Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Phra ayto:

 

Bluetooth 1.2 Stereo Clip S35 Adaptor Headset

60euro kai einai kataplhktiko!!!

me diko tou player, akous mousikh stereo me kalh apodosh.

2 fortistes.enas gia mpriza kai enas usb!

2 set akoustika ena mono ena diplo.

kai megalh autonomia!

makran to kalytero bluetooth pou exw dokimasei!

Η ζωη ειναι ωραια
Link to comment
Share on other sites

arketoi exoun pei oti eixan problimata me tin kingstone pantws opote egw pira tin trancsend. 1gb den exei kukloforisei akoma.

 

Υπάρχουν 1GB DV Kingston αλλά και εγώ γνωρίζω για κάποια προβλήματα... Οπότε περιμένω...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον...καταρχην υπαρχει ενα προβλημα με το ραδιοφωνο(ακουστικα)..κατα συχνα χρονικα διαστηματα..παιζει σε ΣΤΕΡΕΟ αλλαζει σε ΜΟΝΟ και μετα παλι ΣΤΕΡΕΟ κ.ο.κ..καποιο bug πρεπει να ειναι..ετσι??

 

επισης,εχω ενα φιλο που εχει ενα 6600 και μολις ενεργοποιησα τα bluetooth μου εστελνε συνεχως αρχεια..(δεν τα ανοιξα διοτι μπορει να ειναι ιος) και ολο αυτο να τονισω οτι γινοταν χωρις να του εχει ενεργοποιησει τα bluetooth..τι λετε να ειναι?(ιος??) :confused:

 

ωριστε και μερικες φοτος απο τα αρχεια που μου εστελνε,το οποιο καθε φορα ηταν με διαφορετικη ονομασια..

 

http://img294.imageshack.us/img294/5341/fescr0027bt.jpg

 

http://img294.imageshack.us/img294/8128/fescr0036my.jpg

για μνημες προτιμειστε TRANSCSEND !!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τους πήρα τηλέφωνο αν είναι έτοιμο και μου είπαν ότι δεν έκαναν αναβάθμιση, γιατί δεν υπήρχε και την αναμένουν! Σημειωτέον, έχω την προγούμενη έκδοση λογισμικού ....0.2 Σεπτεμβρίου 2005! Και έλεγα, καλά έμενα 4-5 χρόνια τώρα μακρυά από τη Nokia και το απαράμηλο service της. Τι το ήθελα τώρα το Ν70;
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Ήθελα να ρωτήσω όσους το έχουν αν αξίζει το Ν70 γιατί ενδιαφέρομαι να το αγοράσω.Ή μήπως καλυτερα να περιμένω το Ν80 που έρχεται σε λίγο καιρό.

stan...!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τους πήρα τηλέφωνο αν είναι έτοιμο και μου είπαν ότι δεν έκαναν αναβάθμιση, γιατί δεν υπήρχε και την αναμένουν! Σημειωτέον, έχω την προγούμενη έκδοση λογισμικού ....0.2 Σεπτεμβρίου 2005! Και έλεγα, καλά έμενα 4-5 χρόνια τώρα μακρυά από τη Nokia και το απαράμηλο service της. Τι το ήθελα τώρα το Ν70;

 

Μάλλον θα πρέπει να το λέω ανα 3 σελίδες έτσι για να υπάρχει!:(

 

Φίλε δες αυτό please!

Link to comment
Share on other sites

re paidia den mporw na katalabw emena to service tis nokia m aresei poli pantws pantou nokia shop exei pas se mish wra to perneis pisw an kaneis anabathmish. toso diskolo einai na kanete anabathmish????

epishs isxuei auto tou kostass pav ki emena mou pan sto nokia shop pou phgan otan bgainei tin exoun oloi!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πηγα το πρωι στην νοκια για αναβαθμιση (αφου μου ειπε ενας φιλος οτι ηρθε η 2,0539,1,2 στα μερη μας) και μου λεει οτι ηρθε μια αναβαθμιση αλλα δεν ειναι η 2,0539,1,2 ειναι η 2,0539,0,2 αλλα με ημερομηνια εκδοσης 19,10,05 :confused: καινουρια και καλα...

Λεω αφου το 'φερα πουτο 'φερα ας την περασω. Το αφηνω, παω το απογευμα να το παρω και μου λεει "σου εβαλα την 2,0539,1,2 την πιο καινουρια που βρηκα" :confused: (Εν τω μεταξι το σαββατο που ειχα παει ηταν ΣΙΓΟΥΡΟΤΑΤΟΣ οτι ΔΕΝ υπαρχει νεα αναβαθμιση...) Γεματος χαρα εγω που εχω την καινουρια και ΔΕΝ θα εχω αλλο προβλημα με την εκθεση που με πεταει εξω, ανοιγω το κινητο και βλεπω οτι παλι με πεταει :cry: μετα απο λιγο δια μαγειας δουλευει κανονικοτατα χωρις να με πεταει και χωρις να κολλαει πουθενα :worry: . Δουλεψε ετσι για κανα 3ωρο αλλα μετα αρχισε παλι.

 

Εχει μηπως κανεις καμια ιδεα γιαυτο? εχει τωρα 2 ωρες ψαχνω τι μπορει να φταιει και να το κανει αυτο.

 

Την εκανα μορφοποιηση (οπως μου ειχε πει ο υπαλληλος την νοκια) και τωρα βαζω σιγα σιγα τις εικονες και τα προγραμματα κτλ. μεχρι στιγμης ολα καλα αλλα αν θα το ξανακανει τι να κανω?

εχω kingston 512, με την μανισια του 3230 και του ν70 δουλευει κανονικα.

 

 

Α, αυτος ο φιλος που μου ειπε οτι υπαρχει καινουρια αναβαθμιση,εχει κιαυτος προβλημα με την εκθεση, οχι με την μανισια καρτα ομως, μολις την αλλαξε με μια 256 (τρασεντ νομιζω), τοτε αρχισε να μην μπαινει στην εκθεση.

 

Μεχρι χτες υποψιαζομουν οτι καποια εφαρμογη τα κανει αυτα αλλα οταν εμαθα για τον προαναφερομενο που δεν εχει καμια εφαρμογη μεσα και τιποτα αλλο εκτος απο εικονες και βιντεο τοτε λεω κατι αλλο βρωμαει....

 

Σας ερχεται κατι στο νου???

 

ΕΥΡΗΚΑ!!!

 

Παιδια, βρηκα τι να κανω για να δουλευει η εκθεση. Το εκανα χτες και μεχρι σημερα δουλευει αψογα. Θα το παρακολουθησω λιγο ακομα για να σιγουρευτω οτι ηταν αυτο και μετα θα σας πω πως να το κανετε.

 

 

Να σας ρωτησω κατι, τα αλμπουμ στην εκθεση σε ποιο μερος της μνημης αποθηκευονται?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στους τυχερους κατοχους που εχουν περασει την αναβαθμιση :D να ρωτησω αν και για να μην αναφερεται δεν συμβαινει. μετα την αναβαθμιση το pc suite δημιουργει κανενα προβλημα η ολα ενταξει?

Ναι. Όταν κρατάω backup του τηλεφώνου, δε μεταφέρει τις επαφές. Επίσης, με δυσκολία τις μετέφερε στο τηλέφωνο όταν έκανα restore μετά την αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορει καποιος να μου πει πως θα σβησω καποια προγραμματα που εχω στην καρτα μνημης;

κατι ακομα που θελω να ρωτησω ειναι πως μπορει καποιος να ξερει απο τις ονομασιες των διαφορων προγραμματων τι κανει το καθενα απο αυτα;

υπαρχει καποιο link που τα εξηγει;

ισως να σας φαινονται απλα τα ερωτηματα μου αλλα δυστυχως δεν εχω και ιδιαιτερες γνωσεις επι του θεματος και θελω να αποκτησω...ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

επισης,εχω ενα φιλο που εχει ενα 6600 και μολις ενεργοποιησα τα bluetooth μου εστελνε συνεχως αρχεια..(δεν τα ανοιξα διοτι μπορει να ειναι ιος) και ολο αυτο να τονισω οτι γινοταν χωρις να του εχει ενεργοποιησει τα bluetooth..τι λετε να ειναι?(ιος??) :confused: !!
Ναι, ιος είναι πέρνα του κανένα antivirus... :O
Link to comment
Share on other sites

re paidia auth h ekthesi einai ap ti mia wraia ap tin alli spastikh einai dunaton na nai etsi xuma ola mesa???? ekana kati hxous gia na tous balw otan erxetai minima. apo ton upologisth tous ekana. alla einai .mp3 kai mpainoun mazi me tragoudia san kommatia..... den ginete na mpainoun sta klip hxou??? h epeidi einai mp3 tha meinoun ekei????

ELEOS

Link to comment
Share on other sites

Βαλτα σε αλμπουμ

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

prospa8isa nata balo se album ala pali mou emfanizonte xima giati?

eftiaksa 2 album ala otan anigo tin ek8esi den mou emfanizi ta album ala ola ta video kai tis photo pali xima ti ftei?

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

prospa8isa nata balo se album ala pali mou emfanizonte xima giati?

eftiaksa 2 album ala otan anigo tin ek8esi den mou emfanizi ta album ala ola ta video kai tis photo pali xima ti ftei?

 

Ετσι συμβαινει , ανοιγεις τους φακελους που εχεις φτιαξει ,αν θες να τα βλεπεις σε κατηγοριες.

Το περιεχομενο της εκθεσης παραμενει ιδιο .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω να διορθωθεί με μία αναβάθμιση το θέμα της έκθεσης. Λειτούργησε κανείς το σύστημα με το nokia tune και τις ομάδες για να χτυπάει η συσκευή? Σε μένα το έχω μια βδομάδα και λειτουργεί άψογα. Δεν το έχω αναβαθμίσει μιας και η αναβάθμιση δεν διορθώνει σχεδόν τίποτα πάρα μόνο σε συσκευές εξωτερικού orange και τέτοια (δεν είχα πρόβλημα με το ράδιο).
Aπό το περίσσευμα της καρδιάς μιλάει το στόμα...;)
Link to comment
Share on other sites

episeis exei kaneis kana link me kana kalo antivarious gia to N70???
Commander Mobile AntiVirus v3.00

http://w*w.megaupload.com/?d=MCNO0VCA ;)

Link to comment
Share on other sites

@theka_2003 προς το παρον εχω το AntiVirus του κινητου που ειναι για 60 μερες..μετα θα βαλω τον Commander..το μηνυμα(με τον ιο)δεν το ανοιξα..εκανα scan αλλα δεν βρηκε τιποτα,αρα σημαινει ή οτι ο ιος ειναι καινουργιος και δεν τον αναγνωριζει ως ιο το προγραμμα(μπορει να ηθελε κανενα update) η οτι επρεπε να ανοιξω το μυνημα...

 

καταρχην υπαρχει ενα προβλημα με το ραδιοφωνο(ακουστικα)..κατα συχνα χρονικα διαστηματα..παιζει σε ΣΤΕΡΕΟ αλλαζει σε ΜΟΝΟ και μετα παλι ΣΤΕΡΕΟ κ.ο.κ..καποιο bug πρεπει να ειναι..ετσι??
Link to comment
Share on other sites

Commander Mobile AntiVirus v3.00

http://w*w.megaupload.com/?d=MCNO0VCA ;)

 

 

thanks mate!!! :)

 

 

episeis ektos apo ena mega pack pou eytia3e ena paidi me arxia gia to N70 exei kaneis allos alla????

 

 

episeis poy alou borw na vro efarmoges gia to N70???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...