Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia exo to nokia 6680 kai thelo na peraso sto n70 tis epafes mou...pos mporo na tis peraso autousies? me poio programma kai me poia diadikasia parakalw?

 

euxaristo ek ton proteron!!

tha mporouses na tis perases stiin karta mnimis kai meta na valeis tin karta mnimis sto n70 kai na pareis tis epafes

Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

giati pedeueste toso polu me to pc suite! emena den mou sindeotan otan htan klidwmeno to pliktrologio tou kinitou...prepei na einai xeklidoto...gia deite to!:P
Nexus S The best
Link to comment
Share on other sites

tha mporouses na tis perases stiin karta mnimis kai meta na valeis tin karta mnimis sto n70 kai na pareis tis epafes

 

Αφου εχει και το δικο του προγραμμα μεταφορας δεδομενων μεσω bluetooth.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι καιρός να βγει μια νεότερη έκδοση λογισμικού; Αν και δεν έχω όρεξη για backup/restore...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

paidia tora exo to 6680, to mesimeri to dino se kapoion kai meta pao kai agorazo to n70...pos tha ginei na metafero tis epafes mou? mporei kapoios na mou steilei to smartvcard kai to oxygen phone manager 2 pls?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους,απο χτες το απογευμα ειμαι κατοχοσ του Ν70.Δεν μπορεσα να ψαξω πολλα πραγματα γιατι παιδευτικα πολυ ωρα με το pc suite χωρισ να καταφερω να το κανω να συνεργαστει ,για αυτο θα ηθελα να μου πειτε αν μπορειτε σε πια σελιδα γραφει γι αυτο αναλυτικα,καπου την ειχα πετυχει αλλα δεν θυμαμαι που.Εψαξα αλλα δεν μπορεσα να την βρω.Και επισησ αν μπορειτε να μου πειτε πωσ θα παρω τισ επαφες μου απο το 6600 και να τισ βαλω στο ν70????

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καταρχήν καλημέρα,όταν συνδέω το κινητό μου(Ν70) με καλώδιο στον υπολογιστή και πάω μέσω του PC suite να δημιουργήσω ένα αντιγραφο ασφαλείας δείχνει κανονικά ότι η διαδικασία προχωρεί αλλά μετά από κανα 2λεπτο μου γράφει ότι η λειτουργεία διακόπηκε. Γιατί μου το κάνει αυτό?
Link to comment
Share on other sites

kala..to pcsuite einai programma diamanti kai teras simvatotitas...psaxneis...Mipws exeis nero 7 (nai afto to "diavoliko" axristo programma pou pokalei provlimata sta panakriva software ths nokia kai i idia proteinei na to apegatastisoume...)????

Kai mena ta idia kanei file an thes kane to bakup mesw feexplorer. px steilta stin mmc kai meta trava ta apo to pcsuite. just an idea

Link to comment
Share on other sites

paidia tora exo to 6680, to mesimeri to dino se kapoion kai meta pao kai agorazo to n70...pos tha ginei na metafero tis epafes mou?
μπορεις απλα να τις αντιγραψεις στην καρτα sim σου.
Link to comment
Share on other sites

Ψιλοασημαντο αλλα θα ηθελα να ρωτησω1)To N70 εχει ΒΤ version 1.2 ή 2?

2)Push to talk υποστηριζει?Η μηπως αυτα τα κρατανε για το Ν80?

 

Και κατι ακομη.Πως γινεται σε παλιοτερα μοντελα να χωριζονται σε φακελους οι εικονες και τα βιντεο και τωρα να ειναι ολα μαζι???

Ειπαν καποια παιδια οτι γινεται με προγραμμα.Μπορειτε να ποσταρετε ή το λινκ ή την διευθυνση για να το κατεβασουμε?

ΤΗΑΝKS!!!!!!

ΤΕΛΙΚΑ αν το προβλημα μου ή καλυτερα το κολλημα μου ειναι μονο στην ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ αναλυση της οθονης-σε σχεση με το Ν80-ΝΑ ΤΟ ΧΤΥΠΗΣΩ ΤΟ Ν70??????!

Link to comment
Share on other sites

παρχει πουθενα το Προγραμα Worldmate για το Ν70?

Ακομα θελω και εγω να ρυθμισω το ΕΜΑΙL στο κινητο.Εχω account στο Ηοtmail και ΤΙΜ.ΤΗΑΝΚS!!!!!

Soul_giannis!!!
Link to comment
Share on other sites

τελικα καταφερα να συνχρονισω το pc suite με το pc αλλα δεν μου μεταφερει τιποτα στο τηλ.Μολισ παει να ξεκινησει μου λεει οτι η μεταφορα δεν ειναι δυνατη!!!!!!!Γιατι ρε μαμοτο μηπωσ δεν εχω ρυθμισει κατι σωστα??????HELP PLEASE γιατι θα το πεταξω απο τον τριτο
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

paidia tora exo to 6680, to mesimeri to dino se kapoion kai meta pao kai agorazo to n70...pos tha ginei na metafero tis epafes mou?

 

μπορεις απλα να τις αντιγραψεις στην καρτα sim σου.

 

...Μόνο αν είναι σε μορφή όνομα+τηλέφωνο. Αν έχουν πολλαπλά πεδία (π.χ. δεύτερο τηλέφωνο κλπ) πρέπει να αποθηκεύσεις ξεχωριστά ένα-ένα τα επιπλέον τηλέφωνα. Αν έχουν και e-mail, διευθύνσεις, σημειώσεις κλπ, πρέπει να κάνεις backup με το Nokia PC Suite από το 6680. Μόλις πάρεις στα χέρια σου το Ν70, το αρχείο που είχες δημιουργήσει με το 6680 το περνάς τώρα στο Ν70.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

paidia tora exo to 6680, to mesimeri to dino se kapoion kai meta pao kai agorazo to n70...pos tha ginei na metafero tis epafes mou? mporei kapoios na mou steilei to smartvcard kai to oxygen phone manager 2 pls?

ola ok?? ;)

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει το αρχειο που κανει backup με την επιλογη " Αντιγραφη μνημης τηλεφωνου στην καρτα μνημης " τι ακριβως περιεχει;
Link to comment
Share on other sites

SOS

to bluetooth otan kanei mia sindesi px steilo mia photo me se ena kinito meta paramenei les kai einai sindedemeno kai den mporo na ksanakanw sindesi bluetooth. Mou vgazei mi diathesimo bluetooth, kati tetoio....ftiaxnei meta apo restart alla meta pali ta idia. kserei kaneis tipota?

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα που να μειωνει την ενταση του ηχου του κινητου; γιατι οταν ειναι βραδυ, ακομα και στο τελευταιο επιπεδο να το εχω, παλι δυνατα ακουγεται!
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ρε παιδια εχω μεινει με την απορια!!!!!!!!!!

Αν στην εκθεση βαλω πχ 200 βιντεακια και 300 εικονες και θελω να βρω 1 απο αυτα θα το ψαξω αναμεσα σε 500ΑΡΧΕΙΑ ή υπαρχει κανενας τροπος να δημιουργησουμε φακελους ή να τα ανοιξουμε απο αλλου?

PLEASE HELP!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

Καλημερα σε ολα τα παιδια.Εχω το εξης προβλημα.

Εγκατεστησα αρκετα apps τωρα τελευταια,τα οποια εχουν βαλει ενα σωρο εικονακια μεσα στο gallery με αποτελεσμα να επικρατει ενας πανικος,μεταξυ των οποιων route66 και papyrus.Με ποιο τροπο μου προτεινετε να βαλω μια ταξη:

1)μεσω profiexplorer?

2)μεσω card reader?

η

3)μεσα απο το gallery με δημιουργια καποιου album οπου θα τα πεταξω ολα αυτα τα εικονιδια εκει μεσα???

Ποιο λετε να δουλεψει απ΄τα τρια??Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου προβλημα ειναι οτι οταν φοτριζει το κινητο και με παρει καποιος τηλεφωνο αυτο δεν χτυπαει!!σαν να χανεται ο ηχος κλησης!οταν βγαλω το βυσμα ολα καλα!;)
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,εκτος του pc suite υπαρχει καποιο αλλο bluetooth συστηματακι για συνδεση του n70 με το pc?????????????????????

to pc suite μου εχει βγαλει την παναγια,συντονιζει κανονικα με το pc αλλα δεν μπορω να περασω τιποτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δοκιμάσεις το oxygen phone manager for symbian. Το οποίο βέβαια δύσκολα θα το βρεις "δωρεάν". Αλλά ξεκινά από 14 και κάτι ευρώ, δεν είναι απαγορευτικό το κόστος...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ρε παιδια εχω μεινει με την απορια!!!!!!!!!!

Αν στην εκθεση βαλω πχ 200 βιντεακια και 300 εικονες και θελω να βρω 1 απο αυτα θα το ψαξω αναμεσα σε 500ΑΡΧΕΙΑ ή υπαρχει κανενας τροπος να δημιουργησουμε φακελους ή να τα ανοιξουμε απο αλλου?

PLEASE HELP!!!!!!!!!

 

Είπαμε δυστυχώς έτσι γίνεται στην έκθεση θα τα βλέπεις όλα ανάκατεμένα και αν καταφέρεις να βρεις ποτέ αυτό που θες μέσα σε 800 αρχεία γράψε μου :X άσε που μέχρι να φορτώσει κάθε εικόνα θα περάσει καμιά ωρίτσα. Μπορείς να τα ανοίξεις μέσα από κάποιο explorer αν ξέρεις το όνομα του αρχείου. Επίσης μπορείς να δημιουργήσεις στην έκθεση και άλμπουμ που να ταξινομήσεις τις φώτο-βίντεο αλλά πάλι στην έκθεση θα τα βλέπεις ανακατεμένα απλά μπορείς να πας επιλογές-άλμπουμ και να δεις από κει τα άμπουμ και να μπεις από κει απλά για μένα όπως και για τους περισσότερους δεν είναι ιδιαίτερα βολική διαδικασία. Εγώ χρησιμοποιώ κυρίως τον explorer για βίντεο-ήχους και αναγκαστικά την έκθεση ή το photorite για να δω τις εικόνες με το παραδοσιακό τρόπο

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Προβλημα...

 

Μερικες φορες οταν με παιρνει καποιος τηλεφωνο δε χτυπαει.

 

Το προφιλ ειναι κανονικο...με ηχο φουλ, και ringtone που παιζει κανονικα. Βγαζει οτι με καλει καποιος...αλλα ουτε κανει vibrate ουτε χτυπαει!!!

 

Απλα δε χτυπαει...αλλα διχνει οτι καποιος σας καλει κλπ...!

 

Τι συμβαινει;;;

Link to comment
Share on other sites

Προβλημα...

 

To Nokia N70 Ring Tone patch file το εχεις εγκαταστησει?

http://www.europe.nokia.com/nokia/0,,77767,00.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...