Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρά φαίνεται! το άγχος μου με αυτά είναι μήπως δεν τα κολλήσω καλά και έχουν μέσα κενά ή σκόνη (είμαι ψυχαναγκαστικός, ικανός να το βάλω εκατό φορές μέχρι να είναι τέλειο). Το έβαλες εύκολα; Και εγώ με την εργοστασιακή μεμβράνη είμαι ακόμα. Καιρός να την αλλάξω.

 

το ίδιο ψυχαναγκαστικός είμαι με τις ευθείες....Την συγκεκριμένη,επειδή την έβαλα λίγο στραβά,την ξεκόλλησα μετά από λίγες μέρες και την ίσιαξα....προτίμησα να ρισκάρω να την χαλάσω παρά να βλέπω στραβό τζαμάκι κάθε μέρα....

με υπομονή και τα αυτοκόλλητα που έχει μέσα,μπαίνει άνετα,εγώ έκανα βλακεία που δεν τα χρησιμοποίησα από βιασύνη.

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

το ίδιο ψυχαναγκαστικός είμαι με τις ευθείες....Την συγκεκριμένη,επειδή την έβαλα λίγο στραβά,την ξεκόλλησα μετά από λίγες μέρες και την ίσιαξα....προτίμησα να ρισκάρω να την χαλάσω παρά να βλέπω στραβό τζαμάκι κάθε μέρα....

με υπομονή και τα αυτοκόλλητα που έχει μέσα,μπαίνει άνετα,εγώ έκανα βλακεία που δεν τα χρησιμοποίησα από βιασύνη.

 

Μπορεί να έχω πετάξει 4-5, στραβοβαλμενα ή με κόκκο ςκόνης, tempered GLASSES, μόνο σε αυτό το κινητό ..Σύνολο 15+...Όταν είναι η ώρα τοποθέτησης, φεύγουν όλοι από το σπίτι.. ΜΗ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΜΟ

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχω πετάξει 4-5, στραβοβαλμενα ή με κόκκο ςκόνης, tempered GLASSES, μόνο σε αυτό το κινητό ..Σύνολο 15+...Όταν είναι η ώρα τοποθέτησης, φεύγουν όλοι από το σπίτι.. ΜΗ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΜΟ

 

χαχαχαχα κλαίω ρε φίλε να είσαι καλά! Έτσι είμαι και εγώ για αυτό εδώ και χρόνια έχω πάει σε θήκες τύπου wallet για να μην έχω τζαμάκια στο κινητό...

Link to comment
Share on other sites

Έχω το κινητό περίπου 20 μέρες ( προέρχομαι από S6 ). Το κινητό είναι "μπόμπα" γρήγορο, δυνατό, η μπαταρία με βαριά χρήση ( δικιά μου δλδ πολύ ίντερνετ, λίγο social και πσιχνιδι... σταυρόλεξο !!) αντέχει 1 μέρα αλλιώς 1,5+. Selfie μέτρια τα γνωστά, με αυτό που έχω πάθει πλάκα όμως είναι το WiFi. Μένω σε δίπατο σπίτι και στον πάνω όροφο το S6 δεν έπιανε με τίποτα ( το router είναι κάτω ). Το mate πιάνει καμπάνα. Δεν το περίμενα. Αυτή είναι μία βελτίωση για τα δικά μου δεδομένα που σε σχέση με το S6 κάνει τεράστια διαφορά.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

past --> nokia 6110, 6310 & 8850 silver, sony ericsson K750i & W810i, samsung DUAL B7722 & samsung DUAL GRAND NEO, samsung S6, Huawei mate 10 pro, Redmi note 8 pro, Redmi note 10 pro,
current --> Samsung TabA T585 4G , Redmi Note 11 pro 5G-->

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα κλαίω ρε φίλε να είσαι καλά! Έτσι είμαι και εγώ για αυτό εδώ και χρόνια έχω πάει σε θήκες τύπου wallet για να μην έχω τζαμάκια στο κινητό...
Αν βάλετε το κινητό στο τραπέζι και τοποθετήσετε 4 μηχανολογικά ρολόγια ώστε όταν κινηται να το καταλάβετε θα το τοποθετήσετε μια χαρά, χωρίς άγχος.

Για το πάνω κάτω, χρειάζονται μόνο δύο ρολόγια, στη μέση και είστε εντάξει.

Για τις σκόνες μπορειται να πάτε σε ένα βαφείο αυτοκινήτων να το κάνετε το παραπάνω σε φούρνο με "κενό".

Τα έχετε κάνει όλα "ψυχαναγκαστικα" στο βωμό της τελειότητας.... Τρόπο θέλει... Όχι κόπο

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τα C636 άρχισαν να παίρνουν την 9 μέσω OTA.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι η κάμερα

 

Στάλθηκε από το BLA-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Εγώ ήρθα από LG G3 και είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Μου αρέσει πολύ το γράψιμο που κάνει ο φακός. Είναι πολύ ιδιαίτερο λόγω Leica.

 

Το S8 που είδα πρόσφατα μου άρεσαν πολύ τα χρώματα αλλά δεν είχε αυτό το μαγικό γράψιμο του Mate.

 

Δεν έχω ιδέα για άλλα κινητά.

Link to comment
Share on other sites

Αν βάλετε το κινητό στο τραπέζι και τοποθετήσετε 4 μηχανολογικά ρολόγια ώστε όταν κινηται να το καταλάβετε θα το τοποθετήσετε μια χαρά, χωρίς άγχος.

Για το πάνω κάτω, χρειάζονται μόνο δύο ρολόγια, στη μέση και είστε εντάξει.

Για τις σκόνες μπορειται να πάτε σε ένα βαφείο αυτοκινήτων να το κάνετε το παραπάνω σε φούρνο με "κενό".

Τα έχετε κάνει όλα "ψυχαναγκαστικα" στο βωμό της τελειότητας.... Τρόπο θέλει... Όχι κόπο

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

 

Πραγματικά αυτό με τα ρολόγια δεν το κατάλαβα. :worry::lost::what:

Link to comment
Share on other sites

Ας περιμένουμε λίγο ακόμη... Νύχτα είναι...

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια έλεγαν... Για να δούμε τώρα 31beee61a551b404f1617c3dd9e83a29.jpg

 

Sent from my Mate 10 pro

Πριν την εβγαζε ως μη διαθέσιμη;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με βάση την εμπειρία λογικά θα αρχίσει η διανομή της σε περίπου μια εβδομάδα με δέκα ημέρες
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα μονο για το μονοκαρτο μου δειχνει approved αλλα στα τσεχικα δικαρτα αρχισε να διανεμεται.

Μαλλον αυτοι που εχουν παλλιες συσκευες το παιρνουν πρωτοι.

Το παραξενο ειναι οτι εβγαλαν 158 εκδοση με security Δεκεμβριου, μαλλον θα συνεχισουν τα security updates για οσους θελησουν να μεινουν στην 8.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Δείχνει κανονικά approved και για τα δικαρτα. Μόλις το είδα.

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro, using Tapatalk Pro.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δείχνει κανονικά approved και για τα δικαρτα. Μόλις το είδα.

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro, using Tapatalk Pro.

 

Εμενα ακομα μονο το μονοκαρτο μου δειχνει. Ακομα και απο erecovery που δοκιμασα την 157 παει να μου κατεβασει. Υπομονη τιποτα αλλο, αφου εγινε η αρχη.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Ζωντάνεψε λίγο το νήμα...

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

άρχισε το σπαμ εννοείς, μου ήρθε δε μου ήρθε θα μας πάει για κανένα μήνα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...