Jump to content

Honor 9 Lite


tarif16nikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 122
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια καλησπέρα,μπορείτε να βοηθήσετε όσοι εχετε την συσκευή και να μου πείτε με ποια κάρτα μνήμης δουλεύει άψογα και δοκιμασμένα,σύμφωνα με αυτές που εχετε εσείς;

Μια patriot 32 που έβαλα,την βλέπει μεν αρχικά,αλλα πετάει συνεχεια σφάλμα κάρτας και δεν αποθηκεύει με τιποτα φυσικα.μιλαω για καινούργια συσκευή και κάρτα.

Γενικά ειδα στο ΝΕΤ οτι τα honor 9 lite εχουν θέματα με τις sd,απλα θελω τη βοήθεια σας,για να αγοράσω κάποια άλλη που θα δουλέψει σίγουρα και θα ειναι συμβατή.

Σας ευχαριστω εκ των προτέρων!!!

Edited by pakitgr
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημερα παιδια , χθες αγορασα το νεο μου κινητο 9lite blue , μετα απο 4 χρονια με το thl T6 pro :X:X. Πραγματικα πολυ ωραιο αλλα και πολυ ευκολο να σου πεσει κατω ... το κουτι δεν ειχε θηκη μεσα και παραγγειλα θηκη & temperd glass .

 

Εκανε ενημερωση λογισμικου LLD-L31 8.0.0.141(432) .

 

Εσωτερικος χωρος αποθηκευσης 32,00GB ελευθερος 20,36GB .

Ειμαι στην εξερευνηση του κινητου ......:shock::shock:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αναβάθμιση δεν βλέπω και ανησυχώ πάντως το κινητό σε σχέση με τα xiami μου φαίνεται πολύ αργό σε σύγκριση μαζί του.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το τηλέφωνο υποστηρίζει το volte της cosmote και την 800 συχνότητα (Β20) ? Edited by lefkaditis
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα..

Το honor κατά την γνώμη μου είναι τίμιο τηλέφωνο για τα χρήματα του. Ικανοποιητική οθόνη ταχύτητα κάμερα αυτονομία μπαταρίας ράδιο..

Είναι μια καλή επιλογή τηλεφώνου με λίγα χρήματα..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ξερουμε κανενα Tempered Glass που να εφαρμοζει σωστα στο κινητο ???

 

Δυστυχώς ειναι κυρτο το κρυσταλο του κινητου εγω την πατησα με ενα Tempered glass απο το e-shop δεν εχει καθολου καλη εφαρμογη. Ψάχνω να βρω κατι αλλο αλλα δεν ξερω τι εφαρμογη θα εχει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή δύναμη. Το κινητό υπάρχει στην δουλειά μας και στο σπίτι από συνεργάτες μας. Ωστόσο δεν βλέπουμε αναβαθμίσεις συχνά και περιμένουμε να πάρει το EMUI με την νέα του έκδοση, έχουμε κανένα νεώτερο μήπως; Πάντως σε σύγκριση με ένα xiaomo 5 plus βλέπω ότι έχει τεράστιες διαφορές σε ταχύτητα...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια καλησπέρα,μπορείτε να βοηθήσετε όσοι εχετε την συσκευή και να μου πείτε με ποια κάρτα μνήμης δουλεύει άψογα και δοκιμασμένα,σύμφωνα με αυτές που εχετε εσείς;

Μια patriot 32 που έβαλα,την βλέπει μεν αρχικά,αλλα πετάει συνεχεια σφάλμα κάρτας και δεν αποθηκεύει με τιποτα φυσικα.μιλαω για καινούργια συσκευή και κάρτα.

Γενικά ειδα στο ΝΕΤ οτι τα honor 9 lite εχουν θέματα με τις sd,απλα θελω τη βοήθεια σας,για να αγοράσω κάποια άλλη που θα δουλέψει σίγουρα και θα ειναι συμβατή.

Σας ευχαριστω εκ των προτέρων!!!

Εγώ έβαλα αυτή και δουλεύει αξογα

SANDISK SDSQXAF-032G-GN6MA EXTREME A1 V30 32GB MICRO SDHC UHS-I U3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Από ότι είδαμε στο σχετικό κατάλογο ευτυχώς το κινητό θα πάρει την έκδοση 9 και αυτό από μόνο του είναι το καλύτερο νέο...να δούμε όμως πότε...
Link to comment
Share on other sites

Από ότι είδαμε στο σχετικό κατάλογο ευτυχώς το κινητό θα πάρει την έκδοση 9 και αυτό από μόνο του είναι το καλύτερο νέο...να δούμε όμως πότε...

 

Για την ακρίβεια θα παρει την 9.1 και πιστευω μεχρι τον Ιουνιο να εχει έρθει(ευχομαι)....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

8Απ' ότι βλέπω έχει εγκριθεί η 9.1 emui στο firmware Finder οπότε τις επόμενες μέρες (ανάλογα με το ΙΜΕΙ) θα αρχίσει να εμφανίζεται στην ενημέρωση λογισμικού ή στο Hicare (όπως συνέβη στο P20 lite)

Screenshot-20190614-112752.jpgScreenshot-20190614-120611.jpgScreenshot-20190614-122611.jpg

Πρώτες εντυπώσεις-παρατηρήσεις με την 9.1

Πλέον ένδειξη σήματος/wifi/bluetooth στην αριστερή πλευρά,εγγραφή βίντεο πλέον με την νέα εκδοση κάμερας γίνεται πλήρης οθόνη(2160 x 1080),επιτέλους...σε ότι αφορά το gps πλέον μένει ανοιχτό και το διαχειρίζεται το σύστημα όπως σε όλα τα pie.

Πιο ευαίσθητη και δυνατή εγγραφή στην ηχογράφηση , γενικά όλα δουλεύουν το ίδιο σβέλτα και καλύτερα απ΄ότι με την 8.

Edited by rostropol
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Εντυπώσεις από άλλους που προχώρησαν στην αναβάθμιση;

 

Υποστηρίζει volte και wifi calling, αυτα προς το παρόν που πρόλαβα και διαπίστωσα.

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

νέο μενού νέος σχεδιασμός ,μεγάλη διαφορά δεν βλέπω και έχει νεα κάμερα ίδια μου φαίνεται σε επίδοσης

https://ibb.co/8XMk9KV

:!:
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα περιμένω την αναβάθμιση στο 9 lite κι ελπίζω ότι θα βελτιωθεί το UI αλλά και το dark mode που τελικά έχει ή όχι?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μετά την αναβάθμιση κολλάει.

Γιατί αυτό ρε παιδιά; Ήταν μια χαρά πριν .... πέταγε. Τώρα χάλια. Τι μπορώ να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου την έβγαλε κι εμένα την 121.

Για να δούμε .....

 

Μπα, τίποτα.

Η ανταπόκριση της οθόνης σε κάθε επαφή του δακτύλου καθυστερεί πολύ.

Τι μπορώ να κάνω για να γίνει το κινητό όπως ήταν πριν την αναβάθμιση;

Link to comment
Share on other sites

Τώρα παρατήρησα οτι τελικά φοράω την 117 και μου ήρθε και η 121, μιλάμε πάντα για EMUI 9.1.0,πάντως μεχρι τωρα καλά συμπεριφέρεται το τηλεφωνο ,υποστηριζοντας συνάμα και VOLTE και το WIFI CALLING
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μια από τα ιδια παρατηρω κολλήματα μετά την αναβάθμιση σε 9.1, το volta και το WiFi calling που ακριβώς βρίσκονται στης ρυθμίσεις?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 9 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...