Jump to content

[Επίσημο] Nokia N91 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μαρεσει που ειμαστε σιγουροι για ολα!!!ερχετε το κινητο κ ακομη δεν ξερουμε ποσο αναλυση εχει το βιντεο!!!μας εχει καταμπερδεψει αυτη η νοκια!

τελικα ειναι επισημη ανακοινωση?

Σε 3 μερες θα ξερουμε φιλε μου!!!

Ελπιζω να ειναι γιατι μας εχει ψιλοξενερωσει η αναμονη (γ@... τη Microsoft και τα DRM της - λογος καθυστερησης της συσκευης)

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

oi prwtes pwlhseis toulaxiston sti ellada tha exoun provlimata pisteuw...

Tha perimenw k na pesei i timi tou k na vgei kainourgia ekdosi!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Βιντεο συμφωνα με την τελευταια ενημερωση στο σαιτ της Νοκια τραβαει 352*288 ~15καδ

 

Το ίδιο επίσης αναφέρεται και στο manual που ανέβηκε πριν λίγες μέρες:

 

Video resolution

High(CIF, 352x288),

Normal(QCIF, 176x144),

Basic (SubQCIF 128x96).

The higher the resolution, the more memory the video consumes.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο επίσης αναφέρεται και στο manual που ανέβηκε πριν λίγες μέρες:

 

Video resolution

High(CIF, 352x288),

Normal(QCIF, 176x144),

Basic (SubQCIF 128x96).

The higher the resolution, the more memory the video consumes.

γραψτε λαθος. εγω φταιω που αλλα ελεγε τοτε και αλλα τωρα; :)

Link to comment
Share on other sites

καλα ε,ειναι κορυφαιο ετσι?απτη πρωτη στιγμη το ερωτευτηκα κ ειμαι ερωτευμενη μαζι του ακομη.σχεδον ενα χρονο...λετε να ειναι παντοτινος ερωτας? λολ!

παντως εχει φοβερα τεχνικα χαρακτηριστικα.μ αυτη την διορθωση που εγινε για το βιντεο,ειναι πραγματικα ολα τα λεφτα!τι του λειπει?μονο ενα φλας εγω προσεξα...

Link to comment
Share on other sites

τι του λειπει?μονο ενα φλας εγω προσεξα...

εγω θα ελεγα η οθονη...τοσα λεφτα δε θα πειραζε να ειχε και καλυτερη οθονη:O

Link to comment
Share on other sites

Σε 3 μερες θα ξερουμε φιλε μου!!!

Ελπιζω να ειναι γιατι μας εχει ψιλοξενερωσει η αναμονη (γ@... τη Microsoft και τα DRM της - λογος καθυστερησης της συσκευης)

 

 

Μαθαμε τιποτα?

http://www.fuelcell.gr

Ιστιοσελίδα εκπαιδευτικού περιεχομένου για τα Fuel Cells η μόνη στα ελληνικά!!

Link to comment
Share on other sites

Mou kopse ta podia shmera enas sth vodafone p perasa k ton rwthsa ti elege to arxeio tou gia to n91,k m edei3e th kartela sto internet,Maio Iounio elege k xwris epishma xarakthristika.Logika einai ektos topou k xronou giati eimai eparxia twra:rolleyes:

Alimono,eixe k aytopepoi8hsh,makari na vgei grhgora na tou to valw sto k****:X

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ελεγα η οθονη...τοσα λεφτα δε θα πειραζε να ειχε και καλυτερη οθονη:O

Και μια δεύτερη κάμερα για βιντεοκλήσεις ;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Και μια δεύτερη κάμερα για βιντεοκλήσεις ;:worry:

δε διαφωνω, αλλα την οθονη ολοι τη βλεπουμε και την απολαμβανουμε, ενω τη βιντεοκληση η μειοψηφια αν δεν κανω λαθος :)

Link to comment
Share on other sites

Έλεος παιδιά!!!!!!!!!!Η τιμή του Νοkia Ν91 μόλις ανακοινώθηκε σήμερα και είναι ........... 999.95 ευρώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Χτύπα κι άλλο!!!):shock: :X

 

Φιλε μου δεν ανακοινωθηκε ακομα τιμη απο τη Nokia.Αυτη η τιμη που αναφερεις ειναι απο την expansys η οποια ειναι γνωστο οτι ολα τα pre-order τα χτυπαει αρκετα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Έλεος παιδιά!!!!!!!!!!Η τιμή του Νοkia Ν91 μόλις ανακοινώθηκε σήμερα και είναι ........... 999.95 ευρώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Χτύπα κι άλλο!!!):shock: :X
Απο που είναι αυτή η τιμή; :blink:. Μήπως είναι τιμή προπαραγγελίας απο κανένα ηλεκτρονικό κατάστημα; :confused:

 

 

EDIT: asymvivaste με πρόλαβες... :p

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν ανακοινωθηκε ακομα τιμη απο τη Nokia.Αυτη η τιμη που αναφερεις ειναι απο την expansys η οποια ειναι γνωστο οτι ολα τα pre-order τα χτυπαει αρκετα.

 

Από την expansys είναι και συμφωνώ με αυτά που λες ...εν μέρει.

Αν κοιτάξει και λίγο πιο παλιά θα δεις ότι δεν ισχύει πάντα αυτό στα pre-order ή και αν ισχύει πάντα με μικρή απόκλιση τιμής..

Και εξηγώ:

π.χ. παλιά λέγανε ότι το nokia 8800 θα κυμαίνεται περίπου 650-750 (βλέπε review στο myphone και όχι μόνο), το expansys έδωσε τιμή προπαραγγελίας 895 ευρώ και τελικά όπως ξέρουμε κατάληξε στα 850! ευρώ αρχικά.

Πόσο μάλλον τώρα που η nokia έχει ψηλά το αμανέ με τα ακριβά κινητά (βλέπε το 8800 που δεν δίστασε να το πουλά-και πολλοί να το αγοράζουν- σαυτήν την τιμή!) και βλέποντας ακόμα ότι το Νokia Ν91 έχει την μέχρι τώρα μεγαλύτερη ζήτηση που είχε ποτέ κινητό της Νokia!!! Εσύ πιστεύεις ακόμα ότι δεν θα το εκμεταλλευτούν αυτό και θα είναι κανονική η τιμή του;;;....

alex
Link to comment
Share on other sites

παντως για να το εχει το expansys παει να πει πως δεν θα αργησει πανω απο 1-2 βδομαδες για να ερθει στα καταστηματα.

μπορεις να παρεις με δοσεις απο το expansys η απο νοκια σοπ?

 

 

edit: που ειδατε στο expansys οτι το εχει τοσο?μολις μπηκα κ λεει ακομη προπαραγγειλετε.?

Link to comment
Share on other sites

δε διαφωνω, αλλα την οθονη ολοι τη βλεπουμε και την απολαμβανουμε, ενω τη βιντεοκληση η μειοψηφια αν δεν κανω λαθος :)

Προς το παρόν ναι, αργότερα όμως πιστεύω ότι εκεί θα παιχτεί το παιχνίδι της κινητής τηλεφωνίας (και οχι στο μακρυνό μέλλον).

Βέβαια μπορεί να πέφτω και έξω και να συμβεί ότι και μe τα MMS.:lol:

Κάτι άλλο: Δεν θα έπρεπε ένα "μουσικά προσανατολισμένο" κινητό να διαθέτει Εξωτερικά Στερεοφωνικά Ηχεία όπως το 6270 ή το 6233 ; Καλά τα ακουστικά αλλά μετά από κάποια στιγμή κουράζουν.

Δεν ξέρω ίσως να είμαι πολύ αυστηρός και απαιτητικός αλλά είναι πολλά τα ΛΕΦΤΑ για συμβιβασμούς.

 

Υ.Γ. (μου θυμίζει πολύ το 7110 το οποίο λάτρευα !!![ATTACH]8037[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Αυτό σίγουρα μας το φυλάει για τα μελλοντικά music phones της. Δυστυχώς έτσι είναι η Nokia. Οι συμβιβασμοί είναι όντως αρκετοί αλλά πρέπει πρώτα να πιάσουμε στα χέρια μας την συσκευή και να κρίνουμε την μουσική της απόδοση αλλά και την τιμή που τελικ΄αθα διατεθεί. Όλα είναι ρευστά ακόμα.
Link to comment
Share on other sites

Pantws uparxoun polles enallaktikes agores apo to n91, k apo oti diavazw, tha perimenw polu gia na to parw to n91 einai para polla ta money...!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Pantws uparxoun polles enallaktikes agores apo to n91, k apo oti diavazw, tha perimenw polu gia na to parw to n91 einai para polla ta money...!

το ξεραμε ομως οτι θα ειναι ακριβο :O

πολλες εναλλακτικες δε νομιζω ομως...

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις πως θα περιμενεις πολυ?καλα δεν ειναι να ερθει αυτες τις μερες?

μαλλον εννοει μεχρι να μαζεψει τα λεφτα ο φιλος Lefterian :p

Link to comment
Share on other sites

μαλλον εννοει μεχρι να μαζεψει τα λεφτα ο φιλος Lefterian :p

:lol: etsi e?!?!:lol:

Prwtos apo olous sas tha to parw!:p

 

h giagia mou:"megali mpoukia fae megali kouventa mi les!":lol: :lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...