Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τhanks! Αλλα δεν τα καταφερνω να το κατεβασω διοτι απαιτει javascript που δεν υποστηριζονται απο τους browser του κινητου!

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

Mπες απο το pc σου και πατα download file now!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ιντερνετ στον υπολογιστη, παντα με το κινητο μπαινω ιντερνετ.

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβληματακι...δε ξερω αν ειναι ιος η οχι...

 

Μετα τη πρωτοχρονια...οταν μου ερχεται μηνυμα δε χτυπαει το tone του μηνυματος...και δε μου το εμφανιζει στην οθονη!!

 

Πρεπει να μπω στο μενου των μηνυματων να το διαβασω!!!

 

Τι παιζει;;; Ιος η update?

Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω προβλήματα:για παραδειγμα πολλές φορές κολλάει η αριστερή πάνω παύλα και δεν ξεκλειδώνει(δεν εννοώ κολλάει μέσα,πατιέται κανονικά αλλά δεν ξεκλειδώνει).Επίσης μου έχει τύχει να με παίρνουν τηλ. και να μην δείχνει τις αναπάντητες καθόλου(σαν να μην υπήρξαν κλήσεις).Τέλος όταν θέλω να μπω στο μητρώο κλήσεων πολλές φορές αντί να με οδηγήσει στο μενού που δείχνει διάρκεια κλπ με οδηγεί στο ποιες κλήσεις έγιναν σαν να πατάω το πράσινο κουμπι.Για να μη μιλήσω για το ότι σε πολλές κλήσεις ο ήχος κλήσης είναι σαν να έχει βραχνιάσει αλλά και πιο αργός.Πραγματικά αυτό το κινητό είναι ότι να 'ναι...
Link to comment
Share on other sites

Εχω και εγω προβλήματα:για παραδειγμα πολλές φορές κολλάει η αριστερή πάνω παύλα και δεν ξεκλειδώνει(δεν εννοώ κολλάει μέσα,πατιέται κανονικά αλλά δεν ξεκλειδώνει).Επίσης μου έχει τύχει να με παίρνουν τηλ. και να μην δείχνει τις αναπάντητες καθόλου(σαν να μην υπήρξαν κλήσεις).Τέλος όταν θέλω να μπω στο μητρώο κλήσεων πολλές φορές αντί να με οδηγήσει στο μενού που δείχνει διάρκεια κλπ με οδηγεί στο ποιες κλήσεις έγιναν σαν να πατάω το πράσινο κουμπι.Για να μη μιλήσω για το ότι σε πολλές κλήσεις ο ήχος κλήσης είναι σαν να έχει βραχνιάσει αλλά και πιο αργός.Πραγματικά αυτό το κινητό είναι ότι να 'ναι...

 

Εχω ενα προβληματακι...δε ξερω αν ειναι ιος η οχι...

 

Μετα τη πρωτοχρονια...οταν μου ερχεται μηνυμα δε χτυπαει το tone του μηνυματος...και δε μου το εμφανιζει στην οθονη!!

 

Πρεπει να μπω στο μενου των μηνυματων να το διαβασω!!!

 

Τι παιζει;;; Ιος η update?

αναβάθμιση έχετε κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Nαι...εδω και 1 χρονο πριν περιπου...ξαφνικα εμενα μου το κανει αυτο με το μηνυμα...μετα τη πρωτοχρονια και κατι μηνυματα...

 

Οποτε δε πρεπει να ειναι θεμα software. Δε ξερω...

 

Φοβαμαι μην ειναι ιος...

Link to comment
Share on other sites

Κανένα restart έκανες?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβληματακι...δε ξερω αν ειναι ιος η οχι...

 

Μετα τη πρωτοχρονια...οταν μου ερχεται μηνυμα δε χτυπαει το tone του μηνυματος...και δε μου το εμφανιζει στην οθονη!!

 

Πρεπει να μπω στο μενου των μηνυματων να το διαβασω!!!

 

Τι παιζει;;; Ιος η update?

 

Είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα και δεν λυνόταν ούτε με επανακίνηση ούτε με αλλαγή θέματος ούτε με αλλαγή ρυθμίσεων. Τελικά έκανα μια αναβάθμιση μέσω του η/υ μου και όλα καλά.

Κοίτα και εδω

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα με το μητρωο το ειχα και εγω και μαλιστα μου παρουσιαστηκε σημερα το πρωι. Ειναι αναβαθμισμενο με το τελευταιο firmware. Εκανα restart και ειναι οκ τωρα. Γιατι το κανει αυτο δεν ξερω..:worry: :what:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα με το μητρωο το ειχα και εγω και μαλιστα μου παρουσιαστηκε σημερα το πρωι. Ειναι αναβαθμισμενο με το τελευταιο firmware. Εκανα restart και ειναι οκ τωρα. Γιατι το κανει αυτο δεν ξερω..:worry: :what:

κατεβασε την διαρκεια του μητρωου μεσα απο της ρυθμισεις στης 10 μερες! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα και δεν λυνόταν ούτε με επανακίνηση ούτε με αλλαγή θέματος ούτε με αλλαγή ρυθμίσεων. Τελικά έκανα μια αναβάθμιση μέσω του η/υ μου και όλα καλά.

Κοίτα και εδω

 

Θα κανω αναβαθμιση. Το θεμα ειναι οτι ειχα κατεβασει το software της ΝΟΚΙΑ για update μεσω laptop αλλα για καποιο λογο δε μου δουλευει το software στον υπολογιστη μου. Εχω την εκδοση 1.0.86en. Θα ξαναδοκιμασω βεβαια αυριο...αφου κανω ξανα back-up.

 

Στη καρτα αν κανω backup τι ακριβως κραταει; Κραταει...

 

1. Ρυθμισεις προφιλ

2. Ρυθμισεις GPRS

3. Ρυθμισεις ωρας (εχω διαφορετικες ωρες για διαφορετικες πολεις στον κοσμο...Ισπανια, Ιταλια, Γερμανια, Αμερικη)

4. Σημειωσεις

5. Μηνυματα

 

Ευχαριστω παιδια... :)

Link to comment
Share on other sites

1. Ρυθμισεις προφιλ

2. Ρυθμισεις GPRS

3. Ρυθμισεις ωρας (εχω διαφορετικες ωρες για διαφορετικες πολεις στον κοσμο...Ισπανια, Ιταλια, Γερμανια, Αμερικη)

4. Σημειωσεις

5. Μηνυματα

 

1.οχι

2.οχι

3.οχι

4.οχι> αυτο μπορεις να το κανεις με το best_vcal

5.ναι> αλλα πρεπει να βαλεις τα μηνυματα σου να αποθηκευοντε στην καρτα και μετα να παρεις ολο τα φακελο mail μεσα απο τον system και οταν τελιοσεις θα χρειαστη να τον ξαναβαλεις μεσα. ;)

 

6.για της επαφες φανταζομαι οτι γνωριζεις για να μην ρωτας! :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Nαι ναι γνωριζω.

 

Αλλα το backup που κανει το PCSuite τα κραταει ολα τα παραπανω μεσα;;;

Link to comment
Share on other sites

1.οχι

2.οχι

3.οχι

4.οχι> αυτο μπορεις να το κανεις με το best_vcal

5.ναι> αλλα πρεπει να βαλεις τα μηνυματα σου να αποθηκευοντε στην καρτα και μετα να παρεις ολο τα φακελο mail μεσα απο τον system και οταν τελιοσεις θα χρειαστη να τον ξαναβαλεις μεσα. ;)

 

6.για της επαφες φανταζομαι οτι γνωριζεις για να μην ρωτας! :)

Σε εμενα τα κανει ολα αυτα backup!! Επισης τις διαταξεις των εικονιδιων, τις επαφες, τα προφιλ και διαφορα αλλα..
Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα τα κανει ολα αυτα backup!! Επισης τις διαταξεις των εικονιδιων, τις επαφες, τα προφιλ και διαφορα αλλα..

 

Και σε μένα

Link to comment
Share on other sites

psaxnomai gia to n70 k kapou diavasa oti den einai sumvato me to route66 k alles duo efarmoges pou de me endiaferoun epi tou parontos..mhpws mporeite na na me diafwtisete?kapoioi pou na einai xrhstes k na to exoun dokimase tou route66 ?

 

meres kales

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα

 

 

Oποτε με λιγα λογια...αν κανω backup το κινητο μου με το PCSuite ειμαι ΟΚ? Κραταει τα παντα δηλαδη οπως ειπα και παραπανω...διαταξη εικονιδιων...ρυθμισεις κλπ?

Link to comment
Share on other sites

psaxnomai gia to n70 k kapou diavasa oti den einai sumvato me to route66 k alles duo efarmoges pou de me endiaferoun epi tou parontos..mhpws mporeite na na me diafwtisete?kapoioi pou na einai xrhstes k na to exoun dokimase tou route66 ?

 

meres kales

 

Ti akrivos psaxneis na kaneis?Na sindetheis sto internet mesw BT ?

Link to comment
Share on other sites

Oποτε με λιγα λογια...αν κανω backup το κινητο μου με το PCSuite ειμαι ΟΚ? Κραταει τα παντα δηλαδη οπως ειπα και παραπανω...διαταξη εικονιδιων...ρυθμισεις κλπ?

έτσι νομίζω.Αν και δεν είμαι σίγουρος γιατί το έχω χρησιμοποιήσει κανα 2-3 φορές μόνο.;):D

Link to comment
Share on other sites

Oποτε με λιγα λογια...αν κανω backup το κινητο μου με το PCSuite ειμαι ΟΚ? Κραταει τα παντα δηλαδη οπως ειπα και παραπανω...διαταξη εικονιδιων...ρυθμισεις κλπ?

 

Εγώ κάνω backup στην κάρτα,δεν έχω κάνει στη σουίτα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας σκεφτομαι να παρω το Ν70 music edition απο γερμανο αλλα γινετε να δωσω 220 ευρω και τα αλλα με δοσεις καθε μηνα? κοστιζει γυρω στα 385 ευρω τωρα

 

που θα βρω το field test μια εφαρμογη για να περασω το νετμονιτορ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...