Jump to content

Samsung SGH-Z500


eNeRGy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

to neo mid Level 3G kinito tis samsung pou etoimazetai na kikloforisei se evropi... Z500 (i diafora me to z300 einai oi diastaseis kai to design)

specs:

 

  • UMTS / GSM Triband
  • 89 x 44 x 24.5 mm, 95g
  • TFT 262.144 xromaton esoteriki
  • OLED 65.536 xromaton eksoteriki
  • 1.3 Megapixel me flash
  • VGA gia video calls
  • Bluetooth / USB
  • Video (MPEG4, H.263, Real One Player)
  • MP3-AAC Player, 64 poly-ringtone
  • Java
  • 50 MB esoteriki mnimi
  • T-Flash kartes apothikefsis

http://www.samsung.com/at/products/mobilephones/mobilephones/images/sgh_z500_m.jpg

 

Δείκτης SAR:

0.994 W/kg

Edited by gianpithio
Update
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 212
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

φωτογραφιες του http://www.cellman.it/photoreports/Z500_photoreport.htm

http://www.cellman.it/photoreports/Z500/DSCN5386.JPG

http://www.cellman.it/photoreports/Z500/DSCN5390.JPG

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

kikloforise kai stin afstria!

times sta simvolaia ton 15-20euro 249euro... sta simvolaia 30-40euro 49euro!!!

 

sta prota internet shop oi times einai konta sta 400euro (+/-30)

 

apisteftes times gia ena apo ta pio olokliromena samsung!!!

Link to comment
Share on other sites

to eida simera to kinito... einai fantastiko... opoios skeftetai na parei to E720... 'i E730... as perimenei ligo na erthei to Z500... panemorfo, poiotita samsung, multiformat player me t-flash kartes os 512MB (pros to paron)... kai se kali timi...

tsiou

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kikloforise kai sti germania apo tin VODAFONE...

sintoma na to perimenoume na eksaplothei se oles tis vodafone tis evropis loipon...

katapliktikes times simvoleon gia to pio olokliromeno,mikro, kai elafri 3G kinito me ti sxediasi tou poliagapimenou E700...

VODAFONE DE

 

100euro sto vodafone 200...

140euro sto vodafone 100...

 

prolaveteeeeeeeeeeeee! :p

Link to comment
Share on other sites

συμφωνα με πληροφοριες που διασταυρωσα το z500 ερχεται γυρω στις 15-7 με τιμη 390 ευρω :!:http://212.213.255.72/keepthls/pics/samsung/saz500_00.jpg :!: :!: :)

http://pics.homere.jmsp.net/t_24/64x64/031106_tiger.gif I'M NOT PERFECT BUT I'M SO CLOSE THAT SCARES ME

LIVE YOUR LIFE ;) :!:LIFE IS SHORT.......AND YOU'RE TALL :this:

Link to comment
Share on other sites

LETE NA EINAI KALO?

κοιταξε αν ερθει αποκλειστηκα απο την vodafone παιζει να εχει κλειδωματα κι εννοω να μην βαζει αρχεια mp3 σαν ηχους κλησης η ακομα και να χει κλειδωμενες ir,bt.περιμενε λιγο και θα δουμε.

κατα τα αλλα φαινεται λιγο καλο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω οτι σιγουρα ειναι καλο.Καλυτερα παντως να το παρεις στην ΤΙΜ εκδοση που θα ειναι ελευθερη χωρις κλειδωματα κατα πασα πιθανοτητα.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που δεν μου αρέσει σε αυτό το τηλέφωνο είναι οτι μοιάζει πάρα πολύ με το Ε 700. Δεν μου αρέσει να έχω ένα κινητό το οποίο να είναι ίδιο με ένα μοντέλο που λανσαρίστηκε πριν δυο χρόνια. Άσε που στο κάτω κάτω δεν μιλάμε μόνο για ένα ίδιο τηλέφωνο: Ε 700, Ε 710, Ε 720 και εν μέρη Ε 730. Θα γεμήσει ο κόσμος "αδερφάκια".
Στου κουφού την πόρτα 3 πουλάκια κάθοντε μεσα σε βαρκούλες που αρμενίζουν...
Link to comment
Share on other sites

κοιταξε αν ερθει αποκλειστηκα απο την vodafone παιζει να εχει κλειδωματα κι εννοω να μην βαζει αρχεια mp3 σαν ηχους κλησης η ακομα και να χει κλειδωμενες ir,bt.περιμενε λιγο και θα δουμε.

κατα τα αλλα φαινεται λιγο καλο.

 

gia kleidomata ir,bt,mp3 apla... apokleiete...

tora an tha kleidosoun tin sim... sto eksoteriko einai MUST pleon...

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που δεν μου αρέσει σε αυτό το τηλέφωνο είναι οτι μοιάζει πάρα πολύ με το Ε 700. Δεν μου αρέσει να έχω ένα κινητό το οποίο να είναι ίδιο με ένα μοντέλο που λανσαρίστηκε πριν δυο χρόνια. Άσε που στο κάτω κάτω δεν μιλάμε μόνο για ένα ίδιο τηλέφωνο: Ε 700, Ε 710, Ε 720 και εν μέρη Ε 730. Θα γεμήσει ο κόσμος "αδερφάκια".

 

koita.. kapoios pou psaxnei to mikrotero alla plires sinama 3G tis agoras... pistepseme... ta parapano tha tou einai perita...

oute kata diania de sigrinete se megethos/varos me opoiodipote 3G kinito... kai fisika oxi me ta specs pou vgike afto!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.cellman.it/photoreports/Z500/DSCN5382.JPG

 

Kαι κάτι εκπληκτικό, αν δεν βλέπω λάθος....Συμπεριλαμβάνεται στην συσκευασία επιτέλους data cable usb και φυσικά cd ..... :w00t:

 

http://www.cellman.it/photoreports/Z500/DSCN5398.JPG

 

Kαι ακόμα μια λεπτομέρεια, το ηχείο που υποδηλώνει την ύπαρξη ανοιχτής ακροασης (σε αντίθεση με το Ε-720)

 

Έχουμε και λέμε λοιπόν.....

 

Στα συν (σε σχέση με το Ε-720) η θύρα υπερύθρων, η ανοιχτή ακρόαση, η κάρτα μνήμης και φυσικά το 3G....

 

Στα πλην τώρα, η έλλειψη των βολικών εξωτερικών κουμπιών του mp3 και το κάπως μεγαλύτερο πάχος του....

 

Ερώτηση: Υπάρχει περίπτωση να δίνει φωνητική κλήση;;;; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ξεκλείδωτα BT, IrDA...

Όχι φωνητική κλήση. (από όσο έψαξα... Αν υπάρχει και δεν την είδα, τότε είναι για πέταμα η ευχρηστία του... :p )

Πολυ γρήγορο μενού, multitasking (στέλνεις μέσω Bluetooth, και ταυτόχρονα παίζεις παιχνίδια, κάνεις video κλήσεις).

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

H εικόνα της εισερχόμενης κλήσης είναι ευκρινής (από άποψη μεγέθους πιάνει όλη την οθονη ή μερος αυτής; ) Όσο για την μικρότερη εικόνα την εξερχόμενη δικιά μας, διακρίνεται;;; :worry:

 

Η παρεχόμενη εξωτερική κάρτα μνήμης πόσο ΜΒ είναι;;;

 

Αυτό που σου στείλανε έχει καλώδιο usb και cd; (εγώ ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω.... :alien: )

 

Και κανένα άλλο γενικό ή ειδικό σχόλειο..... :whistle:

 

Μεγιά σου mythozz... :p

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μικρή δεν είναι η οθόνη σαν μέγεθος σε σχέση με 3g η μου φαίνετε ;

 

Ίσος για μένα το πιο μεγάλο μειονέκτημα τις samsung είναι η μικρή οθόνη σχεδόν όλα τα τηλεφωνά της παλιά και καινούργια (έχεις δίκιο μέγεθος οθόνης 3G ) έχουν μικρή οθόνη σε σχέση με τον ανταγωνισμό NEC- PANASONIC – SIEMENS - SONY – LG ελπίζω κάποτε να τις μεγαλώσει κάποτε όπως κάνει τώρα η ΝΟΚΙΑ

Link to comment
Share on other sites

ego akomi aporo pos sigrinete tin othoni tou mikroterou 3G ME DIAFORA tis agoras... me ta karavia tis NEC kai tis SE...

mipos thelete skilo xortato kai pita olokliri?...

giati kai sto antistoixo topic tou Z700 to "apokalousate" megalo... (an kai akomi kai afto einai pio mikro apo ta 3G tis NEC)... giati afto exei tin megali othoni tis samsung kai ton 3mp cmos aisthitira... opote pali se mikrotero megethos prosferei perissotera...

 

eleos!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μικρή δεν είναι η οθόνη σαν μέγεθος σε σχέση με 3g η μου φαίνετε ;

Aυτό θα το μάθεις ΜΟΝΟ από γνωστό περιοδικό του χώρου, αφού ο mythozz τηρεί σιωπή ιχθύος όσον αφορά το συγκεκριμένο μοντέλο, επαγγελματική εχεμύθεια.... :whistle:

 

Άλλωστε και το μπανεράκι του Ε-720, δεν αφήνει και πολλά περιθώρια για υπεράνω κρίσεις....Οπότε.....:whistle:

Link to comment
Share on other sites

Aυτό θα το μάθεις ΜΟΝΟ από γνωστό περιοδικό του χώρου, αφού ο mythozz τηρεί σιωπή ιχθύος όσον αφορά το συγκεκριμένο μοντέλο, επαγγελματική εχεμύθεια.... :whistle:

 

Άλλωστε και το μπανεράκι του Ε-720, δεν αφήνει και πολλά περιθώρια για υπεράνω κρίσεις....Οπότε.....:whistle:

 

Αυτή ήταν η τελευταία φορά που έκανες σχόλια για εμένα, επαγγελματικά ή μη. Είμαι σε αυτό το φορουμ πολύ πριν μάθεις τι εστί κινητό τηλέφωνο, ενημερώνοντας αδιάλειπτα εκατοντάδες χρήστες... Τα σχόλιά σου είναι εμετικά, προσβλητικά και μειωτικά απέναντι στο πρόσωπο και τη δουλειά μου.

 

Απέχω από το forum εδώ και 1 βδομάδα λόγω εξεταστικής και τρομερών υποχρεώσεων. Δεν έχω λόγω να βρίσκομαι πάνω από ένα keyboard επειδή εσύ το θέλεις...

 

Η υπομονή μου christ-k εξαντλήθηκε. Μπορείς να βρεις ένα άλλο φορουμ να ξεδιπλώσεις το ταλέντο σου. Όχι το Myphone... Και μην με ξαναπαρακαλέσεις να σε βάλω μέσα πάλι... Δεν θα ξαναγίνει...

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

ego akomi aporo pos sigrinete tin othoni tou mikroterou 3G ME DIAFORA tis agoras... me ta karavia tis NEC kai tis SE...

mipos thelete skilo xortato kai pita olokliri?...

giati kai sto antistoixo topic tou Z700 to "apokalousate" megalo... (an kai akomi kai afto einai pio mikro apo ta 3G tis NEC)... giati afto exei tin megali othoni tis samsung kai ton 3mp cmos aisthitira... opote pali se mikrotero megethos prosferei perissotera...

 

eleos!!!

 

Κάνεις ένα μεγάλο λάθος. Δεν αποκάλεσα κανένα Z700 μεγάλο. Έχω το nokia 6670 που έχει μεγάλη οθόνη η οποία είναι χρήσιμη για να έχω πρόσβαση στο internet και στο wap .Μ'αυτή τι συγκριση το είπα και γενικά για ένα 3G τηλέφωνο που εκτός της video κλήσης το πλεονέκτημα της είναι το γρήγορο σερφάρισμα. Γιαυτό το λόγο θέλω το 3G .

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...