Jump to content

Nokia 7 plus


Chef_George_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Όχι βέβαια. Δεν κατάλαβα ποιό είναι το προφανές! Αντί να με απαντήσετε άμεσα όμως, πάλι αινιγματική η απάντηση σας! :(

 

Ακριβώς από πάνω έχω απαντήσει στην απορία σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 826
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δηλαδή επειδή δεν έχει ζήτηση το μονόκαρτο για αυτό είναι πιο ακριβό; Ναι αλλά εδώ τα περισσότερα μονόκαρτα έρχονται! Το Nokia 8 πχ μόνο σε μονόκαρτο το είχαν στον Γερμανό όταν το αγόρασα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δηλαδή επειδή δεν έχει ζήτηση το μονόκαρτο για αυτό είναι πιο ακριβό; Ναι αλλά εδώ τα περισσότερα μονόκαρτα έρχονται! Το Nokia 8 πχ μόνο σε μονόκαρτο το είχαν στον Γερμανό όταν το αγόρασα!

 

Τι να σου πω βρε evris, δίνω απλές απαντήσεις και εσύ πάντα άλλα καταλαβαίνεις. Εδώ μιλάμε για το 7 Plus, το τι ισχύει για το 8 είναι άλλο πράγμα και δεν έχει σχέση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω βρε evris, δίνω απλές απαντήσεις και εσύ πάντα άλλα καταλαβαίνεις. Εδώ μιλάμε για το 7 Plus, το τι ισχύει για το 8 είναι άλλο πράγμα και δεν έχει σχέση.

Το λέω αυτό γιατί σε όλες τις συσκευές ή έστω στις περισσότερες, συμβαίνει η μονόκαρτη είναι πιο ακριβή. Όχι μόνο στο 7plus!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το λέω αυτό γιατί σε όλες τις συσκευές ή έστω στις περισσότερες, συμβαίνει η μονόκαρτη είναι πιο ακριβή. Όχι μόνο στο 7plus!

 

Έχει να κάνει με το ποια έκδοση κυκλοφορεί ευρέως και όχι με το αν είναι μονόκαρτη ή δίκαρτη.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειχα τετοια θηκη στο Honor8. Ομορφη λεπτη θωρακιζει το τηλεφωνο. Το μονο κακο αν την βγαλεις 4-5 φορες παιζει να χαλασει και να μη κουμπωσει ξανα.

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Είναι όντως εξαιρετική.

Την είχα στο poco και ήμουν πολύ ευχαριστημένος.

Μένω Ν. Σμύρνη και καθημερινά κινούμαι Ν. Ιωνία.

Αν κάποιο μέλος τη θέλει, πολύ ευχαρίστως να του τη δώσω.

Δε ζητάω κάτι. Απλά είναι κρίμα να πάει χαμένη γιατί έδωσα το 7+ και πήγα σε mi mix 2s.

Είναι εντελώς αχρησιμοποίητη και σφραγισμένη στο κουτί της.

 

 

Στάλθηκε από το Mi Mix 2s

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αφενός ήρθε μετά η θήκη κι αφετέρου όταν τον ρώτησα, δεν τον ενδιέφερε.

Αστοχη πάντως η ερώτησή σου.

 

 

Στάλθηκε από το Mi Mix 2s

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αφενός ήρθε μετά η θήκη κι αφετέρου όταν τον ρώτησα, δεν τον ενδιέφερε.

Αστοχη πάντως η ερώτησή σου.

 

 

Στάλθηκε από το Mi Mix 2s

Από πού την πήρες; Πολύ ωραίο στρώσιμο!!!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Αφενός ήρθε μετά η θήκη κι αφετέρου όταν τον ρώτησα, δεν τον ενδιέφερε.

Αστοχη πάντως η ερώτησή σου.

Άποψή σου!

Link to comment
Share on other sites

Θελω μια βοήθεια γιατί μαλλον κατι εχω κάνει και δεν μπορώ να καταλάβω τι ακριβώς με το ξυπνητήρι. Εχω το ξυπνητήρι ρυθμισμένο στις 7 με την επιλογή Δευτέρα εως Παρασκευή και λειτουργουσε κανονικά. Το ειχα απενεργοποίησει για 10 μερες λογω άδειας και το ξαναενεργοποιησα. Από τότε παρατηρησα οτι στις 5 μου έρχεται σαν ειδοποιήση οτι στις 7 θα χτυπήσει το ξυπνητήρι. Αυτο δεν συνέβαινε παλαιότερα. Επίσης αμα παω στις ειδοποιήσεις και απενεργοποιησω το ρολοι μετα δεν λειτουργεί το ξυπνητήρι. Τι μπορεί να γίνεται;;; Edited by nobody4
Link to comment
Share on other sites

2 ωρες πριν την ωρα αφυπνισης εαν κατεβασεις το μενου ειδοποιησεων βγαινει μια καρτελλα που γραφει επομενο ξυπνητηρι στις ταδε ωρα.

Εαν πατησεις παραβλεψη δε χτυπαει το ξυπνητηρι. Ετσι ειναι απλα. Εαν θες να χτυπησει το ξυπνητηρι μην πατας παραβλεψη.

Η ειδοποιηση αυτη δεν συνοδευεται με ηχο ετσι?

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

2 ωρες πριν την ωρα αφυπνισης εαν κατεβασεις το μενου ειδοποιησεων βγαινει μια καρτελλα που γραφει επομενο ξυπνητηρι στις ταδε ωρα.

Εαν πατησεις παραβλεψη δε χτυπαει το ξυπνητηρι. Ετσι ειναι απλα. Εαν θες να χτυπησει το ξυπνητηρι μην πατας παραβλεψη.

Η ειδοποιηση αυτη δεν συνοδευεται με ηχο ετσι?

Κι εγώ έτσι την είχα πατήσει την πρώτη φορά που το πήρα και έβαλα ξυπνητήρι. Ναι σε ειδοποιεί χωρίς ήχο. Μόλις κάνεις double tap στην οθόνη φαίνεται σε ένα λευκό πλαίσιο.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους.

 

Επειδή είμαι διχασμένος μεταξύ συσκευών, μπορεί να μου πει κάποιος από εσάς τι αρνητικά έχει παρατηρήσει με τη χρήση της συσκευής;

Κάτι είδα σε κάποια προηγούμενη σελίδα για παρτίδες με άλλες οθόνες. Υπήρξε παρτίδα με πρόβλημα;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους.

 

Επειδή είμαι διχασμένος μεταξύ συσκευών, μπορεί να μου πει κάποιος από εσάς τι αρνητικά έχει παρατηρήσει με τη χρήση της συσκευής;

Κάτι είδα σε κάποια προηγούμενη σελίδα για παρτίδες με άλλες οθόνες. Υπήρξε παρτίδα με πρόβλημα;

 

Ευχαριστώ.

 

Το θέμα με την οθόνη λύνεται είτε με αντικατάσταση οθόνης από την αντιπροσωπεία με εγγύηση ή με μελλοντική αναβάθμιση. Κατά τα άλλα το κινητό είναι τούμπανο.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κάτι είδα σε κάποια προηγούμενη σελίδα για παρτίδες με άλλες οθόνες. Υπήρξε παρτίδα με πρόβλημα;

 

Έχει αναφερθεί εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7741219#post7741219

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πήρε πρόσφατα ένας φίλος μου την συσκευή και θέλουμε να βάλουμε την gcam. Υπάρχει κάποιος οδηγός να ακολουθήσουμε;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημέρα. Πήρε πρόσφατα ένας φίλος μου την συσκευή και θέλουμε να βάλουμε την gcam. Υπάρχει κάποιος οδηγός να ακολουθήσουμε;

 

Εγκαθιστάς απλά το apk που δίνεται λίγες σελίδες πιο πίσω.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, παρέλαβα το κινητό σήμερα. Υπέροχο ως τώρα. μία ερώτηση: μπορώ να απενεργοποιήσω τα 3 κουμπιά κάτω και να το δουλεύω με gestures όπως κάποια άλλα κινητά δίνουν την επιλογή;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα, παρέλαβα το κινητό σήμερα. Υπέροχο ως τώρα. μία ερώτηση: μπορώ να απενεργοποιήσω τα 3 κουμπιά κάτω και να το δουλεύω με gestures όπως κάποια άλλα κινητά δίνουν την επιλογή;

 

Ναι, βάλε από το play store το Fluid Navigation Gestures. Θα χρειαστεί να το συνδέσεις με τον υπολογιστή όμως και να τρέξεις μια εντολή μέσω adb. Η διαδικασία είναι απλή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

Ήθελα να ρωτήσω για το κινητό , επειδή ψάχνω για τη γυναίκα μου. Έχω ανοίξει και θέμα στην επιλογή συσκευών αλλά επειδή το νοκια είναι πρώτο στη λίστα θα ήθελα 2 λόγια από εσάς.

Τώρα έχει το P9 lite

Η χρήση που το κάνει είναι απλή , επικοινωνία αρκετή, φωτογραφίες - βίντεο τη μικρή μας και andoid auto στο αυτοκίνητο

Αυτές είναι οι απαιτήσεις

1) πολύ καλή αυτονομία(να πηγαίνει 1,5-2 ημέρες)

2) καλές φωτογραφίες για τη τιμή, να είναι σίγουρα καλύτερες από αυτές που βγάζει τώρα. Να μπορούν να εκτυπωθούν άνετα

3) λήψη σήματος -wifi- βτ άριστα όπως και η ποιότητα κλήσης

4) gps γρήγορο- σταθερό ακριβές

5) σωστή και στρωτή λειτουργία out of the box. Να μην χρειάζεται να ασχολούμαι εγώ.

 

Τα άλλα υποψήφια είναι το honor play , το pocophone f1 και αν ρίξω το μπατζετ το note 6 pro

Ευχαριστώ πολύ

Edited by lemo13
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...