Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι πατάω για να δω την έκδοση του λογισμικού μου???
*#0000# Το εχουμε γραψει τοσες φορες που καλο θα ηταν να ψαχναμε λιγακι!;)

Φιλικα

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

@gepol, δε χρειαζεσαι antivirus, κανε οτι λεει ο papajohn, μην εγκαθιστας οτιδηποτε.

 

Nikos & papajohn, ευχαριστώ για το info

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

nervous και nikoskat έκλεισα τις εφαρμογές όπως μου είπατε οκ! Μετά πήγα στη διαχείριση εφαρμογών αλλά δε μου βγάζει κάτι σχετικό με antvirus! Το security που ανέφερα, αν δεν είναι το antivirus τι άλλο μπορεί να είναι? Είναι το μοναδικό που έχω στο κινητό μου και είναι σχετικό με ¨ασφάλεια¨..:worry: Αν σβήσω κάποιες εφαρμογές απο τη διαχείριση, θα βελτιωθεί η ταχυτητά του? Τέλος να αναφέρω ότι η μνήμη που εχω ειναι η 64αρα που μου έδωσαν όταν αγόρασα το κινητό.

 

Δεν μπορεί να μην λέει κάτι σαν Norton η Symantec. Ψάξτο καλλίτερα, νομίζω θα το βρείς. Εγώ η 2 ή 3 εφαρμογές έσβησα της Symantec, και η διαφορά ταχύτητας είναι σημαντικότατη.

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να μην λέει κάτι σαν Norton η Symantec. Ψάξτο καλλίτερα, νομίζω θα το βρείς. Εγώ η 2 ή 3 εφαρμογές έσβησα της Symantec, και η διαφορά ταχύτητας είναι σημαντικότατη.

 

Γ.

αααα! Βρήκα το symantec security! Αυτο είναι? το σβήνω??:O

Link to comment
Share on other sites

Στο VF LIVE! οι φώτος δενεμφανίζονται και τόσο καλά...δεν είναι και τόσο καθαρές...όταν μπαίνω με το sharp V902 είναι 5κάθαρες :protest: :protest: :protest: :protest: :protest:
greek-power.tk RULEZ:)!!!
Link to comment
Share on other sites

1)Εγώ πάντως έχω το McAfee και είμαι πολύ ευχαριστημένος απο αυτό!!!

 

2) Έχει και visual readio...ξέρετε ποιοι σταθμοί το υποστηρίζουν??? νομίζω ο ραδιο-κοσμος!

greek-power.tk RULEZ:)!!!
Link to comment
Share on other sites

Reboot έκανες?

 

Γ.

Η αλήθεια είναι ότι μέχρι που δίαβασα την απαντησή σου δεν είχα κανει reboot! Έκανα όμως και δεν άλλαξε τίποτα και πάλι..:(

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι μέχρι που δίαβασα την απαντησή σου δεν είχα κανει reboot! Έκανα όμως και δεν άλλαξε τίποτα και πάλι..:(

 

 

Οι εφαρμογες είναι πάνω απο μια, επίσης έχει και ενα LiveUpdate που πρέπει να βγάλεις. Σιγουρέψου και ξαναδοκίμασε. Αν δεν πάει και τώρα γρήγορα, πρέπει να σε διαφωτίσουν οι περισσότερο ειδήμωνες απο μένα :)

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

lolafly giati den kratas ena backup, k na kaneis format kinito k karta mnimis na min paideuesai? ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Οχι!:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Κάλημέρα σε όλους! Θα ήθελα τη βοήθεια σας. Προσπαθώ να σβήσω απο το κινητό μου τα παιχν ίδια που είναι εγακτεστημένα απο τη Nokia και δε μπορώ. Τα έχω βρεί με το FExplorer που χάρη στο site διαθέτω αλλά δεν μπορώ να τασβήσω! Δεν είναι οτι δεν έχω μνήμη απλά δε τα θέλω στο κινητό moy.. Μπορε'ι κανείς να βοηθήσει please?
Link to comment
Share on other sites

lolafly giati den kratas ena backup, k na kaneis format kinito k karta mnimis na min paideuesai? ;)

Οι γνώσεις μου γύρω απο τα κινητά δεν είναι τόσο προχωρημένες ώστε να κάνω format μόνη μου..:O

Οι εφαρμογες είναι πάνω απο μια, επίσης έχει και ενα LiveUpdate που πρέπει να βγάλεις. Σιγουρέψου και ξαναδοκίμασε. Αν δεν πάει και τώρα γρήγορα, πρέπει να σε διαφωτίσουν οι περισσότερο ειδήμωνες απο μένα

Εκτός από τη "διαχείριση εφαρμογών" που αλλού θα μπορούσα να κοιτάξω? Γιατί εκεί δε βρίσκω τπτ σχετικό με αυτό που μου είπες..:O

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τη "διαχείριση εφαρμογών" που αλλού θα μπορούσα να κοιτάξω? Γιατί εκεί δε βρίσκω τπτ σχετικό με αυτό που μου είπες..:O

 

Νομίζω μόνο απο εκεί, και οι δικές μου γνώσεις δεν είναι και τίποτα σπουδαίο..

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση παιδιά. Για να ολοκληρωθεί η φόρτιση κάνει κανα 3ωρο και πολλές φορές παρα πάνω, είναι λογικό?

 

Γ.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω μόνο απο εκεί, και οι δικές μου γνώσεις δεν είναι και τίποτα σπουδαίο..

 

Γ.

Λοιπόν σας γράφω ακριβώς ποιές εφαρμογές έχω στη "διαχείριση εφαρμογών".. Αν και αυτό δε βοηθήσει, θα το πάω στο Γερμανό που το πήρα να δούμε τι μπορεί να γίνει..

Έχουμε και λέμε : 1.eMSN 2.PINs 3.QuickOffice 4.Catalogs 5.Setting Wizard 6.Nokia Push to talk 7.Lifeblog Installer 8.Kodak Mobile 9.Info Print 10.Wireless Keyboard 11.Tutorial 12.Adobe Reader 13.AnyXml 14.AnyHttp και τέλος έχει και 4 "θέματα"! Τα 1+2 είναι προγραμματάκια που έβαλα εγώ, αλλά και πριν τα βάλω ήταν αργό..

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά! :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...