Jump to content

Sony Ericsson T630


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ήθελα να ρωτήσω αν το 630 έχει ανοιχτή ακρόαση όπως τα ΝΟΚΙΑ. Θέλω ένα νέο τηλέφωνο και το βρίσκω πολύ όμορφο το 630 αλλά η ανοικτή ακρόαση είναι αυτό που χρησιμοποιώ περισσότερο από οτιδήποτε άλλο. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Stratilatis (24 Δεκ. 2003 , 17:30)

 

Θα ήθελα να ρωτήσω αν το 630 έχει ανοιχτή ακρόαση όπως τα ΝΟΚΙΑ. Θέλω ένα νέο τηλέφωνο και το βρίσκω πολύ όμορφο το 630 αλλά η ανοικτή ακρόαση είναι αυτό που χρησιμοποιώ περισσότερο από οτιδήποτε άλλο. Ευχαριστώ.

 

 

 

δυστυχως φιλε μου δεν εχει ανοικτη ακροαση :(

μπορεις ομως να παρεις ενα bluetooth hand-free και να κανεις τη δουλεια σου. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους!

 

Μια ερώτηση τώρα.. Στο Τ630 πως μπορώ να βλέπω τις αναπάντητες κλήσεις από τον ίδιο αριθμό σε μια λίστα και όχι όπως εμφανίζεται τώρα δηλαδή ο αριθμός και σε παρένθεση πόσες φορές έχει πάρει... Γίνετε ή ζητάω κάτι αδύνατο? Πάντως αυτό το feature είναι πολύ εκνευριστικό!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nevian (25 Δεκ. 2003 , 15:58)

 

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά σε όλους!

 

Μια ερώτηση τώρα.. Στο Τ630 πως μπορώ να βλέπω τις αναπάντητες κλήσεις από τον ίδιο αριθμό σε μια λίστα και όχι όπως εμφανίζεται τώρα δηλαδή ο αριθμός και σε παρένθεση πόσες φορές έχει πάρει... Γίνετε ή ζητάω κάτι αδύνατο? Πάντως αυτό το feature είναι πολύ εκνευριστικό!!!

 

Αυτό δεν αλλάζει έτσι είναι στα SE !
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Stigmabuster (29 Δεκ. 2003 , 01:07)

 

guys - sta vodafone shop pou rotisa den exoun idea pote tha erthei to til.. mipos kserete?

 

 

Κάτι "κόλπο" πρέπει να παίζει και αυτή την στιγμή μόνο ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ έχει το εν λόγω τηλέφωνο. Αν ρωτήσεις σε κάποιο κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ σίγουρα όχι μόνο ιδέα θα έχουν αλλά και το κιν αυτοπροσώπως! :-)

[samsung Galaxy Tab S2 8"]

[Apple Iphone 6]

Link to comment
Share on other sites

Για κοιταξε σε κανενα TELESTET CENTER. Εγω το αγορασα 27-12-03 από TELESTET CENTER στη Βεροια.

Μηπως κατεβασε κανεις από τη Sony το theme "santa3" γιατι μου φαινεται σαν να ψιλικολάει.

Motorola Flare - Ericsson 337 - Ericsson 788 - Ericsson T18 - Ericsson T28 - Nokia 7110 - Siemens ME45 - Panasonic GD87 - Ericsson T630 - Panasonic x60 - Panasonic SA6 - Sony Ericsson K750 - Sony Ericsson K800i
Link to comment
Share on other sites

Την προηγούμενη Τετάρτη υπήρχε σίγουρα και στο Πλαίσιο στον Φοίνικα στην Θεσσαλονίκη!
Link to comment
Share on other sites

Εχω το κινητο απο τις αρχες του μηνα και εχω δει βελτιωση στην αυτονομια. Ενα bug που παρατηρησα ειναι οτι οταν το κινητο ειναι κλειδωμενο και καποιος καλεσει μετα το τελος της συνομιλιας καποιες φορες μενει ξεκλειδωτο!!! Μερικες φορες βρισκω και το Τ9 ενεργοποιημενο ενω δεν το εχω και τα νουμερα επιλεγμενα στην ευρεση του καταλογου ετσι ωστε να αναγκαζομαι να πηγαινω στα μηνυματα και να επιλεγω παλι τα γραμματα. Αυτο εχω την υποψια οτι δημιουργειται απο την χρηση που κανω στο wap και στον webviewer. Κανοντας login σε sites οταν χρησιμοποιω νουμερα για τα passwords εκει καπου μας τα μπερδευει!!
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jor1ge (30 Δεκ. 2003 , 00:56)

 

Εχω το κινητο απο τις αρχες του μηνα και εχω δει βελτιωση στην αυτονομια. Ενα bug που παρατηρησα ειναι οτι οταν το κινητο ειναι κλειδωμενο και καποιος καλεσει μετα το τελος της συνομιλιας καποιες φορες μενει ξεκλειδωτο!!! Μερικες φορες βρισκω και το Τ9 ενεργοποιημενο ενω δεν το εχω και τα νουμερα επιλεγμενα στην ευρεση του καταλογου ετσι ωστε να αναγκαζομαι να πηγαινω στα μηνυματα και να επιλεγω παλι τα γραμματα. Αυτο εχω την υποψια οτι δημιουργειται απο την χρηση που κανω στο wap και στον webviewer. Κανοντας login σε sites οταν χρησιμοποιω νουμερα για τα passwords εκει καπου μας τα μπερδευει!!

 

Ayto me tis kliseis simbainei kai se emena :mad:

Episeis exw paratirisei kai kapoioa kolimata sto menu otan alazo theme.

Exei kaneis tetoia problimata?

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω την RC4B001 απ'οσο θυμαμαι! Δεν πιστευω να εχει βγει αλλη...Εγω το κιν. το πηρα στις 24-12-2003 απο TELESTET CENTER.Δεν ξερω για σας παντως εμενα η μπαταρια μου κραταει 2 μερες μονο!
Link to comment
Share on other sites

έχω το τηλεφωνάκι απο 17/12, το αγόρασα απο το Telestet Center στο Πασαλιμάνι ....

 

δυό-τρία θέματα απαντήσεις :

 

- Ναι, οταν το κινητο ειναι κλειδωμενο και καποιος καλεσει μετα το τελος της συνομιλιας καποιες φορες μενει ξεκλειδωτο

 

- Ναι, μετά απο αλλαγή theme τα πλήκτρα φαίνονται να κολλάνε και επανέρχονται μετά απο 3-4 δευτερόλεπτα κάνοντας μαζεμένες όλες τις κινήσεις ( προσέξτε ... έχασα εγγραφή απο τα contacts μου έτσι ... )

 

- H μπαταρία του δυστυχώς δεν πάει πάνω απο 48-50 ώρες με normal λειτουργία ( camera, ομιλία , sms ... )

 

- Δεν έχω κανένα πρόβλημα με το Τ9 ...

 

- H οθόνη του είναι πολύ μπροστά και λίγα κινητά μπορούν να το ανταγωνιστούν ...

 

- Πολύ βολικό είναι το πλήκτρο Return ( το κάτω πλήκτρο αριστερά απο το κεντρικό )

 

:whistle:

Αντε... και κάλη τύχη μάγκες...
Link to comment
Share on other sites

den exo paratirisi kati tetoio file de4th.

Edi sto Bolo o Germanos exi to tilephono etimoparadoto.

To SW to dilo mou 3ine to R4001. deb nomizo na iparxi pio kenourgio.

Kali xronia se olous.:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος de4th (31 Δεκ. 2003 , 09:24)

 

Na prosthesw ki egw mia erwthsh, otan kanei kapios klhsh tote akougete prwta enas hxos kai meta o hxos klhshs pou exw epilexei. Symvenei kai se esas?

 

 

Nai re gamoto akougetai ena mikro ntrin kai istera arxizei o ixos klisis pou exo epilexei.Giai ayto?Xerei kaneis?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος ddd13 (31 Δεκ. 2003 , 12:10)

 

Nai re gamoto akougetai ena mikro ntrin kai istera arxizei o ixos klisis pou exo epilexei.Giai ayto?Xerei kaneis?

 

Αυτό ισχύει από το Τ300 ακόμη που ήταν το πρώτο με πολυφωνικούς ήχους της SE. Από ότι έχει ειπωθεί είναι μάλλον για ασφάλεια της ακοής έτσι ώστε αν την στιγμή που σε καλλούν το έχεις κοντά στο αυτί σου και σε φουλ ένταση να μην πάθει κάτι η ακοή σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Johny-B (31 Δεκ. 2003 , 15:18)

 

Αυτό ισχύει από το Τ300 ακόμη που ήταν το πρώτο με πολυφωνικούς ήχους της SE. Από ότι έχει ειπωθεί είναι μάλλον για ασφάλεια της ακοής έτσι ώστε αν την στιγμή που σε καλλούν το έχεις κοντά στο αυτί σου και σε φουλ ένταση να μην πάθει κάτι η ακοή σου.

 

 

Ετσι ακριβως.

Μου εχει συμβει καποιες φορες με αλλα κινητα οταν παω να κανω μια κληση και πλησιαζω το κινητο στο αυτι μου να ερχεται εισερχομενη,σας βεβαιωνω οτι η εμπειρια ηταν δυσαρεστη :cry:

Ποσο μαλλον χειροτερα ειναι οταν οι το ηχειο των πολυφωνικων ειναι το ιδιο το ακουστικο,οπως στην περιπτωση των sonyericsson!!!

Σε καποιους δεν αρεσει αυτο γιατι υπαρχει πιθανοτητα να χασουν καποια αναπαντητη κληση.

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jor1ge (31 Δεκ. 2003 , 16:02)

 

Ετσι ακριβως.

Μου εχει συμβει καποιες φορες με αλλα κινητα οταν παω να κανω μια κληση και πλησιαζω το κινητο στο αυτι μου να ερχεται εισερχομενη,σας βεβαιωνω οτι η εμπειρια ηταν δυσαρεστη :cry:

Ποσο μαλλον χειροτερα ειναι οταν οι το ηχειο των πολυφωνικων ειναι το ιδιο το ακουστικο,οπως στην περιπτωση των sonyericsson!!!

Σε καποιους δεν αρεσει αυτο γιατι υπαρχει πιθανοτητα να χασουν καποια αναπαντητη κληση.

 

Όντως μου έχει συμβεί κι εμένα αυτό και δεν ήταν και ότι καλύτερο. :(

Για τις αναπάντητες κοιτάω συχνά το κινητό για να είμαι σίγουρος! ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει το MA620 (Ir) αλλά το προγραμματάκι που έχει μέσα δεν υποστηρίζει to Τ630... Ξέρει κανείς τίποτα? Παίζει κανονικά το file download απλά το προγραμματάκι δεν υποστηρίζει T630.

Πιος μπορεί να βοηθήσει ή αν γνωρίζει κάτι..

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vision72 (31 Δεκ. 2003 , 17:37)

 

Έχω πάρει το MA620 (Ir) αλλά το προγραμματάκι που έχει μέσα δεν υποστηρίζει to Τ630... Ξέρει κανείς τίποτα? Παίζει κανονικά το file download απλά το προγραμματάκι δεν υποστηρίζει T630.

Πιος μπορεί να βοηθήσει ή αν γνωρίζει κάτι..

 

Xrisimopiise to floAt's Mobile Agent.

tha to breis edw :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vision72 (31 Δεκ. 2003 , 17:37)

 

Έχω πάρει το MA620 (Ir) αλλά το προγραμματάκι που έχει μέσα δεν υποστηρίζει to Τ630... Ξέρει κανείς τίποτα? Παίζει κανονικά το file download απλά το προγραμματάκι δεν υποστηρίζει T630.

Πιος μπορεί να βοηθήσει ή αν γνωρίζει κάτι..

 

μονο αυτο γνωριζω προς το παρον. μεχρι τοτε περιμενουμε ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jor1ge (31 Δεκ. 2003 , 16:02)

 

Ετσι ακριβως.

Μου εχει συμβει καποιες φορες με αλλα κινητα οταν παω να κανω μια κληση και πλησιαζω το κινητο στο αυτι μου να ερχεται εισερχομενη,σας βεβαιωνω οτι η εμπειρια ηταν δυσαρεστη :cry:

Ποσο μαλλον χειροτερα ειναι οταν οι το ηχειο των πολυφωνικων ειναι το ιδιο το ακουστικο,οπως στην περιπτωση των sonyericsson!!!

Σε καποιους δεν αρεσει αυτο γιατι υπαρχει πιθανοτητα να χασουν καποια αναπαντητη κληση.

 

 

Εκτος των Ρ800/900, Ζ600 και ισως Ζ200/300 (δεν θυμαμαι αν εχουν πισω ηχειο) :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T630

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...