Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mallon arxizw na dikaionomai.Pira auto to email apo ton Germano katastimatarxi.

 

ok, yesterday I received an information from GLS, that they now start to work concerning the stolen camera. I am very ... about that and I will sent the 2nd camera to you, in the next days. That is my own risk, but it is ok, I think.

 

KR

Lars

 

 

Mallon tin lisi tin dinoun kai pali oi Germanoi

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω ακούσει για έναν τριψήφιο αριθμό που τοποθετείται σαν πρόθεμα στον αριθμό που θέλουμε να καλέσουμε ώστε να ενεργοποιηθεί η απόκρυψη του αριθμού μας.

Μήπως γνωρίζει κανείς τον αριθμό αυτό?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ίσως έχουν λερωμένη τη φωλιά τους οι Γερμανοί... ίσως να έβλεπαν τα χειρότερα να έρχονται (ειδικά με το email που του έστειλες, μάλλον θα τους πίεσε περισσότερο) και λένε "καλύτερα να πληρώσουμε 1500Ε, παρά τα μαλλιοκέφαλα μας". Και είμαι σίγουρος ότι οι Γερμανοί θα βελτιώσουν και τους ελέγχους τους.
EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Αν την έχεις ενεργοποιημένη απο την συσκευή, με *31# θα εμφανίζεται (νομίζω).
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει σχετικο θεμα κι επειδη με ενδιαφερει το ξεκινω.

Εχω το Samsung Sgh-Τ100 το οποιο στην συσκευασια το εχει 2 μπαταριες Li-ion μια 720 mAh και μια 900 mAh.

Eγω χρησιμοποιω την 900αρα.

Χρησιμοποιησα ομως κ για λιγο και την 720αρα.

Τωρα που δεν την χρησιμοποιω τι ειναι καλυτερο για να μην χασει την αποδοση της?

Να την εχω φορτισμενη ή αφορτιστη?

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (15 Ιαν. 2004 , 07:06)

 

Διάβασε αυτό το thread !

Τις τελευταίες σελίδες κυρίως! ;)

 

 

!20 σελίδες... :( Διάβασα κάτι λίγα αλλά... Δηλαδή προτείνετε να πάρω κάποιο συγκεκριμένο να μην έχω προβλήματα?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Έχω ανεβάσει ένα αρχείο word στο topick που λέει για τις φορτίσεις. Διάβασέ το. :) Είναι από το RAM. Αν θυμάμαι καλά που το είχα διαβάσει δεν έχει σημασία αν θα είναι φορτισμένη ή αφόρτιστη. Λέει και λεπτομέρειες για το αν χάνει την φόρτιση νομίζω.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

για να ξεφορτιστει τελειως δε μπορω να φανταστω ποσο καιρο πρεπει να μεινει αφορτιστη!Το Τ68ι μοθ το πηρα δεκεμβριο κ ειχε μηνα παραγωγης το μαρτιο.Οταν το ανοιξα κ εβαλα τη μπαταρια πρωτη φορα ηταν φορτισμενη 50%.Οσο δηλαδη βγηκε απ το εργοστασιο (αιναι γνωστο οτι ειναι μισοφορτισμενες οι μπαταριες της SE απ το εργοστασιο) κ ολα αυτα μετα απο πολλουυυς μηνες!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βασικα εχω μια απορια.Τα κινητα χωρις flash λενε τιποτα οταν χρησιμοποιουνται νυχτα? :blink: ?To λεω αυτο με την εννοια του αν μπορεις να βαλεις μια (αξιοπρεπη ) φωτο χωρις Flash με αυτα.Ξέρω πως το φως του περιβάλλοντος παίζει ρολο αλλα σε τι βαθμο?Και τελος , το Flash στο κινητο κανει τιποτα η μουφα η δουλεια???? :blink: :blink:
ImAgInAtiON iS mOrE ImPOrTAnt tHAN kNOWLeDgE!
Link to comment
Share on other sites

pw shmera diabaza to thema me thn kamera prwth fora kai ths 6 selides, trabikses polla toses meres! pikra :/

 

me to kalo na sou erthei h deyterh kamera kai na mas peis edw oti tin exeis sta xeria sou!

Link to comment
Share on other sites

Προσεχε μην σου στειλει κανα αλλο μοντελο της Sony μικροτερης αξιας και το παραλαβεις και αντε μετα ξανα να βγαλεις ακρη!

Αυτος θα σου πει οτι στην εστειλε...προσεχε να εισαι πονηρος στην παραλαβη...!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Στις μπαταριες των laptop τι ισχυει οταν τις αφαιρουμε κ δουλευουμε μονο με ρευμα?

Τι πρεπει να κανουμε ωστε να μην χασει τα mAh της?

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος AlexK (16 Ιαν. 2004 , 00:19)

 

HELLO!!

POIOS GNORIZEI POS MPOROUME NA EXOUME APOKRYPSI TOU ARITHMOU MAS OTAN STELNOUME MMS H OTAN STELNOUME SMS SE KAPOIO ALLO PROSOPO?

OPOIOS TO GNORIZEI PLEASE!!! AS ENIMEROSEI....

 

 

Κάτι τέτοιο (αλλά μόνο για SMS) έκανε η Cosmote παλιά. Τώρα δεν γίνεται, και γενικά απ' ότι ξέρω, δεν γίνεται πουθενά ούτε για SMS ούτε για MMS...

http://www.danasoft.com/sig/sigmacom.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...