Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 ώρες πριν, MIKU said:

Βέβαια, πρόσφατα η Nova ανακοίνωσε όριο στα έξτρα "απεριόριστα" πακέτα των συμβολαίων.

...και στο Free2Go

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, MIKU said:

H Vodafone έχει χρόνια το όριο των 300GB στα καρτοκινητά, δεν είναι κάτι καινούργιο. Όπως και στο συμβόλαιο Giga WiFi home unlimited. Το καινούργιο είναι ότι πλέον οι extra sim έχουν όριο τα 40GB έναντι 300GB μέχρι πρότινος (και με αύξηση στα 5€ από τα 3€).

Βέβαια, πρόσφατα η Nova ανακοίνωσε όριο στα έξτρα "απεριόριστα" πακέτα των συμβολαίων.

Θα δείξει...

Η nova πήγε ήδη το 4G home internet στα 30mbps δεν ξέρω αν έχει κοφτη.

Το αντίστοιχο Cosmote Doble play 4G έχει κοφτη στα 15mhps στα 400GB ,αλλά αν δε τα ξεπεράσεις έχει πολύ καλές ταχύτητες το έχουν δώσει σε συγγενή κ πιάνει 170mbps μέρα νύχτα κ το παίρνει κ στο εξοχικό 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, elkons said:

Η nova πήγε ήδη το 4G home internet στα 30mbps δεν ξέρω αν έχει κοφτη.

Το αντίστοιχο Cosmote Doble play 4G έχει κοφτη στα 15mhps στα 400GB ,αλλά αν δε τα ξεπεράσεις έχει πολύ καλές ταχύτητες το έχουν δώσει σε συγγενή κ πιάνει 170mbps μέρα νύχτα κ το παίρνει κ στο εξοχικό 

Στο 4G η Nova έχει 200GB.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, MIKU said:

Στο 4G η Nova έχει 200GB.

Στα 200GB περιορισμό, η ταχύτητα χωρίς περιορισμό από 50 που το είχαν κάποτε τώρα εώς 30,με κοφτη στα 200GB δεν ξέρω 

Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια της από 27/8/2024 "Ανακοίνωσης Τροποποίησης πρόσθετου πακέτου Internet 4 Sharing", επισημαίνεται ότι οι τροποποιήσεις του πακέτου Internet 4 Sharing δεν θα πραγματοποιηθούν στις 29/10/2024 και μετατίθενται για τις 17/11/2024.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, MIKU said:

Σε συνέχεια της από 27/8/2024 "Ανακοίνωσης Τροποποίησης πρόσθετου πακέτου Internet 4 Sharing", επισημαίνεται ότι οι τροποποιήσεις του πακέτου Internet 4 Sharing δεν θα πραγματοποιηθούν στις 29/10/2024 και μετατίθενται για τις 17/11/2024.

Ορίστε αυτή είναι η σωστή τακτική ενημερώνουν είτε μέσω live chat είτε μέσω ανακοίνωσης για την μεταβολή της ημερομηνίας 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, aektzhs 1 said:

Ορίστε αυτή είναι η σωστή τακτική ενημερώνουν είτε μέσω live chat είτε μέσω ανακοίνωσης για την μεταβολή της ημερομηνίας 

Να δούμε αν αλλάξει κάτι...

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία γιατί θα έκανα διακοπή της υπηρεσίας, παίρνει λίγο παράταση ακόμα. 

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, Antonio21 said:

Ωραία γιατί θα έκανα διακοπή της υπηρεσίας, παίρνει λίγο παράταση ακόμα. 

Και εγώ θα έκοβα μια απο τις 2  i4s που έχω και θα κρατούσα μόνο την μία που την έχω στο χωριό.
Εφόσον ομως γίνεται άμεσα και από το Chat και δεν χρειάζεται επίσκεψη σε κατάστημα θα περιμένω μέχρι τέλος Οκτώβρη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...