Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και παλι νομιζω δεν κερδιζεις τιποτα, μπορεις να περασεις μετα τις ρυθμισεις και να μπαινεις στο vf live αφου υποστηριζεται το Ν70 απο τη βονταφον.

αν δεν εχεις αποδειξη-εγγυηση και δε δεχτουν, 15 ευρω κανει οποια αναβαθμιση και να κανεις ;)

 

εχει καμια διαφορα ομως το VF με το χωρις VF???

καλα αν ειναι θα το κανω αναβαθμιση χωρις το VF!

 

αν το παω σημερα(σε κανα μισαωρο),ποτε θα το παρω το κινητο???

Ειχα να σου πω πολλα μα δε μιλσουσα.Ηξερα τη θεση μου καλα και υποχωρουσα. Ενιωσα να χανομαι αλλα χαμογελουσα. Επαιξα το ρολο μου καλα και αδιαφορουσα.Ακουγα για αλλον να μιλας και συμφωνουσα. Παραλιγο να εκλαιγα κι ομως γελουσα. Γιατι δεν μπορουσα να σου πω το ποσο σ'αγαπησα και ποσο σ'αγαπω...!!!

 

 

~~~~!~~~~Livas_D~~~~!~~~~

Link to comment
Share on other sites

εχει καμια διαφορα ομως το VF με το χωρις VF???

καλα αν ειναι θα το κανω αναβαθμιση χωρις το VF!

 

αν το παω σημερα(σε κανα μισαωρο),ποτε θα το παρω το κινητο???

δεν εχει διαφορες, το vf εχει απλως ενα θεμα και τις ρυθμισεις. καλυτερα δεν ειναι να ειναι οπως το βγαζει η νοκια; :)

αν δεν εχει δουλεια και ειναι εξυπηρετικοι, 20 λεπτα υποθεση ειναι ;)

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει διαφορες, το vf εχει απλως ενα θεμα και τις ρυθμισεις. καλυτερα δεν ειναι να ειναι οπως το βγαζει η νοκια; :)

αν δεν εχει δουλεια και ειναι εξυπηρετικοι, 20 λεπτα υποθεση ειναι ;)

 

σωστος φιλε!!!!

αν ειναι θα το παω μια κατω να τελειωνω...!

θα το κανω τελικα αναβαθμιση χωρις το VF live!!!!

 

α,και κατι ασχετο, πως κανω ενα αντιγραφο ασφαλειας για τις επαφες για να τις ξανα περασω μετα?!

με το προγραμα content copier ετσι δεν ειναι?

Ειχα να σου πω πολλα μα δε μιλσουσα.Ηξερα τη θεση μου καλα και υποχωρουσα. Ενιωσα να χανομαι αλλα χαμογελουσα. Επαιξα το ρολο μου καλα και αδιαφορουσα.Ακουγα για αλλον να μιλας και συμφωνουσα. Παραλιγο να εκλαιγα κι ομως γελουσα. Γιατι δεν μπορουσα να σου πω το ποσο σ'αγαπησα και ποσο σ'αγαπω...!!!

 

 

~~~~!~~~~Livas_D~~~~!~~~~

Link to comment
Share on other sites

σωστος φιλε!!!!

αν ειναι θα το παω μια κατω να τελειωνω...!

θα το κανω τελικα αναβαθμιση χωρις το VF live!!!!

 

α,και κατι ασχετο, πως κανω ενα αντιγραφο ασφαλειας για τις επαφες για να τις ξανα περασω μετα?!

με το προγραμα content copier ετσι δεν ειναι?

αν σου πω οτι δεν κραταω αντιγραφα...οτι εχω, το εχω και στη sim, οποτε δεν κραταω αντιγραφα. επισης pc suite δεν χρησιμοποιω ποτε :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να δω livetv...έχω VFLIVE και όταν πάω να δω ανοίγει ο real player και μου λέει χρησιμοποιήται ήδη??? μήπος πρέπει να κάνω κάτι άλλο???
greek-power.tk RULEZ:)!!!
Link to comment
Share on other sites

Giati den rwtas stin Voda, mpas k den exeis energopoiimeno kati?!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

α,και κατι ασχετο, πως κανω ενα αντιγραφο ασφαλειας για τις επαφες για να τις ξανα περασω μετα?!

με το προγραμα content copier ετσι δεν ειναι?

Μπορεις να το κανεις και μεσα απο το τηλεφωνο.Πας επαφες,επιλογη ολων,αντιγραφη στην καρτα μνημης.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να το κανεις και μεσα απο το τηλεφωνο.Πας επαφες,επιλογη ολων,αντιγραφη στην καρτα μνημης.

 

Σωστος φιλε,δεν το ειχα δει αυτο!!!

Thank's !!

πηγα ρωτησα στην νοκια για να μου το κανει αναβαθμιση το κινητο και να μου βγαλει το VF live μενου,ενω ειναι στην εγκυηση το κινητο,1μηνα το πολυ το εχω,μου λεει 15€ διοτι θελω να περασω μενου μη VF live!!!!

 

λογικο ειναι αυτο?

η παιζει τπτ???

Ειχα να σου πω πολλα μα δε μιλσουσα.Ηξερα τη θεση μου καλα και υποχωρουσα. Ενιωσα να χανομαι αλλα χαμογελουσα. Επαιξα το ρολο μου καλα και αδιαφορουσα.Ακουγα για αλλον να μιλας και συμφωνουσα. Παραλιγο να εκλαιγα κι ομως γελουσα. Γιατι δεν μπορουσα να σου πω το ποσο σ'αγαπησα και ποσο σ'αγαπω...!!!

 

 

~~~~!~~~~Livas_D~~~~!~~~~

Link to comment
Share on other sites

πηγα ρωτησα στην νοκια για να μου το κανει αναβαθμιση το κινητο και να μου βγαλει το VF live μενου,ενω ειναι στην εγκυηση το κινητο,1μηνα το πολυ το εχω,μου λεει 15€ διοτι θελω να περασω μενου μη VF live!!!!

 

λογικο ειναι αυτο?

η παιζει τπτ???

 

Κάποιοι ζητάνε 15€ ,κάποιοι άλλοι όμως ,όχι ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Giati den rwtas stin Voda, mpas k den exeis energopoiimeno kati?!

Τα έχω ενεργοποιήσει όλα απλώς λέω μήποςμου δίνουν κκαμιά διεύθυνση για να πάω κάτι...πρώτη φορα παίρνω Nokia:O :O :O

greek-power.tk RULEZ:)!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να δω livetv...έχω VFLIVE και όταν πάω να δω ανοίγει ο real player και μου λέει χρησιμοποιήται ήδη??? μήπος πρέπει να κάνω κάτι άλλο???

to ixa kai ego to promlem auto

ala to eftiaxa polu apla

pas stis rithmisis tou reAL player

epilegis eki pou lei sindesi

kai meta epilegis diktio

kai bazis proepilegmeno simio prisbasis vodafone prepay an exis karta i vodafone postpay an exis sindesi!

ine ok?

Link to comment
Share on other sites

thanks φίλε τώρα είναι οκ... και κάτι άλλο... έχει χρησιμοποιήσει κανείς το visual radio???

εννοείται

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

pedia uparxi programa pou na mporoun na exoume epikinonia me ena alo kinito til me blutooth ala se epipedo tilofenonon xoris na mesolabi kanena diktio.. graptos xero pos ginete alla psaxno ena programa pou na mporis na milas me ton alo se kontines apostasis fisika.. thelo diladi ena programa endoepikinonias anamesa se odigo kai sinodigo pou forane ta krani tous se mia motosikleta xrisimopiontas to hands free tous o kathenas
Link to comment
Share on other sites

pedia uparxi programa pou na mporoun na exoume epikinonia me ena alo kinito til me blutooth ala se epipedo tilofenonon xoris na mesolabi kanena diktio.. graptos xero pos ginete alla psaxno ena programa pou na mporis na milas me ton alo se kontines apostasis fisika.. thelo diladi ena programa endoepikinonias anamesa se odigo kai sinodigo pou forane ta krani tous se mia motosikleta xrisimopiontas to hands free tous o kathenas
Πολυ καλο σαν ιδεα αλλα δυστυχως κατι τετοιο δεν υπαρχει ακομα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

pedia uparxi programa pou na mporoun na exoume epikinonia me ena alo kinito til me blutooth ala se epipedo tilofenonon xoris na mesolabi kanena diktio.. graptos xero pos ginete alla psaxno ena programa pou na mporis na milas me ton alo se kontines apostasis fisika.. thelo diladi ena programa endoepikinonias anamesa se odigo kai sinodigo pou forane ta krani tous se mia motosikleta xrisimopiontas to hands free tous o kathenas

Και δεν πας να παρεις μια κανονικη ενσυρματη ενδοεπηκοινωνια ? κανα 10-20€ θα εχει.

Ειχε φερει το LIDL και ειχα παρει 2. Νομιζω 7€ τις είχα παρει

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Μιά ερώτηση...

πόσο χρόνο παίρνει για να flash-άρουν σε ΝΟΚΙΑ SHOP το κινητό

εχω να επισκεφτώ τέτοιο μαγαζί από το 2004

τους είχα πάει ένα 3650 (νομίζω) και κάνανε 3 ημέρες (αυτό δεν το νομίζω)

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

Μιά ερώτηση...

πόσο χρόνο παίρνει για να flash-άρουν σε ΝΟΚΙΑ SHOP το κινητό

εχω να επισκεφτώ τέτοιο μαγαζί από το 2004

τους είχα πάει ένα 3650 (νομίζω) και κάνανε 3 ημέρες (αυτό δεν το νομίζω)

Ενα σωστό nokia shop κανει 10-15 λεπτα.

Αλλα γιατί να πας σε μαγαζί και δεν το κανεις μονος σου?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Isws den to kanei epeidi uparxei o kindunos kati na paei strava...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Λεφτεριάν και ναι και όχι

μέχρι πρίν λίγο διαβαζα το ΒΒ5 θρεντ ζαλίστηκα με τα αρχεία που έπρεπε να κατεβάσω γιατί τα είδα διάσπαρτα...

επειδή άλλαξα σπίτι (στο παλιό είχα DSL και εδώ ακόμη περιμένω) είμαι με PSTN 56K :lol:

προσπαθώ να φτιάξω μια λίστα με τα προγράμματα που θα χρειαστώ ώστε να τρέξω στο νετ καφέ που είναι σχετικά κοντά και να τα κατεβάσω.

 

Οδηγίες, στεπ μπάϊ στέπ κτλ διάβασα και κατανόησα τώρα ψάχνομαι για τα αρχεία...

όποιος χριστιανός μπορεί ας δεήσει ένα pm με τα αρχεία (links to rapidshare, megaupload) που χρειάζονται για τα προγράμματα phoenix, diego κτλ

(τα rom δεν χρειάζεται τα κατέγραψα,

αφού πρώτα βεβαιώθηκα πως η πηγή τους είναι ακόμη ζωντανή)

 

είναι απίστευτα βάναυση και κουραστική αυτή η 56k

απορώ πώς ζούσα και πώς έκανα τότε upload/download σε BBS το '95-'96

με to ταπεινό μου 14.400k v34 (δεν θα επεκταθώ παλαιότερα 9600kbps)

 

either way

μπορέσω δεν μπορέσω να κάνω κάτι σήμερις. μας χωρίζουν μόνο μερικές ώρες

από την Δευτέρα οπότε αν δεν μπορέσω να κάνω κάτι σήμερα, αύριο θα καθαρίσει η ΝΟΚΙΑ τι στο καλό τζάμπα εγγύηση πλερώσαμε!?

 

----EDIT-------

ΑΚΥΡΟΝ ΕΥΡΕΘΗΣΑΝ ΟΛΑ

πάω Ιντερνετ καφέ!!!!

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...