Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω επειδή σκέφτομαι να το πάρω εκτός απο δακτυλικό αποτύπωμα εχει ξεκλείδωμα αλλά Face ID η κάτι αντίστοιχο με την samsung.
Προς το παρόν μόνο δακτυλικό αλλά από ότι λέγεται θα προσθέσουν σύντομα και αναγνώριση προσώπου.

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν μόνο δακτυλικό αλλά από ότι λέγεται θα προσθέσουν σύντομα και αναγνώριση προσώπου.

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 

Εχει διαρευσει κατι τετοιο δλδ οτι θα γινει σε επομενο update? Βεβαια και να το προσθεσουν δε ξερω ποσο αποτελεσματικο θα ειναι.. μην ξεκλειδωνει ακομα και με ...φωτογραφια του κατοχου..:lol:

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είμαι μεταξύ του να πάρω το εν λόγω κινητό ή το P10 plus. Πιο θεωρείται καλύτερο σε τομείς: Αυτονομίας, φωτογραφικής, ταχύτητας επιδόσεων και οθόνης.

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είμαι μεταξύ του να πάρω το εν λόγω κινητό ή το P10 plus. Πιο θεωρείται καλύτερο σε τομείς: Αυτονομίας, φωτογραφικής, ταχύτητας επιδόσεων και οθόνης.

καταπληκτικες συσκευες και οι 2, αλλα φυσικα το Mate 10 Pro ειναι πολυ ανωτερο, σε ολους τους τομεις που ανεφερες. Εξου φυσικα και η διαφορα τιμης τους.

Link to comment
Share on other sites

καταπληκτικες συσκευες και οι 2, αλλα φυσικα το Mate 10 Pro ειναι πολυ ανωτερο, σε ολους τους τομεις που ανεφερες. Εξου φυσικα και η διαφορα τιμης τους.

 

Έχω διαπιστώσει πως με καλό ψάξιμο των περιπτώσεων σε αγγελίες, πάνω κάτω τα βρίσκεις στα ίδια χρήματα. Και επομένως, θα προσπαθήσω για την απόκτηση του Mate λοιπόν! Σε ευχαριστώ πολύ.

BRAZILEIROS - Hellas

 

Video-Sakis :respect:

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βραδυ τραβηξα καποιες φωτογραφιες με χαμηλο φωτισμο και απογοητευτηκα. Τα χρωματα εβγαιναν λαθος, πολυ θορυβος, στα προσωπα των ανθρωπων φαινονταν κατι περιεργες σκιες κτλ. Σε αντιθεση με το πρωι που βγαζει φανταστικες φωτογραφιες.

Και στις δυο περιπτωσεις χρησιμοποιω το Auto mode και τραβαω φωτο στα 20Mp.

Υπαρχει περιπτωση να εχω διαλεξει καποια λαθος ρυθμιση; Μηπως πρεπει να επιλεξω τα 12Mp για το βραδυ;

Οσοι βγαζετε καλες φωτο τι ρυθμισεις εχετε διαλεξει;

Εγώ πάλι έχω εντυπωσιάστει με τις νυχτερινές. Αλλά το έχω μόνο στα 12 mp

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις εχθές παρέλαβα το mediapad m5 και έκπληκτος διαπίστωσα ότι έχει γρήγορη φωρτηση αλλά διαφορετική από το mate 9.Το mate 10 σε τη τάση φωρτιζει, ελπίζω να είναι ίδια με του mate 9.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μόλις εχθές παρέλαβα το mediapad m5 και έκπληκτος διαπίστωσα ότι έχει γρήγορη φωρτηση αλλά διαφορετική από το mate 9.Το mate 10 σε τη τάση φωρτιζει, ελπίζω να είναι ίδια με του mate 9.

 

Στάλθηκε από το CMR-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Από που το αγόρασες και πόσο, εάν επιτρέπεται;

Είναι η έκδοση pro;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είμαι μεταξύ του να πάρω το εν λόγω κινητό ή το P10 plus. Πιο θεωρείται καλύτερο σε τομείς: Αυτονομίας, φωτογραφικής, ταχύτητας επιδόσεων και οθόνης.

 

Σε όλους τους τομείς που ανέφερες το mate είναι καλύτερο ,αλλού πολύ ( μπαταρία) και αλλού λιγότερο ( οθόνη).

Link to comment
Share on other sites

Από που το αγόρασες και πόσο, εάν επιτρέπεται;

Είναι η έκδοση pro;

399 από Γερμανία, στην Γερμανία μένω. Το 10αρι αλλά χωρίς πενάκι.

 

Gesendet von meinem MHA-L29 mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το χτύπησα το "mate 10 pro"ΥΠΕΡ ΠΡΟΣΦΟΡΆ στο mediamarkt στην Γερμανία μόνο για μια μέρα 499 Euro.

 

Gesendet von meinem MHA-L29 mit Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Aφου την κατεβασεις,σου βρισκει αυτοματα το μοντελο που εχεις. Πατας στο μοντελο πανω κ μετα το διαφημιστικο διαλειμμα :lol: συνεχιζεις και βλεπεις ολες τις εκδοσεις . Οι πιο ψηλα ειναι κ οι πιο προσφατες.Εγω κατεβαζω παντα την OTA που ειναι πιο μικρη. Αφου πατησεις επανω θα δεις ενα μενου. Πατας check firmware να δεις αν ειναι εγκεκριμενη και μετα download.Απο κει εγω διαλεγω update. και ξεκιναει να κατεβαζει. Το θεμα ειναι οτι εμενα απο χτες δν την βαζει. Και αλλαγη μεσω dns την εκανα ,μολις κανει reboot βγαζει σφαλμα. Θα περιμενω οταν την δωσουν σε ολους

 

Ποια είναι η σωστή όμως? Βλέπω πχ τις εξής επιλογές:

1.

BLA-L09C432B131 (8.0.0.131)

BLA-L29C432B131 (8.0.0.131)

OTA-MF

369mb

 

2.

BLA-L29C432B131 (8.0.0.131)

BLA-L09C432B131 (8.0.0.131)

OTA-MF

557mb

 

Δλδ, άλλα mb και στη πρώτη αναφέρεται πρώτα το L09 και μετά το L29 και στη δεύτερη το αντίστροφο.

 

 

Επίσης, όποιος χρησιμοποιεί το stock messages για SMS, του εμφανίζει ενα UNKNOWN_SENDER κάθε μέρα? Το σβήνω, και την επόμενη μέρα εμφανίζεται πάλι. Το χω απ την αρχή, και το χα αλλάξει με της Google, αλλά το χρησιμοποιώ πάλι και έχω πάλι αυτό το κενό Sms κάθε μέρα.

off / d.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το χτύπησα το "mate 10 pro"ΥΠΕΡ ΠΡΟΣΦΟΡΆ στο mediamarkt στην Γερμανία μόνο για μια μέρα 499 Euro.

 

Gesendet von meinem MHA-L29 mit Tapatalk

Μόλις με έκανες να χαλάσω 500 από το πουθενά. Είδα το ποστ ενώ ήμουν μέσα στα media στη Νυρεμβέργη και το πήρα επιτόπου αχαχαχαχαχ

 

Έχω και τη note-αρα μου που την υπεραγαπω βεβαια, οπότε θα έχω δύο τοπ κινητά για λίγο.

 

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είμαι μεταξύ του να πάρω το εν λόγω κινητό ή το P10 plus. Πιο θεωρείται καλύτερο σε τομείς: Αυτονομίας, φωτογραφικής, ταχύτητας επιδόσεων και οθόνης.
Το Mate είναι σαφώς καλύτερο. Αλλά παίζει το p10 plus σε κωτσοβολο με το παζάρεψε το στα 500 & κάτι ψηλά. Καλή τιμή!

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Το Mate είναι σαφώς καλύτερο. Αλλά παίζει το p10 plus σε κωτσοβολο με το παζάρεψε το στα 500 & κάτι ψηλά. Καλή τιμή!

 

δεν βγαζει παζαρεψε το για τη P10 Plus.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το χτύπησα το "mate 10 pro"ΥΠΕΡ ΠΡΟΣΦΟΡΆ στο mediamarkt στην Γερμανία μόνο για μια μέρα 499 Euro.

 

Gesendet von meinem MHA-L29 mit Tapatalk

 

Δε μπορεί να βάλει και το mediamarkt Ελλάδας κάτι αντίστοιχο;

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορεί να βάλει και το mediamarkt Ελλάδας κάτι αντίστοιχο;

 

Κανονικά έτσι θα έπρεπε αλλά....

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα!!! εχει ο κουμπαρος μου το mate 10 pro!! πριν ειχε το p10 plus (οπως και εγω)!!! απο οταν πηρε το mate αντιμετωπιζει ενα προβλημα που οσο και αν εψαξα δεν μπορεσα να του το λυσω!!!

 

οταν μπαινει να γραψει εμαιλ στην εφαρμογη της gmail η και σε οποιαδηποτε εφαρμογη (χρησιμοποιει πολυ το εμαιλ του γιατι εχει εταιρεια), παταει στο πεδιο που βαζεις το εμαιλ παραληπτη και ενω στο p10 plus εβαζε τα πρωτα γραμματα του εμαιλ που θυμοταν και του εβγαζε αμεσως αποτελεσματα και επελεγε ( η αν το ειχε αποθηκευμενο στην επαφη εγραφε το ονομα και παλι του το εβγαζε) τωρα με το mate δεν του βγαζει τπτ!!! ακομα και αν το εχει αποθηκευσει το εμαιλ σε επαφη παλι δεν του δειχνει κατι!!! ακομα και αν εχει στειλει εμαιλ πριν μια μερα παλι δεν του βγαζει αποτελεσματα!!! τι μπορει να φταιει;;;

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Για τσεκαρε αν η εφαρμογη του mail έχει πρόσβαση στα contacts για αρχή.

 

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

 

πως το βλεπω αυτο;;;;

Link to comment
Share on other sites

πως το βλεπω αυτο;;;;

 

Ρυθμίσεις..... Εφαρμογές και ειδοποιήσεις..... Εφαρμογές.... Gmail..... Άδειες.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Huawei mate 10 pro 499,- διαθεσιμο μεσω Mediamarkt και στο γερμανικο ebay το θεμα ειναι οτι μονο εντος γερμανιας γινεται αποστολη.Αν εχετε γνωστο βεβαια εκει η δουλεια γινεται ευκολα!

(Μονο η Titanium Grey εκδοση και οχι το μπλε)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...