Jump to content

Εκπλήξεις και ευχές για νεόνυμφους!


sakaflias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πω πω σα μαμά έκανα (είμαι μαμά :p )

Εχετε δίκιο, παραήμουνα αυστηρή, αλλά εσείς που είστε καλά παιδια, είπαμε δε θα με παρεξηγήσετε...

 

Τα πυροτεχνήματα είναι όντως πολύ καλή ιδέα..

Resurection_boy τι λες για τα δυναμιτάκια? :p

Link to comment
Share on other sites

Πω πω σα μαμά έκανα (είμαι μαμά :p )

Εχετε δίκιο, παραήμουνα αυστηρή, αλλά εσείς που είστε καλά παιδια, είπαμε δε θα με παρεξηγήσετε...

 

Τα πυροτεχνήματα είναι όντως πολύ καλή ιδέα..

Resurection_boy τι λες για τα δυναμιτάκια? :p

 

Τι δυναμιτακια καλε. Πηγενε σε κανεναν Καλιμνιο να σου μαθει τι παει να πει πυροτεχνιμα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Τι δυναμιτακια καλε. Πηγενε σε κανεναν Καλιμνιο να σου μαθει τι παει να πει πυροτεχνιμα! ;)

:D :D :D

 

Κι αυτή η ιδέα με τις Ρωσίδες δεν είναι κακή....

Link to comment
Share on other sites

eklhplhksh 8elei to paidi na tous kanei...oute plaka ,oute doro...:p

 

 

Σωστα...κατι που θα τους ευχαριστησει αλλα και θα ειναι εκπληξη. Δυστυχως τα πυροτεχνηματα 7 το βραδυ δυσκολο, οσο για LIMO με διακοσμηση κομματακι ακριβο θα βγει...ολα τα υπολοιπα θα εχουν γελιο αλλα...για μια αλλη φορα. Ευχαριστω παντως

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Πω πω σα μαμά έκανα (είμαι μαμά :p )

Εχετε δίκιο, παραήμουνα αυστηρή, αλλά εσείς που είστε καλά παιδια, είπαμε δε θα με παρεξηγήσετε...

 

Τα πυροτεχνήματα είναι όντως πολύ καλή ιδέα..

Resurection_boy τι λες για τα δυναμιτάκια? :p

 

Δεν σε παρεξηγήσαμε :) .. Έτσι και αλλιώς πλάκα έκανα.. Για αυτό έβαλα και αυτό: :lol: ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραια ειναι στους γαμους των στρατιωτικων που γινονται σκηνιθκα εξω απο την εκκλησια.
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν άκου τι έκπληξη έκαναν στον δικό μου γάμο...

 

πήραν δύο κόνους που κάνουν μικρό μπαμ και πετάνε πολλά χαρτάκια (λευκά ή πολύχρωμα ή μεταλιζέ) πολύ ψηλά, και όπως ανέβαινε η νύφη τα σκαλιά τα έσκασαν, με αποτέλεσμα ένα πολύ όμορφο εφέ - έκπληξη. Αυτά τα πήραν απο ένα μαγαζί στην Αθήνα που έχει τέτοια, γύρω στα30Ε το ένα, αν σε ενδιαφέρει να μάθω και να σου πώ..

 

Επίσης, για το θέμα της λιμουζίνας, αν έχουν δικό τους αυτοκίνητο τότε θα μπορούσες (μαζί με κάποιον άλλο φίλο για να μοιράσετε το κόστος, και με τον οδηγό του δικού τους αυτοκινήτου) να κανονίσεις μια λίμο μόνο για την προσέλευση στην εκκλησία, με λιγότερο κόστος... θα είναι φοβερή έκπληξη και για τη νύφη όταν φεύγει απο το σπίτι αλλά κυρίως για τον γαμπρό, που θα περιμένει άλλο αυτοκίνητο και μέχρι την στιγμη΄που θα βγεί η νύφη του θα είναι σίγουρος οτι έχουν κάνει λάθος εκκλησία....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

αυτο με τα χαρτακια θα ηταν πολυ καλο. Μου αρεσε...αν και δεν προλαβαμε...ο Γαμος εγινε. Ολα πολυ καλα. κατι πυροτεχνηματα οχι ακριβως στο κεντρο,στο γλεντι. (στην επαρχεια στο γλεντι γινετε χαμος).

Ευχαριστω θα δω για τους επομενους 14γαμους μεχρι το σεπτεμβριο τι θα κανω!!

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

και του χρονου :p :p :p

 

παντως τα πυροτεχνηματα μου αρεσουν στον γαμο κανουν πιο φανταχτερο το ολο σκηνικο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν άκου τι έκπληξη έκαναν στον δικό μου γάμο...

 

πήραν δύο κόνους που κάνουν μικρό μπαμ και πετάνε πολλά χαρτάκια (λευκά ή πολύχρωμα ή μεταλιζέ) πολύ ψηλά, και όπως ανέβαινε η νύφη τα σκαλιά τα έσκασαν, με αποτέλεσμα ένα πολύ όμορφο εφέ - έκπληξη. Αυτά τα πήραν απο ένα μαγαζί στην Αθήνα που έχει τέτοια, γύρω στα30Ε το ένα, αν σε ενδιαφέρει να μάθω και να σου πώ..

Το καλύτερο θα ήταν να τα σκάσουν στη μάπα της νύφης :w00t:

Εκεί να δεις τι έκπληξη θα ήταν :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

mpa de xreiazete tipota..o filos sou tha dei tis ekplikseis otan pantreutei...

 

 

xaxaxaxaxa να αυτό είναι ότι πιο σωστό έχω ακούσει,μετά φαίνονται οι εκπλήξεις :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον παντρεμένη, ετσι arfi-gorgona; !!!!
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

τσου και είμαι αγόρι :p αλλα ξέρω πολλούς όμως και βλέπω ότι γίνετε 1a γάμος και 2 διαζύγια :lol:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/10396meerjungfrau.gif
Link to comment
Share on other sites

( μιας που είπες ότι έχεις και άλλους γάμους :p )

 

Μπορείς να κάνεις ενα dvd με φωτογραφίες του ζεύγους και να τους το δώσεις στον γάμο , νομίζω ότι θα τους αρέσει πάρα πολύ :rolleyes:

 

καθώς επίσης θα μπορούσε η ίδια ιδέα να γίνει κάπως διαφορετικά....

 

δηλαδή να υπάρχει προτζέκτορας στο μαγαζί που θα γίνει το τραπέζι του γάμου και την ώρα που θα χορεύουν το τραγούδι τους ,να δείχνει σε πανί δικές τους φωτογραφίες! :)

 

( δεν μπορείτε να πείτε ...από πρωτοτυπία & φαντασία σκίζω εεε :D )

Link to comment
Share on other sites

to ekane mia gnosth mas sto gamo ths ayto jane...to apotelesma den htan kai idiaitera ....kalo na to po?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
πιστεύω πως πολύ πρωτότυπο θα ήταν στο γλέντι , να τους έχετε καραόκεεε :D φίλοι να τραγουδήσουν για το ζεύγος ή να τραγουδήσει ο γαμπρός ή η νύφη για τον άλλον :D
Link to comment
Share on other sites

jane petalouda nomizo pos ayto einai kati san e8imo..toulaxitson na afieronei o gampros sthn nyfh kai na to tragoudaei kiolas...

(mhpos to kanoun mono sthn toumpa 8essalonikhs?)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

jane petalouda nomizo pos ayto einai kati san e8imo..toulaxitson na afieronei o gampros sthn nyfh kai na to tragoudaei kiolas...

(mhpos to kanoun mono sthn toumpa 8essalonikhs?)

δεν έγραψα να το αφιερώσει απλά....ΑΛΛΑ , να το τραγουδήσει καραόκε....................................................
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...