Jump to content

Sony Ericsson T630


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρά είναι η κεραία, μην αγχώνεσαι.

Βugs ποτέ δεν είχε κανένα σοβαρό μιας και ουσιαστικά είναι αναβαθμισμένη έκδοση του Τ610, μόνο κάτι μικροπράγματα.

Πχ. ένα από τα πιο σημαντικά που θυμάμαι είναι ότι αν στείλεις ένα μήνυμα σε πολλούς μαζί χρησιμοποιώντας την επιλογή πολλοί παραλήπτες αποθηκεύει μόνο τον ένα και σου δίνει αναφορά μόνο για αυτόν. Τέτοια πράγματα.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αυτό με τους πολλούς παραλήπτες και την αναφορά υπάρχει στα ericsson πολλά χρόνια... (από την εποχή του t29s τουλάχιστον) να δούμε πότε θα μπουν στο κόπο να το διορθώσουν..
Link to comment
Share on other sites

πες στο φίλο σου να πάρει το Τ630 γιατί εκτός των όσων ανέφεραν τα παιδιά παραπάνω έχει και ξεκλείδωτες υπέρυθρες σε αντίθεση με πολλά μοντέλα nokia..(μπλιαχχχχχ...)

 

Μία Ερώτηση:(ίσως και off topic-συγχωρέστε με!!)

Τα αρχεία .sis μπορεί να τα διαβάσει το Τ630? ή είναι αρχεία μόνο για υπολογιστή?

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 (17 Αύγ. 2004 , 10:55)

 

 

Μία Ερώτηση:(ίσως και off topic-συγχωρέστε με!!)

Τα αρχεία .sis μπορεί να τα διαβάσει το Τ630? ή είναι αρχεία μόνο για υπολογιστή?

 

 

Τα αρχεία sis είναι μόνο για symbian κινητά.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

δηλαδή είναι μόνο για nokia?ή και για άλλα κινητά?(εκτός sony ericsson)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που το θυμήθηκα...

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση σε όλους τους χρήστες του Τ630..

όταν αρχικά αγοράσατε τη νέα σας συσκευή στο κουτί της εταιρίας υπήρχε το αυθεντικό λουράκι της εταιρίας ή οχι?

(ρωτάω γιατί ένας φίλος μου που πήρε την συσκευή είχε λουράκι αυθεντικό s.e. ενώ εγω δεν είχα...)

Παιζει ρόλο το κατάστημα από το οποίο θα το πάρεις ή και η συνδρομή που θα το πάρεις? (κατά τη γνώμη μου δεν νομίζω αφού έχουν να κάνουν σχέση με την κατασκευαστική εταιρία και όχι με αυτήν από την οποία το αγοράζεις..)

θέλω να ξέρω αν ειναι να ζητήσω "τα ρέστα" από την εταιρία που το αγόρασα( μέσω αναβάθμισης από τα κεντρικά του multirama Γερμανός της Αθήνας)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 (17 Αύγ. 2004 , 12:10)

 

δηλαδή είναι μόνο για nokia?ή και για άλλα κινητά?(εκτός sony ericsson)

 

 

Είναι για κινητά με Symbian γενικά αλλά παίζει ρόλο η έκδοση Symbian που έχει κάθε κινητο.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 (17 Αύγ. 2004 , 12:55)

 

πες στο φίλο σου να πάρει το Τ630 γιατί εκτός των όσων ανέφεραν τα παιδιά παραπάνω έχει και ξεκλείδωτες υπέρυθρες σε αντίθεση με πολλά μοντέλα nokia..(μπλιαχχχχχ...)

 

Μία Ερώτηση:(ίσως και off topic-συγχωρέστε με!!)

Τα αρχεία .sis μπορεί να τα διαβάσει το Τ630? ή είναι αρχεία μόνο για υπολογιστή?

 

 

Dikio exeis...afto einai poli vasiko! Ta perissotera kinita kai idiws ta nokia exoun kleidwmenes iperithres kai stin ousia den mporeis na kaneis tpt!!! einai poli spastiko! kai to bluetooth pou exei teleio....kai merika panasonic kai sharp kserw oti exoun locked irda. :wacko:

ti tis vazoun? gia mostra?

Link to comment
Share on other sites

Παιδες,

 

 

ΤοT630 έχει πλεον 200 και κάτι ευρώπουλα!!!

 

Το γνωριζω καλά γιατί μόλις χθες το εκανα δικό μου.Πραγματικά εκπληκτικο κινητό */και με αυτή την τιμή.... δεν το συζητάμε καθόλου*/

 

Απλώς τώρα ψάχνω να δώ τι μπορώ να του φορτώσω πανω..WALLPAPERS,ringtones,themes,games

 

Δυστυχώς υπάρχει ενας περιορισμος χώρου.

Εχει αναβαθμιστει η κάμερα της συσκευης, ξέρει κανείς; Το λεω αυτο γιατι μου εχει την επιλογη να βγάζω φωτογραφίες στα 640χ480 :).....

 

αν εχετε κανα καλο link(νέο-παλιό) για το τ630 δώστε το...

IF (people_can_fly)=True THEN

___(I_can_fly_too)=1________

END IF_____________________

Φωτογραφίες από τους ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει η δυνατότητα για 640*480 αλλά δεν αξίζει τον κόπο. Ο φακός παραμένει ο ίδιος και απλά το κινητό μεγενθύνει την φωτογραφία. Η ποιότητα που βγάζει δεν είναι και τόσο καλή οπότε καλύτερα να κάνεις αυτήν την δουλεία με κάποιο πρόγραμμα της προκοπής στο pc σου.
Link to comment
Share on other sites

ψάξε στο forum!υπαρχουν 2 θέματα. 1 με ringtones, κτλ καθώς και 1 με gamew,applications για Τ630...

δες και στην υπογραφή μου!!έχω αρκετά...αρκεί να έχεις usb ή υπέρυθρες στο pc σου!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Mariel thanks a lot

 

Exeis poly stuff pros diathesi....elpizw na einai kala ola osa katevazw

 

Plaka ,plaka exw katevasei arketa mb an kai kapoia stigmi elpizw na ta fortwsw.

den exw iperithres alla tha valw bluetooth poly sintoma

IF (people_can_fly)=True THEN

___(I_can_fly_too)=1________

END IF_____________________

Φωτογραφίες από τους ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω βρε!!χαρά μου να σας βοηθώ!!!

προσεχως θα κατεβάσω κ άλλα ringtone που μου έχουν ζητήσει τα παιδιά.

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι?

εδω και καιρό αντιμετωπίζω το εξης προβλημα στο κινητο μου...

εχω ενα μηνυμα στα εισερχόμενα απο τον αποστολέα μαρια για παράδειγμα και θέλω να το αποθηκευσω στο φακελο σιμ ωστε να μπορω να τα ανοιγω και απο αλλο κινητο... ε οταν το κανω αυτο στο φάκελο σιμ το μηνυμα αποθηκευεται μεν σωστά ως προς το περιεχόμενο του αλλά αντί για τον αποστολέα "μαρία"(που ανέφερα πριν) εμφανίζει το ονομα 2004 ή κάποιο άλλο π.χ. κώστας ... (ονόματα τα οποία υπάρχουν στον κατάλογο μου αλλά δεν έχουν καμία σχέση με τον πραγματίκό αποστολέα του μηνύματος)

να τονίσω οτι ο αποστολέας έχει μια εγγραφή στον κατάλογο (μόνο τον αριθμό του κινητού)

γιατί συμβαίνει αυτό?τι πρόβλημα υπάρχει?

οταν τα βάζω σε άλλη συσκευή μου εμφανίζει κανονικά τον αποστολέα..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Καλό και πρωτότυπο! ;)

Είναι εύκολο να πας σε ένα service της SE;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου ευκολο!!!!!!

είμαι στη μυτιλήνη... στο γερμανό δεν λέει να το πας (σου πέρνει τα μαλλιά της κεφαλής σου κ άς έχεις εγγύηση...)

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 (27 Αύγ. 2004 , 23:45)

 

Καθόλου ευκολο!!!!!!

είμαι στη μυτιλήνη... στο γερμανό δεν λέει να το πας (σου πέρνει τα μαλλιά της κεφαλής σου κ άς έχεις εγγύηση...)

 

 

Και κάνει και βδομάδες να στο φτιάξει...

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kalispera...prin kati meres pira to kinitaki kai evala mesa tin karta sim mou,piga na anoiksw to evretirio kai mou leei to evretirio einai adeio,thelete na antigrapsoume tin karta sim sas??? :blink:

ti koulo einai afto?diladi den mporei na ta anoigei kateftheian apo tin karta sim???

epeisis alli erwtisi...meta tin prwti fortisi taraksa to kinito stis anapantites,sta sms,sta tilefwna kai stis foto kai mou kratise sxedon 1misi mera.....na anisixisW????

i einai fisiologiko?

kserw oti i mpataria doulevei normal meta apo 3fortiseis....

dwste mou ta fwta sas!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια! Επιτέλους μου έρχεται κι εμένα το T630, στο πανέμορφο μαύρο χρώμα :D

Ερώτηση όμως, σε κάτι που άκουσα τελευταία και θέλω επιβεβαίωση: παίζει wav αρχεία;;;

Μετά το M55 θα ξενερώσω αν το T630 δεν παίζει τα wavs του τελικού του EURO!!!

 

 

 

 

 

------------------------

Σήκωσεεεεεέ το.....

(κολλημένος)

Follow the path of the shepherd...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος mariel19 (27 Αύγ. 2004 , 15:17)

 

να ρωτησω κατι?

εδω και καιρό αντιμετωπίζω το εξης προβλημα στο κινητο μου...

εχω ενα μηνυμα στα εισερχόμενα απο τον αποστολέα μαρια για παράδειγμα και θέλω να το αποθηκευσω στο φακελο σιμ ωστε να μπορω να τα ανοιγω και απο αλλο κινητο... ε οταν το κανω αυτο στο φάκελο σιμ το μηνυμα αποθηκευεται μεν σωστά ως προς το περιεχόμενο του αλλά αντί για τον αποστολέα "μαρία"(που ανέφερα πριν) εμφανίζει το ονομα 2004 ή κάποιο άλλο π.χ. κώστας ... (ονόματα τα οποία υπάρχουν στον κατάλογο μου αλλά δεν έχουν καμία σχέση με τον πραγματίκό αποστολέα του μηνύματος)

να τονίσω οτι ο αποστολέας έχει μια εγγραφή στον κατάλογο (μόνο τον αριθμό του κινητού)

γιατί συμβαίνει αυτό?τι πρόβλημα υπάρχει?

οταν τα βάζω σε άλλη συσκευή μου εμφανίζει κανονικά τον αποστολέα..

 

 

Είχα το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με το T610 που είχα. Επειδή έπηζα στη δουλειά, δεν προλάβαινα να το πάω στο service. Μετά από καμιά βδομάδα έγινε «γκρι» η επιλογή στο μενού για να μπαίνω στον φάκελο sim και έτσι δεν μπορούσα να δω καθόλου τα μηνύματα της κάρτας. Με μια αναβάθμιση λογισμικού έστρωσε!

:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος IVIetaCreatoR (28 Αύγ. 2004 , 16:09)

 

Για το πρώτο, έτσι ρωτάνε όλα τα ericssonakia στην αρχή.Οσο για την μπαταρία θα στρώσει...

 

 

diladi me liga logia den mporw na kanw save onomata stin sim oute kan na ta tropopoiisw?!?!? :confused:

akoma ki an grapsw mono noumero kai diesi moni klisi mporw na kanw.... :wacko:

koulo einai afto!!! anyway prepei na sinithisw....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T630

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...