Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson


gbil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ego pantos exo ena ths Epox pou eixa parei 30€ kai me oses syskeves to exo dokimasei paizei apsoga
P4 2.6c @3.4| Epox 4PCA3+ | 1gb DDR400 | Thermalright SP94 | R9800 Pro | Audigy 2 | Seagate 120GB Sata | Antec SX1030B | Tagan TG480 | LG 1715S TFT
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω παρηγγειλα απο eshop το MSI Bluetooth USB (ενα μοντελο ειναι) με 29,20 ευρω

Αναφερει εμβελεια 200m :worry:

 

Περιμενω να φτασει για εντυπωσεις.....

loipon????????????? :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

E katse de me ELTA erxetai.......(paraskevh an den exei erthei tha ginei ths %^$@!^%$@!^^$@&$@)

don't worry to e-shop einai apo ta pio axiopista magazia.tha erthei.an kai nomiza oti sto stelnane me courrier kai oxi me elta... :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

eixa parei paliotera otan eixa to t68 ena mp-3 player tis ericsson ena pragma san spirtokoyto,to opoio eixe mesa mia karta ton 32mb.mexri ti xoritikotita karta pairnei ayto to mantsaflari?eimai mmc.

 

Εννοείς το Handsfree HPM-10, αυτό ναι, έπαιρνε κάρτες MMC μέχρι τα 256ΜΒ

 

(για να δεις αν μιλάμε για το ίδιο στα σίγουρα δες στο http://www.pcplus.co.uk/reviews/default.asp?pagetypeid=2&articleid=4807&subsectionid=372&subsubsectionid=43 )

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιω το FMA λιγο καιρο και μπορω να πω οτι ειναι super το προγραμματακι.

Εχω ομως ενα παραπονο... Πως μπορω να επιλεξω και να κατεβασω πολλες φωτογραφιες απο το κινητο (Κ700) και οχι μια - μια??

Η συνδεση ειναι μεσω bt.

Αν δεν γινεται με το FMA, γινεται μηπως καπως αλλιως??

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το είχα δοκιμάσει με 64MB και έβγαζε "Memory card format don't supported" :(

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/874.gif

MyPhone Forum Moderator @ "Κινητά τηλέφωνα"

Link to comment
Share on other sites

E katse de me ELTA erxetai.......(paraskevh an den exei erthei tha ginei ths %^$@!^%$@!^^$@&$@)

Akoma wre aderfi????ti sto kalo????????? :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αλάνια! Έχω μεγάλο πρόβλημα!!! Πήρα το MA-700 Bluetooth Adaptor και μου εμφανίζει προβλήματα. (Έχω τα Windows ME). Τον εγκατέστησα μια χαρά αλλά δεν μπορώ να στείλω αρχεία απ'το κινητό (Κ700) στον Η/Υ όπως επίσης και να χρησιμοποιήσω τον τηλεχειρισμό. Ακόμη το PC Suite της SonyEricsson που εγκατέστησα απ'το CD λειτουργουν μόνο με υπέρυθρες και καλώδιο. To Bluetooth το αγνοεί εντελώς. Βοηθήστε με please! Είναι πολύ μεγάλη ανάγκη. Κρίμα τόσα λεφτά χαμένα!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αλάνια! Έχω μεγάλο πρόβλημα!!! Πήρα το MA-700 Bluetooth Adaptor και μου εμφανίζει προβλήματα. (Έχω τα Windows ME). Τον εγκατέστησα μια χαρά αλλά δεν μπορώ να στείλω αρχεία απ'το κινητό (Κ700) στον Η/Υ όπως επίσης και να χρησιμοποιήσω τον τηλεχειρισμό. Ακόμη το PC Suite της SonyEricsson που εγκατέστησα απ'το CD λειτουργουν μόνο με υπέρυθρες και καλώδιο. To Bluetooth το αγνοεί εντελώς. Βοηθήστε με please! Είναι πολύ μεγάλη ανάγκη. Κρίμα τόσα λεφτά χαμένα!

 

Πού 'σαι,αλάνι;;Μόνο σε 3 threads έκανες την ερώτηση σου;Μπές και σ'όλα τα υπόλοιπα,έχεις χρόνο... :)

Πέρα από την πλάκα,δεν υπάρχει λόγος και είναι πολύ κουραστικό για όλους όσους διαβάζουν να βλέπουν άσχετα posts δεξιά και αριστερά,γι'αυτό πρόσεχε λιγάκι και ρώτα εκεί που πρέπει και μόνο εκεί...

Για την ιστορία το εν λόγω BT adaptorάκι έχει πολλά προβλήματα και δεν συνεργάζεται καλά με το k700.Δεν το έχω και δεν μπορώ να σε βοηθήσω παραπάνω περίμενε μήπως πάρεις απάντηση από κάποιον χρήστη του.Πάντως είναι το χειρότερο που θα μπορούσες να πάρεις δυστυχώς... ;)

Link to comment
Share on other sites

όντως είναι το χειρότερο το οποίο μπορούσες να πάρεις..εγώ έχω ενα της widcom αν θυμάμαι και καλά το ονομά του αλλά δουλέυει περίφημα και με windows me τα οποιά έχω.επίσης το μεγαλύτερο αρχείο που εχω στείλει είναι 32mb από το pc στο κινητό.το πήρα λιγάκι ακριβό 50 euro αλλά αξίζει και με το παραπάνω τα λεφτά του.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ μάγκες! Είναι φανερό: ΕΚΑΝΑ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΛ**ΚΙΑ!!! anyway, ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση. Το widcom από ποιο κατάστημα το αγόρασες ρε μεγάλε RAVER;
Link to comment
Share on other sites

α και το καλύτερο δεν στο είπα,δουλέυει άψογα με απομακρυσμένο έλεγχο και απο απόσταση γύρω στα 10 μέτρα..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

α και το καλύτερο δεν στο είπα,δουλέυει άψογα με απομακρυσμένο έλεγχο και απο απόσταση γύρω στα 10 μέτρα..

 

Γουστάρω! Και γ*** τους αντάπτορες! Αύριο έχω τρέξει να το πάρω. Τυχαίνει να έχω κι εγώ ρε ζενέ το ίδιο πρόβλημα μ' εσένα.

Thanx RAVER! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

don't worry to e-shop einai apo ta pio axiopista magazia.tha erthei.an kai nomiza oti sto stelnane me courrier kai oxi me elta... :(

Μπραβο ρε γκαντεμη!24/2 ειπαν "το στελνουμε σημερα" αλλα το στειλαν 3/1.Αυρια θα το παρω απ τα ΕΛΤΑ (ηρθε το χαρτακι σημερα)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το είχα δοκιμάσει με 64MB και έβγαζε "Memory card format don't supported" :(

to format me to capacity exei diafora. den anagnwrize thn karta oxi thn xwritikoththa ths. kai egw to eixa palia ayto to matsouki alla den eixa dokimasei megalyterh. se kapoio forum sto esato leei enas typos pws agorase 128MB kai pws douleye kanonikotata! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

απο τι ξερω,δεν δεινουν bluetooth adaptor αλλα bluetooth hands free..
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για όλους του άτυχους που πήραν το Mobile Action MA-700 (μέσα σ' αυτούς είμαι κι εγώ),

ας κοιτάξουν στο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=686464#post686464

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε γκαντεμη!24/2 ειπαν "το στελνουμε σημερα" αλλα το στειλαν 3/1.Αυρια θα το παρω απ τα ΕΛΤΑ (ηρθε το χαρτακι σημερα)

Στο e-shop μπορείς να διαλέξεις τον τρόπο αποστολής.

Μπορείς να επιλέξεις εκτός από Courier και τα ΕΛΤΑ, αλλά δεν αξίζει.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

E den aksizei alla glytwneis merika eyrw.Telospandwn eftase kai doulevei mia xara.Oi leitourgeies pamboles me apotelesma na psaxnoamia gia wres.

 

Ta 200m fisika de ta ftanei me to T68i molis 10mine h emveleia alla to spit mou ine poly dyskolo gia tetoies douleies,swstos lavyrinthos!kai to PC (opws kai to dongle sto pisw meros toy) pio sfhnwmeno anamesa se grafeia kai douvaria de ginetai!

 

Eimai efxaristhmenos ap thn poiothta kai thn emfanish toy proiondos pandws (MSI gar...) kai to proteinw anepifylakta.

 

P.S. Profanws ta 100-200m emeveleias anaferondai se epikoinwnia USB dongle-USB dongle kai oxi USB dongle-kinhtoy logw periorismenhs emveleias toy 2ou....

Link to comment
Share on other sites

De boreis,prepei na tis steileis ap to kinhto pros bluetooth i irda dystyxws....

Proteinw na agoraseis blouetooth adaptor twra pou fthnhnan.psakse na vreis me 30 eyrw epwnymo.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για συσκευές Sony Ericsson
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was unpinned and pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...