Jump to content

ZTE Nubia M2


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά θεωρώ αυτονόητο ότι όσοι αντιμετωπίζετε σοβαρά προβλήματα με το κινητό να αποστείλετε email στη zte-nubia. Μόνο έτσι ίσως διορθωθούν κάποια ελαττώματα. Κι εγώ έστειλα για το ζήτημα των "κουλών" ειδοποιήσεων.

 

εγω τους εστειλα για το θεμα του δακτυλικου αποτυπωματος,μερες τωρα,απαντηση δεν εχω παρει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγω τους εστειλα για το θεμα του δακτυλικου αποτυπωματος,μερες τωρα,απαντηση δεν εχω παρει
Μετά με 5-6 μέρες μου απάντησαν σχετικά με ερώτηση μου αν παίζει να κάνουν καμία αναβάθμιση.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν θέλω να το ματιασω αλλά το κινητό είναι άψογο σέ όλα χωρίς κανένα πρόβλημα που αναφέρονται. Τελικά αποφάσισα κ πήρα ζελατίνα μπροστά κ έχει καλή εφαρμογή κ χωρίς να αλλοιώνονται τα χρώματα. Ανεβάζω μερικές φωτογραφίες μήπως βοηθήσω κάποιον στην επιλογή.

https://ibb.co/hOuVCc

https://ibb.co/cPrUNc

https://ibb.co/daPVCc

https://ibb.co/kKc8Fx

Αυτά προς το παρόν φτου φτου μην το ματιαξω

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν θέλω να το ματιασω αλλά το κινητό είναι άψογο σέ όλα χωρίς κανένα πρόβλημα που αναφέρονται. Τελικά αποφάσισα κ πήρα ζελατίνα μπροστά κ έχει καλή εφαρμογή κ χωρίς να αλλοιώνονται τα χρώματα. Ανεβάζω μερικές φωτογραφίες μήπως βοηθήσω κάποιον στην επιλογή.

https://ibb.co/hOuVCc

https://ibb.co/cPrUNc

https://ibb.co/daPVCc

https://ibb.co/kKc8Fx

Αυτά προς το παρόν φτου φτου μην το ματιαξω

 

δεν υπαρχουν οι σελιδες λεει

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχουν οι σελιδες λεει

 

Έχεις δίκιο φίλε μάλλον έκανα βλακεία εγώ μισό να ξανά προσπαθήσω

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://ibb.co/cO1c8H

https://ibb.co/hTALTH

https://ibb.co/bYJDhc

https://ibb.co/db7Cax

Ελπίζω να φανούν τώρα. Να ενημερώσω ότι έχει κ ωραία υφή η ζελατίνα.

Link to comment
Share on other sites

Μετά με 5-6 μέρες μου απάντησαν σχετικά με ερώτηση μου αν παίζει να κάνουν καμία αναβάθμιση.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τι σου απάντησαν για την αναβάθμιση; θα κάνουν τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο φίλε μάλλον έκανα βλακεία εγώ μισό να ξανά προσπαθήσω

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://ibb.co/cO1c8H

https://ibb.co/hTALTH

https://ibb.co/bYJDhc

https://ibb.co/db7Cax

Ελπίζω να φανούν τώρα. Να ενημερώσω ότι έχει κ ωραία υφή η ζελατίνα.

Αν μπορείς βάλε και το λινκ του μαγαζιού να το πάρουμε και εμείς

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Τι σου απάντησαν για την αναβάθμιση; θα κάνουν τίποτα;
Μου ζήτησαν τον αριθμό έκδοσης, τον. εδωσα και απάντησαν ως εξής:

This is latest one now.

Τα συμπεράσματα δικά σας...

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ! Είμαι νέο μέλος στο φορουμ ... οπότε καλώς σας βρήκα !

Κάτοχος του Nubia M2 και εγώ περίπου 1 μήνα τώρα . Έχω κάποια θεματάκια όμως ... και θα σας τα αναφέρω για

πιθανόν λύσεις ή να μου πει κάποιος αν του έχουν συμβεί και τι έκανε .

1ον Delay όταν πάω να κάνω μία κλήση . Τυχαίνει κάποιες φορές ενώ πάω να κάνω μία κλήση να μην γίνεται κατευθείαν .. να περνάνε

20-30 δευτερόλεπτα και να γίνεται στη συνέχεια . Συμβαίνει εντελώς random ... πότε το κάνει, πότε όχι ........

2ον Κάνει κάτι σαν κρας και ενώ είμαι σε κάποια εφαρμογή ... με πετάει στην αρχική ... και μου αλλάζει και το φόντο ! Μπαίνει ένα

προεγκατεστημένο που είχε με μία λίμνη και κάτι δέντρα.

3ον Σήμερα μου κόλλησε εντελώς ! Κόλλησε σε μία οθόνη με το λογότυπο nubia ... το έκανα 2 ρισταρτ ... τίποτα . Άνοιγε και ήταν ξανά

κολλημένο. Το έκλεισα ευτυχώς και όταν ξανάνοιξε ήταν νορμάλ.

 

Αυτά τα 3 θέματα έχω . Να αναφέρω ότι έχω κάνει 1 φορά επαναφορά εργ.ρυθμισέων. Ελπίζω να βοηθήσει κάποιος ! : ) :cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ! Είμαι νέο μέλος στο φορουμ ... οπότε καλώς σας βρήκα !

Κάτοχος του Nubia M2 και εγώ περίπου 1 μήνα τώρα . Έχω κάποια θεματάκια όμως ... και θα σας τα αναφέρω για

πιθανόν λύσεις ή να μου πει κάποιος αν του έχουν συμβεί και τι έκανε .

1ον Delay όταν πάω να κάνω μία κλήση . Τυχαίνει κάποιες φορές ενώ πάω να κάνω μία κλήση να μην γίνεται κατευθείαν .. να περνάνε

20-30 δευτερόλεπτα και να γίνεται στη συνέχεια . Συμβαίνει εντελώς random ... πότε το κάνει, πότε όχι ........

2ον Κάνει κάτι σαν κρας και ενώ είμαι σε κάποια εφαρμογή ... με πετάει στην αρχική ... και μου αλλάζει και το φόντο ! Μπαίνει ένα

προεγκατεστημένο που είχε με μία λίμνη και κάτι δέντρα.

3ον Σήμερα μου κόλλησε εντελώς ! Κόλλησε σε μία οθόνη με το λογότυπο nubia ... το έκανα 2 ρισταρτ ... τίποτα . Άνοιγε και ήταν ξανά

κολλημένο. Το έκλεισα ευτυχώς και όταν ξανάνοιξε ήταν νορμάλ.

 

Αυτά τα 3 θέματα έχω . Να αναφέρω ότι έχω κάνει 1 φορά επαναφορά εργ.ρυθμισέων. Ελπίζω να βοηθήσει κάποιος ! : ) :cry::cry::cry:

 

Αδερφέ έχουν βγει προβληματικά δυστυχώς τα Nubia M2 που πουλήθηκαν σχεδόν σε τιμή κόστους, δεν μπορείς να κάνεις και πολλά. :(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ! Είμαι νέο μέλος στο φορουμ ... οπότε καλώς σας βρήκα !

Κάτοχος του Nubia M2 και εγώ περίπου 1 μήνα τώρα . Έχω κάποια θεματάκια όμως ... και θα σας τα αναφέρω για

πιθανόν λύσεις ή να μου πει κάποιος αν του έχουν συμβεί και τι έκανε .

1ον Delay όταν πάω να κάνω μία κλήση . Τυχαίνει κάποιες φορές ενώ πάω να κάνω μία κλήση να μην γίνεται κατευθείαν .. να περνάνε

20-30 δευτερόλεπτα και να γίνεται στη συνέχεια . Συμβαίνει εντελώς random ... πότε το κάνει, πότε όχι ........

2ον Κάνει κάτι σαν κρας και ενώ είμαι σε κάποια εφαρμογή ... με πετάει στην αρχική ... και μου αλλάζει και το φόντο ! Μπαίνει ένα

προεγκατεστημένο που είχε με μία λίμνη και κάτι δέντρα.

3ον Σήμερα μου κόλλησε εντελώς ! Κόλλησε σε μία οθόνη με το λογότυπο nubia ... το έκανα 2 ρισταρτ ... τίποτα . Άνοιγε και ήταν ξανά

κολλημένο. Το έκλεισα ευτυχώς και όταν ξανάνοιξε ήταν νορμάλ.

 

Αυτά τα 3 θέματα έχω . Να αναφέρω ότι έχω κάνει 1 φορά επαναφορά εργ.ρυθμισέων. Ελπίζω να βοηθήσει κάποιος ! : ) :cry::cry::cry:

 

Φιλε ξαναπερνα την 1.11 που μαλλον εχεις να δεις, αν δεν ειναι hardware mmmc μνημης τοτε θα λυθουν τα προβληματακια σου ,αν και για μενα καλυτερα αν τα καταφερνεις ,να περασεις την 1.10 απο gizchina γινεται αστραπιαια η συσκευη σε ολα της θα εκπλαγεις... Οσο για το φορουμ εδω τι να πω;... Το λιγοτερο που θα πω ειναι ασχετοσυνη και ψευτοπαλικαρισμος

απο καποιους για μια συσκευη κοσμημα που κυριολεκτικα τη (κλεψανε )... εκτος και αν αλλα συμφεροντα τους κανουν να ασχολουνται συνεχεια λες και τους εβαλαν δικαστες. Καντε τη χαρη στους υπολοιπους να δωσετε τη συσκευη σας και μην ξανασχοληθειτε ,who cares...

26s by CrisBall :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ! Είμαι νέο μέλος στο φορουμ ... οπότε καλώς σας βρήκα !

Κάτοχος του Nubia M2 και εγώ περίπου 1 μήνα τώρα . Έχω κάποια θεματάκια όμως ... και θα σας τα αναφέρω για

πιθανόν λύσεις ή να μου πει κάποιος αν του έχουν συμβεί και τι έκανε .

1ον Delay όταν πάω να κάνω μία κλήση . Τυχαίνει κάποιες φορές ενώ πάω να κάνω μία κλήση να μην γίνεται κατευθείαν .. να περνάνε

20-30 δευτερόλεπτα και να γίνεται στη συνέχεια . Συμβαίνει εντελώς random ... πότε το κάνει, πότε όχι ........

2ον Κάνει κάτι σαν κρας και ενώ είμαι σε κάποια εφαρμογή ... με πετάει στην αρχική ... και μου αλλάζει και το φόντο ! Μπαίνει ένα

προεγκατεστημένο που είχε με μία λίμνη και κάτι δέντρα.

3ον Σήμερα μου κόλλησε εντελώς ! Κόλλησε σε μία οθόνη με το λογότυπο nubia ... το έκανα 2 ρισταρτ ... τίποτα . Άνοιγε και ήταν ξανά

κολλημένο. Το έκλεισα ευτυχώς και όταν ξανάνοιξε ήταν νορμάλ.

 

Αυτά τα 3 θέματα έχω . Να αναφέρω ότι έχω κάνει 1 φορά επαναφορά εργ.ρυθμισέων. Ελπίζω να βοηθήσει κάποιος ! : ) :cry::cry::cry:

 

Φιλαράκι από ότι βλέπουμε εμείς η συσκευή δεν έχει κανένα πρόβλημα είναι άριστη σε όλα έναν τρόπο που μπορώ να σε βοηθήσω είναι σε μία παλιά συσκευή που είχα παρόμοια θέματα, είναι οι εφαρμογές πού είχα μέσα με άλλο λανσερ μου μπερδευε την συσκευή κ δεύτερων η κάρτα μνήμης που είχα μέσα ήθελε ένα φορμάτ από το κινητό.μην αγχώνεσαι για την συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Αδερφέ έχουν βγει προβληματικά δυστυχώς τα Nubia M2 που πουλήθηκαν σχεδόν σε τιμή κόστους, δεν μπορείς να κάνεις και πολλά. :(
Δηλαδη το δικο μου που δουλευει ρολοι τι ειναι.Το οτι εβγαλε θεμα σε μερικους αρα ειναι ολα τα τηλεφωνα αχρηστα ,ωραια λογικη
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη το δικο μου που δουλευει ρολοι τι ειναι.Το οτι εβγαλε θεμα σε μερικους αρα ειναι ολα τα τηλεφωνα αχρηστα ,ωραια λογικη

 

Συμφωνώ απόλυτα.αν κ δεν το έχω πολύ καιρό είναι αστέρι

Link to comment
Share on other sites

Φιλε ξαναπερνα την 1.11 που μαλλον εχεις να δεις, αν δεν ειναι hardware mmmc μνημης τοτε θα λυθουν τα προβληματακια σου ,αν και για μενα καλυτερα αν τα καταφερνεις ,να περασεις την 1.10 απο gizchina γινεται αστραπιαια η συσκευη σε ολα της θα εκπλαγεις... Οσο για το φορουμ εδω τι να πω;... Το λιγοτερο που θα πω ειναι ασχετοσυνη και ψευτοπαλικαρισμος

απο καποιους για μια συσκευη κοσμημα που κυριολεκτικα τη (κλεψανε )... εκτος και αν αλλα συμφεροντα τους κανουν να ασχολουνται συνεχεια λες και τους εβαλαν δικαστες. Καντε τη χαρη στους υπολοιπους να δωσετε τη συσκευη σας και μην ξανασχοληθειτε ,who cares...

Πες τα ρε φίλε. Πραγματικά είσαι Μύθος. Τόσο καιρό βγάζουν χολή και δεν καταλαβαίνω γιατί. Ας τα πουλήσουν, δώσουν σε κάποιον άλλο αλλά ας αφήσουν στην ησυχία του το τηλέφωνο

και μας. Φίλε αν προλάβω το σ/κ θα σου στείλω μήνυμα.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι λογικη αυτη,εγω θα συμβουλευα οσους εχουν θεματα να τα περιγραψουν με μεηλ στην εταιρεια,εμενα μου απαντησαν σημερα και τους ανεφερα οτι υπαρχουν προβληματα,ανεφερα το φορουμ εδω και οτι θα αποθαρρυνει πολλους απο το να το αγορασουν η διαχειριση και τα θεματα που δημιουργουνται,επισης ειναι καλο να το κανουν οσοι εχουν θεματα μηπως και ενδιαφερθει η Νουμπια και κανει κατι,το να λεμε πουληστε το,φατε το,πεταξτε το δεν ειναι λογικη ενος φορουμ που δημιουργηθηκε για να βοηθαει αν μπορει,ουτε για να λεμε ποσο ωραιο ειναι το κινητο που αγορασαμε,εμενα απο τοτε που εκανα εργοστασιακη επαναφορα δεν εχει θεμα,αλλα δεν απαντω ετσι.
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι λογικη αυτη,εγω θα συμβουλευα οσους εχουν θεματα να τα περιγραψουν με μεηλ στην εταιρεια,εμενα μου απαντησαν σημερα και τους ανεφερα οτι υπαρχουν προβληματα,ανεφερα το φορουμ εδω και οτι θα αποθαρρυνει πολλους απο το να το αγορασουν η διαχειριση και τα θεματα που δημιουργουνται,επισης ειναι καλο να το κανουν οσοι εχουν θεματα μηπως και ενδιαφερθει η Νουμπια και κανει κατι,το να λεμε πουληστε το,φατε το,πεταξτε το δεν ειναι λογικη ενος φορουμ που δημιουργηθηκε για να βοηθαει αν μπορει,ουτε για να λεμε ποσο ωραιο ειναι το κινητο που αγορασαμε,εμενα απο τοτε που εκανα εργοστασιακη επαναφορα δεν εχει θεμα,αλλα δεν απαντω ετσι.

 

Φιλε μου και συμφορουμιτη επειδη τα εξηγεις ωραια και μονος σου ολο το ρεζουμε της υποθεσης ειναι στα λογια σου... ΑΝ γνωριζω βοηθαω και δεν αποτρεπω κανεναν λεγοντας τη συσκευη σκουπιδι απο την αγορα της.. Εδω τα παιδια λενε την αποψη τους ομορφα και ευγενικα και οποιος γνωριζει ΒΟΗΘΑΕΙ και οχι παλιμπαιδιζει.. Για το πως απανταω κοιτα πρωτα ολο το θεματακι απο την αρχη του ,συγκρινε, και τελος παντων βγαλε τα δικα σου συμπερασματα!.Τα θεματα των αφορισμων λογω οποιον συμφεροντων εχει ο καθενας εδω μεσα αφορα μονο γνωμες και δεν συμβαλουν σε καμμια λυση ή βοηθεια! Καλα εκανες και τα αναφερες οπου επρεπε αλλα που θα σε βοηθαγε να σου απαντουσα ( αστο φιλε ειναι αχρηστο μην το ψαχνεις..) Αγαπη και καλημερες!

Edited by mythos01
26s by CrisBall :)
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου και συμφορουμιτη επειδη τα εξηγεις ωραια και μονος σου ολο το ρεζουμε της υποθεσης ειναι στα λογια σου... ΑΝ γνωριζω βοηθαω και δεν αποτρεπω κανεναν λεγοντας τη συσκευη σκουπιδι απο την αγορα της.. Εδω τα παιδια λενε την αποψη τους ομορφα και ευγενικα και οποιος γνωριζει ΒΟΗΘΑΕΙ και οχι παλιμπαιδιζει.. Για το πως απανταω κοιτα πρωτα ολο το θεματακι απο την αρχη του ,συγκρινε, και τελος παντων βγαλε τα δικα σου συμπερασματα!.Τα θεματα των αφορισμων λογω οποιον συμφεροντων εχει ο καθενας εδω μεσα αφορα μονο γνωμες και δεν συμβαλουν σε καμμια λυση ή βοηθεια! Με αγαπη καλημερες

 

Δεν εχω διαβασει την λεξη σκουπιδι εγω,ισως μου ξεφυγε,ουτε η προταση πετα το,πουλα το φατο αρμοζει,οποιος μπορει βοηθαει,καλυτερα ολοι απο ενα μεηλ στην εταιρεια ωστε να θορυβηθουν,εγω τους ζητησα να δουν αν ενα update βοηθησει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω διαβασει την λεξη σκουπιδι εγω,ισως μου ξεφυγε,ουτε η προταση πετα το,πουλα το φατο αρμοζει,οποιος μπορει βοηθαει,καλυτερα ολοι απο ενα μεηλ στην εταιρεια ωστε να θορυβηθουν,εγω τους ζητησα να δουν αν ενα update βοηθησει.

 

Επειδη τα λες μονο απο τη μια μερια να διαβαζεις καλυτερα γιατι ουτε θα διαβασεις πετα το ,πουλα το ,φατο... Μαλλον εισαι επηρεασμενος απο τα προβληματα της συσκευης σου και λες με το συμπαθειο οτι ναναι και παραδιδεις μαθηματα κριτικης ...Εγω οπως κι αλλα παιδια εδω εχουν ενα και μοναδικο προφιλ και δεν παραδιδουν μαθηματα εμπαθειας και κριτικης κατα το δοκουν!

26s by CrisBall :)
Link to comment
Share on other sites

Επειδη τα λες μονο απο τη μια μερια να διαβαζεις καλυτερα γιατι ουτε θα διαβασεις πετα το ,πουλα το ,φατο... Μαλλον εισαι επηρεασμενος απο τα προβληματα της συσκευης σου και λες με το συμπαθειο οτι ναναι και παραδιδεις μαθηματα κριτικης ...Εγω οπως κι αλλα παιδια εδω εχουν ενα και μοναδικο προφιλ και δεν παραδιδουν μαθηματα εμπαθειας και κριτικης κατα το δοκουν!

 

η αναφορα πως εχεις ενα προφιλ που κολλαει?υπονοεις οτι εχω εγω 5-η 10? δεν καταλαβαινω την επιθετικοτητα στο γραψιμο σου για αρχη,δευτερο,.εχω γραψει αν μπηκες στον κοπο να διαβασεις οτι η συσκευη μου δεν εχει πλεον κανενα θεμα κι ομως προσπαθω και για τους υπολοιπους και ας μην εχει,επισης ο τροπος γραφης σου δειχνει περισσοτερα απο οσα μπορω να πω εγω,κλασικο στυλ ας ψοφησει η κατσικα του γειτονα,την εμπαθεια δεν ξερω που την βρηκες,τελως παντως δεν θ ασχοληθω με τετοιες απαντησεις,ξαναδιαβασε την και σκεψου πως θ αντιδρουσες αν καποιος σου εγραφε οσα γραφεις εσυ,λυπαμαι.

Edited by mobile59
Link to comment
Share on other sites

...αν και για μενα καλυτερα αν τα καταφερνεις ,να περασεις την 1.10 απο gizchina γινεται αστραπιαια η συσκευη σε ολα της θα εκπλαγεις.....

Τα γραφόμενα σου με έπεισαν να δοκιμάσω την rom του gizchina. Να δω και τις άλλες τρεις (color, flyme, MIUI); ή μόνο την 1.10; Τί προτείνεις;

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω διαβασει την λεξη σκουπιδι εγω,ισως μου ξεφυγε,ουτε η προταση πετα το,πουλα το φατο αρμοζει,οποιος μπορει βοηθαει,καλυτερα ολοι απο ενα μεηλ στην εταιρεια ωστε να θορυβηθουν,εγω τους ζητησα να δουν αν ενα update βοηθησει.
Φίλε mobile59 πιο ευγενικό ποστ από του Μύθος δεν γίνεται. Ο άνθρωπος είπε την άποψη του όπως και εγώ. Δεν ανέφερα πουθενά τις λέξεις πουλά το ή φατο. Ο καταιγισμός του στυλ της Κυριακής χαράς κλπ δεν σου λέει κάτι? Πουθενά στα σχόλια στο σιτε της νουβια δεν αναφέρονται τέτοια πράγματα που έχουν ακουστεί εδώ πέρα από παράπονα για αναβαθμιση. Σού απαντώ λοιπόν εσένα γιατί θεωρώ ότι δεν έχεις καμιά σχέση με τα γελοία κατ εμέ σχόλια που έχουν ακουστεί εδώ μέσα. Ελπίζω να σε κάλυψα.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε mobile59 πιο ευγενικό ποστ από του Μύθος δεν γίνεται. Ο άνθρωπος είπε την άποψη του όπως και εγώ. Δεν ανέφερα πουθενά τις λέξεις πουλά το ή φατο. Ο καταιγισμός του στυλ της Κυριακής χαράς κλπ δεν σου λέει κάτι? Πουθενά στα σχόλια στο σιτε της νουβια δεν αναφέρονται τέτοια πράγματα που έχουν ακουστεί εδώ πέρα από παράπονα για αναβαθμιση. Σού απαντώ λοιπόν εσένα γιατί θεωρώ ότι δεν έχεις καμιά σχέση με τα γελοία κατ εμέ σχόλια που έχουν ακουστεί εδώ μέσα. Ελπίζω να σε κάλυψα.

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ευγενικο ποστ να γραφει για εμπαθεια,να γραφει οτι εχει 1 προφιλ υπονοωντας δεν ξερω τι να μην εχει διαβασει καν οτι εγω δεν εχω προβλημα με το κινητο,εσυ το εχεις διαβασει το ξερω,πως θα ηταν τοτε το μη ευγενικο?Τρομαζω και να το σκεφτω,και δεν εγραψα και κατι παραλογο,ας γραψουν μεηλ οσοι εχουν θεμα στην Νουμπια να παρουν απαντηση απο εκει,αυτο ειναι το καλυτερο,απο εκει και περα προσωπικες επιθεσεις δεν ειναι δυνατον να γινονται,ειδικα οταν χρησιμοποιουνται λεξεις που ισως αυτος που τις γραφει δεν ξερει τι σημαινουν,γκουγκλαρετε το εμπαθεια να δειτε,εγω τελειωνω με αυτο το νημα εδω,δεν παιρνω μερος σε μαχες διχως αιτια.

 

εμπάθεια θηλυκό

 

έντονα αρνητικά συναισθήματα, εχθρότητα, πάθος εναντίον κάποιου

Edited by mobile59
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Nubia M2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...