Jump to content

Sony Ericsson Z600


oxin_rain
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλοριζικο LAGGI! ;)

Συμφωνώ μαζί σου,το έχω 5 μέρες τωρα και με έχει πορώσει το άτιμο! :) Αν εξαιρέσουμε τη μετρια καμερουλα του,σε όλα τα άλλα πετάει!! :happy:

 

R2F002 έχω και'γω!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fabo114 (23 Δεκ. 2003 , 16:43)

 

Παιδια επειδη βλεπω ενδιαφερον για μπλε δοντι σας προτεινω αυτο της γκιγκαμπαϊτ που μπορει να ειναι πιο μεγαλο απο το ομνιους αλλα ειναι σχεδον σιγουρο οτι θα δουλεψει.....δεν λεω εντυπωσιακο το ομνιους αλλα ακουω οτι εχει πολλα προβληματα με διαφορα κινητα....:)

 

 

Ή ένα Apple PowerBook... :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Αν καποιος ειναι τοσο τυχερος και εχει γερο πορτοφολι....(μην μου τα θυμιζεις ομως τα κομπιουτερακια με το μηλαρακι γιατι με πιανει καταθλιψη...κλαπς.......θελω ενα G5...ουααααααα...πολλα ζηταω........εστω ενα παλιο G4....:cry: :sparagmos: :tash_aftoktonias:
Link to comment
Share on other sites

Guest kowalski

Καλησπέρα,

 

έχω κι εγώ το κινητό εδώ και 2 ημέρες και είμαι ενθουσιασμένος. Θα ήθελα αν ξέρει κανείς να μου πει 3 πραγματάκια :

 

- Τι class ειναι το GPRS του Z600? ( 8 ή 10? )

- Πως βλέπω την έκδοση του Firmware?

- Η αναβάθμιση του Firmware με ποιο τρόπο γίνεται?

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera

molis to agorasa kai ego apo to plaisio.

tha ithela an rotiso 2 pragmata?

1. to pliktro o patietai kanonika? kai

2. mporeite na katevasete ixo apo to vodafone live?

efxaristo

poso peripou krataei i mpataria xerete?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kowalski (23 Δεκ. 2003 , 21:50)

 

Καλησπέρα,

 

έχω κι εγώ το κινητό εδώ και 2 ημέρες και είμαι ενθουσιασμένος. Θα ήθελα αν ξέρει κανείς να μου πει 3 πραγματάκια :

 

- Τι class ειναι το GPRS του Z600? ( 8 ή 10? )

- Πως βλέπω την έκδοση του Firmware?

- Η αναβάθμιση του Firmware με ποιο τρόπο γίνεται?

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

 

-Αν θυμαμαι καλα ειναι 8 αλλα δεν ειμαι σιγουρος οποτε αν κανω λαθος ας με διορθψσει καποιος

-Πανω,*,Κατω,Κατω,*,Κατω,*

-σε SE Center αφου ακουμπησεις ~15€ (εκτος αν τους πεις οτι εχει προβλημα)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

RE PAIDIA GIATI DEN MPORW NA TO BRW EGW?POU8ENA DEN YPARXEI OPOU PWTHSA!APO POU TO PHRATE?8ELW NA POULHSW K TO DIKO MPU,MOLIS PHRA TO 7250 ALLA PROTIMW TO Z600,PORW8HKA K DEN TO BRISKW.8A SKASW
Link to comment
Share on other sites

Πριν μια βδομάδα το πήρα απο κατάστημα της Cosmote! H πλάκα είναι,όταν το περίμενα να το φέρουνε τη προηγ.βδομάδα,μου λέγανε οτι είχε κυκλοφορήσει πρώτα Θεσ/κη και το περιμένανε! :D

Ρώτα και στο Πλαίσιο που είπε ο artech!

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εχει ηδη απαντηθει αλλα τετοια ωρα τετοια λογια (χρονια πολλα επι τη ευκαιρια), ΠΩΣ βαζουμε Java εφαρμογες η παιχνιδια στο κινητο μεσω υπολογιστη;; (Εχω IrDa)
Link to comment
Share on other sites

Guest alexandris
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bettytsa (24 Δεκ. 2003 , 20:45)

 

ego to agorasa apo to plaisio pou einai stin metamorfosi. to palisio to exei pio fthina apo olous kai to exei kai me vodafone live kai xoris, ego to pira xoris

 

 

Μπορείς να ενημερώσεις σχετικά με την τιμή του και το πρόγραμμα στο οποίο το πήρες;

 

Προς όποιο έχει live έκδοση:

Οι υπέρυθρες είναι κλειδωμένες;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Enas filos parapanw ithele fwto apo to z600,ee logw hmerwn skeftika na sas kerasw kati! :D :)

 

ps.i photo einai ennoitai xwris epexergasia,opws travixthke! ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Quasimodo (26 Δεκ. 2003 , 00:53)

 

Enas filos parapanw ithele fwto apo to z600,ee logw hmerwn skeftika na sas kerasw kati! :D :)

 

ps.i photo einai ennoitai xwris epexergasia,opws travixthke! ;)

 

Πολύ "νόστιμη" φωτογραφία! :p

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ενημερώσεις σχετικά με την τιμή του και το πρόγραμμα στο οποίο το πήρες;

 

371ευρώ σκέτο, χωρίς vodafonelive εννοείται... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απο αυτονομία τι λέει σε Cosmote?

Σε μένα με την πρώτη φόρτιση κράτησε 60 ώρες με 30 λεπτά ομιλία και ένα 24 ωρο ανοιχτό το bluetooth σε σύνδεση με το HBH 60!

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

A55   SM-A556

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος LAGGI (26 Δεκ. 2003 , 16:02)

 

Παιδιά απο αυτονομία τι λέει σε Cosmote?

Σε μένα με την πρώτη φόρτιση κράτησε 60 ώρες με 30 λεπτά ομιλία και ένα 24 ωρο ανοιχτό το bluetooth σε σύνδεση με το HBH 60!

 

Καθόλου άσχημα θα έλεγα. ;)

Βασικά γενικώς στα κινητά με έγχρωμη οθόνη αυτό που κυρίως καταναλώνει ενέργεια είναι η οθόνη, και όχι τόσο τα τηλέφωνα. Επίσης αρκετά καταναλώνει και το bluetooth και οι υπέρυθρες.

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα τα ίδια με Cote,3 μέρες κρατάει περίπου και το έχω φορτώσει μόλις 2φορές το κινητό! :)
Link to comment
Share on other sites

παρακολουθω τις συζητησεις στο forum απο καιρο,και 'εξαιτιας σας'το πηρα απο την πρωτη μερα που κυκλοφορησε.Αρκετα δυνατο κινητακι με πολλα συν και λιγα μειον..
Link to comment
Share on other sites

Kalispera kai apo mena tha hthela re paidia na sas rotisw an kserei kaneis An boro na ferw ena Z600 apo thn amerikh.Dhladi ennow an to ferw tha leitourgei sthn Ellada? h tha exei kapoio problhma me ta dixtia klp, tha mporesw na tou valw Elliniko menu ? :o

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

to z600 einai triband apo ti xerw opote den tha exeis kanena provlima ypothetw me ta ell.diktia! me mia anavathmisi sto service ths SE edw me ellhniko fw boreis na tou valeis kai ellinika! :)
Link to comment
Share on other sites

Quasimodo Eyxaristo poly gia tis plirofories (ante na gino kai egw katoxos tou z600 hdh bebaia exw ena t610 kai eime poly ikanopoihmenos..) :)

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους!

Έγινα κι εγώ πρόσφατα ένας ευτυχής κάτοχος του Ζ600.Μια ερώτηση μόνο:Έχω τη γνωστή USB συσκευή υπερύθρων ΜΑ-620.Αντιμετωπίζει κανένας πρόβλημα στη σύνδεση του Ζ600 μέσω υπερύθρων με την συγκεκριμένη συσκευή ή δεν έχω κάνει κάποιες ρυθμίσεις σωστά.Επιλέγοντας advanced στις ιδιότητες τις συσκευής αλλάζω τη μέγιστη ταχύτητα από 9600 μέχρι 38400 όμως όταν πάω να στείλω ένα αρχείο 2/3 φορές σταματάει η μεταφορά λέγοντάς μου ότι "απομακρύνθηκε το κινητό ή υπάρχει κάποιο εμπόδιο στη σύνδεση".Καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...