Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλοριζικο φιλε Νικο και απο μενα το πηρες μονο το τηλεφωνο ;

 

thanks! Δεν είμαι σίγουρος τι εννοείς, αλλά αγόρασα συσκευή και θήκη carbon μαζί! Προς το παρόν το χαίρομαι σκέτο μέχρι να τα γυρίσω όλα από το 3Τ :)

Link to comment
Share on other sites

thanks! Δεν είμαι σίγουρος τι εννοείς, αλλά αγόρασα συσκευή και θήκη carbon μαζί! Προς το παρόν το χαίρομαι σκέτο μέχρι να τα γυρίσω όλα από το 3Τ :)

Α οκ αυτο εννοουσα αν αγορασες και θηκη μαζι του :)

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την κάμερα που είναι μερικά ποστ πίσω και όλες οι φωτό μου είναι πράσινες,τ έβγαλα το mod αλλά συνεχίζουν οι πράσινες φωτό,έχουμε καμμιά λύση μπας και γλυτώσουμε το στήσιμο από την αρχή;
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την κάμερα που είναι μερικά ποστ πίσω και όλες οι φωτό μου είναι πράσινες,τ έβγαλα το mod αλλά συνεχίζουν οι πράσινες φωτό,έχουμε καμμιά λύση μπας και γλυτώσουμε το στήσιμο από την αρχή;
Αν έχεις αλλάξει kernel,βάλε τον μαμά!
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα την κάμερα που είναι μερικά ποστ πίσω και όλες οι φωτό μου είναι πράσινες,τ έβγαλα το mod αλλά συνεχίζουν οι πράσινες φωτό,έχουμε καμμιά λύση μπας και γλυτώσουμε το στήσιμο από την αρχή;

Είσαι με Oreo ή nougat;

Link to comment
Share on other sites

I understand your concern regarding the issue. It is normal circumstance due to the LCD's that we are using for our phones. If we were to replace the device then the same circumstance is bound to happen. Please let us know on how you would like to proceed.

 

Μου λένε τα ίδια και τα ίδια!! Παιδιά δεν ξέρω τι να κάνω επειδή το πρόβλημα δεν είναι πολύ μεγάλο. Φαίνεται ελάχιστα. Φοβάμαι ότι αν μου στείλουν άλλο μήπως είναι χειρότερο και μπλέξω πάλι. Ασφάλεια στείλει κάποιος μια φωτό από το δικό του που είναι οκ η οθόνη να συγκρίνω.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δε νομιζω οτι αν σ αλλάξουν πάνελ θα εχεις το ιδιο θεμα, ακομα καλυτερα ομως αν εισαι μεσα στο 15νθημερο ν το επιστρέψεις. Με το που πήρα τη συσκευη στα χέρια μου ηταν το πρωτο που κοίταξα κ η οθόνη μου ηταν απολυτα μαυρο χωρίς διαβαθμισεις. Σε γενικές γραμμές οπως βλεπεις δν εχει τυχει σε αλλον, πραγμα που σημαίνει οτι απλα ησουν άτυχος. Οπότε καλο θα ηταν να προσχωρήσεις στην αλλαγη η αντικατασταση.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι με στοκ κερνελ και νουγκατ

εχεις πειραξει το build.prop για να βλεπεις youtube 4Κ; ετσι ανεφερε ενα παιδι οταν το επαθε, οτι εφταιγε αυτο.

Link to comment
Share on other sites

εχεις πειραξει το build.prop για να βλεπεις youtube 4Κ; ετσι ανεφερε ενα παιδι οταν το επαθε, οτι εφταιγε αυτο.

 

ναι το εχω κανει οποτε πρεπει να κρατησω η το mod η το 2160 στο youtube?δεν υπαρχει λυση και για τα 2?

ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

ναι το εχω κανει οποτε πρεπει να κρατησω η το mod η το 2160 στο youtube?δεν υπαρχει λυση και για τα 2?

Αν δεις στο νήμα των τροποποιήσεων, εγώ είμαι αυτός που την "πάτησε" με τις πράσινες selfie πειράζοντας το build.pro.

Νόμιζα αρχικά ότι έφταιγε ο custom kernel που έβαλα, αλλά τελικά έφταιγε το πείραγμα για το 2160p στο YouTube.

Υπάρχει κάποια ασυμβατότητα μεταξύ της cameraM και του 2160p. Με stock κάμερα δεν υπάρχει πρόβλημα.

Αν είχες προλάβει να διαβάσεις την αναφορά μου....... θα τη γλύτωνες!! :)

Εγώ πάντως μετά από 2-3 ωρίτσες ψάξιμο, δε βρήκα λύση!! Ευτυχώς εγώ είχα nandroid backup 2 ημερών, και σε 5 λεπτά...... λύθηκε το πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς μετά από την απενεργοποιηση του από το μενού της κάμερας και επανεκκίνηση έστρωσε άπλα δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς μετά από την απενεργοποιηση του από το μενού της κάμερας και επανεκκίνηση έστρωσε άπλα δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω

Εγώ πάλι (γυρνώντας πίσω με το nandroid) προτίμησα να έχω το mod της κάμερας και δεν πείραξα το build.pro.

Αν θέλω να δω 4Κ απ' το YouTube, προτιμώ να το κατεβάσω με το TubeMate και να το απολαύσω, πάρα να με κόβει κάθε λίγο το βίντεο λόγω αργού Internet (12 Mbps πιάνω και 4Κ παιδευεσαι να δεις).

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγκρίνεται η αντικατάσταση της συσκευής μου. Από δευτέρα περιμένω την DHL να έρθει να το πάρει. Υπάρχει περίπτωση να μου πουν όχι από το service τους ή εφόσον το δέχτηκαν θα γίνει αμέσως αντικατάσταση; Γνωρίζεται κάτι;

 

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγκρίνεται η αντικατάσταση της συσκευής μου. Από δευτέρα περιμένω την DHL να έρθει να το πάρει. Υπάρχει περίπτωση να μου πουν όχι από το service τους ή εφόσον το δέχτηκαν θα γίνει αμέσως αντικατάσταση; Γνωρίζεται κάτι;

 

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Refund μπορούσες να ζητήσεις;

 

sent from my Oneplus 5t

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Δεν μου ρυθμίζεται το led. Ενώ έχω διαλέξει κόκκινο χρώμα κατά την φόρτιση αυτό δείχνει μπλε.
Με τον δικό του φορτιστή που μπαίνει σε dash charge λειτουργία, ότι και να κάνεις μπλε θα είναι. Αν το φορτίσεις με άλλον φορτιστή, θα γίνει κόκκινο.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Δεν μου ρυθμίζεται το led. Ενώ έχω διαλέξει κόκκινο χρώμα κατά την φόρτιση αυτό δείχνει μπλε.

Εγώ έχω βάλει αυτή την εφαρμογή:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanager

Και έχω ρυθμίσει όλες τις εφαρμογές στα χρώματα που θέλω και τον τρόπο που θέλω να ανάβει!

Όπως επίσης έχω βάλει τη φόρτιση με κόκκινο led.

Link to comment
Share on other sites

Όταν η φόρτιση είναι dash δεν μπορείς να ρυθμίσεις τα χρώματα όσο γεμίζει η μπαταρία μέχρι την πλήρη φόρτιση. Με απλη φόρτιση μπορείς να ρυθμίσεις τα χρώματα κατά την φόρτιση.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει αυτή την εφαρμογή:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanager

Και έχω ρυθμίσει όλες τις εφαρμογές στα χρώματα που θέλω και τον τρόπο που θέλω να ανάβει!

Όπως επίσης έχω βάλει τη φόρτιση με κόκκινο led.

 

Την ίδια έχω και εγώ και έχω ξεχωριστό χρωμα για 5 βασικές εφαρμογές που χρησιμοποιώ πιο τακτικά από άλλες στην καθημερινότητα μου όταν έρχονται ειδοποιήσεις :p

 

Και με gestures από κλειστη οθόνη τις ανοίγω απευθείας :p για να τσεκάρω.

 

Έχω απενεργοποίησει να ξυπνάει η οθόνη σε κάθε ειδοποίηση μια λειτουργία που το είχα στανταρ σε άλλες συσκευές διότι μου αρέσει με τα gestures να ανοίγω την εφαρμογή απευθείας.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Έγκριση θα πάρεις αφού ελεγχθεί όταν το παραλάβουν. Οπότε υπομονή
Επειδή είναι πολύ μικρό το πρόβλημα μπορούν να μου πουν ότι είναι οκ η συσκευή όπως μου έλεγαν και στα mail τους και να μου την στείλουν πάλι πίσω. Τζάμπα να μείνω 10 μέρες χωρίς τηλέφωνο..

 

Στάλθηκε από το Nexus 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτό σε ρωτάμε!!! Refund μπορούσες να ζητήσεις;;; Αν μπορούσες κακώς δε ζήτησες. Υπάρχει πιθανότητα να μην στην αλλάξουν ναι

 

sent from my Oneplus 5t

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...