Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6680 ***pre release***


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

δε ξερεις με τι αγωνια καθομαι και το περιμενω φιλε μου,πιστευω οτι θα αξιζει

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί και πιο πριν , απ'οτι είδα στα γρήγορα πάντως δεν νομίζω..... _ Δείτε μερικές φώτο ,τραβηγμένες απο το 6680! Είναι απο επίσημο site της Νόκια! ;)

 

http://www.nokia.com/nokia/0,8764,33325,00.html?appId=6680_images

Link to comment
Share on other sites

δε ξερεις με τι αγωνια καθομαι και το περιμενω φιλε μου,πιστευω οτι θα αξιζει

Giati,egw?Ti nomizeis??Opws kai polloi alloi pisteuw...Telika den phra to d500 pou elega gia na parw to 6680 gia na katalabeis!Elpizw,kai pisteuw na einai toso kalo oso lene....

Hasiotis,oi fwto kales fainontai,ews poly kales 8a elega..!

My emotional outlet is consuming the better part of me....
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Τελικά θα παίζει wma?Γιατί η συνεργασία με την Μ$ είναι γεγονός.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Τελικά θα παίζει wma?Γιατί η συνεργασία με την Μ$ είναι γεγονός.

Από ότι αναφέρεται, μάλλον θα παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Τελικά θα παίζει wma?Γιατί η συνεργασία με την Μ$ είναι γεγονός.

 

εγω διαβασα σε ενα περιοδικο για τεχνολογια οτι το 6680 θα παιζει wma kai wav

Link to comment
Share on other sites

το 9volto θα το χει χωρις ελληνικα ομως

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά θα ήθελα ειλικρινά τη γνώμη σας η οποία θα μετρήσει αποφασιστικά στην αγορά του κινητού ή όχι.Τα δεδομένα έχουν ως εξής:1.Έχω το 6630.2.Μένω Σπάρτη.3.3G εδώ δεν έχουμε και μάλλον δεν θα έχουμε μέχρι του χρόνου τέτοια εποχή.ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ:αξίζει η αλλάγη του 6630 με το 6680 κάτω από αυτές τις συνθήκες;(Φαντάζομαι ότι σε ένα χρόνο η nokia θα έχει βγάλει τουλάχιστον τρία νέα 3G smartphone).Εσείς στη θέση μου τι θα κάνατε;

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά θα ήθελα ειλικρινά τη γνώμη σας η οποία θα μετρήσει αποφασιστικά στην αγορά του κινητού ή όχι.Τα δεδομένα έχουν ως εξής:1.Έχω το 6630.2.Μένω Σπάρτη.3.3G εδώ δεν έχουμε και μάλλον δεν θα έχουμε μέχρι του χρόνου τέτοια εποχή.ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ:αξίζει η αλλάγη του 6630 με το 6680 κάτω από αυτές τις συνθήκες;(Φαντάζομαι ότι σε ένα χρόνο η nokia θα έχει βγάλει τουλάχιστον τρία νέα 3G smartphone).Εσείς στη θέση μου τι θα κάνατε;

Φιλε μου οπως το ειπες! :) Κατα τη δικια μου αποψη παντα, δεν νομιζω οτι σε συμφερει και πολυ η αγορα του, δευτερη καμερα την να την κανεις αν δεν χρησιμοποιεις 3g για video κλησεις! ;)

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά θα ήθελα ειλικρινά τη γνώμη σας η οποία θα μετρήσει αποφασιστικά στην αγορά του κινητού ή όχι.Τα δεδομένα έχουν ως εξής:1.Έχω το 6630.2.Μένω Σπάρτη.3.3G εδώ δεν έχουμε και μάλλον δεν θα έχουμε μέχρι του χρόνου τέτοια εποχή.ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ:αξίζει η αλλάγη του 6630 με το 6680 κάτω από αυτές τις συνθήκες;(Φαντάζομαι ότι σε ένα χρόνο η nokia θα έχει βγάλει τουλάχιστον τρία νέα 3G smartphone).Εσείς στη θέση μου τι θα κάνατε;

 

Γνωμη μου ειναι να παραμεινεις με το 6630 ,εκτος και εαν εισαι γκατζετακιας σαν εμενα :O Παντως εχω αρχισει και το ξανασκεφτομαι και μαλλον θα το κρατησω εγω.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γνωμη μου ειναι να παραμεινεις με το 6630 ,εκτος και εαν εισαι γκατζετακιας σαν εμενα :O Παντως εχω αρχισει και το ξανασκεφτομαι και μαλλον θα το κρατησω εγω.
Φίλε μου με πάσα ειλικρίνια, σε ευχαριστώ πολύ, ειδικά η δική σου άποψη είναι πολύ σημαντική και με ιδιαίτερη βαρύτητα για εμένα.(Αν δεν με φάει η καψούρα του καινούριου, μάλλον θα μείνω με το 6630 :D )

"Όποιος ελεύθερα συλλογάται,συλλογάται καλά."Ρήγας Φεραίος"

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9674.jpg

Link to comment
Share on other sites

kserete pote akribos tha to exoume :p giati perimenw na paw na to parw :p

 

Ακριβως δεν ξερουμε παντως δεν νομιζω να καθυστερησει πολυ ακομα.Λογικα σε 1 βδομαδα θα πρεπει να ειναι διαθεσιμο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

εγω διαβασα σε ενα περιοδικο για τεχνολογια οτι το 6680 θα παιζει wma kai wav

 

άντε να δούμε και τον player και για τα άλλα κινητα.

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

εγω διαβασα σε ενα περιοδικο για τεχνολογια οτι το 6680 θα παιζει wma kai wav

wav παίζουνε όλα τα series 60. Για wma λίγο δύσκολο μου φαίνεται. Πού το διάβασες?

Link to comment
Share on other sites

Paidia, pisteuetai pos aksizei na doso to p910i mou kai na paro 6680? Mexri to sabbato pou tha to doso, pisteuetai pos tha xei kykloforisei?

PORSCHE BoxsterS 3.2

Mini CooperS

KAWASAKI ZX10 07 muzzy's full exhaust, PCIII, K&N

Είμαι πλέον ευτυχισμένος.....:D

Link to comment
Share on other sites

Γνωμη μου ειναι να παραμεινεις με το 6630 ,εκτος και εαν εισαι γκατζετακιας σαν εμενα :O Παντως εχω αρχισει και το ξανασκεφτομαι και μαλλον θα το κρατησω εγω.

εννοεις φιλε μου οτι θα κρατησεις το 6630?αν ναι,δεν το νομιζω αφδου εισαι gadgetakias σε βλεπω και με 6680 και συντομα μαλιστα. :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Paidia, pisteuetai pos aksizei na doso to p910i mou kai na paro 6680? Mexri to sabbato pou tha to doso, pisteuetai pos tha xei kykloforisei?

φιλε μου δε ξερω αν θα κυκλοφορησει αυτη τη βδομαδα εχω παρει τηλ σε πολλα Nokia shops και μου ειπαν οτι μεχρι τα μεσα του μηνα οτι θα το χουν,μπορει και αυριο μπορει και μεχρι τις 15 του μηνα ολα παιζοντε.

τωρα για το αν αξιζει να δωσεις το p-910 σου για το 6680 δε το ξερω,εγω θα το δινα παντως αν και το 910 ειναι πολυ καλο κινητο,αλλα καπως μεγαλο και σοβαρο σαν συσκευη,προτιμω το 6680 :p

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δε ξερω αν θα κυκλοφορησει αυτη τη βδομαδα εχω παρει τηλ σε πολλα Nokia shops και μου ειπαν οτι μεχρι τα μεσα του μηνα οτι θα το χουν,μπορει και αυριο μπορει και μεχρι τις 15 του μηνα ολα παιζοντε.

τωρα για το αν αξιζει να δωσεις το p-910 σου για το 6680 δε το ξερω,εγω θα το δινα παντως αν και το 910 ειναι πολυ καλο κινητο,αλλα καπως μεγαλο και σοβαρο σαν συσκευη,προτιμω το 6680 :p

File taksidioti ego auto pou fobamai den einai o sobaros xaraktiras tou kinitou alla to na mi spaso kamia othoni... Gia auto to skeftomai na prakso analoga...

PORSCHE BoxsterS 3.2

Mini CooperS

KAWASAKI ZX10 07 muzzy's full exhaust, PCIII, K&N

Είμαι πλέον ευτυχισμένος.....:D

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους :)

στο κατάστημα της voda το 6680 με παραγελία 587ευρω :cry:

θα περιμένω λίγες μέρες να δώ και στον γερμανό και θα το πάρω.

Μια γήινη,απο άλλο πλανήτη!
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους :)

στο κατάστημα της voda το 6680 με παραγελία 587ευρω :cry:

θα περιμένω λίγες μέρες να δώ και στον γερμανό και θα το πάρω.

Ναι! :w00t: επιτελους! Αντε παρτο να μας πεις εντυπωσεις :) Απο τιμη οσο ειχε το 6630 νομιζω! Δεν ειναι και ασχημα :D

Χωρις να σημαινει οτι δεν ειναι πολλα βεβαια :O

B L U E in G R E E N :cool:
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους :)

στο κατάστημα της voda το 6680 με παραγελία 587ευρω :cry:

θα περιμένω λίγες μέρες να δώ και στον γερμανό και θα το πάρω.

Amhnnnnnnnn............. :w00t: :w00t:

My emotional outlet is consuming the better part of me....
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά θα ήθελα ειλικρινά τη γνώμη σας η οποία θα μετρήσει αποφασιστικά στην αγορά του κινητού ή όχι.Τα δεδομένα έχουν ως εξής:1.Έχω το 6630.2.Μένω Σπάρτη.3.3G εδώ δεν έχουμε και μάλλον δεν θα έχουμε μέχρι του χρόνου τέτοια εποχή.ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ:αξίζει η αλλάγη του 6630 με το 6680 κάτω από αυτές τις συνθήκες;(Φαντάζομαι ότι σε ένα χρόνο η nokia θα έχει βγάλει τουλάχιστον τρία νέα 3G smartphone).Εσείς στη θέση μου τι θα κάνατε;

Κράτα το τηλεφωνάκι σου όπως θα κάνω και εγώ.Τώρα αν το βρω 250 ευρώ+ξεκλείδωμα,ε θα το πάρω..Και όχι γιατί θα χρησιμοποιήσω την δεύτερη κάμερα..Απλά..Ξέρεις..

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...