Jump to content

Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας!!!Σκεφτομαι να αγορασω μια ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη και θα ηθελα συμφωνα με την εμπειρια σας και με οσα εχετε ακουσει,να μου πειτε την γνωμη σας για το ποια θεωρειτε την καλυτερη!Εμενα μου αρεσει πολυ η Olympus SP-550 UZ.

Θελω η ψηφιακη που θα αγορασω να βγαζει ωραιες,ποιοτικες φωτογραφιες απο μακρινη και κοντινη αποσταση..να ειναι καλη και στα τοπια αλλα και στις φωτογραφισεις προσωπων.Ελπιζω να με βοηθησετε..Ευχαριστω εκ των προτερων! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας!!!Σκεφτομαι να αγορασω μια ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη και θα ηθελα συμφωνα με την εμπειρια σας και με οσα εχετε ακουσει,να μου πειτε την γνωμη σας για το ποια θεωρειτε την καλυτερη!Εμενα μου αρεσει πολυ η Olympus SP-550 UZ.

Θελω η ψηφιακη που θα αγορασω να βγαζει ωραιες,ποιοτικες φωτογραφιες απο μακρινη και κοντινη αποσταση..να ειναι καλη και στα τοπια αλλα και στις φωτογραφισεις προσωπων.Ελπιζω να με βοηθησετε..Ευχαριστω εκ των προτερων! :)

Εδώ (link) τα άπαντα... ;)

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Απλως επειδη εχω χαθει στο συγκεκριμενο topic που μου αναφερεις,σκεφτηκα αν γινεται,με οσα εχετε ακουσει και με οσα ξερετε να μου προτεινετε σε αυτο το topic ποια κατα την γνωμη σας ειναι η ιδανικη ψηφιακη φωτογραφικη μηχανη.
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ποστάρεις οποιαδήποτε απορία σου στο συγκεκριμένο θέμα, του οποίου το link σου έδωσε πιο πάνω ο aimilios.:lock:
Link to comment
Share on other sites

λιγο μπερδεμενα τα ειπε ο φιλος αλλα ακρη βγαλαμε τελικα!!

το γιατι γινεται αυτο σου το εξηγησε ο ζχρ..

για το αλλο θεματακι που λες τωρα,γινεται,αλλα θα πρεπει να τα στελνεις μεσω ιστοσελιδας και οχι απο το κινητο σου...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ονομάζομαι Τσοβίλης Αλέξανδρος και είμαι μόνιμος κάτοικος ¨Άρτας. Στις 17-1-07 ο πατέρας μου Δημοσθένης Τσοβίλης εξαφανίστηκε κατά τη διάρκεια κυνηγιού στο χωριό του Τρίκαστρο Πρεβέζης. Παρά τις έρευνες που γίνανε με επίγεια και με εναέρια μέσα δεν αναβρέθηκε. Είχε μαζί του το κινητό του τηλέφωνο, το οποίο ήταν απενεργοποιημένο όταν τον αναζητήσαμε.

Η αστυνομική διεύθυνση Πρέβεζας ζήτησε το ‘στίγμα’ του κινητού του τηλεφώνου από την εταιρία cosmote το οποίο ήταν καρτοκινητό. Η cosmote απάντησε ότι: ‘διαπιστώθηκε ότι η τελευταία περιοχή ενεργοποίησης ήταν στον ευρύτερο σταθμό κάλυψης στο ύψωμα Βούτσι –Βρυσούλας Λούρου ,στις 17- 1- 07 και ώρα 19,43,43.’ Η περιοχή που κυνηγούσε ήταν όπως φαίνεται μέσα στην αχτίνα της κεραίας αυτής, πράγμα που φαίνεται από το εγκαταλειλειμένο αυτοκίνητο του.

Επίσης ο εισαγγελέας Πρέβεζας έστειλε βούλευμα μετά την σύγκλιση του συμβουλίου των πλημμελειοδικών προς την εταιρία και ζητούσε : ΄΄Να διαταχτεί η άρση του απορρήτου των τηλεφωνικών επικοινωνιών που πραγματοποιήθηκαν από την τηλεφωνική σύνδεση με αριθμό κλήσης 6979039648 της εταιρίας cosmote που ανήκει στον εξαφανισθέντα Τσοβίλη Δημοσθένη του Χρήστου για το χρονικό διάστημα από 15-1-07 μέχρι 27-2-07 προκείμενου η ως άνω εταιρία κινητής τηλεφωνίας να εκδώσει αναλυτική κατάσταση των τηλεφωνικών κλήσεων που δέχτηκε και ενήργησε ο κάτοχος της σύνδεσης αυτής και να προσδιοριστεί ο τόπος που βρισκόταν ο κάτοχος της τηλεφωνικής συσκευής όταν δέχτηκε ή πραγματοποίησε την τελευταία επικοινωνία του.΄΄

Δυστυχώς η κατάσταση κλίσεων που μας δόθηκε δεν ήταν δυνατών να μας βοηθήσει στην έρευνα.

Μας δόθηκε άλλη μια ευκαιρία μετά από τηλεφωνική παραγκελία του εισαγγελέα προς την αστυνομία να ζητηθεί ότι χρειάζεται για την έρευνα από την cosmote.

Ο αστυνόμος κατά την τηλεφωνική επικοινωνία με υπάλληλο της εταιρίας ζήτησε ότι είναι δυνατόν να δοθεί για την ερευνά. Η οποία του απάντησε ότι το αίτημα του θα πρέπει να είναι ποιο συγκεκριμένο

.Θα σας ήμουν ευγνώμον αν με βοηθούσατε σε αυτή την ερευνά γιατί δεν έχω τις κατάλληλη τεχνολογικοί κατάρτιση για να αντεπεξέρθω στα ζητούμενα της εταιρίας.

Μπορεί μετά άπαυτο το χρονικό διάστημα να υπάρχει η δυνατότητα εύρεσης στίγματος κινητού;

Τι ακριβώς σημαίνει τελευταία περιοχή ενεργοποίησης;

Μένουν στη μνήμη όλες οι περιοχές ενεργοποίησης;

Σε συνδυασμό με χάρτη κάλυψης των κεραιών περιμετρικά τις κεραίας του υψώματος Βούτσι θα μπορούσαν να μας δώσουν εικόνα για την θέση του εξαφανισθέντος

Μήπως πρέπει να ζητήσουμε λίστα με όλες τις αναπάντητες εξερχόμενες και εισερχόμενες κλείσεις;

Τι ακριβώς πρέπει να ζητήσω από την εταιρία για να έχω τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα;.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά στηριζόμενος στη βοήθεια σας σαν τελευταία μου ελπίδα.

Link to comment
Share on other sites

Ονομάζομαι Τσοβίλης Αλέξανδρος και είμαι μόνιμος κάτοικος ¨Άρτας. Στις 17-1-07 ο πατέρας μου Δημοσθένης Τσοβίλης εξαφανίστηκε κατά τη διάρκεια κυνηγιού στο χωριό του Τρίκαστρο Πρεβέζης. Παρά τις έρευνες που γίνανε με επίγεια και με εναέρια μέσα δεν αναβρέθηκε. Είχε μαζί του το κινητό του τηλέφωνο, το οποίο ήταν απενεργοποιημένο όταν τον αναζητήσαμε.

Η αστυνομική διεύθυνση Πρέβεζας ζήτησε το ‘στίγμα’ του κινητού του τηλεφώνου από την εταιρία cosmote το οποίο ήταν καρτοκινητό. Η cosmote απάντησε ότι: ‘διαπιστώθηκε ότι η τελευταία περιοχή ενεργοποίησης ήταν στον ευρύτερο σταθμό κάλυψης στο ύψωμα Βούτσι –Βρυσούλας Λούρου ,στις 17- 1- 07 και ώρα 19,43,43.’ Η περιοχή που κυνηγούσε ήταν όπως φαίνεται μέσα στην αχτίνα της κεραίας αυτής, πράγμα που φαίνεται από το εγκαταλειλειμένο αυτοκίνητο του.

Επίσης ο εισαγγελέας Πρέβεζας έστειλε βούλευμα μετά την σύγκλιση του συμβουλίου των πλημμελειοδικών προς την εταιρία και ζητούσε : ΄΄Να διαταχτεί η άρση του απορρήτου των τηλεφωνικών επικοινωνιών που πραγματοποιήθηκαν από την τηλεφωνική σύνδεση με αριθμό κλήσης 6979039648 της εταιρίας cosmote που ανήκει στον εξαφανισθέντα Τσοβίλη Δημοσθένη του Χρήστου για το χρονικό διάστημα από 15-1-07 μέχρι 27-2-07 προκείμενου η ως άνω εταιρία κινητής τηλεφωνίας να εκδώσει αναλυτική κατάσταση των τηλεφωνικών κλήσεων που δέχτηκε και ενήργησε ο κάτοχος της σύνδεσης αυτής και να προσδιοριστεί ο τόπος που βρισκόταν ο κάτοχος της τηλεφωνικής συσκευής όταν δέχτηκε ή πραγματοποίησε την τελευταία επικοινωνία του.΄΄

Δυστυχώς η κατάσταση κλίσεων που μας δόθηκε δεν ήταν δυνατών να μας βοηθήσει στην έρευνα.

Μας δόθηκε άλλη μια ευκαιρία μετά από τηλεφωνική παραγκελία του εισαγγελέα προς την αστυνομία να ζητηθεί ότι χρειάζεται για την έρευνα από την cosmote.

Ο αστυνόμος κατά την τηλεφωνική επικοινωνία με υπάλληλο της εταιρίας ζήτησε ότι είναι δυνατόν να δοθεί για την ερευνά. Η οποία του απάντησε ότι το αίτημα του θα πρέπει να είναι ποιο συγκεκριμένο

.Θα σας ήμουν ευγνώμον αν με βοηθούσατε σε αυτή την ερευνά γιατί δεν έχω τις κατάλληλη τεχνολογικοί κατάρτιση για να αντεπεξέρθω στα ζητούμενα της εταιρίας.

Μπορεί μετά άπαυτο το χρονικό διάστημα να υπάρχει η δυνατότητα εύρεσης στίγματος κινητού;

Τι ακριβώς σημαίνει τελευταία περιοχή ενεργοποίησης;

Μένουν στη μνήμη όλες οι περιοχές ενεργοποίησης;

Σε συνδυασμό με χάρτη κάλυψης των κεραιών περιμετρικά τις κεραίας του υψώματος Βούτσι θα μπορούσαν να μας δώσουν εικόνα για την θέση του εξαφανισθέντος

Μήπως πρέπει να ζητήσουμε λίστα με όλες τις αναπάντητες εξερχόμενες και εισερχόμενες κλείσεις;

Τι ακριβώς πρέπει να ζητήσω από την εταιρία για να έχω τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα;.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά στηριζόμενος στη βοήθεια σας σαν τελευταία μου ελπίδα.

Πραγματικά λυπάμαι...Λοιπόν,όσον αφορά αυτά που ρωτάς...Δεν ξέρω κι εγώ κάτι παραπάνω να σε βοηθήσω,προτείνω όμως να ζητήσεις λίστα με όλες τις αναπάντητες εξερχόμενες και εισερχόμενες κλήσεις που έγιναν από το κινητό του πατέρα σου.Επίσης θα πρότεινα να εξετάσετε το αυτοκίνητο για τυχόν δακτυλικά αποτυπώματα.Αυτά από μένα και εύχομαι να βρεθεί γρήγορα και ζωντανός ο πατέρας σου

Link to comment
Share on other sites

Ονομάζομαι Τσοβίλης Αλέξανδρος και είμαι μόνιμος κάτοικος ¨Άρτας. Στις 17-1-07 ο πατέρας μου Δημοσθένης Τσοβίλης εξαφανίστηκε κατά τη διάρκεια κυνηγιού στο χωριό του Τρίκαστρο Πρεβέζης. Παρά τις έρευνες που γίνανε με επίγεια και με εναέρια μέσα δεν αναβρέθηκε. Είχε μαζί του το κινητό του τηλέφωνο, το οποίο ήταν απενεργοποιημένο όταν τον αναζητήσαμε.

Η αστυνομική διεύθυνση Πρέβεζας ζήτησε το ‘στίγμα’ του κινητού του τηλεφώνου από την εταιρία cosmote το οποίο ήταν καρτοκινητό. Η cosmote απάντησε ότι: ‘διαπιστώθηκε ότι η τελευταία περιοχή ενεργοποίησης ήταν στον ευρύτερο σταθμό κάλυψης στο ύψωμα Βούτσι –Βρυσούλας Λούρου ,στις 17- 1- 07 και ώρα 19,43,43.’ Η περιοχή που κυνηγούσε ήταν όπως φαίνεται μέσα στην αχτίνα της κεραίας αυτής, πράγμα που φαίνεται από το εγκαταλειλειμένο αυτοκίνητο του.

Επίσης ο εισαγγελέας Πρέβεζας έστειλε βούλευμα μετά την σύγκλιση του συμβουλίου των πλημμελειοδικών προς την εταιρία και ζητούσε : ΄΄Να διαταχτεί η άρση του απορρήτου των τηλεφωνικών επικοινωνιών που πραγματοποιήθηκαν από την τηλεφωνική σύνδεση με αριθμό κλήσης 6979039648 της εταιρίας cosmote που ανήκει στον εξαφανισθέντα Τσοβίλη Δημοσθένη του Χρήστου για το χρονικό διάστημα από 15-1-07 μέχρι 27-2-07 προκείμενου η ως άνω εταιρία κινητής τηλεφωνίας να εκδώσει αναλυτική κατάσταση των τηλεφωνικών κλήσεων που δέχτηκε και ενήργησε ο κάτοχος της σύνδεσης αυτής και να προσδιοριστεί ο τόπος που βρισκόταν ο κάτοχος της τηλεφωνικής συσκευής όταν δέχτηκε ή πραγματοποίησε την τελευταία επικοινωνία του.΄΄

Δυστυχώς η κατάσταση κλίσεων που μας δόθηκε δεν ήταν δυνατών να μας βοηθήσει στην έρευνα.

Μας δόθηκε άλλη μια ευκαιρία μετά από τηλεφωνική παραγκελία του εισαγγελέα προς την αστυνομία να ζητηθεί ότι χρειάζεται για την έρευνα από την cosmote.

Ο αστυνόμος κατά την τηλεφωνική επικοινωνία με υπάλληλο της εταιρίας ζήτησε ότι είναι δυνατόν να δοθεί για την ερευνά. Η οποία του απάντησε ότι το αίτημα του θα πρέπει να είναι ποιο συγκεκριμένο

.Θα σας ήμουν ευγνώμον αν με βοηθούσατε σε αυτή την ερευνά γιατί δεν έχω τις κατάλληλη τεχνολογικοί κατάρτιση για να αντεπεξέρθω στα ζητούμενα της εταιρίας.

Μπορεί μετά άπαυτο το χρονικό διάστημα να υπάρχει η δυνατότητα εύρεσης στίγματος κινητού;

Τι ακριβώς σημαίνει τελευταία περιοχή ενεργοποίησης;

Μένουν στη μνήμη όλες οι περιοχές ενεργοποίησης;

Σε συνδυασμό με χάρτη κάλυψης των κεραιών περιμετρικά τις κεραίας του υψώματος Βούτσι θα μπορούσαν να μας δώσουν εικόνα για την θέση του εξαφανισθέντος

Μήπως πρέπει να ζητήσουμε λίστα με όλες τις αναπάντητες εξερχόμενες και εισερχόμενες κλείσεις;

Τι ακριβώς πρέπει να ζητήσω από την εταιρία για να έχω τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα;.

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά στηριζόμενος στη βοήθεια σας σαν τελευταία μου ελπίδα.

Περιοχή τελευταίας ενεργοποίησης εννοεί η τελευταία περιοχή στην οποία το κινητό ένεργοποιήθηκε (και προφανώς αργότερα απενεργοποιήθηκε). Δεν νομίζω ότι μπορούν να βρουν τις περιοχές που βρισκόταν το κινητό πιο πριν:( (αυτό που ρώτησες αν μένουν στη μνήμη). Νομίζω όμως ότι τεχνικά έχουν τη δυνατότητα να δώσουν ένα πιο ακριβές στίγμα σε σχέση με όλη τη περιοχή που καλύπτει ο συγκεκριμένος σταθμός της Cosmote, αλλά δεν είμαι σίγουρος. Τέλος καλό ήταν να σας δώσουν μια λίστα με τις τελευταίες εισερχόμενες αν μπορούν (αν και για τις εισερχόμενες ειδικά δεν είναι και τόσο εύκολο, συνήθως πρέπει από πριν να έχεις ζητήσει άρση απορρήτου της γραμμής και ύστερα ξακινάει η παρακολούθηση, σίγουρα πάντως δεν μπορούν να σας δώσουν τις αναπάντητες). Από εκεί και πέρα φαντάζομαι η Αστυνομία θα ξέρει πως να επεξεργαστεί τα δεδομένα αυτά, έχουν εμπειρία (υποτίθεται). Τη Νικολούλη πάντως την έχουν βοηθήσει οι εταιρείες κινητής για να βρει εξαφανισμένους.

 

Ελπίζω να βοήθησα.:O Καλό θα ήταν πάντως να μιλήσεις απευθείας κατα τη διαδικασία της έρευνας με εκπρόσωπο του τμήματος απορρήτου της Cosmote να σου εξηγήσει καλύτερα. Ελπίζω να έχεις σύντομα αποτελέσματα.:)

Link to comment
Share on other sites

έχω ένα κινητό που μυρίζει προιγούμενο ιδιοκτητη ανακατεμένο με οινόπνευμα.Η μυρωδιά του μ 'έχει ζαλίσει.

βρείτε μου επειγώντος μια λύση τι να κάνω για να φύγει η μυρωδιά.

Αμα το αφήσω μια μέρα στο μπαλκόνι θα αλλάξει τίποτα?

παρακαλώ βοηθήστε όλες οι λύσεις ευπρόσδεκτες!:)

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

έχω ένα κινητό που μυρίζει προιγούμενο ιδιοκτητη ανακατεμένο με οινόπνευμα.Η μυρωδιά του μ 'έχει ζαλίσει.

βρείτε μου επειγώντος μια λύση τι να κάνω για να φύγει η μυρωδιά.

Αμα το αφήσω μια μέρα στο μπαλκόνι θα αλλάξει τίποτα?

παρακαλώ βοηθήστε όλες οι λύσεις ευπρόσδεκτες!:)

Άνοιξε τις προσόψεις και άλοιψε τες απο μέσα με κάποιο αρωματικό.

Σε λίγο καιρό θα πάρει την μυρωδιά του νέου ιδιοκτήτη :D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

έχω ένα κινητό που μυρίζει προιγούμενο ιδιοκτητη ανακατεμένο με οινόπνευμα.Η μυρωδιά του μ 'έχει ζαλίσει.

βρείτε μου επειγώντος μια λύση τι να κάνω για να φύγει η μυρωδιά.

Αμα το αφήσω μια μέρα στο μπαλκόνι θα αλλάξει τίποτα?

παρακαλώ βοηθήστε όλες οι λύσεις ευπρόσδεκτες!:)

 

με το καιρο θα φυγει.

ειχε πεσει και σ'ενα γνωστο μου ουζο

αλλα μετα απο καμια εβδομαδα δεν μυριζε τιποτα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia6280/2.0 (05.92) Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Gia ti kinito milame?

Λες να έχει σημασία?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Τώρα αυτό είναι "τεχνολογικός προβληματισμός";;;:wacko:

Ψέκασέ το με κάποιο άρωμα...:lock:

Link to comment
Share on other sites

Όχι κι ούτε πρόκειται...

Μειώνει την επαγγελματική μου αξιοπιστία :lol:

 

seriously, how lame είναι να τηλεφωνείς κάπου και να ακούς μπουζούκια

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Πολυ :p

Αλλα δεν ακους μονο μπουζουκια. Μην ξεχναμε και το χιπ-χοπ, εμενα οι φιλοι μου εχουν βαλει 50 cent και eminem.

 

ΓΙΟ!

 

(εγω δν προκειται να βαλω ποτε, το θεωρω λιγο χαζο :p)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι,δε νομίζω πως χρειάζεται. Το «μπιπ» μπορεί να είναι πιο βαρετό,αλλά επιτρέπει σε εκείνον που καλεί να υπολογίσει τον χρόνο που επιθυμεί να αναμείνει στο ακουστικό του.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδία είμαι καινούριος στο forum και σας παρακαλώ να με βοηθήσετε σε ένα περιστατικό που μου παρουσιάστικε.

Πριν μερικές μέρες και ένω μιλούσα στο κινήτο τηλέφωνο ( sony ericsson k500) με μία φίλη μου, ξαφνικά άκουσα μιά άγνωστη φωνή να επανανλαμβάνει το όνομα μου ενώ και η φίλη μου άκουγε την ίδια στιγμή να την καλούν με το όνομα της.Το περίεργο είναι ότι εγώ δεν έκουγα να μιλούν στην φίλη μου αλλά ούτε και αυτή να καλούν εμένα. Επιπλέον,πρέπει να τονίσω ότι στο συγκεκριμένο τηλέφωνημα δεν είχαμε αναφέρει τα ονόματα μας. Επίσης πρέπει να ενημερώσω ότι τον συγκεκριμένο αριθμό μου δεν τον γνώριζε σχεδόν κανείς, το ίδιο συμβαίνει και με τον αριθμό της φίλης μου. Έτσι, θέλω να ρωτήσω αν έχει κανείς ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει με την όλη ιστορία. Το μόνο που μπορώ σκεφτώ είναι α) ότι φταίει το δίκτυο της εταιρίας (ΤΙΜ), είτε β) ότι η παρεμβολή γίνεται μέσα από το κινήτό μου με κάποιο τρόπο που δεν γνωρίζω.

Για την πρώτη περίπτωση πήρα τηλέφωνο στην εταιρία (ΤΙΜ) για να ρωτήσω αλλά μου είπαν ότι το δίκτυο τους είναι απόλυτα ασφελές ( ας το πιστεύψουμε) και ότι δεν μπορούν να με βοηθήσουν περετέρω. Για να μου δόσουν μία λίστα από τις εισερχόμενες κλήσεις απαιτούνταν εισαγγελική περέμβαση, ενώ για τις εξερχόμενες απαιτούντο να έχω κάνει καταχώριση των προσωπικών μου στοιχείων κατά την ενεργοποιηση του αριθμού μου (sim) (την οποία δεν έχω κάνει).

Όσον αφορά την δεύτερη περίπτωση σκέφτηκα να ελέγξω το κινητό μου για τυχόν ιούς και για οτιδήποτε σχετικό. Το μόνο που κατάλαβα είναι ότι antivirus για mobile υποστηρίζουν μόνο με λειτουργικό symbian (αν κατάλαβα σωστά).

Λοιπόν θέλω την βοήθεια οποιουδήποτε γνωρίζει κάτι με το συγκεκριμένο θέμα και πως μπορώ να προστατευτώ. Πραγματικά θα μου είναι πολύτιμη η βοήθεια σας. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Υ.Γ. Είμαι άσχετος με το την τεχνολογία

Link to comment
Share on other sites

και το τραγουδι βαρετο κατανταει αν περνεις τηλ σε καποιον 5-6 φορες την μερα και ακους συνεχεια το ιδιο welcome tone !! δεν εχω βαλει και δεν νομιζω οτι θα βαλω !!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τεχνολογικοί προβληματισμοί... γενικά!
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...