Jump to content

Μύκονος vs Σαντορίνη


Guest RouKouNas
 Κοινοποίηση

?  

110 members have voted

  1. 1. ?

    • Σαντορίνη
      71
    • Μύκονος
      39


Recommended Posts

Διαλέξτε...και τα 2 νησιά κοσμοπολίτικα,γραφικά και...με ωραία μέρη,καθαρές θάλασσες και ωραία εστιατόρια.

Σε πιο νησί θα σας άρεσε να πάτε διακοπές περισσότερο? :rolleyes: :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 90
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βάλε και μια Δημοσκόπηση ντε

ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και πάλι ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

Wouldoulis,μόλις έβαλα,ψήφισε να δούμε ποιοι θα προτιμήσουν Σαντορίνη... ;) :cool:
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δυσκολη επιλογη!!!!καθε χρονο παω 7 μερες παρο-7 μερες μυκονο και 7 μερες σαντορινη,τα θεωρω ισαξια και τα 3 :) :)
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6630/1.0 (3.45.113) SymbianOS/8.0 Series60/2.6 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Δύο σελίδες πριν υπάρχει το ίδιο θέμα αλλά κάποια πράγματα πρέπει να λέγονται ξανά και ξανά!! Σαντορίνη και πάλι Σαντορίνη

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω παει σε κανενα απο τα δυο τοσα χρονια εκανα διακοπες μονο στα επτανησα αλλα φετος λεμε να παμε Σαντορινη με τον αγαπημενο μου

αν ξερει καποιος οποιαδηποτε χρησιμη πληροφορια θα το εκτιμουσα αν εστελνε pm!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν εχω παει σε κανενα απο τα δυο τοσα χρονια εκανα διακοπες μονο στα επτανησα αλλα φετος λεμε να παμε Σαντορινη με τον αγαπημενο μου

αν ξερει καποιος οποιαδηποτε χρησιμη πληροφορια θα το εκτιμουσα αν εστελνε pm!

στειλε pm στον roukouna ,το παιδι ειναι απο σαντορινη και εχει φυσικα τις ακρες του,και ειναι και καλο παιδι :)
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas

Γκουχου Γκουχου..

 

χμμ... ΑΠΕΤΩ αμεση εξηγηση απο τον mod που κλειδωσε το θεμα μου χωρις να υπαρχει λογος..!!!! :angry:

 

Και δεν εχει γραψει και γιατι το κλειδωσε ο (%$#@&^*^%$#) αντε να μην τον πω... :X :down:

Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas
δεν εχω παει σε κανενα απο τα δυο τοσα χρονια εκανα διακοπες μονο στα επτανησα αλλα φετος λεμε να παμε Σαντορινη με τον αγαπημενο μου

αν ξερει καποιος οποιαδηποτε χρησιμη πληροφορια θα το εκτιμουσα αν εστελνε pm!

 

H Υπογραφη μου τα λεει ΟΛΑ.. ΡΜ me.. ;)

 

 

στειλε pm στον roukouna ,το παιδι ειναι απο σαντορινη και εχει φυσικα τις ακρες του,και ειναι και καλο παιδι :)

 

Θενξ φιλαρακι.. :O να εισαι καλα.. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ποια Μυκονος μωρε...Ολοι η σαρα και η μαρα εκει παταει,αθλιο νησι!

Σαντορινη με χιλια!

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Σαντορίνη βέβαια..

 

Αλλά η Ελλάδα είναι να την πιείς στο ποτήρι. Όλα τα νησιά είναι μοναδικά.

Πάρος, Νάξος, Ρόδος, Χίος, Κρήτη και όλα τα άλλα.

 

:)

It's what you do to me..
Link to comment
Share on other sites

Μύκονος παιδιά!! Κόσμος, μουσική, ποτό, ξενύχτι!!! ΤΡΕΛΛΑ!!! ΚΟΡΥΦΗ!!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Γκουχου Γκουχου..

 

χμμ... ΑΠΕΤΩ αμεση εξηγηση απο τον mod που κλειδωσε το θεμα μου χωρις να υπαρχει λογος..!!!! :angry:

 

Και δεν εχει γραψει και γιατι το κλειδωσε ο (%$#@&^*^%$#) αντε να μην τον πω... :X :down:

 

μετά από 2 μήνες το θυμήθηκες να "απετήσεις" ???

 

όσο για το σχόλιο για τον μοντ για πες το, γιατί το ντρέπεσαι?

 

πολύ ζέστη σήμερα, ε?

Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas
μετά από 2 μήνες το θυμήθηκες να "απετήσεις" ???

 

όσο για το σχόλιο για τον μοντ για πες το, γιατί το ντρέπεσαι?

 

πολύ ζέστη σήμερα, ε?

 

Ναι οντως πολυ ζεστη και ΠΟΛΥ ΟΜΙΧΛΗ εδω στη Σαντορινη.. :whistle: :whistle: :whistle:

 

Αχ βρε Wappακο εσυ το εκλεισες? Θα σου σπασω τα μουτρα βρε αλήτηηηηηη..!!! :lol: :lol: :lol: :p :p

Link to comment
Share on other sites

nope... αλλά θα σε σχωρέσω αν μου βρείς δωμάτιο σε χοτέλι με πισίνα στο χείλος του γκρεμού με φάτσα κάρτα το ηλιοβασίλεμα και να κάνει το ΠΟΛΥ 30-40 ευρώ! (τη βραδυά ή τη βδομάδα, ακόμα καλύτερα...) :whistle:
Link to comment
Share on other sites

Aν και δεν εχω παει σε κανενα απο τα δυο, μεσα στην καρδια μου για διαφορους λογους (ειμαι τρομερα ρομαντικος τυπος, γουσταρω θεα, ξερω και το καλλιτερο παιδι -Γιωργο- που μενει εκει) ειναι η Σαντορινη!

Οποτε και φυσικα η ψηφος μου παει εκει! ;) :up: :yahoo:

Α! Και οταν με το καλο ερθω εκει roukouna θελω βολτα με το σκαφος!!!!!!! :shifty: :grin: :yahoo: :cool:

Link to comment
Share on other sites

RouKouNas εδώ είναι το θέμα σου,γιατί φωνάζεις; ψυχραιμίαα :)

 

Εγώ ψήφισα Σαντορίνη (μπορείς να με συμπαθείς :D ),γιατί τη βρίσκω πανέμορφη,και ας πήγα με τις φίλες μου :p

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Guest RouKouNas
nope... αλλά θα σε σχωρέσω αν μου βρείς δωμάτιο σε χοτέλι με πισίνα στο χείλος του γκρεμού με φάτσα κάρτα το ηλιοβασίλεμα και να κάνει το ΠΟΛΥ 30-40 ευρώ! (τη βραδιά ή τη βδομάδα, ακόμα καλύτερα...)

 

χμμμ… εάν είναι σίγουρο αυτό που λες κάτι θα κάνω.. Για ρώτα τους ασυμβίβαστους φίλους σου να σου πουν… (το έπιασες το υπονοούμενο?) ;)

 

Aν και δεν εχω παει σε κανενα απο τα δυο, μεσα στην καρδια μου για διαφορους λογους (ειμαι τρομερα ρομαντικος τυπος, γουσταρω θεα, ξερω και το καλλιτερο παιδι -Γιωργο- που μενει εκει) ειναι η Σαντορινη!

Οποτε και φυσικα η ψηφος μου παει εκει! ;) :up:

Α! Και οταν με το καλο ερθω εκει roukouna θελω βολτα με το σκαφος!!!!!!!

 

Έλα εσύ φιλαράκι μου και το σκαφάκι μας περιμένει.. σνιφ.. :cry: έχω να πάω και μέρες βόλτα και πήζω στη δουλεία τώρα.. αχ τι μου το θύμισες βρε Μάριε τώρα.. :(

 

RouKouNas εδώ είναι το θέμα σου,γιατί φωνάζεις; ψυχραιμίαα :)

 

Εγώ ψήφισα Σαντορίνη (μπορείς να με συμπαθείς :D ),γιατί τη βρίσκω πανέμορφη,και ας πήγα με τις φίλες μου :p

 

Χμμμ.. ιδού ο δάκτυλος του κακού.. "nelly η μαγείρισσα..." άντε βρε.. έτσι όπως τα ανακάτεψες μας έφτιαξες όλους.. Άντε κι άμα ξανάρθεις θα σε πάω κι εσένα βόλτα με το σκάφος.. (έχω και κότερο πάμε μια βόλτα… :lol: :lol: )

Link to comment
Share on other sites

τι σκαφος εχεις κυριε"Ράμογλου"?εμεις ενα orizon 390 για 2 ατομα ειναι οτι πρεπει!

αν ερθω santorini θα σκισουμε τα πελαγα!!!και θα ψαρεψουμε ολο το αιγαιο!

«Έφυγα,ψάχνοντας το σήμερα...και χάθηκα....

»

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...