Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Χαιρεται!

Χρειάζομαι ένα καλό αγγλοελληνικό λεξικό για το N70 μου! Ξέρει κάνεις που θα βρώ΄. Αν μου πείτε επίσης και για ιατρκό αγγλοελλινικό λεξικό θα είμαι υπόχρεος!! (φοιτ.ιατρ.)

ευχαριστώ!!κανεις να βοηθήσει...

 

Για Αγγλο-ελληνικο και αντιστροφα slovoed2.0

Για ιατρικο μονο το Oxford Concise Medical Dictionary,το οποιο για να το δουλεψεις πρεπει να βαλεις το προγραμμα MsDict Viewer.

 

ΟΛα τα παραπανω υπαρχουν στο http://www.i-phone.org αφου κανεις register.

Link to comment
Share on other sites

Παιζει και αυτη full black:

http://img84.imageshack.us/img84/4404/ca1b8zx.th.jpg

 

Είναι πραγματικά φοβερή!!! :cat:

 

Είναι original της Nokia? Δηλ. υπάρχει στα Nokia Club? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς ακουστικά δε γίνεται. Λειτουργούν σαν κεραία.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας

Ξερη κανεις πως θα μεταφερω ενα αρχειο ΑΡΡ στο Ν70

σύνδεση με καλώδειο (Εναι κρακ)

Nai afto to Xero alla apo to PC pos to metaferoume sto kinito?

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς ακουστικά δε γίνεται. Λειτουργούν σαν κεραία.

Το ειχα πει με 2-3 διαφορετικούς τροπους αλλα κανεις δεν μ'ακουσε

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Έχω εδώ και μια βδομάδα σχεδόν τη συσκευή αλλά έχω ένα πρόβλημα:Έχω προσπαθήσει να συνδέσω το κινητό στον υπολογιστή τουλάχιστον 10 φορές συνολικα και μόνο δυο απο αυτές αναγνωρίστηκε η συσκευή και λειτουργησε το Nokia PC Suite κανονικά.Τι μπορεί να έχω κάνει λάθος?Ίσως εχω κάνει λάθος στην εγκατάσταση ή να θέλει κάτι απο το cd να γράψω στα windows.Σήμερα έχω προσπαθήσει τρεις φορές να κάνω σύνδεση και καμοιά απο αυτές δεν τα κατάφερα.Τι φταίει???:confused: :confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Είναι πραγματικά φοβερή!!! :cat:

 

Είναι original της Nokia? Δηλ. υπάρχει στα Nokia Club? :confused:

καλουτσικη. αλλα με χαλαει που δεν αλλαζει ολο το πισω μερος. γιατι ετσι υπαρχει μια αντιθεση στο μαυρο. μπροστα σκουρο μαυρο ( που ειναι τελειο ) και μπροστα το ανοικτο μαυρο. επισης με χαλαει εκεινο το ασημι στο pad καθως και που δεν αλλαζει η μπροστινη καμερα.. κυριως για αυτο το θελω, επειδη εχει καταγρατζουνιστει.. εκτος και αν το βαψω εγω!! :ninja: :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Έχω εδώ και μια βδομάδα σχεδόν τη συσκευή αλλά έχω ένα πρόβλημα:Έχω προσπαθήσει να συνδέσω το κινητό στον υπολογιστή τουλάχιστον 10 φορές συνολικα και μόνο δυο απο αυτές αναγνωρίστηκε η συσκευή και λειτουργησε το Nokia PC Suite κανονικά.Τι μπορεί να έχω κάνει λάθος?Ίσως εχω κάνει λάθος στην εγκατάσταση ή να θέλει κάτι απο το cd να γράψω στα windows.Σήμερα έχω προσπαθήσει τρεις φορές να κάνω σύνδεση και καμοιά απο αυτές δεν τα κατάφερα.Τι φταίει???:confused: :confused: :confused:

 

Απο την προσωπικη μου εμπειρια στο αθλημα νοκια κ symbian,εχω μαθει οτι το pc-suite μαλλον προβληματα δημιουργει παρα λυνει.

Προσωπικη μου αποψη "πεταξε το"!!!!!:!:

Υπαρχουν αλλοι εναλλακτικοι και πιο σταθεροι τροποι να επικοινωνεις με το κινητο σου....

Αναφερω 2 3 ..

1)card reader

2)contacts manager(για επαφες)

3)obex file commander(συνδεση pc me κινητο kai διαχειριση αρχειων),**ΑΜΑΕΙ,δε θυμαμαι ποιος αγιος ανθρωπος απο'δω μεσα το ειχε ποσταρει,ψαξ'το

 

καλη τυχη!!:D

Link to comment
Share on other sites

Απο την προσωπικη μου εμπειρια στο αθλημα νοκια κ symbian,εχω μαθει οτι το pc-suite μαλλον προβληματα δημιουργει παρα λυνει.

Προσωπικη μου αποψη "πεταξε το"!!!!!:!:

Υπαρχουν αλλοι εναλλακτικοι και πιο σταθεροι τροποι να επικοινωνεις με το κινητο σου....

Αναφερω 2 3 ..

1)card reader

2)contacts manager(για επαφες)

3)obex file commander(συνδεση pc me κινητο kai διαχειριση αρχειων),**ΑΜΑΕΙ,δε θυμαμαι ποιος αγιος ανθρωπος απο'δω μεσα το ειχε ποσταρει,ψαξ'το

 

καλη τυχη!!:D

Που μπορώ να το βρώ,γιατι αυτο το νοκια pc suite μου χει σπάσει τα νεύρα.Επίσης υποστηρίζει εφγαρμογές sis?

Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να το βρώ,γιατι αυτο το νοκια pc suite μου χει σπάσει τα νεύρα.Επίσης υποστηρίζει εφγαρμογές sis?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1291878#post1291878 ;)

Link to comment
Share on other sites

thanx.Γιατι μονος μου δεν προκειται να το βρισκα.Μωλις κατέβηκε...

 

παιδιά ούτε αυτό δεν βρίσκει τη συσκευη.Τα δοκίμασα όλα.Δοκίμασα ένα άλλο καλώδιο απο 6680,έβαλα τα ακουστικα στην υποδοχή μήπως έχει πρόβλημα η θύρα αλλά λειτουργούσαν κανονικά.Τώρα το μόνο που σκέφτομαι είναι μήπως η δυσλειτουργία του (μονο λειτουργία δεν λέγεται αυτό)οφείλεται στο οτι το καλώδιο της συσκυής υποστηρίζει usb2.0,εν.ω οι θ.υρες του pc μου είναι usb 1.1.Μήπως αυτο είναι το πρόβλημα και δεν οφείλεται στο πρόγραμμα ή τη συσκευή?Να δοκιμάσω να το γράψω στον υπολογιστή του αδερφού μου που υποστηρίαει usb 2.0.?Αυτό είναι το πρόβλημα?

 

παιδιά το βρήκα δεν έχω εγκαταστήσει τους drivers του usb!Πως θα τους εγκαταστήσω?Πείτε μου γρήγορα ,γιατι θέλω να δοκιμάσω ένα θέμα και πρέπει να φύγω.Χρειαζεται το cd του κινητού?

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA SOS

to axiolatreyto mou N70:( :( simera epese kato EYTIXOS:D me tin meria tou kalimatos tis kameras kai oxi me ti meria tis othonis epidi omos to kalima tis kameras mou katagratsounistike the ithela na rotiso pou mporo na agoraso alo(kalima cameras)?????????

 

:help: :help: :help:

 

KALO PASXA:) :)

Link to comment
Share on other sites

PAIDIA SOS

to axiolatreyto mou N70:( :( simera epese kato EYTIXOS:D me tin meria tou kalimatos tis kameras kai oxi me ti meria tis othonis epidi omos to kalima tis kameras mou katagratsounistike the ithela na rotiso pou mporo na agoraso alo(kalima cameras)?????????

 

:help: :help: :help:

 

KALO PASXA:) :)

Προφανώς πρέπει να απευθυνθείς σε κάποιο κατάστημα της Νόκια. Πιθανότατα θα χρειαστεί να γίνει service στο μοντέλο και όχι μόνο να αγοράσεις το κάλυμα.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς πρέπει να απευθυνθείς σε κάποιο κατάστημα της Νόκια. Πιθανότατα θα χρειαστεί να γίνει service στο μοντέλο και όχι μόνο να αγοράσεις το κάλυμα.

meno marousi iparxi nokia omos sto marousi?????

Link to comment
Share on other sites

xeris na poluane auti ti panemorfi mauri prosopsi gia to n70?

αφου η μαυρη δεν ειναι γνησια(ετσι εχω καταλαβει), μαλλον οχι. :)

Link to comment
Share on other sites

i maurh den einai gnhsia alla mia gnhsia de tha diefere se tpt fantazomai afou mexri kai to shmataki exei.plhroforiaka se nokia club mou eipan oti iparxoun gnhsies mono h ashmenia kai mia asprh!
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

η ασπρη ειναι πολυ μαπα!

 

Η συγκεκριμενη φωτο ειναι θηκη ,οχι προσοψη - silicone case ;)

(Μηπως δινεται πακετο και με ασπρη προσoψη?)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα περασα το FScaller απο rar το εγγατεστησα ολλα οκ, τώρα πως θα μεταφερω το ΑΡΡ κρακ με καλώδιο στο τηλεφωνο, εχο το PC Suite

το PC Suite δεν το κάνει εγγατασταση Βοηθεια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...