Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βαλε ενα προγραμμα vpn απο το playstore, συνδεσου μεσω Γερμανιας, και ξαναδοκιμασε. Ετσι το εβαλα πριν κανα δυωρο σε συσκευη φιλου.

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Μπορείς να μου προτεινεις κάποιο γιατί δοκίμασα ενα αλλα παλι δεν μου βγάζει update

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ έβαλα το (δωρεάν φυσικά) Turbo Vpn, έχει ένα λαγουδάκι για σήμα, πορτοκαλί. Κάνε κι ένα restart πρώτα την συσκευή...η cosmote τα έχει branded μήπως; Γιατί αν είναι branded, μήπως δώσει εκείνη το update στα δικά της..

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα το (δωρεάν φυσικά) Turbo Vpn, έχει ένα λαγουδάκι για σήμα, πορτοκαλί. Κάνε κι ένα restart πρώτα την συσκευή...η cosmote τα έχει branded μήπως; Γιατί αν είναι branded, μήπως δώσει εκείνη το update στα δικά της..

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Σε ευχαριστώ πολύ φίλος θα το δοκιμάσω και θα σου πω να δω τη φαση η cosmote

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα το (δωρεάν φυσικά) Turbo Vpn, έχει ένα λαγουδάκι για σήμα, πορτοκαλί. Κάνε κι ένα restart πρώτα την συσκευή...η cosmote τα έχει branded μήπως; Γιατί αν είναι branded, μήπως δώσει εκείνη το update στα δικά της..

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

δοκίμασα με το turbo vpn αλλά δεν την βρίσκει.απο Κωτσόβολο το δικό μου με σιμ cosmote.με το firmware finder βγάζει το update αλλά έχει 2 ένα 140mb και ένα 450mb.εκτος αυτού δεν ξέρω και να το χρησιμοποιώ.οποτε θα περιμένω.
Link to comment
Share on other sites

Και του παιδιού που βάλαμε το update, είναι ελληνικής αντιπροσωπείας, αγορασμένο απο Κωτσόβολο. Και το έβγαλε αμέσως το update. Να επιμείνετε και θα το εμφανίσει!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και του παιδιού που βάλαμε το update, είναι ελληνικής αντιπροσωπείας, αγορασμένο απο Κωτσόβολο. Και το έβγαλε αμέσως το update. Να επιμείνετε και θα το εμφανίσει!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Με ποιον πάροχο χρησιμοποιεί την συσκευή;μήπως έχει Vodafone ή wind?προσπαθώ και εγώ αρκετή ώρα αλλά τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Με ποιον πάροχο χρησιμοποιεί την συσκευή;μήπως έχει Vodafone ή wind?προσπαθώ και εγώ αρκετή ώρα αλλά τίποτα.

 

 

 

Είναι με vodafone.

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε στης κόρης μου, ελληνική συσκευή από Κωτσόβολο, με Vodafone κάρτα, απλά κάνοντας έναν έλεγχο αν υπάρχει update (ΟΤΑ δηλαδή), το έβγαλε. Την Παρασκευή το βράδυ συγκεκριμένα.

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε στης κόρης μου, ελληνική συσκευή από Κωτσόβολο, με Vodafone κάρτα, απλά κάνοντας έναν έλεγχο αν υπάρχει update (ΟΤΑ δηλαδή), το έβγαλε. Την Παρασκευή το βράδυ συγκεκριμένα.

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

αρχίζω και πιστεύω ότι είναι θέμα παροχου.κατι αντίστοιχο είχε συμβεί και με μια ενημέρωση στο mate 10 pro πριν λίγο καιρό.οταν έβαζαν τα παιδιά εδώ του φόρουμ sim Vodafone ερχόταν το update.εκανα κάποιες προσπάθειες πριν με wind αλλά τζιφος.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αγορασμένο από Κωτσόβολο και έχω Vodafone cu ,αλλά μέχρι τώρα τίποτα . Ισως απλά καθυστερεί. Και ευχαριστώ για την απάντηση !
Link to comment
Share on other sites

Το ότι έρχεται σε κάποιους και σε κάποιους άλλους όχι, με τρελαίνει! Ίδια τηλέφωνα, ίδιος πάροχος, αλλά όχι update...και μετά κράζουμε την apple! Να λέμε και τα καλά και τα στραβά..πάντως σαν update μέχρι στιγμής δείχνει άψογο! Το face unlock είναι υπεργρήγορο!!!

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Από κωτσόβολο, sim cosmote την πήρε χθες βράδυ...face unlock αστραπιαίο....πολύ πιο γρήγορο από του V10....όπως και από του G3 παλαιότερα....
Honor Play, Mate 20 Pro
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά το oreo έπρεπε να είχαν, έκραζα την lg αντε να δούμε και την huawei

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να παραπονιέμαι , αλλά σήμερα έπιασα στα χέρια μου το P Smart το οποίο έχει android oreo out of the box και εμείς ακόμα τίποτα !
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση στους κατόχους.. υπάρχει επιλογή στο τηλέφωνο για κρυμμενες εφαρμογές;; Στο Ρ8 lite που έχω "σέρνοντας" τα δάχτυλα στην οθόνη προς τα έξω μου εμφανίζει αυτό το μενού κ οι εφαρμογές εκεί δεν εμφανίζονται στην κλασσική οθόνη. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο για το mate10lite?
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το τελευταίο update που ήρθε στην περιγραφή δεν λέει τίποτα για το face unlock και το lens AR.

Γράφει μόνο google security patches & Platform language issue fix....

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το τελευταίο update που ήρθε στην περιγραφή δεν λέει τίποτα για το face unlock και το lens AR.

 

Γράφει μόνο google security patches & Platform language issue fix....

 

 

 

Όντως δεν το ανέφερε. Μόνος μου πήγα κι εγώ και το κοίταξα, επείδη το περίμενα...αλλιώς παίζει να μην το δείς και καθόλου!

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Edited by tfd1978
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...