Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σας μόλις ήρθε λοιπόν ξεκινάμε. f8c056675266e940e7fdb49038633310.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας μόλις ήρθε λοιπόν ξεκινάμε. f8c056675266e940e7fdb49038633310.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

χρειαζεται μετα να κανεις εργοστασιακες?

Link to comment
Share on other sites

χρειαζεται μετα να κανεις εργοστασιακες?

 

 

θα κανω αυτο εδω που ειχαν αναφερει σε προηγουμενο ποστ

Huawei Mate 10 Pro [bLA-L29]
Link to comment
Share on other sites

Χθες ο Poliths ανεφερε οτι του ηρθε ΟΤΑ η 150 και εκανα ελεγχο για αναβαθμισεις και μου την εδειξε κι εμενα. Αλλος κανεις δεν ειπε οτι του ηρθε η 150 οποτε μαλλο εμεις οι 2 ειμαστε στην 150 απο εδω μεσα. Χθες ακομα πολλοι ειπαν οτι τους ηρθε η 148. Η 150 βασικα μονο για security αυγουστου αναφερει αλλα εγω και ο Poliths παρατηρησαμε καλυτερη αυτονομια στην μπαταρια εγω βεβαια σε σχεση με την 148 και ο Poliths σε σχεση με την 145.

Παντος εγω ποτε δεν περιμενα να μου ερθει η ειδοποιηση και ανα τακτα διαστηματα εκανα ελεγχο για ενημερωσεις.

Και σε εμένα η 150 μου ήρθε και όντως βλέπω καλύτερη αυτονομία στην μπαταρία και λίγο της φωτογραφίες που είδα νομίζω είναι στα επίπεδα της 145.d5ce14629f9d1e5fbaf441958a7634b9.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα η 150 μου ήρθε και όντως βλέπω καλύτερη αυτονομία στην μπαταρία και λίγο της φωτογραφίες που είδα νομίζω είναι στα επίπεδα της 145.d5ce14629f9d1e5fbaf441958a7634b9.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εκανες wipe cache η εργοστασιακες οταν την κατεβασες?

Link to comment
Share on other sites

Άρα απ ότι λέτε, την αναβάθμιση την έχουν πάρει κανονικά όσοι έχουν Vodafone και wind. Άρα περιμένουμε να μας πει κάποιος με cosmote ότι την πήρε.
Εγώ με cosmote την έχω πάρει εδώ και δύο ημέρες την 150 απευθείας.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εκανες wipe cache η εργοστασιακες οταν την κατεβασες?
Την κατέβασα έκανα εγκατάσταση και μετά ένα wipe cache και μεχρι στιγμής δεν βλέπω και αρνητικό σε μπαταρία και εφαρμογές.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απορώ πως σε μερικούς ήρθε η 150 ενώ δεν έχει γίνει approved...

Πολυ περίεργο.

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει σημασία αν βάλουμε τη μικρή με τις αλλαγές ή την full;

Εγώ και λόγω των 3 giga που βαριέμαι το download τόση ώρα, θα πάω για τα 550mb που είναι μόνο οι αλλαγές.

Link to comment
Share on other sites

Απορώ πως σε μερικούς ήρθε η 150 ενώ δεν έχει γίνει approved...

Πολυ περίεργο.

 

Mate the 10 pro be with you

 

Δεν ειναι approved για το δικο σου ΙΜΕΙ που ειναι ΙΜΕΙ της Cosmote. Κανε ενα check sto ΙΜΕΙ.info και θα δεις οτι στο Customer name θα σου λεει Cosmote που σημαινει οτι γινεται εισαγωγη απο την ιδια την Cosmote ενω σε αλλα που ειναι αγορασμενα απο καταστημα λεει σαν customer name Teleunicom S.A. που ειναι ο επισημος εισαγωγεας Huawei για Ελλαδα και Κυπρο. Στην ουσια η συσκευη σου ειναι κατι σαν branded σε επιπεδο ΙΜΕΙ και γι'αυτο αργεις να παρεις updates γιατι πρεπει πρωτα να τα checkaρει η Cosmote και να δωσει το OK να γινει approved το IMEI.

 

Οταν μπεις στο IMEI.info βαζεις το IMEI σου και μετα πατας check. Επειτα πατας στο Warranty + SN και μετα στο check my Huawei.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Στην 150 παιδιά ειδα κ εγω καλύτερη διαχειριση στη μπαταρία! Αυτο που δε ξερω αν ισχύει ειναι το σημα που ενω μεχρι χθες μου ηταν καρφωμενο στο 4G+ σημερα στ ιδιο σημειο μια εμφανίζει 4G μια 4G+ και την περισσότερη ωρα 4G!κατα τ αλλα ολα δουλευουν τελεια!Με επανεκκίνηση μπαινει με 4G+ και μετα απο λιγο επανερχεται πάλι σε 4G! Edited by giankis
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι approved για το δικο σου ΙΜΕΙ που ειναι ΙΜΕΙ της Cosmote. Κανε ενα check sto ΙΜΕΙ.info και θα δεις οτι στο Customer name θα σου λεει Cosmote που σημαινει οτι γινεται εισαγωγη απο την ιδια την Cosmote ενω σε αλλα που ειναι αγορασμενα απο καταστημα λεει σαν customer name Teleunicom S.A. που ειναι ο επισημος εισαγωγεας Huawei για Ελλαδα και Κυπρο. Στην ουσια η συσκευη σου ειναι κατι σαν branded σε επιπεδο ΙΜΕΙ και γι'αυτο αργεις να παρεις updates γιατι πρεπει πρωτα να τα checkaρει η Cosmote και να δωσει το OK να γινει approved το IMEI.

 

Οταν μπεις στο IMEI.info βαζεις το IMEI σου και μετα πατας check. Επειτα πατας στο Warranty + SN και μετα στο check my Huawei.

Όντως δίκιο έχεις. Cosmote βγάζει...

Καλύτερα δηλαδη να ήταν το άλλο που λες.

Ελληνικό και χαζομάρες, αχαχαχαχχα!!

 

Σε φίλο που γράφει roaming electronics DOO Δεν του είναι approved η 150.

Χώρα Bosnia.

Mate the 10 pro be with you

Edited by johnnyman25

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Όντως δίκιο έχεις. Cosmote βγάζει...

Καλύτερα δηλαδη να ήταν το άλλο που λες.

Ελληνικό και χαζομάρες, αχαχαχαχχα!!

 

Σε φίλο που γράφει roaming electronics DOO Δεν του είναι approved η 150.

Χώρα Bosnia.

Mate the 10 pro be with you

 

Εδω και τρεις μερες με την 150 βλέπω καλύτερη μπαταρία και κάμερα .:D

Link to comment
Share on other sites

Εδω και τρεις μερες με την 150 βλέπω καλύτερη μπαταρία και κάμερα .:D
Καλύτερη κάμερα σε τι? Που βελτιώθηκε?

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Όντως δίκιο έχεις. Cosmote βγάζει...

Καλύτερα δηλαδη να ήταν το άλλο που λες.

Ελληνικό και χαζομάρες, αχαχαχαχχα!!

 

Σε φίλο που γράφει roaming electronics DOO Δεν του είναι approved η 150.

Χώρα Bosnia.

Mate the 10 pro be with you

 

Το τι γινεται σε καθε χωρα δεν μπορουμε να το ξερουμε και του Poliths η συσκευη ειναι γερμανικη της Telecom κι ενω δεν πηρε ποτε την 148 πρωτη μερα που εγινε approved η 150 την πηρε. Η 150 ειναι approved αν δεις στο XDA απλα η μονη λογικη εξηγηση που δεν σου το εμφανιζει εσενα ειναι οτι η συσκευη σου ειναι εισαγωγη της Cosmote.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Το τι γινεται σε καθε χωρα δεν μπορουμε να το ξερουμε και του Poliths η συσκευη ειναι γερμανικη της Telecom κι ενω δεν πηρε ποτε την 148 πρωτη μερα που εγινε approved η 150 την πηρε. Η 150 ειναι approved αν δεις στο XDA απλα η μονη λογικη εξηγηση που δεν σου το εμφανιζει εσενα ειναι οτι η συσκευη σου ειναι εισαγωγη της Cosmote.

Εμένα είναι αγορασμένο από Κωτσόβολο και όχι από cosmote και πριν μια ώρα πήρα την . 148

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποια εφαρμογή είναι?
Site είναι όχι εφαρμογή.

 

http://Www.imei.info

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Site είναι όχι εφαρμογή.

 

http://Www.imei.info

 

Mate the 10 pro be with you

 

Έχει πέσει ο server τους μάλλον...

 

----- προσθήκη μηνύματος 79 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει πέσει ο server τους μάλλον...502 Bad Gateway.

Τελικά, τα κατάφερα.. Μάλλον, μπαίναμε όλοι εκείνη την ώρα.. Εμένα, ελληνικό απόTeleunicom S.A.Αλλα, δεν παίρνει 150.. Την 148 την πήρα κομπλέ πριν λίγες μέρες..

Υ. Γ. Στην built-in memory λέει 64GB και ram 4gb...wrong

Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

Προχθές ήρθε ειδοποίηση για την 145 δεν την έκανα. Σήμερα μόλις τώρα ήρθε ειδοποίηση για την 150. Για να είμαι ειλικρινής βαριέμαι να κάνω factory reset και να στήνω από την αρχή... Να πατήσω εγκατάσταση πλήρους πακέτου έτσι όπως είμαι; τι λέτε;
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Προχθές ήρθε ειδοποίηση για την 145 δεν την έκανα. Σήμερα μόλις τώρα ήρθε ειδοποίηση για την 150. Για να είμαι ειλικρινής βαριέμαι να κάνω factory reset και να στήνω από την αρχή... Να πατήσω εγκατάσταση πλήρους πακέτου έτσι όπως είμαι; τι λέτε;

Κανε ενα wipe cache πριν και μετα την εγκατάσταση και εισαι μια χαρα!

Link to comment
Share on other sites

Κανε ενα wipe cache πριν και μετα την εγκατάσταση και εισαι μια χαρα!

 

Wipe cache Δεν χάνονται εφαρμογές ή αρχεία ε; είναι για την μπαταρία; ευχαριστώ πολύ για την απάντηση φίλε

Edit : μόλις πάτησα λήψη πλήρους πακέτου ενώ ήταν η 150 νέα έκδοση και πήγε στην 148. Εξαφανίστηκε η 150

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για πιο λόγο κάνετε Wipe cache αν δεν έχετε πρόβλημα ; Δεν χρειάζεται εκτός και αν σας κανείς κάποιο θέμα μετά την εγκατάσταση.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πρόβλημα!Μου ξεκίνησε και κατεβάζει την μικρή έκδοση και δεν μπορώ να κάνω λήψη του πλήρους πακέτου!Μπορώ να κάνω τπτ;Το έχω σταματήσει στο 27%

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...