Jump to content

Sony Ericsson T630


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος psybill (17 Δεκ. 2003 , 11:10)

 

γιατι δεν μπαινεις στο site της vodafone στις αυτοματες ρυθμισεις συσκευων γραψε το τηλ σου και θα στα στειλουν αμεσως. δεν θα βρεις τ630, αλλα του τ610 δουλευουν κανονικα.

δε σου λεω να παρεις τηλεφωνο γιατι θα χασεις την ωρα σου περιμενοντας στην αναμονη. :mad:

 

Thanks douleuse kanonika... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fabo114 (17 Δεκ. 2003 , 16:29)

 

Για οποιον ενδιαφερεται υπαρχει στο Γερμανο στη Στουρναρη στα 347€ φυσικα.....σιγουρα θα το εχουν και τα περισσοτερα αλλα καταστηματα Γερμανος....

 

 

apo tin proigoumeni pempti kathe katastima germanos parelabe apo 1 mono kinito. tin paraskeyh kai tin deytera parelavan kai alla.

(den pairnw orko oti ola ta katastimata exoun twra syskeyes alla se 5 pou piga stin athina eixan pano apo 5!!)

 

OPOTE TREXTE.... :cool: :cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lestrange (17 Δεκ. 2003 , 21:24)

 

Paidia to epiasa sta xeria mou kai einai poli plastikoura.Kamia sxesi me to T610.Tora strefomai pros to 3650 pou einai kai smartphone.Einai sxedon stin idia timi pantos

 

 

Diafono mazi sou...

Den ksero an to eides mono, h an to pires alla ego pou to exo 6 meres pisteyw oti se kamia periptwsi den sou dinei tin aisthisi tis plastikouras :)

Stin thesi sou den tha eperna to 3650 giati einai terastio kai emena den mou aresei to sxima tou kai ta pliktra tou. (bebea einai smartphone kai an xreiazese ena tetio parto)

 

Prosopiki apopsi panta kai kathe sxolio einai dekto

 

Filika deos24 :cool:

Link to comment
Share on other sites

Επειδη "καιγομαστε" πολλοι γι'αυτο το θεμα, μπορουν καποιοι υπευθυνα να μας πουνε αν στο Τ630 εχουν διορθωθει τα προβληματα του Τ610?

 

Αυτοι που τα εχουν (ή ειχαν) και τα δυο, μπορουν να μας πουνε αν εχουν διαπιστωσει σημαντικη βελτιωση στο "σημα" του Τ630?

 

Επισης, η διαφορα μεταξυ των δυο κινητων στην οθονη ειναι πραγματικα σημαντικη η μηπως τελικα δεν ειναι και τοσο μεγαλη η βελτιωση?

 

Το μενου του Τ630 ειναι πιο γρηγορο?

 

Τελος, κατι πολυ ευκολο να απαντηθει απο καποιον που εχει το Τ630 (κι ας μην ειχε το Τ610 πριν) : οι φωτογραφιες πιανουν και στο Τ630 μεγαλυτερο χωρο απο οσο λογικα θα επρεπε (κατι που συμβαινει στο Τ610) ?

 

Νομιζω ειναι πολλοι που ενδιαφερονται γι'αυτες τις απαντησεις, και θα το εκτιμουσαμε αν ειχαμε τις απαντησεις απο αυτους που εχουν αγορασει το νεο κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου για τα ερωτήματα σου:

 

1) Η οθόνη είναι σαφώς ανώτερη του Τ610 μιας και βλέπεις ένα και το ίδιο από οποιαδήποτε γωνία

2) Το σήμα του είναι ΟΚ (τουλάχιστον εγώ δεν έχω προβλήματα / Vodafone δίκτυο)

3) Τα μενού δεν κολλάνε καθόλου έχοντας πολύ καλή κίνηση

4) Λόγω ύπαρξης του Quickshare... η διαχείρηση του μεγέθους των φωτογραφιών παραμένει ως είχε.

5) Δυστυχώς το βήμα στο χτύπημα του κουδουνίσματος παραμένει όπως και στο Τ610 λόγω της ύπαρξης ενός και μόνο μεγαφώνου (προς αποφυγή κουφαμαρας όπως λέει η Ericsson)....

 

Φίλε μου τα έχω και τα 3 (Τ610, Τ630, Ζ600).. και μου άρεσε πιο πολύ το Ζ600. Πιστεύω ότι αξίζει να το περιμένεις non-live! Πάντως προσωπική άποψη είναι ότι κανένα από τα 2 δεν διακαιολογεί σε έναν ήδη χρήστη του Τ610 αντικατάσταση του. ΝΑΙ βελτιώσεις υπάρχουν... αλλά όχι τόσο δραματικές! Ούτως η άλλως να μην παραβλέπουμε ότι το Τ610 θεωρείται ήδη αστέρι.. οπότε τα περιθώρια βελτίωσης του καλού είναι μικρά (δεδομένου του ότι δεν υπάρχουν νέες βασικές λειτουργίες!)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ, οι διαφορές των 2 δεν είναι μεγάλες για να πας από Τ610 σε Τ630.

Για αυτούς όμως που είναι μεταξύ των 2 προτείνω σίγουρα το 630 (και μόνο για την οθόνη αξίζει)

Άσε που νομίζω ότι έχει καλύτερη αυτονομία (3 μέρες με 20' ομιλίας τη μέρα, περίπου 10 photos και αρκετή ώρα στο menu)

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

αν δεις σε προηγοπυμενο post μου, αναφερω οτι για κατοχους του 610 δεν αξιζει η αγορα του 630. αν ομως δεν εχεις κανενα απο τα δυο, δεν υπαρχει λογος να "γυρισεις" πισω. το τ630 εχει καλυτερη οθονη, μαλλον καλυτερο σημα(δεν μου εχει παρουσιασει προβλημα μεχρι στιγμης), και πολυ δυνατο και καθαρο ακουστικο, παντα κατα τη γνωμη μου. αν και το εχω φορτισει 2-3 φορες, η αναμονη του ειναι καλη, εχοντας υποψιν οτι το εχω ολο το 24ωρο ανοικτο, με αρκετη ομιλια, sms και bluetooth ανοικτο για συνδεση με το pc, bt handsfree και gprs με το pocket pc. οσο για εμφανιση και ποιοτητα κατασκευης, τα πλαστικα ειναι πολυ στιβαρα και χωρις τριξιματα, αν και προτιμουσα το αλουμινενιο προφιλ του 610.

αυτα και απο μενα :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος yositosi (18 Δεκ. 2003 , 09:23)

 

4) Λόγω ύπαρξης του Quickshare... η διαχείρηση του μεγέθους των φωτογραφιών παραμένει ως είχε.

 

 

Pantws sto Z600 exw paratirisei oti oi fwto katalamvanoun polu ligo perissotero apoti sto pc. Mia eikona pou sto pc tin vgazei 10 KB, sto kinito pianei 15 KB px...

Den uparxei auti i veltiwsi sto T630??

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος yositosi (18 Δεκ. 2003 , 09:23)

 

Φίλε μου για τα ερωτήματα σου:

 

1) Η οθόνη είναι σαφώς ανώτερη του Τ610 μιας και βλέπεις ένα και το ίδιο από οποιαδήποτε γωνία

2) Το σήμα του είναι ΟΚ (τουλάχιστον εγώ δεν έχω προβλήματα / Vodafone δίκτυο)

3) Τα μενού δεν κολλάνε καθόλου έχοντας πολύ καλή κίνηση

4) Λόγω ύπαρξης του Quickshare... η διαχείρηση του μεγέθους των φωτογραφιών παραμένει ως είχε.

5) Δυστυχώς το βήμα στο χτύπημα του κουδουνίσματος παραμένει όπως και στο Τ610 λόγω της ύπαρξης ενός και μόνο μεγαφώνου (προς αποφυγή κουφαμαρας όπως λέει η Ericsson)....

 

Φίλε μου τα έχω και τα 3 (Τ610, Τ630, Ζ600).. και μου άρεσε πιο πολύ το Ζ600. Πιστεύω ότι αξίζει να το περιμένεις non-live! Πάντως προσωπική άποψη είναι ότι κανένα από τα 2 δεν διακαιολογεί σε έναν ήδη χρήστη του Τ610 αντικατάσταση του. ΝΑΙ βελτιώσεις υπάρχουν... αλλά όχι τόσο δραματικές! Ούτως η άλλως να μην παραβλέπουμε ότι το Τ610 θεωρείται ήδη αστέρι.. οπότε τα περιθώρια βελτίωσης του καλού είναι μικρά (δεδομένου του ότι δεν υπάρχουν νέες βασικές λειτουργίες!)

 

 

Ευχαριστω ολους οσους απαντησαν.

Με τον κινδυνο να φανω υπερβολικα "απαιτητικος" σ'αυτα που ρωταω, (αλλα χωρις κακη προθεση) να τονισω οτι δεν με ενδιαφερει τοσο η αναγνωσιμοτητα της οθονης απο ολες τις γωνιες αλλα κυριως το κατα ποσο στον ηλιο φαινεται πολυ καλυτερα και καθαρα απο οτι αυτη του Τ610.

 

Παρομοιως και για τη ληψη. Πολλοι (οχι ολοι) μιλαγαν για κακη ληψη του Τ610 αλλα θα επιμεινω σε αμεση συγκριση, και σ'αυτο μαλλον χρειαζομαστε απαντηση απο καποιον ο οποιος ειχε οντως προβληματα με το σημα του Τ610 και βλεπει (η οχι) μεγαλη (η οχι) βελτιωση στο Τ630.

 

Προσωπικα δεν ειχα αγορασει ποτε ουτε το Τ610 - το εχω κρατησει στα χερια μου μονο για 1 μερα (ολοκληρη) και το μονο που με χαλασε καπως ηταν η οθονη στον ηλιο.

 

Επιμενω στην συγκριση διοτι ειναι να παρω ενα απο τα 2 μοντελα, αλλα δυστυχως η εμφανιση του Τ630 δεν μου αρεσει.

Αν λοιπον οι βελτιωσεις του Τ630 δεν ειναι πια και τοσο σημαντικες, τοτε μαλλον θα καταληξω να αγορασω το Τ610, αλλα θελω να ειμαι 100% σιγουρος πριν κανω την αγορα.

 

Κατι τελευταιο και καπως γενικο: Αν τελικα επιλεξω το Τ630, θα το αγορασω μεσω φιλου απο Ελλαδα, διοτι εδω στην UK δεν εχει υπαρχει ουτε καν σε dummie, ουτε online... Αν το αγορασω ομως απο Ελλαδα, τι γινεται με την εγγυηση? Θα ισχυει εδω στην Αγγλια αυτη η εγγυηση? Η θα πρεπει να το στειλω πισω στην Ελλαδα για επισκευη?

 

thanx again

Link to comment
Share on other sites

Nα πω και εγω κατι ειδικα για τη ληψη. Εχω το κινητο μια εβδομαδα και το εχω τεσταρει. Μην πολυασχοληστε με την ενδειξη του πομποδεκτη που ανεβοκατεβαινει αρκετα,μιλησα καθαροτατα απο υπογειο που ελαχιστα κινητα κρατανε σημα για πολυ ωρα. Δεν συζηταω οτι το Ρ800 μονο μηνυμα μπορει να στειλει απο εκει. Βελτιωμενο λοιπον το σημα συγκριτικα με το 610. Θυμαμαι οτι το μονο τηλ που κρατουσε καλη συνομιλια απο κει κατω ηταν το 7110 για οσους θυμουνται!!!!!
Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο ανακαλυψα και εγω για το σημα... οταν κοιτας το εικονιδιο παιζει σαν τρελο και νομιζεις πως η ληψη δεν ειναι καλη. συκγεκριμενα στο σπιτι μου ειναι νεκρα ολα τα κινητα, το t630 δεν εδειχνε καμμια γραμμη και ομως μιλησα καθαροτατα και χωρις διακοπες. επισης τα μηνυματα φευγουν σε χρονο μηδεν !!!
jzand
Link to comment
Share on other sites

...gia na to vrw kai egw...

milaw panta gia Thessaloniki.

pou8ena kaneis den exei idea...

 

kai milame gia aoristologies.... "arxes 2004... timi akoma den kserw"

 

ennoeiteia oti apeu8in8ika se magazia kai twn 3wn diktywn..

 

exei kaneis idea giati egw... :wacko: ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dave_Steele (17 Δεκ. 2003 , 18:15)

 

λέει πολλά το κινητό και με αυτη τη τιμή ειδικά θα σκίσει

 

πάρε κόσμε!

 

 

Τώρα που ήρθε είναι αργά.....υπάρχει έντονος ανταγωνισμός στις επιδόσεις !

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος stark (18 Δεκ. 2003 , 17:42)

 

Αν τελικα επιλεξω το Τ630, θα το αγορασω μεσω φιλου απο Ελλαδα, διοτι εδω στην UK δεν εχει υπαρχει ουτε καν σε dummie, ουτε online... Αν το αγορασω ομως απο Ελλαδα, τι γινεται με την εγγυηση? Θα ισχυει εδω στην Αγγλια αυτη η εγγυηση? Η θα πρεπει να το στειλω πισω στην Ελλαδα για επισκευη?

 

thanx again

 

 

Αν είναι "παράλληλη" εισαγωγή από χώρα της ΕΕ , η εγγύηση αναγνωρίζεται στην διάρκειά της ,μετά όμως (ή σε βλάβη που δεν καλύπτεται από την εγγύηση) θα σε χρεώσουν περισσότερο από ότι εάν ήταν Ελληνικής αντιπροσωπείας.....Πιθανόν το παράλληλης εισαγωγής προιόν να έχει κάποιες ψιλοδιαφορές στα συνοδευτικά συνήθως στην συσκευασία πχ άλλο κωδικό τύπου φορτιστή ,οδηγίες και σε άλλες γλώσσες κλπ σύμφωνα με τις προδιαγραφές της αγοράς που προοριζόταν αρχικά..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος yositosi (18 Δεκ. 2003 , 09:23)

 

1) Η οθόνη είναι σαφώς ανώτερη του Τ610 μιας και βλέπεις ένα και το ίδιο από οποιαδήποτε γωνία

2) Το σήμα του είναι ΟΚ (τουλάχιστον εγώ δεν έχω προβλήματα / Vodafone δίκτυο)

3) Τα μενού δεν κολλάνε καθόλου έχοντας πολύ καλή κίνηση

 

 

...Πάντως προσωπική άποψη είναι ότι κανένα από τα 2 δεν δικαιολογεί σε έναν ήδη χρήστη του Τ610 αντικατάσταση του.....

 

 

1) Μην τα παραλέμε...δοκίμασε να δείς ανάποδα τις την οθόνη (όπως σε βλέπει άλλος το πρωί στον δρόμο....)

 

2) Το κανονικό Τ610 μετά την R1L δεν είχε πρόβλημα λήψης ,άσχετα τι έλεγε από μπάρες η οθόνη.....Το live που είχε ψιλοπρόβλημα διορθώθηκε με την R3C

 

3) Τα menoυ μόνο στο live κολλάνε αλλά όχι με τα εργοστασιακά περασμένα software,και όχι με την R3C

 

Συμφωνώ ,ο ανταγωνισμός σε δυνατότητες/τιμή το έφτασε,και έχεις τώρα και άλλες πολλές επιλογές πλέον.....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Gary. Μαλλον τελικα θα καταληξω στο Τ610. Το θεμα της ληψης ηταν το σημαντικοτερο για μενα και αφου εχει λυθει γινεται πιο ευκολη η αποφαση μου.
Link to comment
Share on other sites

Nα σημειώσω ,ότι αν έφερνες αντίστροφα εσύ κινητό στην Ελλάδα από την Αγγλία και σου χάλαγε στην εγγύηση.....πιθανόν να στο επισκεύαζαν και να ζητούσαν να τους πληρώσεις και να πάρεις τα χρήματα εσύ από Αγγλία πίσω (...έχει γίνει και αυτό παλαιότερα σε πολλές φίρμες σε προσπάθεια να κτυπήσουν τις "παραεισαγωγές" !)

 

Τελευταία φαίνεται όμως δεν ισχύει στην Ελλάδα για SE στην διάρκεια της Ευρωπ. εγγύησης .....

Link to comment
Share on other sites

θα το πω για άλλη μια φορά.

1. Η ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ 630 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΟ 610

2. ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΕΝΩ ΒΓΑΖΕΙΣ PHOTO ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 610 ΕΧΕΙ ΑΡΓΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΘΟΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ

3. ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ PHOTO ΣΕ 640x480 ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ 610 (αν και δεν έχω δει τι διαφορές έχουν σε ποιότητα)

4. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ SMS ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

 

για μένα το 630 είναι πολύ καλύτερο και σε εμφάνιση (αλλά αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό). Πρέπει να το δείτε από κοντά για να καταλάβετε πόσο ωραίο είναι.

 

Τώρα όσων αφορά στον Gary Kokkin αυτός είναι κολλημένος με τη μπάλα... και με τα σενάρια παραεισαγωγών

 

ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕ 340 ευρώ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ, ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ, ΤΗΝ ΕΥΧΡΗΣΤΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΟΥ 630 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ

 

stark, πάρε όποιο σου αρέσει πιο πολύ σε εμφάνιση, αλλά πρώτα δες το 630 από κοντά και μετά μου λες

 

αυτά, για να βάλουμε τα πράγματα σε μια τάξη

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος yositosi (14 Δεκ. 2003 , 23:18)

 

...

 

Απο διαστάσεις, του Τ630 είναι ελαφρά μεγαλύτερη από του Τ610, ενώ το Ζ600 έχει την μεγαλύτερη από όλες!!!

 

...

 

Σημείωση ότι το Τ630 είναι βαρύτερο του Τ610.

 

...

 

 

Χωρίς να έχω πιάσει το Τ630 στα χέρια μου, από τα Specifications των Τ610 και Τ630 θα πρέπει το Τ630 να είναι ελαφρύτερο κατά 2,5 g (δηλαδή σχεδόν ίδιο βάρος αλλά όχι βαρύτερο) και επίσης έχει μικρότερες διαστάσεις (Τ610: 102x44x19 , T630: 102x43x17). Συνεπώς μου κάνουν εντύπωση οι παρατηρήσεις σου σχετικά με μέγεθος και βάρος

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος yositosi (14 Δεκ. 2003 , 23:18)

 

...

 

Συνδεσιμότητα: Για το ΜΑ-620 δεν υπάρχει ακόμα manager T630 και ΔΕΝ κάνει αυτός του Τ610!!!!

 

...

 

 

Συγνώμη, αλλά αν κάποιος έχει μόνο δυνατότητα αποστολής ήχων, παιχνιδιών κλπ μόνο μέσω IrDA, τι κάνει??? (έχω το MA-620 και η επισήμανση αυτή με κάνει να σκέφτομαι αρνητικά τη μετάβαση από Nokia σε SE)

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6, Apple iPhone 5, Apple iPhone 4, Apple iPhone 3GS, Samsung Galaxy S, Apple iPhone 3GS, Nokia 5530, Sony Ericsson G900, O2 XDA Ignito, HTC P3300, Nokia E51, Nokia N70, Nokia 6131, Sony Ericsson W800i, Samsung SGH-D500, Qtek 8020, Nokia 6230i, Samsung SGH-E700, Sony Ericsson T630, Nokia 7210, Nokia 8210, Panasonic GD90, Ericsson GF 768, Ericsson GA 628
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος digitalex (19 Δεκ. 2003 , 13:07)

 

Συγνώμη, αλλά αν κάποιος έχει μόνο δυνατότητα αποστολής ήχων, παιχνιδιών κλπ μόνο μέσω IrDA, τι κάνει??? (έχω το MA-620 και η επισήμανση αυτή με κάνει να σκέφτομαι αρνητικά τη μετάβαση από Nokia σε SE)

 

ειδικα αυτο δεν θα επρεπε να σε προβληματιζει καθολου. ο manager για τo 630 θα ειναι ετοιμος για download σε λιγες μερες. δες και εδω
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος yositosi (14 Δεκ. 2003 , 23:18)

Συνδεσιμότητα: Για το ΜΑ-620 δεν υπάρχει ακόμα manager T630 και ΔΕΝ κάνει αυτός του Τ610!!!!

 

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος digitalex (19 Δεκ. 2003 , 13:07)

 

Συγνώμη, αλλά αν κάποιος έχει μόνο δυνατότητα αποστολής ήχων, παιχνιδιών κλπ μόνο μέσω IrDA, τι κάνει??? (έχω το MA-620 και η επισήμανση αυτή με κάνει να σκέφτομαι αρνητικά τη μετάβαση από Nokia σε SE)

 

 

εχω την εντύπωση ότι δεν χρειάζεται συγκεκριμένος manager για να στείλεις οτιδήποτε απο/προς το κινητό με ΜΑ-620! Εγώ για το Ζ600 δεν εγκατέστησα κανένα manager. Ισως για το συγχρονισμό των επαφών, αλλά δεν δίνουν cd στη συσκευασία? το Ζ600 είχε πάντως..

Link to comment
Share on other sites

ο yositosi είχε μαύρα μεσάνυχτα από ότι φαίνεται, όντως digitalex έχεις δίκιο και έτσι ακριβώς είναι: το 630 είναι για λίγο πιο μικρό και πιο ελαφρύ και έχει και καλύτερη οθόνη

 

τώρα για συνδεσιμότητα, κάπου διάβασα ότι σε λίγο θα βγει manager αλλά δεν είμαι σίγουρος που το είδα

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Thanx για τις απαντήσεις guys.

 

Θα κάνω και μια ερώτηση που ίσως φανεί χαζή, αλλά ως Nokia-user δεν έχω ιδέα αν στη SE (και ειδικά στο Τ630) γίνεται.

 

Υπάρχει η δυνατότητα να τοποθετηθεί κενό transparent operator logo ?

(δηλαδή να εξαφανιστεί το π.χ. Cosmote από την οθόνη ?)

Και αν ναι πως ?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone 6, Apple iPhone 5, Apple iPhone 4, Apple iPhone 3GS, Samsung Galaxy S, Apple iPhone 3GS, Nokia 5530, Sony Ericsson G900, O2 XDA Ignito, HTC P3300, Nokia E51, Nokia N70, Nokia 6131, Sony Ericsson W800i, Samsung SGH-D500, Qtek 8020, Nokia 6230i, Samsung SGH-E700, Sony Ericsson T630, Nokia 7210, Nokia 8210, Panasonic GD90, Ericsson GF 768, Ericsson GA 628
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος digitalex (19 Δεκ. 2003 , 14:00)

Υπάρχει η δυνατότητα να τοποθετηθεί κενό transparent operator logo ?

(δηλαδή να εξαφανιστεί το π.χ. Cosmote από την οθόνη ?)

Και αν ναι πως ?

 

 

Στο Τ68 που είχα δε γινόταν. Νομίζω ούτε στο Ζ600 που χω τωρα- βεβαια ποτε δε με απασχόλησε, είναι τετοια η οθόνη που δεν με ενοχλεί καθόλου το λογοτυπο..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dave_Steele (19 Δεκ. 2003 , 12:16)

 

θα το πω για άλλη μια φορά.

1. Η ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ 630 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΠΟ ΤΟ 610

2. ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΙΣ ΤΙΣ ΟΘΟΝΕΣ ΕΝΩ ΒΓΑΖΕΙΣ PHOTO ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ 610 ΕΧΕΙ ΑΡΓΗ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΙ ΠΙΟ ΘΟΛΑ ΧΡΩΜΑΤΑ

3. ΕΧΕΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ PHOTO ΣΕ 640x480 ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟ 610 (αν και δεν έχω δει τι διαφορές έχουν σε ποιότητα)

4. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ SMS ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ

 

για μένα το 630 είναι πολύ καλύτερο και σε εμφάνιση (αλλά αυτό είναι καθαρά υποκειμενικό). Πρέπει να το δείτε από κοντά για να καταλάβετε πόσο ωραίο είναι.

 

Τώρα όσων αφορά στον Gary Kokkin αυτός είναι κολλημένος με τη μπάλα... και με τα σενάρια παραεισαγωγών

 

ΒΡΕΣ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕ 340 ευρώ ΜΕ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ, ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ, ΤΗΝ ΕΥΧΡΗΣΤΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ ΤΟΥ 630 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ

 

stark, πάρε όποιο σου αρέσει πιο πολύ σε εμφάνιση, αλλά πρώτα δες το 630 από κοντά και μετά μου λες

 

αυτά, για να βάλουμε τα πράγματα σε μια τάξη

 

 

Επιθετικός αλλά πολύ σωστός!!! Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου! :cool: :up:

 

Θα διαφωνήσω μόνο με το σχόλιο για τον Gary.... :!:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T630

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...