Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

pane giro stis 15 meres pou agorasa apo net katastima tou plaisio mia multimedia carta mnimis 512 mb gia to n70

me xara :( diapiostosa oti eixa kanei lathos !!!!!

i karta me onoma transcend 512 mb mmc mobile me diepsefse apolita!!!!

ti vazo sta kinita kai arxizo na travao video kai fotografies ospou diapistono oti ta video parolo pou einai pano apo 1 lepto kollane sta 5 sec kai tis foto mou vazei dika tou fonto mesa stin eikona i tin kovei apo moni tou sti mesi kai alla tetoia :wacko:

mipos exei simvei se kanenan tipota paromoio tetoio????

tora ti mporo na kano?????

dedomenou oti exo petaksei tin apodeiksi?????

Κανε ενα φορματ την καρτα και ξαναδοκιμασε(θα χασεις οτι εχεις μεσα στην καρτα).

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας.εχω μεγαλο προβλημα με τις προρυθμισμενες φωνητικες εντολες.συγκεκριμενα,σε ανυποπτο χρονο,το τηλεφωνο μου πραγματοποιει κλησεις,χωρις εγω να κανω οτιδηποτε(ρεζιλι εχω γινει μερικες φορες!!!).ξερει κανεις τι γινεται?μηπως φταιει οτι δεν εχω κανει ακομη καμια αναβαθμιση(ειμαι απο τους πρωτους κατοχους του Ν70)?πως απενεργοποιειται εντελως αυτο το <ρημαδι>?help please
Link to comment
Share on other sites

γεια σας.εχω μεγαλο προβλημα με τις προρυθμισμενες φωνητικες εντολες.συγκεκριμενα,σε ανυποπτο χρονο,το τηλεφωνο μου πραγματοποιει κλησεις,χωρις εγω να κανω οτιδηποτε(ρεζιλι εχω γινει μερικες φορες!!!).ξερει κανεις τι γινεται?μηπως φταιει οτι δεν εχω κανει ακομη καμια αναβαθμιση(ειμαι απο τους πρωτους κατοχους του Ν70)?πως απενεργοποιειται εντελως αυτο το <ρημαδι>?help please

καλημέρα , παλιά είχε συμβεί και σε μένα , αν έχεις συνδεδεμένο στο τηλ το handsfree μπορεί να είναι και φυσιολογικό γιατί και κλειδ.. να είναι το τηλ . και πατηθεί το πλήκτρο .. αρχίζει η φωνητική κλήση ... . Αρα σου προτείνω είτε κοίτα την περίπτωση του hands free ή για κάποιον ιό...(εμένα ήταν απο το hands_free).

Link to comment
Share on other sites

την έχουμα ξανασυζητήσει...

 

ενδιαφέρετε κανένας για μαζική παραγγελία??

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

την έχουμα ξανασυζητήσει...

 

ενδιαφέρετε κανένας για μαζική παραγγελία??

Eγώ είμαι μέσα killing_you2, φτηνή έρχεται ούτε 20€ όλα μαζί. Πήγα να κάνω εγγραφή αλλά κόλλησα στο τέλος να βάλω τη πιστωτική μιας και δεν έχω ξανακάνει κάτι παρόμοιο ποτέ...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Θέλει κάποιος λοιπόν να αναλλάβει μια ομαδική παραγγελία για τη μαύρη πρόσοψη;;

θα δημιουργήσω ένα νέο thread για τους ενδιαφερόμενους.

 

edit: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=102323

 

η πρόσοψη είναι απο ebay.

http://i12.ebayimg.com/05/i/06/5c/43/7b_1_b.JPG

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

kati akousa oti se perioxes pou exei shma kati ginetai k xanei to shma tou to n70 k prepei na to kleiseis gia na ksanavrei to shma.alhthevei?

 

Δεν νομιζω.Τουλαχιστον εγω ,δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλό μήνα σε όλους. Επειδή δεν μπορώ να διαβάσω και τα 4000 posts που έχουν γίνει μέχρι στιγμής, θα ήθελα να ρωτήσω αν το γεγονός ότι το Ν70 δεν έχει οθόνη 320x240, σας χαλάει, όταν σε λίγες μέρες βγαίνουν μέχρι και series 40 που θα έχουν τέτοιες οθόνες (6131).
Link to comment
Share on other sites

Οταν το παω για upgrade ποση ωρα θα κανει το τηλεφωνο να ετοιμαστει; Η θα παρει μερες;

 

Αν με το content copier του PCSuite αντιγραψω τα παντα...μεταφερονται ρυθμισεις GPRS και δυκτιο καθως και ρυθμισεις των προφιλ που εχω φτιαξει;

 

Αν μπορει καποιος να απαντησει παρακαλω γιατι ειναι πολυ σημαντικα για μενα.

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου μεταφερονται και οι ρυθμησεις αρκει να το εχεις επιλεξει..;)

 

η αναβαθμηση κραταει 15' ..;)

 

ελπιζω να μην στο κρατισουν..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

σημερα ξαφνικα οταν παω να μπω στην εκθεση μου βγαζει σφαλμα συστηματος(-20) με ενα κοκινο ! και δεν φαινονται οι φωτογραφιεw ουτε το αλμπουμ που ειχα δημιουργησει.Επισης οταν τραβαω μια φωτογραφια παλι δεν πηγαινει στην εκθεση.τι συμβαινει?please help me.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

σημερα ξαφνικα οταν παω να μπω στην εκθεση μου βγαζει σφαλμα συστηματος(-20) με ενα κοκινο ! και δεν φαινονται οι φωτογραφιεw ουτε το αλμπουμ που ειχα δημιουργησει.Επισης οταν τραβαω μια φωτογραφια παλι δεν πηγαινει στην εκθεση.τι συμβαινει?please help me.

 

Kαλησπερα.

To συγκεκριμενο error (-20) ,σημαινει Corrupt :(

Οι φωτος ηταν στην καρτα μνημης ?

Εαν ναι,προσπαθησες να τις σωσεις με καποιον card reader.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

δεν με νοιαζει ας χαθουνε.το προβλημα ειναι οτι και νεες που βγαζω δεν τισ εμφανιζει στην εκθεση.Επισης με το pc suite βλεπω στην καρτα μνημης ενα φακελο private kai οταν παω να μπω και εκει παιρνω το ιδιο σφαλμα.αυτος ο φακελος δεν θυμαμαι να υπηρχε
Link to comment
Share on other sites

δεν με νοιαζει ας χαθουνε.το προβλημα ειναι οτι και νεες που βγαζω δεν τισ εμφανιζει στην εκθεση.Επισης με το pc suite βλεπω στην καρτα μνημης ενα φακελο private kai οταν παω να μπω και εκει παιρνω το ιδιο σφαλμα.αυτος ο φακελος δεν θυμαμαι να υπηρχε

ισως καποιο αρχειο εγινε corrupt οπως ειπε ο nervous. ψαξε με ενα filemanager αν υπαρχει καποιο αρχειο περιεργο, οπως μεγαλο μεγεθος, περιεργο ονομα και αν σβηνεται. επισης πηγαινε στο μενου>επιλογες>χρηση μνημης>καρτα μνημης και δες αν τελειωνει ποτε το σαρωμα της μνημης. μια φορα που το ειχα παθει, δεν τελειωνε. αν ειναι corrupt μονο με φορματ λυνεται δυστυχως :O

Link to comment
Share on other sites

re paidia exw mia aporia mesa stis idiotites tis kameras sto n70 iparxei mia epilogi ektetameni megeth...gnwrizei kaneis ti kanei ayto?? giati den exw katalabei!!!

(sorry kiolas isws einai ligo bl@keia i erwtisi moy)

Link to comment
Share on other sites

re paidia exw mia aporia mesa stis idiotites tis kameras sto n70 iparxei mia epilogi ektetameni megeth...gnwrizei kaneis ti kanei ayto?? giati den exw katalabei!!!

(sorry kiolas isws einai ligo bl@keia i erwtisi moy)

Μολις επιλεξεις "ναι" τοτε το ζουμ ανεβαινει

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

gia se olous exw ena problima den mporw na sbisw ta games me tipota apo to n70 to dokimasa kai apo to pc suite kai apo stick usb bluetooth mipos yparxi kapios tropos na sbistoun?

οταν πας να τα σβησεις τι σου λεει; μηπως ειναι ανοιχτα και δε σβηνονται;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους. Θα ηθελα καποιος να μου αναφερει τα θετικα και τα αρνητικα του Ν70. Σκεφτομαι να το αγορασω αλλα θα ηθελα πρωτα να ξερω τι παιζει γενικα.Κατι που εχω ακουσει οτι κανει το ραδιοφωνα, σαν παρασιτα, καθε 3 δευτερα ισχυει?ας μου πει καποιος την γνωμη του για καμερα, εγγραφη βιντεο(μεγιστος χρονος εγγραφης?, ποιοτητα?), ραδιο, mp3 player(stereo?) και οτι αλλο νομιζει. Ευχαριστω προκαταβολικα.
Link to comment
Share on other sites

αυτο φιλε μου εχει διορθωθει εδω και καιρο με την νεα αναβαθμηση οποτε μην ανησυχεις..το μονο κακο ειναι οτι υπαρχει <<ακαταστασια>> στις εικονες-βιντεο..που τα εχει χυμα..κατα τα αλλα σταθερο κ φοβερο τηλεφωνο..;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...