Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ήρθε και σε μένα, τώρα που σας διάβασα και μπήκα να κανω ανανέωση! Θα την εγκαταστήσω αύριο, να δω κι εγώ τι παίζει...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Μόλις κατέβασα το antutu bench Mark. Ζόρικο τεστ. Τελικό σκορ 90245.

Cpu & ram πολύ καλές επιδόσεις. Μας ρίχνει πολύ το τεστ για τα, γραφικά. Η κάρτα γραφικών πρέπει να είναι λίγο παλιά. Το τεστ στα γραφικά πήγαινε καρέ καρέ! Πάντως αξίζει να το τρέξετε για να θαυμάσετε αυτές τις εικόνες που εννοείται δεν είναι prerendered. Τις εποχές που παίζαμε snes και ps1 αν έδειχνες αυτά τα γραφικά σε κάποιον και του έλεγες ότι προέρχονται από κινητό θα νόμιζε ότι είσαι εξωγήινος!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! Μόλις κατέβασα το antutu bench Mark. Ζόρικο τεστ. Τελικό σκορ 90245.

Cpu & ram πολύ καλές επιδόσεις. Μας ρίχνει πολύ το τεστ για τα, γραφικά. Η κάρτα γραφικών πρέπει να είναι λίγο παλιά. Το τεστ στα γραφικά πήγαινε καρέ καρέ! Πάντως αξίζει να το τρέξετε για να θαυμάσετε αυτές τις εικόνες που εννοείται δεν είναι prerendered. Τις εποχές που παίζαμε snes και ps1 αν έδειχνες αυτά τα γραφικά σε κάποιον και του έλεγες ότι προέρχονται από κινητό θα νόμιζε ότι είσαι εξωγήινος!!!

 

Ναι μόνο στα γραφικά υστερεί

Αλλά αν δεν σου το πει το antutu

Εγώ δεν θα καταλάβαινα γιατί το έχω για άλλη χρήση Ανασταση

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν μπορω να βρω πλέον για τις ειδοποιήσεις είναι η διαμόρφωση ειδοποιήσεων και μετά κατά το κλείδωμα της συσκευής που τσεκάρεις το εμφάνιση ολοκλήρου του περιεχομένου ειδοποίησεων. Βοήθεια παιδια
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που βλεπω ως μεγαλυτερη αλλαγη και μαλλον θα μας φανει χρησιμο στο μελλον ειναι το παρακατω

System--> Developer Options--> OEM Unlocking (Allow the bootloader to be unlocked)

 

Πρεπει να μαζεψουμε περισσοτερες πληροφοριες για αυτο!!! :D

My moral in life is simple, you treat me good, and i'll definitely treat you better... and vise versa of course!!! :respect:

Pocophone F1 6/128 Gb

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που δεν μπορω να βρω πλέον για τις ειδοποιήσεις είναι η διαμόρφωση ειδοποιήσεων και μετά κατά το κλείδωμα της συσκευής που τσεκάρεις το εμφάνιση ολοκλήρου του περιεχομένου ειδοποίησεων. Βοήθεια παιδια

 

Αυτό είναι ένα θέμα

Με έχειο μπερδέψει και εμένα αλλά σχεδόν τελείωσα δοκιμάζοντας

 

Πολύ περίπλοκο το κάνανε

 

Ίσως στην Google

Link to comment
Share on other sites

Με την αναβάθμιση άλλαξε γραμματοσειρά

Από που αλλάζει;

Προσπάθησα αλλά δεν...

Και εδώ αλλά και από το fb η huawei η πρόταση είναι επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων, δυστυχώς

 

Στάλθηκε από το Mi A1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αργεί γιατί μας άφησε ο Autofocus

Κάνει μπάνια

 

Καλημέρα σε όλους, γεια σου @Dimis39.

Γύρισα σήμερα, 133 αναρτήσεις για το θέμα όσο έλειψα και τις διάβασα σχεδόν όλες.

Ήρθε σήμερα και η αναβάθμιση. Θα την περάσω αργότερα.

Καλή συνέχεια. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, γεια σου @Dimis39.

Γύρισα σήμερα, 133 αναρτήσεις για το θέμα όσο έλειψα και τις διάβασα σχεδόν όλες.

Ήρθε σήμερα και η αναβάθμιση. Θα την περάσω αργότερα.

Καλή συνέχεια. :)

 

Καλώς όρισες

Καλώς την δέχθηκες

 

Καλώς σε δεχθήκαμε

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πιστεύω ότι πολύ φασαρία για το τίποτα. Περιμένω να δω την επόμενη αναβάθμιση που πιθανόν θα περιέχει την GPU turbo
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πιστεύω ότι πολύ φασαρία για το τίποτα. Περιμένω να δω την επόμενη αναβάθμιση που πιθανόν θα περιέχει την GPU turbo

 

Έχεις δίκιο

Αν και υπάρχουν αλλαγές

 

Το καλύτερο είναι που με την 8 λέει σου αφήνει τις σβησμένες φωτογραφιες στην συλλογή 30 μέρες σε έξτρα φάκελο για να τις επαναφέρεις αν θέλεις

Χαχχα

Λες και στην 7 δεν το είχαν

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πιστεύω ότι πολύ φασαρία για το τίποτα. Περιμένω να δω την επόμενη αναβάθμιση που πιθανόν θα περιέχει την GPU turbo

 

Φίλε συνονόματε και εγώ αυτό το update περιμένω.

Στην λίστα κινητών που είδα όμως μέχρι τέλος Αυγούστου δεν ειναι το δικό μας.

Θα ξεκινήσουν απο τις ναυαρχίδες!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Υπάρχει άλλος που του χαμηλώνει η ένταση της οθόνης ή είμαι μοναδικός? Να σημειώσω ότι χθες το βράδυ έκανα γενική επαναφορά και σεταρισμα σαν καινούργιο και πάλι τα ιδια
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Υπάρχει άλλος που του χαμηλώνει η ένταση της οθόνης ή είμαι μοναδικός? Να σημειώσω ότι χθες το βράδυ έκανα γενική επαναφορά και σεταρισμα σαν καινούργιο και πάλι τα ιδια

Εχεις βγάλει το αυτόματο; Έλεγξε την προβολή στις ρυθμίσεις...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτό με την κάμερα αφήστε την στα 16 η φωτογραφία βγαίνει πιο γεμάτη

Παίρνει περισσότερα από αριστερά δεξιά

Ενώ με 11 είναι να πω ποιο στενή

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι πρόβλημα της αναβάθμισης γιατί όλα είναι σωστά ρυθμισμένα και σεταρισμενο από την αρχή οπότε δεν βλεπω κάτι άλλο περιμένω να το παρατηρήσουν και άλλοι... Με το chat που μίλησα σήμερα μου πρότεινε να πάω μιχαλακοπουλου να το δουν
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι πρόβλημα της αναβάθμισης γιατί όλα είναι σωστά ρυθμισμένα και σεταρισμενο από την αρχή οπότε δεν βλεπω κάτι άλλο περιμένω να το παρατηρήσουν και άλλοι... Με το chat που μίλησα σήμερα μου πρότεινε να πάω μιχαλακοπουλου να το δουν

Και εμενα αναβάθμισμενο ειναι και μετά έκανα hard reset δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο. Απλό ρεσταρτ.. Έκανες; Μήπως έχεις κάνει την ρύθμιση ανακούφιση ματιών ή την ανάλυση οθόνης;

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχική οθόνη αριστερά έχει ροή ειδήσεων

 

Πως γίνεται απενεργοποιηση?

Πατάς συνεχόμενα την οθόνη μετά τις τρεις τέλειες απενεργοποιησ ροής Google

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...