Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου συμβαίνει και μενα. ειμαι συνδεδεμένος σε ένα wifi που δεν έχει internet και παρόλα αυτά δεν ενεργοποιεί τα δεδομένα (τα οποία έχω ανοικτά εννοείται). Δεν είναι λίγο κουφό αυτό;;; δεν θα έπρεπε να παίρνει internet απο τα δεδομένα αφού το wifi δεν δουλεύει;

 

Και μένα το κάνει. Και σε oreo και ήδη πρόλαβα να το δω με pie. Έχει πρόβλημα το internet στη δουλειά και τυχαίνει συχνά. Άπαξ και το τηλέφωνο συνδεθεί σε wifi, κλείνουν τα δεδομένα. Κι ας μην έχει το wifi πρόσβαση στο νετ. Όταν θέλω data, απλά κλείνω το wifi εντελώς, για σιγουριά. Μια φορά το έκανε στο δρόμο, μπήκε σε ένα ote wififon μόνο του και ψαχνόμουν τι έγινε :lol:

 

Κομπλέ και η φροντίδα χα χα χα :)

 

Ενώ εμείς, με vodafone, που πήραμε pie τελευταίοι, απολαμβάνουμε τη φροντίδα κατευθείαν χωρίς πρόβλημα. Χιχι.

Edited by il_tifosi

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Και μένα το κάνει. Και σε oreo και ήδη πρόλαβα να το δω με pie. Έχει πρόβλημα το internet στη δουλειά και τυχαίνει συχνά. Άπαξ και το τηλέφωνο συνδεθεί σε wifi, κλείνουν τα δεδομένα. Κι ας μην έχει το wifi πρόσβαση στο νετ. Όταν θέλω data, απλά κλείνω το wifi εντελώς, για σιγουριά. Μια φορά το έκανε στο δρόμο, μπήκε σε ένα ote wififon μόνο του και ψαχνόμουν τι έγινε :lol:

 

 

 

Ενώ εμείς, με vodafone, που πήραμε pie τελευταίοι, απολαμβάνουμε τη φροντίδα κατευθείαν χωρίς πρόβλημα. Χιχι.

 

Το πρόβλημα με εμένα είναι πως ακόμα και όταν κλείσω το wifi δεν ανοίγουν τα δεδομένα ενώ στο σηματακι πάνω γίνετε μπλε Σαν να ανοίγουν δεν δείχνει ούτε 4g 3g h+ τίποτα. Κάποιες φορές στρώνει αν αυτόματη επιλογή παρόχου στις ρυθμίσεις της κάρτας σιμ

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στο μενου επιλογες προγραμματιστη και βαλε παντα ενεργα τα δεδομενα κινητης τηλεφωνιας.

Ευχαριστώ, το έκανα μαζί και με μια επανεκκίνηση. Λογικά πρέπει να φτιάξει!

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Πάνω πάνω όταν κατεβάζω την κουρτίνα μ γράφει το δίκτυο ενδέχεται να παρακολουθείται... Πατάω εκεί σε ένα θαυμαστικό και γράφει - - - - > μια αρχη έκδοση πιστοποιητικων έχει εγκατασταθεί σε αυτήν την συσκευή. Η ασφαλής επισκεψημοτητα δικτύου σας μπορεί να παρακολουθείται η να τροποποιειται. Να ανησυχώ για αυτό;; έκανα καμία χαζομάρα; πως μπορώ να το βγάλω;;

 

Δεύτερον ο ήχος απτό viber μου φαίνεται ακόμα πολύ χαμηλός. Δεν διορθώθηκε τελικά το θέμα με τις ειδοποιήσεις;;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Κανε καθαρισμο ιστορικου του browser γιατι μπαινεις σε "πονηρα" site και τσιμπας απειλες και παρακολουθησεις:lol:
Link to comment
Share on other sites

Κανε καθαρισμο ιστορικου του browser γιατι μπαινεις σε "πονηρα" site και τσιμπας απειλες και παρακολουθησεις:lol:

 

Τον ξεφτυλισες τελειως τον ανθρωπο... Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Το δυκτιο ενδέχεται να παρακολουθείται με το κλειδί δίπλα είναι λόγω VPN σύνδεσης. Εχω το adguard και το ιδιο γράφει κ σε μένα.Αν το απεγκαταστησω δεν γράφει τίποτα!
Link to comment
Share on other sites

Κανε καθαρισμο ιστορικου του browser γιατι μπαινεις σε "πονηρα" site και τσιμπας απειλες και παρακολουθησεις:lol:

 

Φυσικά κ δεν είναι κακό αλλά από ταν μπήκα 18 δεν μπαίνω να δω τίποτα από αυτά.. Κ. Είμαι 32..Βέβαια στο ινσταγκραμ ακολουθώ τόσες τσουπρες που είναι σαν να έχω σε πορν. Ίσως από εκεί που κατεβάζω ταινίες να είναι η σε αθλητικά site που βλέπω από πονηρό δεν είναι σίγουρα..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά κ δεν είναι κακό αλλά από ταν μπήκα 18 δεν μπαίνω να δω τίποτα από αυτά.. Κ. Είμαι 32..

 

Δεν ξερεις τι χάνεις φιλε.. Οσο μεγαλωνεις, αποκτας εμπειρια κ η μ.....ια παιρνει αλλο νοημα...

Βελτιωνεις τεχνικες κτλ κτλ....

Ειναι σαν το αμαξι... Αλλιως οδηγεις στα 18, αλλιως στα 35 ..... (κλαμαααααααααααα)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερεις τι χάνεις φιλε.. Οσο μεγαλωνεις, αποκτας εμπειρια κ η μ.....ια παιρνει αλλο νοημα...

Βελτιωνεις τεχνικες κτλ κτλ....

Ειναι σαν το αμαξι... Αλλιως οδηγεις στα 18, αλλιως στα 35 ..... (κλαμαααααααααααα)

 

 

Χα Οχι τη χρήση του λεβιέ μόνος μ την είχα συνεχίσει απλά δεν βλέπω έμαθα στην πράξη μόνος μου με διάφορες κορασίδες . Χα χα

Έκανα εκκαθάριση cache κ δεν σταμάτησε να μ γράφει ότι με παρακολουθούν

Είχα βάλει παλιότερα VPN αλλά τώρα δεν έχω άλλα μου το γράφει.. Αν εννοείς να κάνω εκκαθάριση δεδομένων θα μ σβηστούν κωδικοί απολα κ δεν το θέλω αυτό να βάζω κωδικούς απτην αρχή..

Κατέβασα ήχο μηνύματος του viber από ZEDGE είναι πιο δυνατός απτον μανισιο αλλά όχι στο τέρμα..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Τα φώτα σας χρειάζομαι παιδιά χαχαχαχα.

Επειδή βρίσκομαι συνέχεια πίσω από το τιμόνι όταν έμπαινα στους χάρτες Google αντί να γράφω πατούσα το μικρόφωνο στην γραμμή προορισμού και έγραφε μόνο του αλλά πλέων έχει σταματήσει.

Δοκίμασα και στις εφαρμογές και δεν γινόταν ούτε εκεί.

Αλλάξει κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Τα φώτα σας χρειάζομαι παιδιά χαχαχαχα.

 

Επειδή βρίσκομαι συνέχεια πίσω από το τιμόνι όταν έμπαινα στους χάρτες Google αντί να γράφω πατούσα το μικρόφωνο στην γραμμή προορισμού και έγραφε μόνο του αλλά πλέων έχει σταματήσει.

 

Δοκίμασα και στις εφαρμογές και δεν γινόταν ούτε εκεί.

 

Αλλάξει κάτι;

Λογικά έχεις απενεργοποιήσει την εφαρμογή Google. Ξαναεργοποιησε την.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνεις πειράματα αυτά παθαίνεις χαχαχαχαχαχα.

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Στο νέο Samsung browser αφαίρεσαν την επιλογή για διάβασμα QR code; Μετά το update δεν μπορώ να το βρω πουθενά.

 

Καμερα-bixby vision (πανω αριστερα)-κωδικ. QR

Link to comment
Share on other sites

Τι αναλυση εχετε στην κάμερα βιντεο?

2224 x 1080 vs 1920 x 1080

Η 2224 υποθετω ειναι υψηλότερης αναλυσης?

Link to comment
Share on other sites

Τι αναλυση εχετε στην κάμερα βιντεο?

2224 x 1080 vs 1920 x 1080

Η 2224 υποθετω ειναι υψηλότερης αναλυσης?

 

Πατα στο "μπλε" να σου βγουν οι αναλυσεις.

51767699_2210192859036801_4141519573486665728_o.jpg?_nc_cat=109&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=z-p3-scontent.fath5-1.fna&oh=16aa4bc843a1789af81fc94c9b59f888&oe=5CDE00CB

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζει κανείς πρόβλημα με την stock εφαρμογή email της Samsung; Από την ημέρα που έκανα επαναφορά δεν μπορώ να σετάρω έναν λογαριασμό MSN που έχω. Βάζω το email και το password και μου βγάζει σφάλμα επαλήθευσης!

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορει με καποιο τροπο στην υψηλη αναλυση να απενεργοποιηθει αυτο το 5 λεπτα που δινει στα βιντεο;

Τι αναλυσεις εχετε βαλει;

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε update για γερμανια G965FXXU2CSB3 με security patch Φεβρουαριου. την εβαλε κανεις? 300κατι μβ διαβασα οτι ειναι
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε update για γερμανια G965FXXU2CSB3 με security patch Φεβρουαριου. την εβαλε κανεις? 300κατι μβ διαβασα οτι ειναι

 

Θα την βάλω σε μια ωρα, μόλις γυρισω σπιτι...

Το βασικοτερο ειναι πως σου δίνει αν θες προγραμμα να μπαίνει κ να βγαίνει το night mode... Δηλ. Να βαζεις καθε μερα στις 7 τι απόγευμα να μπαίνει, κ το πρωι στις 6 να βγαινει.... Συν βελτιώσεις αποδοσης κ ασφαλειας...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση: Τα νέα update έρχονται βάση της τελευταίας rom που έχεις περάσει η χώρας που προοριζόταν ( Δηλαδή μαμά rom ) ;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση: Τα νέα update έρχονται βάση της τελευταίας rom που έχεις περάσει η χώρας που προοριζόταν ( Δηλαδή μαμά rom ) ;

 

Τα νεα update εχουν βαση την pie....

Αν πχ εχεις ακομα oreo δεν θα παρεις Update... Παντως σίγουρα οχι oreo.

Edited by HSP
Link to comment
Share on other sites

Πλέων όλοι έχουμε pie και έχω Γερμανική rom αλλά η συσκευή είναι Πολωνική.

Θα πάρω update βάση Γερμανικής rom η Πολωνικής;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...