να πει κανείς την αλήθεια; :O

Link to comment
Share on other sites

e den exo apathsei..ektos an pianete pou prin apo xronia eno eixa ksekinhsei mia sxesh(o 8eos na thn kanei ka8os den eixe xarakthristika sxeshs),eixa er8ei "konta" me ena allo paidi...

pianete?

giati an nai,tote na sas po ti ekana(xorisa fysika)

an oxi de sas to leo :p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

an xasei ton au8ormhtismo tou kai einai pio mazemenos kai epifilaktikos tote de deixneio olo ton eayto tou...kati pou arga h grhgora 8a fanero8ei kai isos kai xeiroterepsei thn katastash

 

 

symfono 100000%!!!!!! :)

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά δεν ξέρω ποια θα ήταν η άμεση αντίδραση μου... Σίγουρα θα χώριζα και μάλλον... θα αγρίευα... έτσι για να του μείνω αξέχαστη... :shock: :mad: :knife: :whip: :shoot: :vava: :cool:

Παντως να εχεις υποψιν σου πως δεν κερδιζεις τιποτα απατοντας τον με τον πρωτο τυχοντα.

Καλο θα ειναι να μην μας φταινε ολοι οι αντρες η οι ολες οι γυναικες αν με καποιον/καποια εχουμε ασχημη εμπειρια.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Γιατί, περιμένεις να πει κανείς την αλήθεια; :O

 

 

λες να κάνουν όλοι τις παπιες? πες μας εσυ σουβλάκι, κάνε την αρχή

I love honda jazz!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

gia na apanthso epitelous kai sto thread..

an me apathsei na paei sto kalo...siga mhn katso na asxolh8o parapano..poso mallon na katso na grapso kai se thread ti 8a ekana an me keratone...

sth mamaka tou kai sthn tyxerh pou ton kerdise...ante kai sta dika ths :p

 

ps.doksa to 8eo den nomizo na exei futrosei tpt akoma sto kefalaki moy..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

gia na apanthso epitelous kai sto thread..

an me apathsei na paei sto kalo...siga mhn katso na asxolh8o parapano..poso mallon na katso na grapso kai se thread ti 8a ekana an me keratone...

sth mamaka tou kai sthn tyxerh pou ton kerdise...ante kai sta dika ths :p

 

ps.doksa to 8eo den nomizo na exei futrosei tpt akoma sto kefalaki moy..

 

xmmm...les?!?!?!gia psaxu ligo kalitera!!!! :X :p :blink: :what:

 

 

 

p.s. freak astieuomai... :D

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

:) fysikotata k ennoeitai..apla etsi mu hr8e h flashia blepontas thn foto sthn ypografh su!....giati me tetoio malli ean eixes k esy...8a htan dyskolo na to katalavaineis ean fytronei h oxi... :p :p :p

 

 

btw: to malli sthn sygekrimenh foto fysaei ;)

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα πολύ το όλο θέμα και κατέληξα:

Στην λεγάμενη δεν θα έκανα τίποτα... δεν αξίζει καν να ασχοληθώ.

Σε εκείνον θα έριχνα ένα καλό χέρι ξύλο αν ήξερε ότι ήμουν με την τύπισσα. Τώρα που το ξανασκέφτομαι, θα το έτρωγε ούτως ή άλλως, έτσι για εκτόνωση...

Εμένα θα με έβαζα σε εξεταστική γιατί κάτι δεν έκανα καλά για να μου την κάνει η κυρία... Μην τα ρίχνουμε όοοοοολα στις γκόμενες... ;)

I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα πολύ το όλο θέμα και κατέληξα:

Στην λεγάμενη δεν θα έκανα τίποτα... δεν αξίζει καν να ασχοληθώ.

Σε εκείνον θα έριχνα ένα καλό χέρι ξύλο αν ήξερε ότι ήμουν με την τύπισσα. Τώρα που το ξανασκέφτομαι, θα το έτρωγε ούτως ή άλλως, έτσι για εκτόνωση...

Εμένα θα με έβαζα σε εξεταστική γιατί κάτι δεν έκανα καλά για να μου την κάνει η κυρία... Μην τα ρίχνουμε όοοοοολα στις γκόμενες... ;)

Και γιατί όχι ένα μπερντάκι και στους δύο και μετά βάλλε τον εαυτό σου όπου θες.

http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

Το σκέφτηκα πολύ το όλο θέμα και κατέληξα:

Στην λεγάμενη δεν θα έκανα τίποτα... δεν αξίζει καν να ασχοληθώ.

Σε εκείνον θα έριχνα ένα καλό χέρι ξύλο αν ήξερε ότι ήμουν με την τύπισσα. Τώρα που το ξανασκέφτομαι, θα το έτρωγε ούτως ή άλλως, έτσι για εκτόνωση...

Εμένα θα με έβαζα σε εξεταστική γιατί κάτι δεν έκανα καλά για να μου την κάνει η κυρία... Μην τα ρίχνουμε όοοοοολα στις γκόμενες... ;)

 

Γιατί να φάει όμως αυτός το ξύλο, από τη στιγμή που η .. κυρία σου δεν σε σεβάστηκε;

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να φάει όμως αυτός το ξύλο, από τη στιγμή που η .. κυρία σου δεν σε σεβάστηκε;

 

Και γιατί όχι;;; :shifty:

(Πολύ σε είδα να ανησυχείς... :cry: μήπως έχεις κάνει τίποτα;;; :lol: :lol: )

I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Καθόλου, πίστεψέ με.. :)

Απλά δεν το θεωρώ λογικό, διότι για μένα φταίει πρώτα το ετερον σου ήμισυ (που δεν σ' έχει σε εκτίμηση :lol:), που κούνησε την ουρά του και μετά ο άλλος...

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Σε εκείνον θα έριχνα ένα καλό χέρι ξύλο αν ήξερε ότι ήμουν με την τύπισσα.

Και αν πήγαινες για "μαλλί" και τις έτρωγες? σκέψου και αυτό το ενδεχόμενο.

Εξάλλου δεν βρίσκω λάθος απο την μεριά του "εραστή". :rolleyes: :rolleyes:

 

Στο θέμα μας... και πως ξέρεις οτι ο/η σύντροφος ΔΕΝ σε κερατώνει/κεράτωσε?

Προσωπικά δεν με ενδιέφερε ποτέ αύτο το θέμα, ούτε στο μέλλον. Εχω ζήσει αρκετές παρόμοιες καταστάσεις (απο την μεριά αυτου που θέλεις να δείρεις anderson :X ) οπότε το θεωρώ φύση αδύνατο να ΜΗΝ συμβεί ποτε.

Καλά να περνάμε και καλή καρδιά... όλοι κάνουμε τις "αλητίες" μας... γιατί όχι και ο/η σύντροφός μας? :D :D

+

(είμαι αγράμματος και υπογράφω με σταυρό)

Link to comment
Share on other sites

gia na apanthso epitelous kai sto thread..

an me apathsei na paei sto kalo...siga mhn katso na asxolh8o parapano..poso mallon na katso na grapso kai se thread ti 8a ekana an me keratone...

sth mamaka tou kai sthn tyxerh pou ton kerdise...ante kai sta dika ths :p

 

ps.doksa to 8eo den nomizo na exei futrosei tpt akoma sto kefalaki moy..

Βιβη μετα συγχωρησεως αλλα εισαι αρκετα αυστηρη.Δεν εχεις σκεφτει τι δεν βρηκε σε σενα και ειχε παραλληλα αλλη?Καλο θα ειναι να κανουμε την αυτοκριτικη μας.Αν εσυ εβρισκες καποιον επειδη απλα ηταν καλυτερος εμφανισιακα αντρας απο το αγορισ σου και ειχατε κανει ερωτα καποιες φορες σημαινει οτι δεν αγαπας το αγορι σου?Η αν ειχε ανασφαλιες το αγορι σου απο σενα επειδη φοβοτανε οτι μπορει να τον κερατωνες τι θα εκανες?Δεν θα σε εσπρωχνε πιο κοντα στον αλλον που μπορει να σε φλερταριζε αλλα εσυ δεν ενεδιδες?

Νομιζω οτι καθενας κανει τις επιλογες του.Αλλα να σκεφτομαστε και το χειροτερο.Δηλαδη το πως θα θελαμε να μας φερθει ο αλλος αν καναμε εμεις την κουτσουκελα.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Βιβη μετα συγχωρησεως αλλα εισαι αρκετα αυστηρη.Δεν εχεις σκεφτει τι δεν βρηκε σε σενα και ειχε παραλληλα αλλη?Καλο θα ειναι να κανουμε την αυτοκριτικη μας.Αν εσυ εβρισκες καποιον επειδη απλα ηταν καλυτερος εμφανισιακα αντρας απο το αγορισ σου και ειχατε κανει ερωτα καποιες φορες σημαινει οτι δεν αγαπας το αγορι σου?Η αν ειχε ανασφαλιες το αγορι σου απο σενα επειδη φοβοτανε οτι μπορει να τον κερατωνες τι θα εκανες?Δεν θα σε εσπρωχνε πιο κοντα στον αλλον που μπορει να σε φλερταριζε αλλα εσυ δεν ενεδιδες?

Νομιζω οτι καθενας κανει τις επιλογες του.Αλλα να σκεφτομαστε και το χειροτερο.Δηλαδη το πως θα θελαμε να μας φερθει ο αλλος αν καναμε εμεις την κουτσουκελα.

Sorry, αλλά νομίζω ότι είσαι τελείως λάθος. Οπως και να χει, πρώτα χωρίζεις και μέτα πας με άλλον. Έτσι τουλάχιστον κάνουν οι πολιτισμένοι...

Link to comment
Share on other sites

τι σχεση εχει ο πολιτισμος?Μπορει απλα να περναει κριση η σχεση σου και να δοκιμασεις να πας με αλλον/η επειδη απλα σου γυαλισε ο αλλος και δεν θες να χωρισεις κατα αναγκη.Δηλαδη για να πας με αλλον πρεπει να χωρισεις με τον προηγουμενο?Συγνωμη αλλα το θεωρω πολυ περιοριστικο.Αν η σχεση μου δεν παει καλα μπορω να την κρατησω ενω παραλληλα να εχω δοκιμασει κατι αλλο και αν αποφασισω τι ειναι καλυτερο τοτε να επιλεξω.Για να φτασω στο σημειο να σκεφτω αλλον σημαινει απλα οτι δεν με καλυπτει επαρκως ο συντροφος μου και ειμαι μαζι του για οσο καιρο δεν βρω αλλον/αλλη καλυτερο/η η μπορει να δωσω καποιο χρονο στην σχεση μου και μετα να ανακοινωσω οτι τα εχω με αλλη και οτι αποφασισα να μεινουμε μαζι γιατι εσυ εισαι η καλυτερη η αποφασισα να χωρισω μαζι σου γιατι δεν με καλυπτεις πια.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

να πω και κατι αλλο?Αν η σχεση δεν ειναι επιφανειακη μπορει να αντεξει ξενοπηδημα.Αλιμονο αν χωριζαμε για ενα πηδημα.Σημασια πρωτα απο ολα εχει να αγαπας τον αλλον και οχι το ποσους και ποτε θα πηδηξεις.Συγνωμη που το λεω ετσι αλλα τα πηρα λιγο γιατι δεν μπορω να ακουω για πολιτισμο.Δηλαδη δεν ειναι πολιτισμος να συγχωρω τον αλλον και τα ξαναβρισκουμε η ανεχομαι τα ξενοπηδηματα του αλλου προκειμενου να μην το χασω?Αν αγαπας πολυ καποιον δεχεσαι και τις κουτσουκελες του.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Αγάπη σημαίνει σεβασμός. Αυτά τα "ανέχομαι και την κουτσουκέλα του" για μένα δείχνουν αρρώστημένη εξάρτηση. Τι άλλο μπορεί να συμβαίνει όταν μένεις με κάποιον που ΔΕΝ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ, γιατί για να το κάνει δεν σε αγαπάει... Αξιοπρέπεια είναι το παν... Και γι'αυτούς που μίλησαν για ξύλο... το να χτυπησει καποιος μια γυναικα ειναι για μενα ανανδρο.Άλλωστε το πιο πιθανό είναι να σκεφτεί ότι του άξιζε...
There is only one way... My way... The kounelis way... :shifty: :cool:
Link to comment
Share on other sites

@Tomorrow μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλα λόγια μην λες. Αν αύριο - μεθαύριο σου "φάει" κάποιος την γυναίκα - κοπέλα, εσύ κάτσε και σκέψου που έφταιξες... πλάκα κάνεις; Το πρώτο που θα σκεφτείς είναι πως θα βρεις αυτόν τον π@ύστη που σου την έφαγε και το δεύτερο πως θα καταφέρεις να την εκδικηθείς.

Τελικά βέβαια το πιο πιθανό είναι να το ξανασκεφτείς και απλά να διακόψεις την σχέση, όπως θα έκανε και ο κάθε "πολιτισμένος άνθρωπος". Αν πάλι είσαι αρρωστημένα εξαρτημένος όπως αναφέρθηκε, θα την συγχωρέσεις, αλλά θα κάνεις κακό στον εαυτό σου.

Και ρε παιδιά... το sex είναι το ήμισυ μιας σχέσης. Όταν αρχίσουν τα ξενοπηδήματα, η σχέση καθίσταται άκρως προβληματική δεν το συζητάμε.

 

Ο μόνος λόγος να κρατήσεις σχέση μετά από μοιχεία είναι τα μικρά παιδιά. Εκεί κάνουν τουμπεκί ψιλοκομμένο και οι δύο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...