Jump to content

Sony Ericsson T630


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το Τ630 δεν παίζει wav εκτός και αν τα μετατρέψεις σε amr με κάποιο πρόγραμμα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αφήστε, τα 'χω πάρει με τον Γερμανό. Μάλλον το άσπρο θα μου φέρουνε. Σε μαύρο μου λένε ότι υπάρχουν πολύ λίγα κομμάτια στην Ελλάδα και ...ψάχνουνε! >:-ζ

 

Κανένα link για πρόγραμμα μετατροπής από wav σε amr υπάρχει;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

Follow the path of the shepherd...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Συγγνώμη που ενοχλώ με τέτοιου είδους ερώτηση αλλά πιστέυω κάποιος να βοηθήσει! Πως περνάμε java ή mophum εφαρμογές στο κινητό μέσω υπερύθρων??? Μονο με το image editor στέλνω εικόνες αλλά ούτε με το XTND ούτε με SendFile έχω καταφέρει κάτι!!! Έχω πολλά ΜΒ εφαρμογών και μου φαίνονται άχρηστά! Νοιόθω σκράπας!!! HELP!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας,

Θελω να αγοραζω κινητο και ειμαι αναμεσα στα:

Motorola V525

SE T630 και

Sharp GX20

 

Σε Vodafone 60 , οι τιμες ειναι :

40

70 (αν και δεν το εχει πλεον στο site)

80

 

Για το 630 θα ηθελα να μου πειτε αν μπορω με τις υπερυθρες και το bluetooth να στειλω στο υπολογιστη ή σε αλλα κινητα.Και επισης αν καποις εχει δοκιμασει και τα αλλα κινητα τις εντυπωσεις του σε σχεση με το 630.

Link to comment
Share on other sites

το 630 εχει ξεκλείδωτες υπέρυθρες και μπορείς να στείλεις τα πάντα σε υπολογιστή ή από υπολογιστή ή και από άλλα κινητά αρκεί αυτά να έχουν ξεκλείδωτες τις υπέρυθρες του!

αξίζει να το παρεις.. είναι πολύ καλό κινητο.. και αξιζει 2 φορες με τις ξεκλειδωτες υπερυθρες γιατι μπορεις να το κανεις οπως εσυ θελεις.. μέσω εφαρμογών,παιχνιδιών,ήχων,θεμάτων που μπορείς να κατεβάσεις από sites ή απο μέλη του myphone...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια ισχύουν και για το motorola βέβαια αλλά την ποικιλλία παιχνιδιών του Τ630 δεν την έχει.

Θα στο πρότεινα αν δεν ήσουν με vodafone (κακομοίρη) για να το πάρεις σκέτο, αλλά ως vodafone live απλά απέφυγέ το.

Α και είμαστε off-topic.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ηθελα να το ρωτησω και εγω.Γινεται αλλαγη προσοψης απο ασπρο σε μαυρο??Μακαρι.... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Nai file ginetai 100% :) .Eixa paei to T630 tou patera mou gia allagh prosopshs k evala mayrh telika! ;)

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Henry__P900 (12 Σεπ. 2004 , 11:49)

 

Nai file ginetai 100% :) .Eixa paei to T630 tou patera mou gia allagh prosopshs k evala mayrh telika! ;)

 

 

Σε ποιό κατάστημα έγινε αυτό;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

re pedia exw na prwvlima me t630 moy synexia mazeuei skones i o thoni apo tin deksia meria tis othoneis........ den kserw tina kanw me ayto to provlima !!!!!!!! kai to exw dei sepola t630!!!!!!! na gemizei skones apo tin deksia meria tis othonis!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

αν το πας σε κανένα Se service μπορύν άνετα να στο ξεσκονήσουν μπορεί και επιτόπου. δεν πιστεύω να σε χρεώσουν για ένα ξεσκόνισμα...
Link to comment
Share on other sites

Tελικα ρε παιδια γινεται αλλαγη προσοψης η οχι?Αν μπορουσε το παιδι που μας ειπε οτι γινεται να μας πει που το εκανε και γενικα περισσοτερες πληροφοριες!!!
Link to comment
Share on other sites

Γινεται βρε παιδιά! δεν το καταλάβατε που το έγραψε?

να μας πει πληροφορίες όπως μέρος που γίνεται και πόσο κοστίζει η αλλαγή?

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ρωτησα σημερα σε ενα Γερμανο και μου ειπαν να το παω σε αυτους,ωστε να το στελουν στο κεντρικο service τους στον Αγιο Στεφανο για να γινει η αλλαγη προσοψης.Μου ειπαν τι κοστιζει 40 ευρω και οτι θα χρειαστουν 7 εργασιμες ημερες! ;)
Link to comment
Share on other sites

όχι σε Γερμανό ρε συ.. πήγαινε το μόνος σου σε κάποιο service της Se...
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα ειναι μακρια ρε γμτ.Τους ειπα να μου δωσουν και ενα τηλ του service αλλα μου ειπαν οτι το στελνουν αυτοι!
Link to comment
Share on other sites

ψάξε στο 131 να σου δώσουν τηλ. αντιπροσωπείας.. 80111 κάτι είναι δεν το έχω σημείωμενο... θα σου πουν τι υπάρχει κοντά στην περιοχή σου...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton (11 Σεπ. 2004 , 13:10)

 

Τα ίδια ισχύουν και για το motorola βέβαια αλλά την ποικιλλία παιχνιδιών του Τ630 δεν την έχει.

Θα στο πρότεινα αν δεν ήσουν με vodafone (κακομοίρη) για να το πάρεις σκέτο, αλλά ως vodafone live απλά απέφυγέ το.

Α και είμαστε off-topic.

 

 

 

Γιατι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί είμαστε οff-topic ή γιατί δεν πρέπει να το πάρεις με vodafone live;

Off-topic προφανώς είμαστε, οπότε μάλλον ρωτάς γιατί να μην το πάρεις με vodafone live.

Δες λοιπόν: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=20015

Τελευταίο post από εμένα. :)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Mages pws mborw na pernaw paixnidia themes kai ringtones sto kinito mesw ir???iparxei kapoio programma???to pcsuite den exei kati tetoio distixws.xerei kaneis???kai kati allo pws kanw back up tis epafes mou sto pc(oxi sigxronismo me to outlook).opoios mborei as boithisei.an exei kaneis kana programmataki as mou to steilei sto e-mail mou(iparxei stin ipografi mou)i as dwsei kapoio link na to katebasw.thanx

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος laios23 (26 Σεπ. 2004 , 17:18)

 

Mages pws mborw na pernaw paixnidia themes kai ringtones sto kinito mesw ir???iparxei kapoio programma???to pcsuite den exei kati tetoio distixws.xerei kaneis???kai kati allo pws kanw back up tis epafes mou sto pc(oxi sigxronismo me to outlook).opoios mborei as boithisei.an exei kaneis kana programmataki as mou to steilei sto e-mail mou(iparxei stin ipografi mou)i as dwsei kapoio link na to katebasw.thanx

 

πρωτων αμα αγορασεις θυρα απλα θα το συδεσεις με το κινητο και θα τα στειλεις απο τον υπολογιστη!Οσο για τις επαφες απλα στειλτες ολες στον υπολογιστη μεσω υπερυθρων και απουθηκευσε το αρχειο :) !!!(:ninja:ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ.:ninja:.. :o )
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος c_arroyo ( 2 Οκτ. 2004 , 22:37)

 

Ρε παιδιά και εγώ έχω το 630 αλλά με σπασμένη οθόνη :( Ξέρετε αν καλύπτει η εγκύηση την αλλαγή ;;;

 

 

oute me sferes

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T630

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...