Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1)και ακομα 2 πραματακια.. η δευτερη καμερα θα μπορει να χρησιμοποιηθει για να τραβαω Photos τον εαυτο μου; ( :P )

 

2)τι ειναι το Macro mode και γιατι λενε οτι το N70 μειονεκτει σε αυτο; κατι για προγραμμα που το διορθωνει ισχυει;

 

3)δλδ ακομα και αν δεν εχω κανει καμμια σημειωση θα εμφανιζονται στην οθονη αναμονης αυτα;

 

4)μηπως η λυση ειναι αυτη :

1)Ναι

2)Το macro ειναι στην ουσια το focus, σαν αυτο που εχει το κ750, κατι που το ν70 δεν διαθετει. τωρα για το προγραμμα, δεν νομιζω να υπαρχει, κι αν υπαρχει μπαρουφα θα ειναι γιατι δεν μπορει ενα προγραμμα τα κουνισει τον φακο της καμερας.

3)Ειναι εικονίδια, συντομευσεις πως να στο πω. Δεν εμφανιζεται η σημειωση, το εικονιδιο της εφαρμογης εμφανιζεται.

4)Ναι

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

οταν δεν εχει καθολου σημα ή αν επιλεξεις το προφιλ "εκτος συνδεσης"
ειναι το λεγομενο flight mode;

 

μπορεις αλλα καιει πολλη μπαταρια και δεν αξιζει. επισης μαλλον λογω μπαταριας οσον αφορα τα εικονιδια. προσπαθησε να ξεχωριζεις τις εννοιες smartphone και "απλο" κινητο
μαλλον εχεις δικιο. τουλαχιστον να φτιαχνουν θεματα με αλλαγμενα και τα style των φακελων, καθως και το ρολοι.. και οχι μονο να βαζουν μια εικονα.

 

δεν κανει ο φορτιστης που ειχες. αν θες να το φoρτισεις οταν βγεις εξω και δεν παρεις φορτιστη, απλα πρεπει να παρεις τον ανταπτορα μαζι.
και παλι δεν το επιασα. καταρχας το παλιο κινητο θα το πουλησω οποτε δεν θα εχω φορτιστη. στο κουτι μεσα δεν δινουν και φορτιστη;

 

σε ολη την οθονη δε μπαινει. μπαινει απο το υψος του ρολογιου μεχρι τις επιλογες των soft keys.
αυτο ειναι ενα απο τα λιγα πραματα που μου την σπαει με τα Nokia.. :(

 

το κινητο μεχρι στιγμης εχει κανει τρελες πωλησεις ή ειναι η ιδεα μου; η τιμη του ποσο παει; που μπορω να το βρω φθηνοτερα σε θεσσαλονικη;

Link to comment
Share on other sites

ειναι το λεγομενο flight mode;

 

μαλλον εχεις δικιο. τουλαχιστον να φτιαχνουν θεματα με αλλαγμενα και τα style των φακελων, καθως και το ρολοι.. και οχι μονο να βαζουν μια εικονα.

 

και παλι δεν το επιασα. καταρχας το παλιο κινητο θα το πουλησω οποτε δεν θα εχω φορτιστη. στο κουτι μεσα δεν δινουν και φορτιστη;

 

αυτο ειναι ενα απο τα λιγα πραματα που μου την σπαει με τα Nokia.. :(

 

το κινητο μεχρι στιγμης εχει κανει τρελες πωλησεις ή ειναι η ιδεα μου; η τιμη του ποσο παει; που μπορω να το βρω φθηνοτερα σε θεσσαλονικη;

1. ναι.

2. υπαρχουν πολλα τετοια θεματα, ψαξ'το λιγο. ολοκληρο θεμα για θεματα εχουμε :).

3. και βεβαια εχει φορτιστη μεσα. απλα η υποδοχη στο κινητο ειναι λιγο μικροτερη και ο φορτιστης εχει μικροτερο βυσμα. γι'αυτο σου δινουν ανταπτορα που να φορτιζεις το κινητο και με παλιοτερους φορτιστες.

4. δεν ειναι ιδεα σου, δες κι απο εδω τι γινεται.

δε ξερω, καποιο παιδι απο Θεσσαλονικη ισως...

 

οκ pan82, :)

Link to comment
Share on other sites

2. οταν δεν εχει καθολου σημα ή αν επιλεξεις το προφιλ "εκτος συνδεσης" ή αν το ανοιξεις χωρις καρτα σιμ.

 

Απλά μια υποσημείωση εδώ, όταν δεν έχεις καθόλου σήμα το ράδιο δουλεύει κανονικά, ακόμα και ληγμένη κάρτα sim να βάλεις που πλέον δεν μπορεί να πιάσει δίκτυο πάλι το ράδιο δουλεύει κανονικά (δοκιμασμένο αυτό!)

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Tin zelatina oti nomizei o kathenas kani, aplos ean den thelei na gratsounisti h pathi otidipote alo krataei tin zelatina gia tis protes meres (opos emena gia paradigma, giati lew edosa pou edosa 500 min ta xaramiso etsi, kai niwtho pio anakoufismena me tin zelatina gia tis protes meres :p )

 

An kai nomizo oti enas screen protector einai oti prepei!

Εμενα πάλι ένα μήνα είναι με τη ζελατίνα μια χαρά... Ξέρεις που μπορούμε να βρούμε screen protector;

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΝΕΟ ΧΡΗΣΤΗ ΤΟΥ Ν70.ΤΟ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΞΑΜΗΝΗ ΣΥΜΒΙΩΣΗ ΜΕ ΤΟ SE S700.ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΑΓΟΡΑΣ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΝΟΚΙΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΜΕ ΣΚΟΜΟ ΝΑ ΑΠΑΛΕΙΦΘΟΥΝ ΤΑ ΡΑΔΙΟΠΑΡΑΣΙΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ(ΕΩΣ ΤΕΛΟΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ)ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ
Link to comment
Share on other sites

@fraxip : Kαλοριζικο φιλε μου . :)

Τα παρασιτα εχουν ηδη διορθωθει με την minor εκδοση 2.0539.1.2 -19/10/05

(Thanks for the info anyway ;) )

 

(Παρακληση : Μην γραφεις με κεφαλαια ,ειναι σαν να ΦΩΝΑΖΕΙΣ );)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

μηπως τοτε του δωσανε κινητο που δεν ειχε την τελευταια εκδοση λογισμικου; πως μπορει καποιος να το διαπιστωσει πριν το αγορασει;
Link to comment
Share on other sites

εχουμε πει φιλε Lux οτι δεν ειναι προβλημα αυτο. και να το παρεις, θα το πας αμεσα για αναβαθμιση και σε λιγη ωρα θα το εχεις παλι. εκτος αυτου, τα οποια προβληματα δεν ειναι σημαντικα.

το κινητο εχει λιγη μπαταρια αν θες να το ανοιξεις και εκεινη τη στιγμη παντως.

Link to comment
Share on other sites

μηπως τοτε του δωσανε κινητο που δεν ειχε την τελευταια εκδοση λογισμικου; πως μπορει καποιος να το διαπιστωσει πριν το αγορασει;

 

Aplo einia, ean i paragelia se ena magazi exei gini prin 3 bdomades kai to kinito pou tha paris tha einai apo tote, den tha exei kenourgio software, tha gini update (se nokia shop) gia tin kaltiteri litourgia toy

 

Ti enois na tou dosane me oxi kenourgia anabathmisi ? ean to kinito did exei paragelthi prin 2 bdomades, otan bgi mia nea tha prepi na aniksi to vodafone i opiadiopote ali gia na kaniu anabathmisi? DEN steki

Link to comment
Share on other sites

μονο που εκει που μενω εγω θα πρεπει να το δωσω στον γερμανο να το πανε στα nokia shop και εγω θα το παρω μετα απο 10 ημερες το κινητο!!

 

Greekemu δικιο εχεις..

 

ετοιμος ημουν να το αγορασω αλλα διστασα! εχει 48 καναλια ενω το N80 εχει 64. χαμηλοτερη αναλυση στην οθονη. μεγαλυτερες διαστασεις. χειροτερη καμερα ( δεν με ενδιαφερει και πολυ αυτο ) και γενικα δεν ξερω αν θα πρεπει να το αγορασω.. δεν ξερω τι παραπανω θα μου προσφερει απο το 3230 ωστε να το αγαπησω και να το κρατησω για τουλαχιστον 6 μηνες!! δλδ αν θα ξαναπαρω κινητο θα παω για ιουλιο μετα. απλα δεν θελω να δωσω 500 € και να το μετανιωσω.. ( 300 € δλδ γιατι σκοπευω να πουλησω το 3230 με 200 € )

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι γιατι ειμαι καινουργιος!!εβαλα την καρτα σιμ στο κινητο και εκανα λαθος και δεν τα αντεγραψα στην μνημη του κινητου!!μπορω να το κανω τωρα?γιατι προσπαθω και το μονο που εχω δει ειναι να το κανω για καθε ενα χειροκινητα!
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι γιατι ειμαι καινουργιος!!εβαλα την καρτα σιμ στο κινητο και εκανα λαθος και δεν τα αντεγραψα στην μνημη του κινητου!!μπορω να το κανω τωρα?γιατι προσπαθω και το μονο που εχω δει ειναι να το κανω για καθε ενα χειροκινητα!

αν πας στις επαφες>επιλογες>φακελος σιμ και μετα επιλογες>επιλογη ολων>αντιγραφη στις επαφες, δε γινεται;

Link to comment
Share on other sites

ετοιμος ημουν να το αγορασω αλλα διστασα! εχει 48 καναλια ενω το N80 εχει 64. χαμηλοτερη αναλυση στην οθονη. μεγαλυτερες διαστασεις. χειροτερη καμερα ( δεν με ενδιαφερει και πολυ αυτο ) και γενικα δεν ξερω αν θα πρεπει να το αγορασω.. δεν ξερω τι παραπανω θα μου προσφερει απο το 3230 ωστε να το αγαπησω και να το κρατησω για τουλαχιστον 6 μηνες!! δλδ αν θα ξαναπαρω κινητο θα παω για ιουλιο μετα. απλα δεν θελω να δωσω 500 € και να το μετανιωσω.. ( 300 € δλδ γιατι σκοπευω να πουλησω το 3230 με 200 € )

 

Mhn distazis egw tha se elega na to paris. Dioti to N80 bgeni Maio - Iounio (kapou ekei den kseroume akribos) kai ektos apo afto h battery meina tsifos.. :mad:

 

To N70 exei katoteri (opos kai emena den me pirazi, giati den thelw fhotografiki, ean ithela edina 300 euro kai eperna 6 MP) kai i analisi tis ohonis min se apasxoli kai toso poli (diladi den einai kai kati toso kako)

 

Egw stin thesi sou den tha perimena maio, gia ena kinito pou i moni diafora einai to Wi - Fi kai i analisi (oxi oti den einai kalitero to N80) Kai fisika tha exei kai problimata to n80 molis bgi logo softoware diladi meta apo 3is-4is mines tha diorthoun afta me ta updates :)

 

P.S Kai twra bgeni new update gia N70 opou tha lithoun kai ala mikrolathakia an iparxoun se kapious

Link to comment
Share on other sites

@GreekMu: Ρε φίλε που βρήκες τόσες πληροφορίες για το N80?Και μάλιστα το πότε κυκλοφορει!?Μιλάς σα να το έχεις κάνει χρήση ήδη!Ακούγονται διάφορα...Και για το Ν70 ακουγόνταν!

 

Εμένα ας πούμε με ενοχλεί που έδωσα 530€ και η ανάλυση της οθόνης είναι η ίδια με το 6260 που είχα(δε μιλάω για χρώματα..).Με ενοχλεί που το Ν70 δεν έχει υπέρυθρες!Με ενοχλεί που κάνει "κριτσ-κρατσ" το πίσω κάλυμμα!

Η μπαταρία του Ν70 είναι επίσης "προβληματική" αλλά πάντα έχεις την επιλογή να πάρεις μια μεγαλύτερης διάρκειας ή να προσέχεις στην κατανάλωση της!

 

Όσο για τα προβλήματα που λές νομίζω δεν πρόκειτε ποτέ να ξεχάσουμε τις "χαμένες" κλήσεις του Ν70!Λο γικό είναι να υπάρχουν bugs!Γι'αυτό βγαίνουν και οι αναβαθμίσεις!

 

Εγώ, όταν βγεί το Ν80 θα πουλήσω το Ν70 (όποιος ενδιαφερεται ;)) γιατί μου θυμίζει το 7650 και επειδή έχω wifi συσκευές+εχει υπέρυθρες που μου λείπουν απίστευτα!Τέλος 3mp και ανάλυση 352x418 δίνουν σαφές προβάδισμα στο Ν80...

 

Δε λέω ότι το Ν70 με απογοήτευσε!Τουναντίον, απλά θέλω ένα ολοκληρομένο κινητό και νομίζω ότι το Ν80 απαντά σε όλες μου τις απαιτήσεις!

 

No offences...

 

 

Όσο για το νεο update που το άκουσες?Ξέρεις τι προσφέρει??

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε που βρήκες τόσες πληροφορίες για το N80?Και μάλιστα το πότε κυκλοφορει!?Μιλάς σα να το έχεις κάνει χρήση ήδη!Ακούγονται διάφορα...Και για το Ν70 ακουγόνταν!

 

Otan les toses plirofories enois oti eipa oti bgeni giro sto Maio ? H oti i battaria tou den tha einai tosi kali ? (poles plirofories eipa e?)

 

Giati i battaria tou den tha einai katoteri tou N70 kai pso malon gia kinito pou exei kai Wi Fi ? ;)

 

(Den eipa kamia pliroforia mono oti kiklofori ekei giro, kai oti i battaria tou tha einia katotere)

 

P.S Den lew se kamia periptosi oti einia kalitero to N70!!! Antithetos ...

 

Όσο για το νεο update που το άκουσες?Ξέρεις τι προσφέρει??

 

Apo post prohgoumenou user

 

Look:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΝΕΟ ΧΡΗΣΤΗ ΤΟΥ Ν70.ΤΟ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΞΑΜΗΝΗ ΣΥΜΒΙΩΣΗ ΜΕ ΤΟ SE S700.ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΑΓΟΡΑΣ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΝΟΚΙΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΜΕ ΣΚΟΜΟ ΝΑ ΑΠΑΛΕΙΦΘΟΥΝ ΤΑ ΡΑΔΙΟΠΑΡΑΣΙΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ(ΕΩΣ ΤΕΛΟΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ)ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ...ίσως υπερέβαλα...:p

 

Όμως,

Dioti to N80 bgeni Maio - Iounio (kapou ekei den kseroume akribos) kai ektos apo afto h battery meina tsifos.. :mad:

 

Ανακοινώθηκε για 1Q 2006 και όσο για την μπαταρία, σου είπα!Το περιμένουμε κατα τον Μάρτιο(καλώς ερχόντων των πραγμάτων)..

 

kai i analisi tis ohonis min se apasxoli kai toso poli (diladi den einai kai kati toso kako)

http://www.allaboutsymbian.com/images/features/nseries/screenresolution.gif

Σκέψου πόσο μικρότερη είναι η ανάλυση του Ν70 συγκριτικά!

 

i moni diafora einai to Wi - Fi kai i analisi

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=1153&idPhone1=1347

 

 

P.S Kai twra bgeni new update gia N70 opou tha lithoun kai ala mikrolathakia an iparxoun se kapious

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΝΕΟ ΧΡΗΣΤΗ ΤΟΥ Ν70.ΤΟ ΑΠΕΚΤΗΣΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΞΑΜΗΝΗ ΣΥΜΒΙΩΣΗ ΜΕ ΤΟ SE S700.ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΑΓΟΡΑΣ ΠΗΓΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΝΟΚΙΑ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΗΣΗ ΜΕ ΣΚΟΜΟ ΝΑ ΑΠΑΛΕΙΦΘΟΥΝ ΤΑ ΡΑΔΙΟΠΑΡΑΣΙΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ(ΕΩΣ ΤΕΛΟΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ)ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΝΕΑ ΕΚΔΟΣΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ

 

Είχα πάει τα χριστούγεννα στο ΝΟΚΙΑ shop στη Λαμπράκη (Θεσ/νίκη) για να μου περάσουν την αναβάθμιση v3 και μου είπαν πώς δεν υπάρχει και ότι βγαίνει τέλη Ιανουαρίου με αρχές Φεβρουαρίου!Ελπίζω να ισχύει η πληροφορία για καινούριο λογισμικό!

 iPhone 3G S⃣
Link to comment
Share on other sites

Legontas i moni diafora den enow oti exoun monh diafora tin othoni kai to wi-fi fisika to n80 tha exie perisotera, aplos enow oti megalo bam kirios se diafora einai to Wi -fi pou exei prostethi kai i megaliteri analisi!! :O

 

 

poia einai i diafora me to wifi pou exei to n80?

 

To oti mpori na sindethi asirmata me to pc-laptop kirios pou exoun Wireless Card ensomatomeni kai kai na mpi asirmata sto internet

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως εχει προσπαθησει κανεις να συνδεθει στο ιντερνετ χρησιμοποιωντας το Ν70 σαν μοντεμ? Βασικα με το προηγουμενο κινητο(se k700) το εκανα αφοτου εκανα pairing μεσω bluetooth και τα windows αναγνωριζαν την συσκευη σαν bt modem.Τωρα με το Ν70 στα properties της συσκευης(στα win xp sp2) δεν εμφανιζεται καν η λειτουργεια DUN(dial up networking) ουτε το αναγνωριζει σαν μοντεμ. Με το pc-suite αν και υπαρχει επικοινωνια και εκει τιποτα. Καμια ιδεα?

 

οκ τελικα το βρηκα!Μετα απο ενα restart μου εμφανισε στα servises to DUN to tsekara εγινε αναγνωριση του μοντεμ και ολα ενταξει!Μενει να δω με τι ταχυτητα συνδεεται φαινεται γρηγορη παντως για το λιγο που συνδεθηκα!

Link to comment
Share on other sites

το οτι η νεα εκδοση λογισμικου θα ερθει εντος της εβδομαδας ειναι σιγουρο,το τι θα προσφερει παραπανω δεν γνωριζω ακομη.Τον απριλη που θα ερθει το Ν80 ειμαι σιγουρος οτι καποιο νεο τλφ με καλυτερα στοιχεια(αναλυση-συνδεσιμοτητα κ.λ.π)θα εχει παρουσιαστει επισημα η ανεπισημα απο την ΝΟΚΙΑ,ειναι αποφαση του καθενα εαν θα κυνηγαει το τελειο η θα αρκεστει σε συγκεκριμενα πραγματα
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως εχει προσπαθησει κανεις να συνδεθει στο ιντερνετ χρησιμοποιωντας το Ν70 σαν μοντεμ? Βασικα με το προηγουμενο κινητο(se k700) το εκανα αφοτου εκανα pairing μεσω bluetooth και τα windows αναγνωριζαν την συσκευη σαν bt modem.Τωρα με το Ν70 στα properties της συσκευης(στα win xp sp2) δεν εμφανιζεται καν η λειτουργεια DUN(dial up networking) ουτε το αναγνωριζει σαν μοντεμ. Με το pc-suite αν και υπαρχει επικοινωνια και εκει τιποτα. Καμια ιδεα?

 

οκ τελικα το βρηκα!Μετα απο ενα restart μου εμφανισε στα servises to DUN to tsekara εγινε αναγνωριση του μοντεμ και ολα ενταξει!Μενει να δω με τι ταχυτητα συνδεεται φαινεται γρηγορη παντως για το λιγο που συνδεθηκα!

diladi sindeesai me to n70 sto internet mesw pc?

ayto ginetai mesw bt mono (diladi na exw bt kai sto pc) i kai mesw toy kalwdioy?

 

----------

 

a kai kati psiloasxeto pali...exete dokimasei na valate mia dieythinsi ston browser toy n70 ....(istos--->selid/deikt) .

 

opoiadhpote dieythinsi...kathws grafw to http://www.mplamplampla.com i othoni tremopaizei kata tin diarkeia poy pliktrologw ta gramata....

 

exei symbei se kapoio allo kati paromoio?

 

 

episis mia vdomada to kinito arxise na trizei apo pisw to kalyma tis kameras...

 

kala pame....

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει τι κανει αυτο το κοκκινο κουμπι που λετε, γιατι δεν το καταλαβα;

 

-----

 

λοιπον παιδια, σε ποια μαγαζια στην θεσσαλονικη υπαρχει το κινητο με την τελευταια εκδοση και αν σε αφηνουν να το τεσταρεις..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...