Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τώρα που μου το θύμησες να δω αν έχω ακόμη την θήκη

Σε κανένα συρτάρι

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Smart Cover pro

Αυτό κατέβασα έχει πολλές επιλογές κοστίζει φυσικά αλλά έχει και άλλους τρόπους

Μια χαρά δουλεύει

Την αγόρασα (αν και χρησιμοποιούσα παρόμοια εφαρμογή του ίδιου developer) και μέχρι στιγμής δουλεύει ακριβώς όπως θέλω! Ας ελπίσω να δουλεύει σωστά διότι κουράστηκα να πειραματίζομαι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2 ενημερώσεις ασφαλείας 332,334 μέσα σε 20 μέρες...

 

Μόλις είδα το ποστ σου, πάτησα ενημέρωση συστήματος και το έβγαλε 334. Αντε κ εις ανώτερα να πάμε! Σας βγάζει κ σας μια ειδοποίηση για το WiFi στην οποία πατάτε οκ; έκλεισα το WiFi + για να σταματήσει να το βγάζει

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα το ποστ σου, πάτησα ενημέρωση συστήματος και το έβγαλε 334. Αντε κ εις ανώτερα να πάμε! Σας βγάζει κ σας μια ειδοποίηση για το WiFi στην οποία πατάτε οκ; έκλεισα το WiFi + για να σταματήσει να το βγάζει

 

Τόσο καιρό δεν μου το έβγαζε. Τώρα γιατί το βγάζει;

Εκλεισα και γω το wifi+

Link to comment
Share on other sites

Στο παρά πέντε ήρθε...

Ενσωματώνει ενημερώσεις κώδικα ασφάλειας της Google που εκδόθηκαν τον Αύγουστο του 2018 για βελτιωμένη ασφάλεια του συστήματος.

Για περισσότερες πληροφορίες όσον αφορά την ασφάλεια ενημερωμένων εκδόσεων εφαρμογών της Huawei, επισκεφτείτε τον επίσημο ιστότοπο της Huawei και ανατρέξτε στην ιστοσελίδα https://consumer.huawei.com/gr/support/bulletin/2018/8/.

Link to comment
Share on other sites

Στο παρά πέντε ήρθε...

Ενσωματώνει ενημερώσεις κώδικα ασφάλειας της Google που εκδόθηκαν τον Αύγουστο του 2018 για βελτιωμένη ασφάλεια του συστήματος.

Για περισσότερες πληροφορίες όσον αφορά την ασφάλεια ενημερωμένων εκδόσεων εφαρμογών της Huawei, επισκεφτείτε τον επίσημο ιστότοπο της Huawei και ανατρέξτε στην ιστοσελίδα https://consumer.huawei.com/gr/support/bulletin/2018/8/.

 

Τι εννοείς στο παρα πέντε ήρθε ;

Link to comment
Share on other sites

Είναι για τον μήνα Αύγουστο και είδη βγαίνει ο μήνας

 

Κι εμείς που δεν ήρθε ακόμα ;

Link to comment
Share on other sites

"Αγάλι αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι" λένε αλλά εμείς θέλουμε να βρεθεί λύση στο πρόβλημά σου και στο τέλος πιστεύω όλοι μαζί εδώ κάτι θα βρούμε :)
Link to comment
Share on other sites

"Αγάλι αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι" λένε αλλά εμείς θέλουμε να βρεθεί λύση στο πρόβλημά σου και στο τέλος πιστεύω όλοι μαζί εδώ κάτι θα βρούμε :)

 

Απλά λέω μήπως τώρα που φεύγει ο Αύγουστος, όσοι δεν την πήραν την χάνουν. Γιαυτό ρωτάω!:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειά σας, έχω ένα θέμα και δε μπορώ να βρω λύση. Έχω το messenger από το φβ πριν την αναβάθμιση το είχα στο αθόρυβο δλδ όταν μ στέλνουν μνμ να μην ακούγεται ήχος, από τότε που πήραμε την αναβάθμιση δε μπορώ να βρω πουθενά την επιλογή για να είναι αθόρυβο. Γνωρίζει κάποιος κάτι;
dimostheo
Link to comment
Share on other sites

Τόσο καιρό δεν μου το έβγαζε. Τώρα γιατί το βγάζει;

Εκλεισα και γω το wifi+

 

Χτες πέρασα ακόμα μια ενημέρωση και φαίνεται να σταμάτησε. Όχι ότι ήταν κάτι ιδιαίτερο απλά μου τα σπαγε λίγο κάθε τρεις κ λίγο

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά γειά σας, έχω ένα θέμα και δε μπορώ να βρω λύση. Έχω το messenger από το φβ πριν την αναβάθμιση το είχα στο αθόρυβο δλδ όταν μ στέλνουν μνμ να μην ακούγεται ήχος, από τότε που πήραμε την αναβάθμιση δε μπορώ να βρω πουθενά την επιλογή για να είναι αθόρυβο. Γνωρίζει κάποιος κάτι;

 

Εμένα κάθε φορά που ανοίγω messenger μου εμφανίζει ότι η εφαρμογή τρώει πολύ μπαταρία. Τι κουλό είναι αυτό πάλι. Η εφαρμογή είναι ενημερωμένη πλήρως

Link to comment
Share on other sites

Χτες πέρασα ακόμα μια ενημέρωση και φαίνεται να σταμάτησε. Όχι ότι ήταν κάτι ιδιαίτερο απλά μου τα σπαγε λίγο κάθε τρεις κ λίγο

 

----- προσθήκη μηνύματος 100 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εμένα κάθε φορά που ανοίγω messenger μου εμφανίζει ότι η εφαρμογή τρώει πολύ μπαταρία. Τι κουλό είναι αυτό πάλι. Η εφαρμογή είναι ενημερωμένη πλήρως

Κανε μια εκκαθάριση εφαρμογής

Link to comment
Share on other sites

Από ότι διάβασα στα σχόλια του playstore για το messenger κάτι έχουν αλλάξει στη καινούργια αναβάθμιση και όλοι είναι δυσαρεστημένοι, λογικά θα βγει σύντομα νέα αναβάθμιση. Όσων αφορά τον ήχο στα μνματα επιτέλους το βρήκα. Πήγα από τις εφαρμογές του κντ εκεί όπου έχει ειδοποιήσεις και τις έκλεισα.
dimostheo
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάντε μια δοκιμή και στο messenger lite εμένα με έχει βολέψει πολύ.. Απλά δε βλέπεις τα stories με το lite..
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι τελευταία αρκετές συσκευές της ίδιας εταιρίας αντιμετωπίζουν θέμα με το μήνυμα wifi scanning.

Δοκίμασα να απεγκαταστήσω την Υπηρεσία Google Play όπως περιγράφει η παρακάτω ανάρτηση αλλά δεν γίνεται και το πρόβλημα παραμένει.

Annoying wifi scanning popup wont stop

https://forums.androidcentral.com/showthread.php?t=906588&p=6326786&viewfull=1#post6326786

 

Oψόμεθα...

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι τελευταία αρκετές συσκευές της ίδιας εταιρίας αντιμετωπίζουν θέμα με το μήνυμα wifi scanning.

Δοκίμασα να απεγκαταστήσω την Υπηρεσία Google Play όπως περιγράφει η παρακάτω ανάρτηση αλλά δεν γίνεται και το πρόβλημα παραμένει.

Annoying wifi scanning popup wont stop

https://forums.androidcentral.com/showthread.php?t=906588&p=6326786&viewfull=1#post6326786

 

Oψόμεθα...

 

Ναι τώρα το κάνει κ της δικιάς μου το p10 lite που πήρε χτες 2 ενημερώσεις και την ορεο. Ευτυχώς πάντως που τα κολλήματα είναι κάτι τέτοιες χαζομάρες κ όχι τίποτα τρελό.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το σταμάτησα κλεινωντας το wifi+ που είπε ο φίλος παραπάνω, και έτσι ησύχασα!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...