Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στον φακελο εχει και ενα αλλο αρχειο εκτος απο το .sis

 

πατα εκει δεξι κλικ και ανοιγμα με τεξτ..(τι λεει δεν θυμαμαι)

 

kostakiss ξερεις οτι κωδικοι απαγορευονται οποτε μην αλλαζεις το χρωμα στην γραμματοσειρα.Δεν οφελει αφου θα το δουμε....

eini mesa ena syMPDA to anoiga san txt kai den vlepw pouthane to registration key...pes mou to an einai eukolo! tx:)

a ok to vrika:)

Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Μια ερωτηση και εγω να κανω σχετικα με το αν υπάρχει δυνατοτητα οταν σε καλουν να βλεπεις την photo σε full screen και οχι σε σμικρυνση στο κάτω δεξιο μερος της οθόνης.Μου ειπαν για το full screen caller.Το εκανα εγκατασταση και μεσω pc αλλα και κατευθείαν στο κινητό απο την σελίδα wap.Getjar.com αλλα και παλι τιποτε.Η εγκατάσταση λογισμικου στις εφαρμογες ειναι ενεργοποιημένη.Μηπως πρεπει να κανω και κατι ακομη?
Harry_65
Link to comment
Share on other sites

Mηπως ξερεις να μου πεις πως θα τα παρω αυτα αρχεια διοτι δεν ξερω να λαμβανω απο rapidshare (μπορεις να με καθοδηγησεις).

 

 

Ευχαριστω.

σου βγαζει δυο λιστες..και απο αυτες επιλεγεις την δεξια που λεει free ..μολις πατας εκει..σου λεει να περιμενεις καποια δευτερολεπτα και μετα σου βαζει να πλικτρολογησεις καποια γραμματα(προσεξε μην τα μπερδεψεις γιατι αλλιως δεν θα κατεβει το αρχειο,αν δεν τα καταλαβαινεις-τα γραμματα- κανε refresh και ξαναδοκιμασε)..μετα πατας download και εισαι ετοιμος..:)

Link to comment
Share on other sites

eixa xana anaferei kati pou paratisa alla DUSTIXOS kamia apantisi! lupame! kai xana rwtaw..... otan eimai se apoliti isixia... kai anavei i othoni tou kinitou mou ama akousw poli prosektika to kinito mou kanei ena thoruvo para poli mikro... opws kanei to pc?? kapws antistixa sto kinito....o thoruvos den akougete an den einai apoliti isixia... ! einai provlima auto??? gia dokimaste kai esis SE APOLITI ISIXIA ME ANAMENI TIN OTHONI :)
Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

eixa xana anaferei kati pou paratisa alla DUSTIXOS kamia apantisi! lupame! kai xana rwtaw..... otan eimai se apoliti isixia... kai anavei i othoni tou kinitou mou ama akousw poli prosektika to kinito mou kanei ena thoruvo para poli mikro... opws kanei to pc?? kapws antistixa sto kinito....o thoruvos den akougete an den einai apoliti isixia... ! einai provlima auto??? gia dokimaste kai esis SE APOLITI ISIXIA ME ANAMENI TIN OTHONI :)

 

Φίλε μου το έχω παρατηρήσει κι εγώ!Αλλά δεν ανησυχώ γιατί το ίδιο συνέβαινε και σε άλλα κινητά που είχα(SE T65....γενικά στα SE ακούγεται...) και μάλιστα είχα πάει το κινητό(Τ65) στην αντιπροσωπία, το κοίταξαν και μετά σταματούσε για κανα 2μηνο.Μετα ξαναεμφανιζόταν!Αν το παρατηρήσεις ακούγεται και στο iPod.Δε νομίζω να είναι κάτι που πρέπει να σε απασχολεί!:happy:

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

ενταξει βρε παιδια μηχανημα ειναι..οταν ειναι ανοιχτο ειναι απολυτως φυσιολογικο να ακουγεται κατι..(το οποιο στο Ν70 ειναι πολυ διακριτικο και ουτε το καταλαβαινεις αν δεν το προσεξεις)μην ανησυχειτε..δεν ειναι τιποτα..;)
Link to comment
Share on other sites

emena anavei pantws.anavosvhnei gia thn akriveia otan pernw video se skoteina merh.

Αυτο πάλι πως γινεται? Εμενα αναβει πολυ λιγο, δεν φωτίζει καθολου. Πως γινεται να αναβοσβηνει το δικο σου?

 

Κι ενα ν70 ενος φιλου μου το ιδιο κανει

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος μπορει να βοηθησει!Σημερα εκανα μια μ......α και περασα ενα app στο κινητο και τωρα οταν παω να μπω στο μενου μου λεει οτι δεν υποστιριζετε αυτη η εφαρμογη!Ξερει κανεις σχετικα?Εχω την εντυπωση οτι κατι δεν παει καλα με το λογισμικο!Ευχααριστω προκαταβολικα
Link to comment
Share on other sites

kalhspera... kserei kanei pou mporw na vrw themes gia to nokia n70?

 

giouli_n91 καλησπερα.

Ριξε μια ματια στο αναλογο θεμα ;)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=99448

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Kαλά παιδιά σήμερα πήρα από το mediamarkt κάτι ακουστικά SENNHEISER που είδα ότι είχαν ενσωματωμένο volume control γύρω στα 19€ είχαν και τα ένωσα με το Ν70 και έμεινα!! Μιλάμε με το volume στο τέρμα τα χάνεις από την ένταση και η ποιότητα δεν αλλοιώνεται καθόλου, το ράδιο το απολαμβάνεις στο maximum αλλά τα mp3 στο μέγιστο σε απογειώνουν!!Τέλεια τέτοια ακουστικά έπρεπε να δίνουν στον πακέτο να απογειώσουν το κινητάκι!! Μου θύμησαν τ΄ακουστικά του 6270 που είχα δει στο meeting αλλά το διακοπτάκι του ήχου είναι σχεδόν ενσωματωμένο στο καλώδιο και δε πιάνει καθόλου όγκο

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

kalhspera...mhpws kserete an uparxei kapoio problhma kata thn egkatastash arxeiwn sis. sto nokia n70 mesw tou pc suite? exw kapoia themes alla de mporw na ta egkatasthsw sto kinhto. mou bgazei "sfalma asfaleias sthn egkatastash"...ti ginetai?
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιος ευκολος τροπος για να αυξομειωνεις τον ηχο της εντασης οπως γινεται με τα κινητα SE; γιατι οταν παιζω καποιο παιχνιδι το οποιο δεν εχει επιλογη για ενταση του ηχου, ειναι παρα πολυ δυνατα και μου σπαει τα νευρα..!!
Link to comment
Share on other sites

kalhspera...mhpws kserete an uparxei kapoio problhma kata thn egkatastash arxeiwn sis. sto nokia n70 mesw tou pc suite? exw kapoia themes alla de mporw na ta egkatasthsw sto kinhto. mou bgazei "sfalma asfaleias sthn egkatastash"...ti ginetai?

 

Πήγαινε από το μενού Εργαλεία/Διαχείριση Εφαρμογών/Εγκατάσταση Λογισμικού και επέλεξε Ενεργοποίηση

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος μπορει να βοηθησει!Σημερα εκανα μια μ......α και περασα ενα app στο κινητο και τωρα οταν παω να μπω στο μενου μου λεει οτι δεν υποστιριζετε αυτη η εφαρμογη!Ξερει κανεις σχετικα?Εχω την εντυπωση οτι κατι δεν παει καλα με το λογισμικο!Ευχααριστω προκαταβολικα
το εγκατεστησες στην καρτα μνημης; αν ναι, βγαλε την καρτα οσο ειναι ανοιχτο για να κλεισει η εφαρμογη και μετα ξαναβαλ'τη και πηγαινε απεγκατεστησε το, εφοσον μπαινει στο μενου. πες και ποια εφαρμογη ηταν να ξερουμε ;)

καλως ηρθες :)

 

@pan82, ειναι 3.5mm καρφια και τα'βαλες στον ανταπτορα της νοκια; φαντασου να τα βαλεις στο 6270:p

 

@Lux, οχι δε γινεται, εκτος αν εχεις κατι σαν αυτο που ειπε ο pan82 και ακους απο τα ακουστικα :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καθησα και διαβασα τις 10 τελευταιες σελιδες και διαπιστωσα τα εξης:

οπως ειχα γραψει και παλαιοτερα το ν70 ναι μεν ειναι ενα πολυ ομορφο τηλεφωνο αλλα απο λειτουργικο αστα να πανε.για εμενα δεν ειναι καθολου μα καθολου πρακτικο.δεν μπορεις να αποθηκευσεις φωτο σε διαφορετικους φακελους χωρις να τις διαγραψεις απο την εκθεση.δεν μπορεις να κανεις ληψη φωτο σε οριζοντια σταση και σε ολη την οθονη,οπου με το κουμπι στα πλαγια(αλα κ750i),οταν εγκαταστησει κανεις εφαρμογες ειναι εντελος απιθανο να μην του εμφανησει κολλιματα-επαννεκινηση.δεν μπορεις να αυξομιωσεις την ενταση(ραδιο-pm3)οταν εχεις ανοιξει καποια εφαρμογη.τωρα τελευταια εμφανιζονται και προβληματα με τον ηχο κλησης.για να κανεις τα mp3 να παιζουν ολα μαζι πρεπει να κατσεις να δημιουργησεις playlists,δηλαδη αν εχω μεσα 200 τραγουδια τι πρεπει να κανω?και κατι τελευταιο η αναλυση της cameras για μενα ειναι απαραδεκτη,μπορω να πω πως δεν βλεπω διαφορα με το 7610!

 

 

και κλεινοντας εχω να πω:το ξερω πως καποιοι θα με κραξετε και καποιοι θα συμφωνησουν.αλλα προσωπικα εδωσα 500 ευρω και περιμενα κατι πιο βολικο και χρηστικο.τι να το κανω που ειναι symbian,series 60 αν κολλαει τρομερα και πρεπει να τρεχω καθε λιγο και λιγακι σε nokia club?

δεν θελω να κανω καποια συγκριση με αλλο κινητο για να μην πουν μερικοι πως να παραπλανησω καποιον.

 

αυτη ειναι η αποψη μου για το ν70

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καθησα και διαβασα τις 10 τελευταιες σελιδες και διαπιστωσα τα εξης:

οπως ειχα γραψει και παλαιοτερα το ν70 ναι μεν ειναι ενα πολυ ομορφο τηλεφωνο αλλα απο λειτουργικο αστα να πανε.για εμενα δεν ειναι καθολου μα καθολου πρακτικο.δεν μπορεις να αποθηκευσεις φωτο σε διαφορετικους φακελους χωρις να τις διαγραψεις απο την εκθεση.δεν μπορεις να κανεις ληψη φωτο σε οριζοντια σταση και σε ολη την οθονη,οπου με το κουμπι στα πλαγια(αλα κ750i),οταν εγκαταστησει κανεις εφαρμογες ειναι εντελος απιθανο να μην του εμφανησει κολλιματα-επαννεκινηση.δεν μπορεις να αυξομιωσεις την ενταση(ραδιο-pm3)οταν εχεις ανοιξει καποια εφαρμογη.τωρα τελευταια εμφανιζονται και προβληματα με τον ηχο κλησης.για να κανεις τα mp3 να παιζουν ολα μαζι πρεπει να κατσεις να δημιουργησεις playlists,δηλαδη αν εχω μεσα 200 τραγουδια τι πρεπει να κανω?και κατι τελευταιο η αναλυση της cameras για μενα ειναι απαραδεκτη,μπορω να πω πως δεν βλεπω διαφορα με το 7610!

 

 

και κλεινοντας εχω να πω:το ξερω πως καποιοι θα με κραξετε και καποιοι θα συμφωνησουν.αλλα προσωπικα εδωσα 500 ευρω και περιμενα κατι πιο βολικο και χρηστικο.τι να το κανω που ειναι symbian,series 60 αν κολλαει τρομερα και πρεπει να τρεχω καθε λιγο και λιγακι σε nokia club?

δεν θελω να κανω καποια συγκριση με αλλο κινητο για να μην πουν μερικοι πως να παραπλανησω καποιον.

 

αυτη ειναι η αποψη μου για το ν70

 

Φίλε μου, συγνώμη αλλά θα διαφωνήσω μαζί σου!Έχω symbian smartphones από τότε που κυκλοφόρησαν!Συγκριτικά νομίζω ότι είναι το καλύτερο μέχρι στιγμής (συγκριτικά με τα υπόλοιπα μοντέλα της ΝΟΚΙΑ που αναφέρονται σ'αυτή την κατηγορία...).Είναι ενοχλητικό που δεν υπάρχουν φάκελοι για τις φωτογραφίες αλλά μαθαίνεις να ζεις!Μπορείς ούτως η άλλως να κάνεις albums!Όσο για τα τραγούδια δεν μπορώ να καταλάβω πού είναι η δυσκολία να επιλέξεις "μενού\μουσικη\όλα" ή έστω να κάνεις μια Playlist και να βάλεις όλα τα mp3 σου!Επίσης, ΠΟΤΕ δεν μου έχει κολλήσει!Ίσως είναι περίπτωση αλλά ποτέ δεν μου κόλλησε εφαρμογή!Μόνο το puzzle bobble μια φορά!Τέλος, όσο για την κάμερα δεν θα μιλήσω γιατί είμαι κι εγώ απογοητευμένος..Αλλά μεταξύ μας δεν είχα και πολλές απαιτήσεις!Σπάνια τη χρησιμοποιώ.Επίσης πες μου ποιο nokia smartphone που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή έχει τη δυνατότητα να φωτογραφίζεις σε fullscreen.....Α!Ανέφερες και ένα πρόβλημα στον ήχο.Φαντάζομαι θα αναφέρεσε στην "ανωμαλία" που προκαλείται όταν κάποιος σε καλεί και είσαι σε 3G mode...Γι'αυτό το θέμα NO COMMENTS!

 

Ίσως εγώ να είμαι τυχερός και να έπεσα σε μη ελατωματική συσκευή, αν και δεν πιστευω να υπάρχει διαφορα στο hardware από κινητό σε κινητό!Τι να πώ?

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

@pan82, ειναι 3.5mm καρφια και τα'βαλες στον ανταπτορα της νοκια; φαντασου να τα βαλεις στο 6270:p

Ακριβώς και έμεινα μιλάμε, λες και είχα άλλη συσκευή στα χέρια μου, ήχος καθαρός και πολύ δυνατός που αναγκαστικά χαμήλωνες από το κινητό λίγο την ένταση κάποιες σκάλες. Πάνε τα hands free, τ΄αξιζαν το 20έυρο τους..

Ναι όμως υποψιάζομαι ότι στο 6270 ίσως βοηθούσαν και τ΄ακουστικά κομματάκι

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς και έμεινα μιλάμε, λες και είχα άλλη συσκευή στα χέρια μου, ήχος καθαρός και πολύ δυνατός που αναγκαστικά χαμήλωνες από το κινητό λίγο την ένταση κάποιες σκάλες. Πάνε τα hands free, τ΄αξιζαν το 20έυρο τους..

Ναι όμως υποψιάζομαι ότι στο 6270 ίσως βοηθούσαν και τ΄ακουστικά κομματάκι

Ποιο μοντέλο πηρες?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Kαλά παιδιά σήμερα πήρα από το mediamarkt κάτι ακουστικά SENNHEISER που είδα ότι είχαν ενσωματωμένο volume control γύρω στα 19€ είχαν και τα ένωσα με το Ν70 και έμεινα!! Μιλάμε με το volume στο τέρμα τα χάνεις από την ένταση και η ποιότητα δεν αλλοιώνεται καθόλου, το ράδιο το απολαμβάνεις στο maximum αλλά τα mp3 στο μέγιστο σε απογειώνουν!!Τέλεια τέτοια ακουστικά έπρεπε να δίνουν στον πακέτο να απογειώσουν το κινητάκι!! Μου θύμησαν τ΄ακουστικά του 6270 που είχα δει στο meeting αλλά το διακοπτάκι του ήχου είναι σχεδόν ενσωματωμένο στο καλώδιο και δε πιάνει καθόλου όγκο

 

που ειναι αυτο το μαγαζι φιλε?????????????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...