Jump to content

Ποιον ήχο κλήσης έχετε στο κινητό σας;


Nantia
 Κοινοποίηση

Ποιον ήχο κλήσης έχετε στο κινητό σας;  

900 members have voted

  1. 1. Ποιον ήχο κλήσης έχετε στο κινητό σας;

    • Υμνο ομάδας
      28
    • Τελευταίες επιτυχίες
      395
    • Κάποιο από τους ήδη υπάρχοντες στο κινητό
      150
    • Ηχος κλήσης; Αλλάζει;
      49
    • Παλιά και αγαπημένα τραγούδια
      278


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Τους ήχους κλήσης μου, τους φτιάχνω μόνος μου κόβοντας αποσπάσματα από τραγούδια που μ’ αρέσουν :happy:

π.χ.

 

1.sandra - in the heat of the night

2.beatάκι :p

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Τους ήχους κλήσης μου, τους φτιάχνω μόνος μου κόβοντας αποσπάσματα από τραγούδια που μ’ αρέσουν :happy:

π.χ.

 

 

1.sandra - in the heat of the night

2.beatάκι :p

ΤΕΛΕΙΟ!! ΤΟ 1

Link to comment
Share on other sites

Τους ήχους κλήσης μου, τους φτιάχνω μόνος μου κόβοντας αποσπάσματα από τραγούδια που μ’ αρέσουν :happy:

π.χ.

 

 

1.sandra - in the heat of the night

2.beatάκι :p

 

να σε ρωτησω, με ποιο προγραμμα τα φτιαχνεις?

εχω δοκιμασει με το windows movie maker αλλα δεν τα αναπαραγει το κινητο, και ας ειναι τυπος αρχειου αναγνωρισιμος:worry:

"We should all start to live before we get too old. Fear is stupid. So are regrets." - Marilyn Monroe
Link to comment
Share on other sites

Για lossless editing: Fission (Mac), MP3DirectCut (Windows)
Link to comment
Share on other sites

να σε ρωτησω, με ποιο προγραμμα τα φτιαχνεις?

εχω δοκιμασει με το windows movie maker αλλα δεν τα αναπαραγει το κινητο, και ας ειναι τυπος αρχειου αναγνωρισιμος:worry:

 

 

Εγώ το κάνω με το nero

Κόβω το κομμάτι που θέλω και το γράφω σε audio cd (το σιντάκι είναι επανεγγράψιμο για να μην χαλάω τζάμπα δίσκους ;)) και μετά από audio το συμπιέζω σε mp3 μορφή στον pc και από κει το στέλνω στο κινητό μου.:)

 

Σίγουρα θα υπάρχουν καλλίτερα προγράμματα γι’ αυτήν την δουλειά, δεν ξέρω, κι εγώ δεν είμαι πολύ της τεχνολογίας :O

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κάνω με το nero

Κόβω το κομμάτι που θέλω και το γράφω σε audio cd (το σιντάκι είναι επανεγγράψιμο για να μην χαλάω τζάμπα δίσκους ;)) και μετά από audio το συμπιέζω σε mp3 μορφή στον pc και από κει το στέλνω στο κινητό μου.:)

 

Σίγουρα θα υπάρχουν καλλίτερα προγράμματα γι’ αυτήν την δουλειά, δεν ξέρω, κι εγώ δεν είμαι πολύ της τεχνολογίας :O

 

Γιατί κάνεις τόσο κόπο; Σώζεις το αρχείο στο πισί κι από εκεί συνδέεις το κινητό και τα στέλνεις...

 

Και το wavepad είναι πολύ πιο εύκολο.

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Αλλά για καθημερινό mp3 έχω βάλει το: Και σε θέλω-Σάκης Ρουβάς.Πολύ ωραίο.

 

Ρε παιδιά δεν το πιστεύω.Έβαλα το Σάκης Ρουβάς:Και σε θέλω και το έχουν όλα τα κορίτσια!!:mad::mad:.Μου προτείνεται κάποιο άλλο να βάλω?:worry:Γιατί έτσι και το κρατήσω θα μου σπάσουν τα νεύρα!!:knife:!!.Σκέφτομαι να βάλω το Παπαδόπουλος:Όχι.Τι λέτε??:worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν το πιστεύω.Έβαλα το Σάκης Ρουβάς:Και σε θέλω και το έχουν όλα τα κορίτσια!!:mad::mad:...

 

Εγώ έχω το ''Lilly In Love'':love:.Εκείνο το ρόζ ποντικάκι που δείχνει στο Star.:)

 

Από το κακό στο χειρότερο παςhttp://www.laymark.com/i/m/m145.gif

 

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Από το κακό στο χειρότερο παςhttp://www.laymark.com/i/m/m145.gif

 

:lol:

 

Το ''Lilly in Love'' δεν το εχω ως ηχο κλησης.Τον εχω σε εναν φακελο με την ονομασια ''********'',και εκει μου στελνουν ολες αυτες τις ******** που δειχνει το Star και αλλες!Σιγα μην εβαζα το Lilly In Love.Παντως πρεπει να αρεσει πολυ στα κοριτσια γιατι το εχω στειλει πανω απο 30 φορες:blink:απο την ημερα που μου το εστειλαν.Που το βρισκουν το ωραιο δεν το καταλαβαινω!.:worry:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κάνω με το nero

Κόβω το κομμάτι που θέλω και το γράφω σε audio cd (το σιντάκι είναι επανεγγράψιμο για να μην χαλάω τζάμπα δίσκους ;)) και μετά από audio το συμπιέζω σε mp3 μορφή στον pc και από κει το στέλνω στο κινητό μου.:)

 

Σίγουρα θα υπάρχουν καλλίτερα προγράμματα γι’ αυτήν την δουλειά, δεν ξέρω, κι εγώ δεν είμαι πολύ της τεχνολογίας :O

 

αφου το νερο εχει αντ-ον που αποθηκευεις το ηδη κομμενο κομματι απ ευθειας σε μπ3 ωστε να μην το γραφεις πρωτα σε cd;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

vertu apo...vertu san hxos klhshs
[sIGPIC][/sIGPIC]Ericsson 197,337,388,768,688,788,T39,T68_SE P900,K500,P910,K750,W800,K800,W910,T650,C905,X1,X10mini+pro_Nokia 6150,3210,8210,7110,6510,3650,6100,6600,6680,9500_Motorola MicroTac 7500,StarTac130,V3x,K1_Panasonic G500,GD90,GD92_Siemens C25,SL45,SX1,S65_Sharp GX20,GX30_Samsung D600,B2100,Galaxy SIII, Sonim XP1, Qtek8010,2020i,S100,9100,8310_iPAQ 6515,hx4700_O2 XDA IIs_Dell Axim X51V_FSC N560_MIO A701_SONY Xperia S,J,T,,Z,Z2_Z5_iPhone 3GS,4,5.6,7
Link to comment
Share on other sites

Ας πω κι εγώ τι ήχο έχω.

 

Before I leave - BED

 

Και για μηνύματα το ίδιο αλλά άλλο σημείο του τραγουδιού (μόνο η εισαγωγή).

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Θεά!!!!!!!!!!!!!!!

 

εγω ή η cristina?:lol:

για ηχο μηνυματος εχω το disco lies απο moby...

"We should all start to live before we get too old. Fear is stupid. So are regrets." - Marilyn Monroe
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...