Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

υπαρχει περιπτωση να μην φτιαχνεται?:cry:

Όχι, δεν πιστεύω μην φτιάχνεται...:O

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

καταρχην έλεγξε αν κανει τελεια επαφη η sim , γιατι μπορει να εχει στραβωσει το μεταλλικο λαμακι που την κραταει σταθερη. Ειναι πολυ συχνο φαινομενο...
Link to comment
Share on other sites

παιδιά προσπαθώ να βρω ένα πρόγραμμα (το οποίο δεν ξέρω αν λειτουργεί στο n70) όπου μετατρέπεις τις εισερχόμενες κλήσεις σε κλήσεις όπου αντί για ήχους παίζει video!!!!

το πρόγραμμα λέγεται skyecaller pro αλλά βρίσκω μόνο τη version 3 η οποία όταν πάω να την εγκατεστήσω στο n70 μου αναφέρει ότι το αρχείο είναι κατεστραμμένο......

Που μπορώ να το βρώ ρε παιδιά το προγραμματάκι αυτό;;;;με το φαρμακάκι του;;;;

Link to comment
Share on other sites

παιδιά προσπαθώ να βρω ένα πρόγραμμα (το οποίο δεν ξέρω αν λειτουργεί στο n70) όπου μετατρέπεις τις εισερχόμενες κλήσεις σε κλήσεις όπου αντί για ήχους παίζει video!!!!

το πρόγραμμα λέγεται skyecaller pro αλλά βρίσκω μόνο τη version 3 η οποία όταν πάω να την εγκατεστήσω στο n70 μου αναφέρει ότι το αρχείο είναι κατεστραμμένο......

Που μπορώ να το βρώ ρε παιδιά το προγραμματάκι αυτό;;;;με το φαρμακάκι του;;;;

Η ερώτηση έχει απαντηθεί στην ακριβώς προηγούμενη σελίδα.

Μόνο που το όνομα της εφαρμογής δεν είναι αυτή που είπες.

Κοίταξε εδώ...

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς αν το n70 υποστηρίζει αρχεία mp4?????

όχι μόνο για αναπαραγωγή video αλλά και στην εγγραφή video!!!

Χρειάζεται κάποιο συγκεκριμένο πρόγραμμα??

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς αν το n70 υποστηρίζει αρχεία mp4?????

όχι μόνο για αναπαραγωγή video αλλά και στην εγγραφή video!!!

Χρειάζεται κάποιο συγκεκριμένο πρόγραμμα??

Μα mp4 γράφει το Ν70.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μα mp4 γράφει το Ν70.

 

τότε πως γίνεται εμένα να μου έχει γράψει και αρχεία 3gp τα οποία είχαν διάρκεια κάτω απο 2 λεπτα;;;;

 

Mάλλον πρέπει να παίζει ρόλο και το μέγεθος του αρχείου

Link to comment
Share on other sites

τότε πως γίνεται εμένα να μου έχει γράψει και αρχεία 3gp τα οποία είχαν διάρκεια κάτω απο 2 λεπτα;;;;

 

Mάλλον πρέπει να παίζει ρόλο και το μέγεθος του αρχείου

Ποιός? Τα 2 λεπτά τι σχέση έχουν?

Γράφει και mp4 και 3gp.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

τότε πως γίνεται εμένα να μου έχει γράψει και αρχεία 3gp τα οποία είχαν διάρκεια κάτω απο 2 λεπτα;;;;

 

Mάλλον πρέπει να παίζει ρόλο και το μέγεθος του αρχείου

Άλλαξε τις ρυθμίσεις ποιότητας του βίντεο. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα τους χάρτες της Νόκια και κατέβασα και τη φωνητική καθοδήγηση στα ελληνικά. Το ενοχλητικό είναι ότι μου εμφανίζει στην Έκθεση-Εικόνες δύο φωτό της εφαρμογής (globe και visa) και στα κλιπ ήχου εκατό περίπου μικρά αρχεία των φωνητικών οδηγιών ("στρίψτε αριστερά" κλπ.). Ξέρει κανείς γιατί γίνεται αυτό; Τώρα η Έκθεση κάνει δέκα ώρες να ανοίξει...
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα τους χάρτες της Νόκια και κατέβασα και τη φωνητική καθοδήγηση στα ελληνικά. Το ενοχλητικό είναι ότι μου εμφανίζει στην Έκθεση-Εικόνες δύο φωτό της εφαρμογής (globe και visa) και στα κλιπ ήχου εκατό περίπου μικρά αρχεία των φωνητικών οδηγιών ("στρίψτε αριστερά" κλπ.). Ξέρει κανείς γιατί γίνεται αυτό; Τώρα η Έκθεση κάνει δέκα ώρες να ανοίξει...

Το μόνο που μπορείς να κάνεις, είναι να το αναβαθμίσεις ώστε να μπορέσεις όσο το δυνατό να κερδίσεις σε ταχύτητα.

Αν ήδη έχεις το τελευταίο firmware, τότε βάλε έναν file manager, κατά προτίμηση το ProfiExplorer, και διαχερίσου από εκεί ό,τι αρχείο της έκθεσης, και όχι μόνο, επιθυμείς.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Εχω το κινητο ενος φίλου το έφερε αποι Αγγλια και θέλω να περάσω ελληνικά. Το software updater δεν μου προχωραει στην εγκατασταση στο συγκεκριμενο κινητο. Πρεπει να αλλάξω το product code?? Και αν ναι πιο ειναι το product code? ευχαριστω πολυ
iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Εχω το κινητο ενος φίλου το έφερε αποι Αγγλια και θέλω να περάσω ελληνικά. Το software updater δεν μου προχωραει στην εγκατασταση στο συγκεκριμενο κινητο. Πρεπει να αλλάξω το product code?? Και αν ναι πιο ειναι το product code? ευχαριστω πολυ

Καλησπέρα, θα βάλεις αυτό το product code 0524105 ακολουθόντας αυτή τη διαδικασία.

 

ΥΓ: Η διαδικασία αναφέρεται στη μετατροπή του Ν73 σε music edition αλλά ισχύουν τα ίδια.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας. Εχω το κινητο ενος φίλου το έφερε αποι Αγγλια και θέλω να περάσω ελληνικά. Το software updater δεν μου προχωραει στην εγκατασταση στο συγκεκριμενο κινητο. Πρεπει να αλλάξω το product code?? Και αν ναι πιο ειναι το product code? ευχαριστω πολυ

 

Ακολουθησε τις οδηγιες του φιλου Itchrist86 .

Ελπιζω ομως η συσκευη σου να ειναι ξεκλειδωτη ,

διοτι αν δεν ειναι ,δεν μπορεις να κανεις και πολλα ..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα βάλεις αυτό το product code 0524105 ακολουθόντας αυτή τη διαδικασία.

 

ΥΓ: Η διαδικασία αναφέρεται στη μετατροπή του Ν73 σε music edition αλλά ισχύουν τα ίδια.

 

Έχει ακολουθήσει κανείς αυτή τη διαδικασία;;;;

Δηλαδή να μετατρέψει το Ν70 σε Ν70 music edition????

Τι παραπάνω προσφέρει το music edition?

 

Σε αυτήν την έκδοση του Ν70 μπορείς να δημιουργήσεις φακέλους μέσα στην έκθεση;

Link to comment
Share on other sites

Έχει ακολουθήσει κανείς αυτή τη διαδικασία;;;;

Δηλαδή να μετατρέψει το Ν70 σε Ν70 music edition????

Τι παραπάνω προσφέρει το music edition?

 

Σε αυτήν την έκδοση του Ν70 μπορείς να δημιουργήσεις φακέλους μέσα στην έκθεση;

Δεκάδες άνθρωποι έχουν κάνει αυτή τη διαδικασία, είτε να μετατρέψουν τα Ν70/Ν73 σε εκδόσεις music edition είτε επειδή ήταν παραεισαγωγή οι συσκευές τους και έχαναν τα ελληνικά μετά από αναβάθμιση.

Το musuc edition έχει καλύτερο music player από του απλού. Δεν κερδίζεις τίποτα περισσότερο. Η έκθεση είναι η ίδια με του απλού δεν αλλάζει τίποτα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτήν την έκδοση του Ν70 μπορείς να δημιουργήσεις φακέλους μέσα στην έκθεση;

 

Δεν μπορείς δυστυχώς να φτιάξεις φακέλους.

Το μόνο που μπορείς να κάνεις, είναι να αρχειοθετήσεις τα αρχεία της έκθεσης μέσω filemanager κατά προτίμηση ProfiExplorer.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις κανενα προγραμμα για να ανοιγω ελληνικα txt στο Ν70 ?
Mobiles owned: Panasonic GD 87, Nokia 6600, Nokia N70, Glofiish X600, Nokia 5800, iPhone, iPhone 3GS, SE Xperia X10 Mini Pro, HTC Trophy, SE WT19i, Nokia Lumia 920, Microsoft Lumia 640 XL LTE, Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Mπορεις με το notepad αλλα και να τα ανηξεις και απο το κινητο σου αλλα πρωτα θα ανοιξεις το txt μεσα στο pc σου και θα πας αρχειο/ αποθηκευση ως/ κωδικοποιηση/ ..unicode
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Mπορεις με το notepad αλλα και να τα ανηξεις και απο το κινητο σου αλλα πρωτα θα ανοιξεις το txt μεσα στο pc σου και θα πας αρχειο/ αποθηκευση ως/ κωδικοποιηση/ ..unicode

 

Εγω ψαχνω για καποιον τροπο χωρις να τα μεταφερω στο pc. Αν υπαρχει καποιο προγραμμα που να κανει αυτην την δουλεια δηλαδη να ανοιγει txt τοτε μου κανει.

Mobiles owned: Panasonic GD 87, Nokia 6600, Nokia N70, Glofiish X600, Nokia 5800, iPhone, iPhone 3GS, SE Xperia X10 Mini Pro, HTC Trophy, SE WT19i, Nokia Lumia 920, Microsoft Lumia 640 XL LTE, Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Το notepad αλλα και με τον τροπο που σου ειπα δεν τα ανοιγεις μεσα στο pc αλλα στο κινητο
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω. αρχικα δεν το επιασα αλλα τωρα οκ.

 

Το notepad αλλα και με τον τροπο που σου ειπα δεν τα ανοιγεις μεσα στο pc αλλα στο κινητο

 

Το βρηκα και το εγκατεστησα αλλα περασα ενα txt που εγραψα απο το pc και πηγα να το ανοιξω και το μονο που βλεπω ειναι κατι κουτακια. Τι φταιει ? Για να καταλαβεις εγω θελω ενα προγραμμα που να διαβασει σημεωσεις (αρχεια txt) που εχω παρει μεσω bluethooth απο αλλα κινητα μη nokia.

Mobiles owned: Panasonic GD 87, Nokia 6600, Nokia N70, Glofiish X600, Nokia 5800, iPhone, iPhone 3GS, SE Xperia X10 Mini Pro, HTC Trophy, SE WT19i, Nokia Lumia 920, Microsoft Lumia 640 XL LTE, Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω. αρχικα δεν το επιασα αλλα τωρα οκ.

 

 

 

Το βρηκα και το εγκατεστησα αλλα περασα ενα txt που εγραψα απο το pc και πηγα να το ανοιξω και το μονο που βλεπω ειναι κατι κουτακια. Τι φταιει ? Για να καταλαβεις εγω θελω ενα προγραμμα που να διαβασει σημεωσεις (αρχεια txt) που εχω παρει μεσω bluethooth απο αλλα κινητα μη nokia.

Σου βγάζει κουτάκια διότι έχει διαφορετική κωδικοποίηση από αυτή που υποστηρίζει το κινητό. Θα πρέπει να είναι σε κωδικοποίηση Unicode!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα και το εγκατεστησα αλλα περασα ενα txt που εγραψα απο το pc και πηγα να το ανοιξω και το μονο που βλεπω ειναι κατι κουτακια. Τι φταιει ? Για να καταλαβεις εγω θελω ενα προγραμμα που να διαβασει σημεωσεις (αρχεια txt) που εχω παρει μεσω bluethooth απο αλλα κινητα μη nokia.

Στειλε τα txt στο pc σου κανε αυτο που σου ειπα επανω στο 9351

ποστ και μετα ξαναστειλτα στο κηνιτο σου.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδια ,για msn χρησιμοποιω το mig33 αλλα μετα απο καποιο χρονικο διαστημα κλεινει μονη της η εφαρμογη και καμια φορα επισης μου βγαζει κατι για connection error !

υπαρχει κατι πιο σταθερο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...