Jump to content

Sony Ericsson T630


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

re paidia emena efage ena xtypima simera sto dromo k leitourgoun mono ta arithmitika pliktra,,,,kanena apo ta ypoloipa oute to jog, stin ericsson ti "koustoumi" tha mou rapsoun lete?

http://www.myphone.gr/gallery/uploads/3503/nirnnn.gif

 

...LFT...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κοίτα αν είσαι μέσα στα όρια της εγγύησης και φυσικά δεν έχει και καμιά άλλη δυσλειτουργία ή σημάδι που να δείχνει ότι έφαγε πέσιμο,μπορείς να πας είτε στην ericsson είτε στον οτε (εγώ εκεί πάω αν και δεν το έχω πάρει από κει!) και να πεις ότι ξαφνικά σταμάτησαν να λειτουργούν κουμπιά κ έτσι.. κ βλέποντας κ κάνοντας!!

Καλή τύχη!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Θα ήθελα τα φώτα σας για την αγορά του συγκεκριμένου κινητού Ericsson T630 ή όχι.... :geek:

 

Σε 2 μήνες κλείνω 2 έτη με το συμβόλαιό μου στην Cosmote και με την επιδότηση που περιμένω να πάρω σκέφτομαι να αγοράσω ένα κινητό περί τα 200 Euro.

 

Οι άλλες επιλογές μου για αγορά είναι οι εξής:

 

Alcatel one touch 756

Alcatel one touch 735i

Mitsubishi M342i

Siemens CX65

 

Ποιό μου προτείνετε εσείς?? Νομίζω ότι καλύτερο πάντως είναι το Ericsson 630i :confused:

 

Ευχαριστώ...

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Και το Mitsubishi λέει πολύ από αυτά που αναφέρεις και το siemens. Επίσης το SonyEricsson K500 αξίζει, είναι ένα σκαλί πάνω από το Τ630.

Συνολικά θεωρώ καλύτερη επιλογή το Κ500 και μετά τα CX-65/Mitsubishi. To T630 μόνο αν χρειάζεσαι το bluetooth.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ για την απάντηση...

 

Δέν ενδιαφέρομαι για το Bluetooth, ούτε για "πολλά-πολλά" από το κινητό μου.

Απλώς επειδή το ποσό είναι περίπου 200 Εuro, είπα να μήν τους τα χαλαλίσω και γι'αυτό αγοράζω καινούργιο κινητό....

 

Θέλω μόνο να έχει κάμερα με καλή ανάλυση, έγχρωμη οθόνη 65,000 και πάνω χρωμάτων, Ημερολόγιο, ανοικτή ακρόαση, infrared λήψη και δόνηση, μετατροπέα νομισμάτων και μεγάλη διάρκεια μπαταρίας στην αναμονή κυρίως!!

 

Thank's for the advice...

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ για την απάντηση...

 

Δέν ενδιαφέρομαι για το Bluetooth, ούτε για "πολλά-πολλά" από το κινητό μου.

Απλώς επειδή το ποσό είναι περίπου 200 Εuro, είπα να μήν τους τα χαλαλίσω και γι'αυτό αγοράζω καινούργιο κινητό....

 

Θέλω μόνο να έχει κάμερα με καλή ανάλυση, έγχρωμη οθόνη 65,000 και πάνω χρωμάτων, Ημερολόγιο, ανοικτή ακρόαση, infrared λήψη και δόνηση, μετατροπέα νομισμάτων και μεγάλη διάρκεια μπαταρίας στην αναμονή κυρίως!!

 

Thank's for the advice...

egw tha sou elega na min pareis to 630 pare kapoio allo mia xara tha einai...me afta pou zitas pistevw ta alla einai kalitera...

Link to comment
Share on other sites

Χμμμ, με βάζεις σε σκέψεις πάλι...

 

Ξέχασα να αναφέρω κι ένα τελευταίο κινητό στοα υπ'οψιν που έχω, το Motorola C651.

 

Άρα, θα έχω να διαλέξω μεταξύ Μotorola 651 - Alcatel 735i ή 756 - Mitsubishi M342i...

 

Αμάν βρε παιδιά, πολύ δύσκολη έγινε η επιλογή κινητού σήμερα....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Το Κ500 γιατί το έχεις απορρίψει;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όπως προανέφερα, δέν θέλω να δώσω επιπλέον λεφτά παρά μόνο να εξαντλήσω τα χρήματα της αναβάθμισης συσκευής που μου δίνει η Cosmote.

 

Εξάλου, το Κ500 κοστίζει 265€!!!

 

Μάλλον για το Alcatel 756 "με βλέπω".....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το K500 κοστίζει γύρω στα 200 ευρώπουλα κι όχι 265!!Και κατά τη γνώμη μου πιστεύω ότι θα σε αφήσει απόλυτα ικανοποιημένο και σίγουρα περισσότερο από όλες τις άλλες υποψήφιες συσκευές που σκέφτεσαι να αγοράσεις... ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Μάλλον κάποιο λάθος πρέπει να έχεις κάνει στην τιμή φίΛε μου spycom....Στο επίσιμο site της Cosmote το Κ500i κοστίζει 265€ με ΦΠΑ.

 

Επίσης, μόνο από Cosmote μπορώ να αγοράσω νέα συσκευή κάνοντας φυσικά χρήση της επιδότησης...

 

Για του λόγου το αληθές πάτα εδώ

 

http://www.oteshop.gr/home/mob_erick500.htm

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Μάλλον κάποιο λάθος πρέπει να έχεις κάνει στην τιμή φίΛε μου spycom....Στο επίσιμο site της Cosmote το Κ500i κοστίζει 265€ με ΦΠΑ.

 

Επίσης, μόνο από Cosmote μπορώ να αγοράσω νέα συσκευή κάνοντας φυσικά χρήση της επιδότησης...

 

Για του λόγου το αληθές πάτα εδώ

 

http://www.oteshop.gr/home/mob_erick500.htm

 

Καλημέρα φίλε topmar!Εκεί στην cosmote φαίνεται κάτι δεν πάει καλά,ή κοιμούνται και δεν έχουν ενημερώσει το site ή το έχουν μόνο 66 ευρώ ακριβότερα από Γερμανό και Πλαίσιο!!Για του λόγου το αληθές... ;)

 

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=8642495&Nav_Section_Id=13&Catalog_Id=10&Product_Id=223365&Merchant_Id=1&sts_cid=3

 

 

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/el/shop/closeup.jsp?idProduct=30961&idCategory=002.001.999

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ για την απάντηση...

 

Δέν ενδιαφέρομαι για το Bluetooth, ούτε για "πολλά-πολλά" από το κινητό μου.

Απλώς επειδή το ποσό είναι περίπου 200 Εuro, είπα να μήν τους τα χαλαλίσω και γι'αυτό αγοράζω καινούργιο κινητό....

 

Θέλω μόνο να έχει κάμερα με καλή ανάλυση, έγχρωμη οθόνη 65,000 και πάνω χρωμάτων, Ημερολόγιο, ανοικτή ακρόαση, infrared λήψη και δόνηση, μετατροπέα νομισμάτων και μεγάλη διάρκεια μπαταρίας στην αναμονή κυρίως!!

 

Thank's for the advice...

 

εγώ θεωρώ το 630 πολύ καλό κινητό και σίγουρα πολύ καλύτερη λύση από alcatel και mitsubishi. Το siemens δεν το ξέρω

 

Το κακό όμως με το 630 είναι ότι δεν έχει ανοικτή ακρόαση και μετατροπέα νομισμάτων που θέλεις εσύ και δεν βγάζει και τόσο καλές photo

στη θέση σου θα έπαιρνα το K500 και ας είναι λίγο πιο ακριβό για να μη σου πω το Κ700 επειδή δεν μπορώ χωρίς bluetooth

Αξίζει να δώσεις κάτι παραπάνω

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε topmar!Εκεί στην cosmote φαίνεται κάτι δεν πάει καλά,ή κοιμούνται και δεν έχουν ενημερώσει το site ή το έχουν μόνο 66 ευρώ ακριβότερα από Γερμανό και Πλαίσιο!!Για του λόγου το αληθές... ;)

 

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=8642495&Nav_Section_Id=13&Catalog_Id=10&Product_Id=223365&Merchant_Id=1&sts_cid=3

 

 

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/el/shop/closeup.jsp?idProduct=30961&idCategory=002.001.999

 

 

akoma kai otan prwto eixevgei i cosmote eixe diafora 30-40 evrw akrivotera!!!!

kai otan tis eipa tis times stin ipallilo tis cosmote...mou eipe tha ennooun xwris fipia kai kati tetia...kai tis kanw me fipia einai...kai mou kanei den mporei!!!

kai mia xara to pira ftinotera apo ton germano...makria apo ta katastimata tis cosmote...kleftes :geek:

Link to comment
Share on other sites

Loipon an kai ericssonakias mexri kokkalo stin sugekrimeni periptwsi dinw psifo sto siemens cx65! Kalo tha itan na rikseis kai mia miatia sta threads tis siemens gia to en logw kinito.Proswpiki mou apopsi einai oti einai kalutero apo ta proanaferthenta eidika apo apopsi othonis-kameras(foto kai video PARA polu kala).San 2i epilogi K500i...kai ase ta alla ekei pou vriskontai!
Doctor...!
Link to comment
Share on other sites

Χμμ, πάλι μπερδεύτηκα!!!

 

Πάλι απ'την αρχή με βλέπω να τα ξανακοιτάω όλα....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

To Motorola HS-805 douleyei sto T630?

An nai exei kapoies idiaiteres ry8miseis?

An oxi, poio proteinete?

Από πείσμα θα ζω στην έρημη χώρα...
Link to comment
Share on other sites

έχω το gigabyte

πολύ καλό

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Είναι τελείως χαζό να έχουμε 1 thread για ο,τιδηποτε έχει σχεση με το t630 και να θες να βρεις κατι , ποιος θα κατσει να διαβασει 53 σελιδες που καλύπτουν Post διάρκειας >1χρόνο? :wacko:

 

Χρειάζεται υπο-forum για κάθε μοντέλο

Δεν καταλαβαίνω δηλαδη γιατί το p900 έχει δικό του forum και τα 630-610-700 που τα εχει και ο περισσότερος κοσμάκης να περιορίζονται σε 1 thread.

 

Εκφράζω την άποψη ότι πρέπει να δημιουργηθεί ξεχωριστό forum για 610-630 700 500 (και δεν εννοω 1 για όλα)

~j77
Link to comment
Share on other sites

Είναι τελείως χαζό να έχουμε 1 thread για ο,τιδηποτε έχει σχεση με το t630 και να θες να βρεις κατι , ποιος θα κατσει να διαβασει 53 σελιδες που καλύπτουν Post διάρκειας >1χρόνο? :wacko:

 

Χρειάζεται υπο-forum για κάθε μοντέλο

Δεν καταλαβαίνω δηλαδη γιατί το p900 έχει δικό του forum και τα 630-610-700 που τα εχει και ο περισσότερος κοσμάκης να περιορίζονται σε 1 thread.

 

Εκφράζω την άποψη ότι πρέπει να δημιουργηθεί ξεχωριστό forum για 610-630 700 500 (και δεν εννοω 1 για όλα)

Άτοπη η σκέψη σου και θα σου απαντήσω με πολύ απλά και λογικά επιχειρήματα.

 

Το Τ630 είναι ένα κινητό το οποίο κυκλοφορεί πάνω από 1.5 χρόνο κι επουδενί δεν έχει τις δυνατότητες/ικανότητες έτσι ώστε να χρειάζεται ένα ολόκληρο φόρουμ!Καταρχήν όταν λέμε τη λέξη φόρουμ καταλαβαίνουμε τί ακριβώς σημαίνει;Δεν αναφέρομαι προσωπικά σ'εσένα,ρητορική είναι η ερώτηση μου...

Εν συνεχεία πολλοί αγνοούν την ύπαρξη της Αναζήτησης!Αλήθεια πόσοι την έχουμε χρησιμοποιήσει από εμάς που ποστάρουμε στο SE forum;

Έχεις/ετε αναρωτηθεί ποτέ πόσο πιο όμορφο,ομοιόμορφο,ευχάριστο κι ευανάγνωστο θα ήταν το φόρουμ αν ο καθένας μας για την παραμικρή του απορία δεν άνοιγε κατευθείαν νέο θέμα,αλλά να έψαχνε πρώτα κι αν δεν έβρισκε απάντηση στο ερώτημα του να πόσταρε τουλάχιστον στο σωστό επισημασμένο ή μη θέμα..!

Ας περάσουμε τώρα στο θέμα των κινητών της σειράς Pxx0.

Νομίζω δεν είναι πολύ δύσκολο να καταλάβει ο καθένας μας γιατί υπάρχει ξεχωριστό υποφόρουμ.Πολύ απλά η σειρά αυτή είναι κι η μοναδική Symbian της SE και παρόλο που μπορεί να υπάρχει το 1/5 των χρηστών του συνολικού όγκου των SE χρηστών έχει τη διπλάσια κίνηση από το κεντρικό φόρουμ!Γιατί πολύ απλά πρόκειται για συσκευές με ανοιχτό λειτουργικό,το οποίο συνεπάγεται εκατοντάδες εφαρμογές και πολλές περισσότερες απορίες αφού έχεις να καλύψεις ένα τεράστιο φάσμα δυνατοτήτων και παραμετροποίησης.

 

Ελπίζω να σε κάλυψα (αν κι offtopic),για ότι άλλο θελήσεις εδώ είμαστε! :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Άτοπη η σκέψη σου και θα σου απαντήσω με πολύ απλά και λογικά επιχειρήματα.
Το ίδιο θα πράξω και εγώ

 

Το Τ630 είναι ένα κινητό το οποίο κυκλοφορεί πάνω από 1.5 χρόνο κι επουδενί δεν έχει τις δυνατότητες/ικανότητες έτσι ώστε να χρειάζεται ένα ολόκληρο φόρουμ!

 

Αν αυτό ήταν σωστό, τότε to lasyk.com κακώς έχει φτιάξει διαφορετικό section για το 630 με διαφορετικά sub-sections. Υποθέτω θεωρείς ότι και τα χιλιάδες threads ανά subsection θα μπορούσαν να είχαν γίνει crammed σε 1 topic. Αν φταίει η παλαιότητα μόνο, τότε κακώς δεν είχε δημιουργηθεί υπο-φορυμ όταν έπρεπε, δηλ πρίν 1.5 χρόνο.

 

Ατόπημα δικό σου:

Η ανάγκη για βοήθεια δεν είναι μονο ανάλογη των δυνατοτήτων μιας συσκευής αλλά καί του πλήθους των χρηστών.

Άνάγκη = Χρήστες χ δυνατότητες

Αν Ανάγκη p900 = 100 x 1.000.000 και

Ανάγκη T630 = 1.000.000 x 100 τότε είναι ίδιας σημαντικότητας.

 

Είναι σαν να λές ότι αν έχω έναν server με 18 cpu που τον χρησιμοποιεί ένας πελάτης τότε αυτός ο πελάτης σίγουρα θα μου φάει περισσότερο χρόνο από 10 πελάτες που έχουν μηχανάκι με win95/98 που έχει τόσο περιορισμένες δυνατότητες.

 

 

Καταρχήν όταν λέμε τη λέξη φόρουμ καταλαβαίνουμε τί ακριβώς σημαίνει;Δεν αναφέρομαι προσωπικά σ'εσένα,ρητορική είναι η ερώτηση μου...

forum =

1. Υπαίθριος Χώρος. 2. Διάσκεψη σχετικά με ζητήματα γενικού ενδιαφέροντος 3. το βήμα του ομιλήτή 4. ομάδα ατόμων συγκεκριμένου χώρου που εκφράζει ενιαία άποψη.

 

στην περίπτωσή μας μιλάμε για το 2.

 

Εν συνεχεία πολλοί αγνοούν την ύπαρξη της Αναζήτησης!Αλήθεια πόσοι την έχουμε χρησιμοποιήσει από εμάς που ποστάρουμε στο SE forum;

πολλοί.

Να σου αποδείξω ότι είναι μη λειτουργικό to search??

 

Ας πούμε ότι ψάχνω σχετικά με firmware του 630

αν βάλεις στο πεδίο search firmware θα σου βγεί ως απάντηση το thread

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=6869&highlight=firmware

(το τρέχον) ;Ante τώρα να βρείς εσυ σε 53 σελίδες το κομμάτι που σε ενδιαφέρει...

 

Αν σου είχε βγεί όμως ώς απάντηση τα threads

1. latest frimware january 2005

2. how to upgrade firmware

3. can i put firmware t630 on t610

4. download firmware

 

θα μπορούσες με ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΚΡΙΒΕΙΑ να βρεις αΥΤΌ ΠΟΥ σε ενδιαφέρει.

 

 

Έχεις/ετε αναρωτηθεί ποτέ πόσο πιο όμορφο,ομοιόμορφο,ευχάριστο κι ευανάγνωστο θα ήταν το φόρουμ αν ο καθένας μας για την παραμικρή του απορία δεν άνοιγε κατευθείαν νέο θέμα,αλλά να έψαχνε πρώτα κι αν δεν έβρισκε απάντηση στο ερώτημα του να πόσταρε τουλάχιστον στο σωστό επισημασμένο ή μη θέμα..!

 

Και προσθέτω σε αυτό να εκλείψει το φαινόμενο του κάνω quote όλο το post του άλλου, όσο μεγάλο κι αν είναι για να του απαντήσω μια γραμμή.

Πάντως το να θεωρεί ότι όλοι θα ακολουθήσουν την Netiquette είναι ανόητο. Ένα οποιοδήποτε μεγάλο forum Να δεις (doom9) και θα δεις ότι δεν γίνεται.

 

Νομίζω δεν είναι πολύ δύσκολο να καταλάβει ο καθένας μας γιατί υπάρχει ξεχωριστό υποφόρουμ.Πολύ απλά η σειρά αυτή είναι κι η μοναδική Symbian της SE και παρόλο που μπορεί να υπάρχει το 1/5 των χρηστών του συνολικού όγκου των SE χρηστών έχει τη διπλάσια κίνηση από το κεντρικό φόρουμ!Γιατί πολύ απλά πρόκειται για συσκευές με ανοιχτό λειτουργικό,το οποίο συνεπάγεται εκατοντάδες εφαρμογές και πολλές περισσότερες απορίες αφού έχεις να καλύψεις ένα τεράστιο φάσμα δυνατοτήτων και παραμετροποίησης.

Απάντησα εν μέρει στην αρχή

Δεν είναι δύσκολο για μένα να καταλάβω γιατί υπάρχει ειδικό υποφόρουμ για ρ900

αλλά μου είνα δύσκολο να καταλάβω γιατί δεν υπάρχει ειδικό υποφόρουμ για τα υπόλοιπα μοντέλα.

 

Έχεις σκεφτεί ότι μπορεί να μην γράφουν τόσοι πολλοί γιατί το κεντρικό forum είναι δύσχρηστο?

 

Ελπίζω να σε κάλυψα (αν κι offtopic),για ότι άλλο θελήσεις εδώ είμαστε! :)

 

καταλαβαίνω γιατί λες ότι είμαι Offtopic αλλά από την άλλη είναι το πιο On topic γιατί ενδιαφέρει όλους τους ιδιοκτήτες τ630, και μπορεί μερικοί να πούν ναι ρε συ αυτός έχει δίκιο, ας το πούμε και εμείς και τελικά να δείς/δείτε ότι αυτό που μπορεί αρχικά να φαινόταν σωστό και λειτουργικό, [1 επισ. thread για ό,τι έχει σχέση με το τ630/τ610] να μην είναι πλέον...

 

Aytaa

 

~j77

~j77
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικά, στο search υπάρχει η επιλογή να σου εμφανίσει τα ευρήματα ως posts και όχι ως threads.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T630

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...