Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βρήκα επιτέλους μια εφαρμογή για youtube - to cute tube - η οποία δεν υπάρχει στο νοκια store και την κατεβασα με googlarisma ;) Η εφαρμογή κατέβηκε κ εγκαταστάθηκε επιτυχώς , παρ όλα αυτα δεν μπορει να αναπαραγει κανένα βιντεακι, βγάζοντας μηνυμα unable to play video :/ Τι μπορει να φταίει? kai γιατί δεν υπάρχει στο νοκια store? Η εφαρμογή φαίνεται να ειναι πληρεστατη ακομα κ log in sto account youtube έχει , download κτλ

 

edit:

βρήκα εν τέλη την λύση- Προτείνω να τη δοκιμάσετε, αναμφίβολα το καλύτερο app for youtube ;)

 

Errors & Resolution:

 

Errors

 

“Unable to play video” when try to play or

“Failed: Unable to write to file” when try to download.

 

To resolve above errors

 

Close the application “cuteTube”

Open File Manager

Create folder “Cutetube” in “E:” (Mass Storage Drive)

 

That’s it. Run the application “cuteTube” and try again to play or download the video. It should continue playing or downloading.

Edited by gdscream
λύση προβλήματος
Link to comment
Share on other sites

αν εχετε λιγο χρονο ριξτε μια ματια στο καθημερινο ¨ οπου ξεκινησε η προσπαθεια

και αν βρειτε λιγο χρονο στειλτε ενα mail στην εταιρια ζητωντας τη δημιουργια του για symbian3

το mail τους ειναι sales@teamviewer.com

Η απαντηση πυ πήρα,

Dear Vasilis,

 

Thank you very much for your mail and your interest in TeamViewer for Symbian.

 

At the moment TeamViewer 7 for Symbian is not yet available. We would be pleased to add you to our mailing list and will then notify you as soon as a TeamViewer 7 solution for Symbian will be released. Please do let us know if you wish to be added to our mailing list. If so, please send us your name and country of residence.

 

We are looking forward to hearing from you soon.

 

Best regards,

 

Nadine Kreidler

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια! :) γνωριζετε καμια εφαρμογη που να μπορω να κατεβαζω απευθειας mp3 στο κινητο? οπως ειναι το youtube to mp3 converter πχ αλλα χωρις την μεσολαβηση υπολογιστη...sorry αν εχει ερωτηθει/απαντηθει ξανα!!!
Link to comment
Share on other sites

Η απαντηση πυ πήρα,

Dear Vasilis,

 

Thank you very much for your mail and your interest in TeamViewer for Symbian.

 

At the moment TeamViewer 7 for Symbian is not yet available. We would be pleased to add you to our mailing list and will then notify you as soon as a TeamViewer 7 solution for Symbian will be released. Please do let us know if you wish to be added to our mailing list. If so, please send us your name and country of residence.

 

We are looking forward to hearing from you soon.

 

Best regards,

 

Nadine Kreidler

 

Βγηκε το kinoni remote desktop για καντε ενα search στο nokia store

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε το kinoni remote desktop για καντε ενα search στο nokia store

Για belle δεν ειναι συμβατο.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Για belle δεν ειναι συμβατο.

 

Ουτε για ΑΝΝΑ που δοκιμαζω απο τοτε που βγηκε,δεν μπορω να το κανω install

μπορει καποιος να δωσει το SIS?

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Το εγκατέστησα σε belle, ανοίγει κανονικά, βάζω ip, και μου βγάζει συνέχεια invalid password. Επίσης χρειάζεται και εφαρμογή στο pc η οποία σου βγάζει ip να συνδεθείς, αλλά δε βλέπω ρυθμίσεις και μόνο με τοπικό δίκτυο βλέπω να συνδέεται. Ψιλομούφα. Ας ελπίσουμε σε teamviewer..
Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω να το κατεβάσω μου βγάζει το εξής:

 

Λυπούμαστε, αυτό το στοιχείο δεν είναι διαθέσιμο για τη συσκευή Nokia E7-00.

Αναζητήστε περισσότερο περιεχόμενο στην ενότητα «Σχετικά» παρακάτω.

 

 

 

Περιέργως αλλάζοντας το κινητό μου σε Χ7-00 Anna, το βγάζει συμβατό και το κατέβασα.....

 

ΥΣ1: Άσχετο, αλλάζοντας πίσω στο κινητό μου Ε7-00, μου ζητάει τι έκδοση λογισμικού έχω...Anna ή Belle, άρα μάλλον να την περιμένουμε πολύ σύντομα την νέα έκδοση !!! ;) ;) ;) ;)

 

ΥΣ2: Η desktop έκδοση είναι εδώ -> http://www.kinoni.com/rdrivers

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το εγκατέστησα σε belle, ανοίγει κανονικά, βάζω ip, και μου βγάζει συνέχεια invalid password. Επίσης χρειάζεται και εφαρμογή στο pc η οποία σου βγάζει ip να συνδεθείς, αλλά δε βλέπω ρυθμίσεις και μόνο με τοπικό δίκτυο βλέπω να συνδέεται. Ψιλομούφα. Ας ελπίσουμε σε teamviewer..

Το ίδιο και σε εμένα... δεν θα έπρεπε όμως να έχει ενα εικονίδιο να ανοίγεις την εφαρμογή στον υπολογιστή? εκτος αν τρέχει συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

μόνο με τοπικό δίκτυο βλέπω να συνδέεται. Ψιλομούφα. Ας ελπίσουμε σε teamviewer..

 

σωστος σε ολα!

 

εκτος αν τρέχει συνέχεια!

τρεχει συνεχεια process στο background

Edited by abcdefg

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο προγραμμα μπορω να αποθηκευσω εικονες απο την οθονη που διχνει το κινητο ?

Μεσω κινητου η και μεσω υπολογιστη δεν εχω προβλημα

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Οποιος μπορει να ανεβασει το sis του kinoni remote desktop θα του ειμαι υποχρεος γιατι δεν βγαζω ακρη

ευχαριστω

Αν θέλεις DropBox Account με πρόσθετα 250MB κάνε κλικ εδώ http://db.tt/W0JQVsoS
Link to comment
Share on other sites

Με ποιο προγραμμα μπορω να αποθηκευσω εικονες απο την οθονη που διχνει το κινητο ?

Μεσω κινητου η και μεσω υπολογιστη δεν εχω προβλημα

 

screenshot εννοείς? εγώ προτιμώ το best screensnap

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

Widgeleon Lite

screenshot απο το Ν8 μου με belle :)

Πολυ καλο!!Το carbon σε ολη την οθονη που το βρηκες;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλο!!Το carbon σε ολη την οθονη που το βρηκες;

 

ειναι το θεμα που εχω :)

κι εδω για περισσοτερα wallpapers :)

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για όποιον γνωρίζει:

Ενώ όλες οι εφαρμογές συνδέονται κανονικά με πακέτα δεδομένων της Vodafone (όταν δεν υπάρχει wifi), μια εφαρμογή δεν συνδέεται, παρά μόνο με wifi.

Η ίδια εφαρμογή σε άλλη συσκευή που δεν έχει wifi, συνδέεται κανονικά με το πακέτο δεδομένων, με τις ίδιες ρυθμίσεις και χρησιμοποιώντας την ίδια sim.

Τί μπορεί να φταίει;

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει δουλεψει κανεις την εφαρμογη JOIKUSPOT PREMIUM WiFi HotSpot στο ν8??

Αξιζει να δωσουμε τα 10 ευρω που θελει δουλευει κανονικα?Συνεργαζετε με ολα τα δικτυα

εγω εχω wind....!!!! :confused:

 

http://store.ovi.com/content/2900

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει δουλεψει κανεις την εφαρμογη JOIKUSPOT PREMIUM WiFi HotSpot στο ν8??

Αξιζει να δωσουμε τα 10 ευρω που θελει δουλευει κανονικα?Συνεργαζετε με ολα τα δικτυα

εγω εχω wind....!!!! :confused:

 

http://store.ovi.com/content/2900

 

Με Cosmote What's Up δουλεύει πάντως μια χαρά. Το έχω δοκιμάσει και δίνει δίκτυο και σε κινητά και σε φορητούς. Και ταχύτητες δεδομένων βλέπεις κανονικά για να ελέγχεις τι ξοδεύει, και κωδικό βάζεις για να είσαι σίγουρος ότι κατεβάζει αυτός που θέλεις, όχι όλη η γειτονιά. ;)

Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει δουλεψει κανεις την εφαρμογη JOIKUSPOT PREMIUM WiFi HotSpot στο ν8??

Αξιζει να δωσουμε τα 10 ευρω που θελει δουλευει κανονικα?Συνεργαζετε με ολα τα δικτυα

εγω εχω wind....!!!! :confused:

 

http://store.ovi.com/content/2900

Για δες εδω

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Με Cosmote What's Up δουλεύει πάντως μια χαρά. Το έχω δοκιμάσει και δίνει δίκτυο και σε κινητά και σε φορητούς. Και ταχύτητες δεδομένων βλέπεις κανονικά για να ελέγχεις τι ξοδεύει, και κωδικό βάζεις για να είσαι σίγουρος ότι κατεβάζει αυτός που θέλεις, όχι όλη η γειτονιά. ;)

 

Το αγορασες απο το ovi original η απο καπου αλλου....απο κανα αλλο μαγαζι??

Ψηνομαι τρελα να τα βαλω στο κινητο μου και ας το πληρωσω αρκει να δουλευει

σωστα μην πληρωσω τσαμπα...!!! ;);)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Οκ πανο σε ευχαριστω!!!Πάντως κατέβασα την light v3.2 και δεν μου την ανοίγει.Με wifi την ανοίγει αλλά με wind internet όχι ούτε με wind gprs άλλαξα και το σημείο πρόσβασης αλλά τίποτα μάλλον με την εν λόγο εταιρεία δεν συνεργάζεται η πρέπει να κάνω κάτι άλλο??Αν κάποιος με wind συνδεση το εχει δουλέψει ας μας πει να ξέρουμε ότι συνεργάζεται και ότι δουλεύει!!!Υπάρχει κάνεις???

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...