Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε εμενα πάντως το μόνο πρόβλημα που έχω σπίτι το Wi-Fi καμία φόρα σέρνεται με το ζορι 1mb μόλις το κάνω restart φτιάχνει ουτε με σύνδεση αποσύνδεση στρώνει εννοείται σήμα τερμα.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαιρετώ τη παρέα.

Κάτοχος και γω απ τη τρίτη το απόγευμα.

Το πρόβλημα μου είναι αρχικά το καλιμπραρισμα της μπαταριας πόσους κύκλους φορτίσεων χρειάστηκε για να στρώσει;

Επίσης ποσο ενεργοβόρο είναι πια το wifi ούτως ώστε το βράδυ με ανοιχτό μόνο αυτό από 75% να φτάνει στο 40 το επόμενο πρωι;

 

Επίσης χθες έκλεινα τα δεδομένα αλλά συνέχιζε πάνω στη μπάρα να μετράει δεδομένα μέχρι να τα ξανά ανοίξω και να τα ξανά κλείσω.

 

Χθες έκανα πλήρη φόρτιση έκλεισα τα πάντα προτού κοιμηθώ ξύπνησα στις 7 έδειχνε ακόμα 100% λέω εδώ είμαστε μια χαρά έστρωσε. Με το που το άνοιξα και απλά άνοιξα το wifi και το ξαναεκλεισα μετά από 10 λεπτά έφτασε στο 95% ωστόσο δεν είναι αυτό το μεγάλο πρόβλημα μιας και ξαναλέω ότι ίσως ακόμα δεν έχει καλιμπραριστει με 3 φορτίσεις ωστόσο εμφάνισε τρελό λαγκ ακόμα και τη καρτέλα κλησεων την ανοιγοκλεινε με λαγκ των ρυθμίσεων το ίδιο τα πάντα ...έκανα επανεκκίνηση δείχνει να έστρωσε.

 

Σας παρακαλώ τα φώτα σας γιατί έχω εκνευριστει αφάνταστα με το λαγκ και απλά ελπίζω η μπαταρία να στρώσει με το καιρό..

Φίλε και εγώ το είχα τρελό λαγκ στην αρχή, ήταν τις πρώτες μέρες μετά έστρωσε μόνο του, τώρα ούτε ίχνος λαγκ πετάει η συσκευή.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, ήθελα να ρωτήσω εάν έχει βάλει κάποιος book case,εάν δουλεύει το auto wake,δηλαδή να ανοίγει η οθόνη μόλις ανοίγει το κάλυμμα...δεν βρίσκω κάτι στις ρυθμίσεις...
Honor Play, Mate 20 Pro
Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι το ζαχαρωνω πολυ για αγορα! εχω το p8lite (2015) και μπορω να πω οτι ειμαι απολυτα ικανοποιημενος! Ειμαι ομως σε διλημα για αυτο ή το νεο P SMART....

Βεβαια 4/64 το ενα 3/32 το αλλο.....Nougat το ενα, Oreo το αλλο.....και διαφορα στα 50 ευρω.... Ποια η γνωμη σας...????

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι το ζαχαρωνω πολυ για αγορα! εχω το p8lite (2015) και μπορω να πω οτι ειμαι απολυτα ικανοποιημενος! Ειμαι ομως σε διλημα για αυτο ή το νεο P SMART....

Βεβαια 4/64 το ενα 3/32 το αλλο.....Nougat το ενα, Oreo το αλλο.....και διαφορα στα 50 ευρω.... Ποια η γνωμη σας...????

Mate 10 lite φίλε μου διότι και αυτό θα oreo.

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έχει κανείς πρόβλημα στο bluetooth με viber κλήση;

Την πρώτη φορά της κλήσης αποσυνδέει το bluetooth και πάει η κληση στην συσκευή όταν την επανασυνδεσω μετά δουλεύει κανονικά.

Το έχει ένας φίλος δοκιμάσει με 4 διαφορετικά bluetooth και το πρόβλημα συνεχίσει!!

Επίσης ο ήχος στο ακουστικό είναι διαφορετικός από της συσκευής

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πως ενεργοποιούμε να δείχνει τις ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος; έχει μια μέρα ψάχνω τις ρυθμίσεις αλλά τζίφος. είναι κάποια ρύθμιση του θέματος ή των επιλογών κλειδώματος;
Rules are meant to be broken :shifty:
Link to comment
Share on other sites

παιδιά πως ενεργοποιούμε να δείχνει τις ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος; έχει μια μέρα ψάχνω τις ρυθμίσεις αλλά τζίφος. είναι κάποια ρύθμιση του θέματος ή των επιλογών κλειδώματος;
πας ρυθμίσεις-γραμμή ειδοποιήσεων και κατάστασης-διαχειρηση ειδοποιήσεων και εκεί βρίσκεις την εφαρμογή που θες και κοιτάς αν είναι ενεργοποιημένη η επιλογή εμφάνιση στην οθόνη κλειδώματος.επισης μέσα στο μενού ρυθμίσεις-διαχειρηση ειδοποιήσεων έχει και μια επιλογή αν θες να ανάβει η οθόνη όταν έρχεται μια ειδοποίηση.
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ειμαι μεσα στο θεμα, αλλα θα ηθελα τα φωτα σας.

χθες στο καρναβαλι της πατρας το κινητο εξαφανιστηκε απο την τσεπη μου.

ποσο δυσκολο ειναι να το ξεκλειδωσουν; θα ηταν καλο να παω στον παροχο μου για να κλειδωσει το IMEI;

ειμαι σιγουρος οτι εδω υπαρχουν γνωστες και θα μπορουσαν να μου δωσουν απαντησεις.

Link to comment
Share on other sites

πας ρυθμίσεις-γραμμή ειδοποιήσεων και κατάστασης-διαχειρηση ειδοποιήσεων και εκεί βρίσκεις την εφαρμογή που θες και κοιτάς αν είναι ενεργοποιημένη η επιλογή εμφάνιση στην οθόνη κλειδώματος.επισης μέσα στο μενού ρυθμίσεις-διαχειρηση ειδοποιήσεων έχει και μια επιλογή αν θες να ανάβει η οθόνη όταν έρχεται μια ειδοποίηση.

Ευχαριστώ πολύ! Αφού τα δοκίμασα και αυτά χωρίς αποτέλεσμα έβαλα στο θέμα που είχα περασμένο οθόνη κλειδώματος 'περιοδικό' και δούλεψε.

Rules are meant to be broken :shifty:
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν ειμαι μεσα στο θεμα, αλλα θα ηθελα τα φωτα σας.

χθες στο καρναβαλι της πατρας το κινητο εξαφανιστηκε απο την τσεπη μου.

ποσο δυσκολο ειναι να το ξεκλειδωσουν; θα ηταν καλο να παω στον παροχο μου για να κλειδωσει το IMEI;

ειμαι σιγουρος οτι εδω υπαρχουν γνωστες και θα μπορουσαν να μου δωσουν απαντησεις.

Δοκίμασε να απευθυνθείς στην εταιρεία σου. Πάντως χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω είναι αρκετά εύκολο να αλλάξεις και το imei της συσκευής.

Μάλιστα υπάρχουν και προγράμματα στο playstore που αλλάζουν το imei (αρκεί να κάνεις τη συσκευή root)

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για την απαντηση. Πιστευω οτι με hard reset μπορει μια χαρα να σβησει τους κωδικους και να εχει ενα νεο καθαρο τηλεφωνο. ο παροχος μου ειπε μπλοκαρωντας το τηλεφωνο απο το ΙΜΕΙ στην ουσια μονο το internet μπορουν να του κοψουν
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για την απαντηση. Πιστευω οτι με hard reset μπορει μια χαρα να σβησει τους κωδικους και να εχει ενα νεο καθαρο τηλεφωνο. ο παροχος μου ειπε μπλοκαρωντας το τηλεφωνο απο το ΙΜΕΙ στην ουσια μονο το internet μπορουν να του κοψουν

 

Ενα κλειδωμένο τηλέφωνο, πως το κάνει hard reset ο άλλος?

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Ενα κλειδωμένο τηλέφωνο, πως το κάνει hard reset ο άλλος?

 

με κλειστο τηλεφωνο πας το πληκτρο της εντασης και αυτο που ανοιγει το τηλεφωνο ταυτοχρονα

Link to comment
Share on other sites

με κλειστο τηλεφωνο πας το πληκτρο της εντασης και αυτο που ανοιγει το τηλεφωνο ταυτοχρονα

 

άρα κανένα επίπεδο ασφαλείας μετά απο κλοπές..........

"LG V30 + Samsung A72"

 

"Η όραση ανήκει σε όλους, αλλά η αντίληψη σε λίγους"

Link to comment
Share on other sites

Ουσιαστικά διαγράφει τα δεδομένα του τηλεφώνου εκτός από τη micro sd.Ισχύει ότι με το IMEI η εταιρεία κλειδώνει το τηλέφωνο???
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου έβγαλε ειδοποίηση για update RNE-L21C432B133
Είναι η Oreo?

 

Στάλθηκε από το LG-V500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Οι πρώτες αλλαγές που εντόπισα μετά την ενημέρωση στην RNE-L21C432B133 είναι το ξεκλείδωμα μέσω προσώπου (Face Unlock) και Φακός AR (AR Camera).
Link to comment
Share on other sites

Την περασα και εγω. Μπορω να πω οτι το face unlock λειτουργει ικανοποιητικα. Το δοκιμασα και με γυαλια και παλι με βρισκει. Δεν ξερω βεβαι αν ανοιγει και με αλλα προσωπα.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια απο που πήρατε το κινητό... Εγω απο την cosmote το πηρα και ακομα κανενα update

 

 

 

Βαλε ενα προγραμμα vpn απο το playstore, συνδεσου μεσω Γερμανιας, και ξαναδοκιμασε. Ετσι το εβαλα πριν κανα δυωρο σε συσκευη φιλου.

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...