Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σκέφτομουνα να πάρω το 7x και πήρα το Mate 10 lite... Και εκνευρίζομαι που τώρα το 7x το πουλάνε με την αναβάθμιση ορεο

 

Μου αρέσει το Honor γιατί είναι από γυαλί είναι κάτι που μου αρέσει πολύ

Όσον αφορά την μία αντί 2 κάμερες μπροστά δεν παίζει τόσο ρόλο

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει το Honor γιατί είναι από γυαλί είναι κάτι που μου αρέσει πολύ

Όσον αφορά την μία αντί 2 κάμερες μπροστά δεν παίζει τόσο ρόλο

Μιλάς για το honor 10;

Link to comment
Share on other sites

Για το 7χ είπα

Το 10 είναι το κάτι άλλο

Για το μπροστινό τζάμι... Είναι κάποιο είδος gorilla glass

Link to comment
Share on other sites

Για το μπροστινό τζάμι... Είναι κάποιο είδος gorilla glass

 

Corning Gorilla Glass (unspecified version)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ποιό πολύ με ενθουσιάζει το γυάλινο υλικό πάρα το Ορεο εκείνο έτσι και αλλιώς θα έρθει και εδώ κάποια στιγμή

 

Βγάζει τόσα πολλά η εταιρεία που δεν ξέρεις τι να πάρεις παίρνεις ένα έρχεται καλύτερο με τα ίδια χρήματα

Link to comment
Share on other sites

Σου λέω ήμουν ανάμεσα στα δύο κινητά... Το 7x το έβρισκα μόνο στο σκρουτζ και με τιμή πιο ακριβή 299 από την τιμή που πήρα το Mate 10 lite 259
Link to comment
Share on other sites

Όχι λόγο του ΟΡΕΟ

Αλλά σαν γενικά υλικό Design το 7χ Honor είναι ανώτερο

 

Το κατάλαβα γι αυτό ήμουν ανάμεσα.

Link to comment
Share on other sites

Ισάξιες συσκευές, αλλά ευτυχώς για όλους εμάς, η δική μας έχει ακόμα ενδιαφέρον. :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7590863#post7590863

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα γνωριζετε ποτε θα παρει αναβαθμιση το Mate 10 lite σε ορεο?

 

Καλησπέρα ***********, καθώς οι αναβαθμίσεις έχουν ξεκινήσει και διανέμονται βάσει ΙΜΕΙ, απο την στιγμή που δεν σου έχει έρθει, θα ήθελα να μου δώσεις το ΙΜΕΙ της συσκευής, τον Αριθμό έκδοσης, καθώς και τους παρόχους που χρησιμοποιείς για να τα μεταφέρω στο αρμόδιο τμήμα για την ενημέρωση τους σχετικά. Όλα τα στοιχεία θα τα βρείς απο Ρυθμίσεις -> Σχετικά με το τηλέφωνο. Αναμένω τα δεδομένα για να τα μεταφέρω.

 

Εστειλα τα επισημα στοιχεια στο φβ https://www.facebook.com/HuaweimobileGR/

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα γνωριζετε ποτε θα παρει αναβαθμιση το Mate 10 lite σε ορεο?

 

Καλησπέρα ***********, καθώς οι αναβαθμίσεις έχουν ξεκινήσει και διανέμονται βάσει ΙΜΕΙ, απο την στιγμή που δεν σου έχει έρθει, θα ήθελα να μου δώσεις το ΙΜΕΙ της συσκευής, τον Αριθμό έκδοσης, καθώς και τους παρόχους που χρησιμοποιείς για να τα μεταφέρω στο αρμόδιο τμήμα για την ενημέρωση τους σχετικά. Όλα τα στοιχεία θα τα βρείς απο Ρυθμίσεις -> Σχετικά με το τηλέφωνο. Αναμένω τα δεδομένα για να τα μεταφέρω.

 

Εστειλα τα επισημα στοιχεια στο φβ https://www.facebook.com/HuaweimobileGR/

 

?????

Για κάντο λίγο πιο λιανά

Σε ποιον απευθύνθηκες

 

Στην Γερμανία όπως είπα ο ένας πήρε ο άλλος τίποτα

Έμαθα πριν λίγο η εταιρία δίνει και δεν ανακοινώνει

Καλό αυτό από την μία

Link to comment
Share on other sites

?????

Για κάντο λίγο πιο λιανά

Σε ποιον απευθύνθηκες

 

Στην Γερμανία όπως είπα ο ένας πήρε ο άλλος τίποτα

Έμαθα πριν λίγο η εταιρία δίνει και δεν ανακοινώνει

Καλό αυτό από την μία

 

στο επίσημο σιτε της huawei..στο fb https://www.facebook.com/HuaweimobileGR/

και η απάντηση όταν έστειλα τα στοιχεία:

Ευχαριστούμε για τα στοιχεία, θα τα μεταφέρουμε άμεσα στο αρμόδιο τμήμα. Εσύ θα χρειαστεί να αναμένεις για την αυτόματη παρουσίαση της αναβάθμισης στην συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Σου εχω στειλει μην προσωπικο

 

Ναι έπραξα όπως είπαμε

 

Δεν διαφημίζει η εταιρεία αλλά δίνει μόνο

Γερμανία ο κουνιάδος μου πήρε η γυναίκα του όχι η το αντίθετο δεν θυμάμαι

 

Δίχως να έχει κάτι αναφερθεί σε φόρουμ

Link to comment
Share on other sites

Για να ενημερώσω και τους λοιπούς η δικιά μου συσκευή προέρχεται από Ισπανία και η αναβάθμιση εφαρμόζεται σταδιακά σε όλα τα κινητά. Μου ζητήσανε το imei και θα γίνει αναβάθμιση όταν ξεκινήσει στην Ισπανία.. Αλλά θα ενημερώσουν το δίκτυο το Ελληνικό ώστε να αναβαθμιστεί κανονικά εδώ.
Link to comment
Share on other sites

HUAWEI: MATE 10 LITE ΚΑΙ P10 LITE ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ OREO

 

Πριν 8 ώρες

Από EDITOR ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ

 

Η ενημέρωση Oreo είναι πλέον διαθέσιμη και για το Huawei Mate 10 lite. (© 2018 Huawei )

Η ενημέρωση τελικά εξελίσσεται: η Huawei παρέχει τώρα την ενημέρωση του Android 8.0 Oreo για δύο ακόμα smartphones, το Mate 10 lite και το P10 lite. Η ενημέρωση έρχεται με τη μορφή διεπαφής χρήστη EMUI 8 και είναι διαθέσιμη μέσω OTA (over the air).

 

Ο αριθμός κατασκευής της ενημερωμένης έκδοσης Oreo για το Huawei P10 lite είναι "WAS-LX1A 8.0.0.362 (C432)", όπως αναφέρει η Huawei Blog . Ο αριθμός κατασκευής για το Mate 10 lite, ωστόσο, είναι "RNE-L01 8.0.0.330 (C432)". Το νέο λογισμικό έχει μέγεθος μεταξύ 2 και 2,5 GB - οπότε οι χρήστες θα πρέπει να εγκαταστήσουν την ενημερωμένη έκδοση καλύτερα όταν το smartphone είναι συνδεδεμένο στο Internet μέσω Wi-Fi.

 

Από γερμανικό Σάιτ

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετά την έναρξη της δοκιμής beta για το Huawei Mate 10 Lite και το Huawei P10 Lite στις 9.5.2018 και είχαμε αναφέρει για αυτό εδώ , είναι τελικά καιρός. Για το Mate 10 Lite και το P10 Lite, η εκκίνηση του Android 8 (Oreo) σε συνδυασμό με το EMUI 8 ξεκινά επίσης τώρα και για τους συμμετέχοντες που δεν είναι βήτα στη Γερμανία. Με το P10 Lite και το Mate 10 Lite, τα μεγέθη λήψης στη διάσταση 2 - 2,5 GB κινούνται ως FullOTA ή 500MB αν ενημερώνονται από το BETA.

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το Mate 10 Lite, ο αριθμός κατασκευής είναι: RNE-L01 8.0.0.330 (C432)

Link to comment
Share on other sites

HUAWEI: MATE 10 LITE ΚΑΙ P10 LITE ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ OREO

 

Πριν 8 ώρες

Από EDITOR ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ

 

Η ενημέρωση Oreo είναι πλέον διαθέσιμη και για το Huawei Mate 10 lite. (© 2018 Huawei )

Η ενημέρωση τελικά εξελίσσεται: η Huawei παρέχει τώρα την ενημέρωση του Android 8.0 Oreo για δύο ακόμα smartphones, το Mate 10 lite και το P10 lite. Η ενημέρωση έρχεται με τη μορφή διεπαφής χρήστη EMUI 8 και είναι διαθέσιμη μέσω OTA (over the air).

 

Ο αριθμός κατασκευής της ενημερωμένης έκδοσης Oreo για το Huawei P10 lite είναι "WAS-LX1A 8.0.0.362 (C432)", όπως αναφέρει η Huawei Blog . Ο αριθμός κατασκευής για το Mate 10 lite, ωστόσο, είναι "RNE-L01 8.0.0.330 (C432)". Το νέο λογισμικό έχει μέγεθος μεταξύ 2 και 2,5 GB - οπότε οι χρήστες θα πρέπει να εγκαταστήσουν την ενημερωμένη έκδοση καλύτερα όταν το smartphone είναι συνδεδεμένο στο Internet μέσω Wi-Fi.

 

Από γερμανικό Σάιτ

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μετά την έναρξη της δοκιμής beta για το Huawei Mate 10 Lite και το Huawei P10 Lite στις 9.5.2018 και είχαμε αναφέρει για αυτό εδώ , είναι τελικά καιρός. Για το Mate 10 Lite και το P10 Lite, η εκκίνηση του Android 8 (Oreo) σε συνδυασμό με το EMUI 8 ξεκινά επίσης τώρα και για τους συμμετέχοντες που δεν είναι βήτα στη Γερμανία. Με το P10 Lite και το Mate 10 Lite, τα μεγέθη λήψης στη διάσταση 2 - 2,5 GB κινούνται ως FullOTA ή 500MB αν ενημερώνονται από το BETA.

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για το Mate 10 Lite, ο αριθμός κατασκευής είναι: RNE-L01 8.0.0.330 (C432)

 

Αναμένεται... Λοιπόν

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ερχόμενος από xiaomi redmi note 4 έπεσα σε κατάθλιψη με την μπαταρία του. Στρώνει καθόλου στην πορεία ή μπα;

Θα μου πεις τι να στρώσει, το ένα έχει 4.000 μια το άλλο 3.300.

Και σε δούλεμα πάντως το Redmi είχε καλύτερο smoothness.

Αν έχετε κάποιο tip να μου δώσετε, θα ήμουν υπόχρεος.

Πολύ μέτριος επεξεργαστής τελικά.

Κατά τα άλλα, πολύ όμορφη συσκευή δεν λέω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Ερχόμενος από xiaomi redmi note 4 έπεσα σε κατάθλιψη με την μπαταρία του. Στρώνει καθόλου στην πορεία ή μπα;

Θα μου πεις τι να στρώσει, το ένα έχει 4.000 μια το άλλο 3.300.

Και σε δούλεμα πάντως το Redmi είχε καλύτερο smoothness.

Αν έχετε κάποιο tip να μου δώσετε, θα ήμουν υπόχρεος.

Πολύ μέτριος επεξεργαστής τελικά.

Κατά τα άλλα, πολύ όμορφη συσκευή δεν λέω.

 

Καλημέρα φίλε μου.κοιτα με την χρήση που κάνω εγώ η οποία περιλαμβάνει αρκετά δεδομένα,ολες τις εφαρμογές που καταναλώνουν μπαταρία(face-insta)φυσικά πάντα ανοιχτές,μόνιμα ανοιχτό gps και καθόλου παιχνίδια σχεδόν πάντα φτάνει τις 6 ώρες ενεργής οθόνης.δεν ξέρω τι χρόνους σου έδινε το redmi αλλά νομίζω πως και το δικό μας κινητο είναι αξιοπρεπέστατο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα, ήρθε και στην Ελλάδα, ξεκίνησε να κατεβαίνει

 

Επιβεβαιώνω και εγω:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Σήμερα μου βγάζει ειδοποίηση για αναβάθμιση σε 8ρια (μέγεθος 2,79 gb) την κατεβάζω και στην διαδικασία της επαλήθευσης μου λέει ότι δεν είναι η εξουσιοδοτημένη, προφανώς δεν την έκανε και τώρα δεν την εμφανίζει καν στις ενημερώσεις :wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...