Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν λες την smart wallet ειναι οντως απιστευτη

 

Ναι, αυτή.

 

Θα την παραγγείλω σίγουρα αυτή! Θα το κάνω και τώρα αν είναι να υπάρχει. Απλά θέλω και κάποια που να μπορώ να βάζω και καμία κάρτα και χαρτονόμισμα. Γενικά επειδή έχω μικρό παιδί μόνο οι wallet με βολεύουν (εμπιστεύομαι καλύτερα) από άποψη ασφαλείας...

 

Τότε θέλεις τύπου wallet χωρίς όμως display. Δεν γίνονται και τα δύο. Άρα άκυρη η μαμά θήκη.

Σκρουτζ!

https://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn/f/780219/Huawei-Mate-10-Pro.html

 

Για παράδειγμα:

https://www.skroutz.gr/s/13960181/%CE%98%CE%AE%CE%BA%CE%B7-HUAWEI-Mate-10-Pro-LC-IMEEKE-PU-Leather-Series-%CE%BC%CE%B5-%CE%B2%CE%AC%CF%83%CE%B7-%CF%83%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B9%CE%BE%CE%B7%CF%82-%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%87%CE%AD%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CF%81%CF%84%CF%8E%CE%BD-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BC%CE%B1%CE%B3%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%BA%CE%BF%CF%8D%CE%BC%CF%80%CF%89%CE%BC%CE%B1-Flip-Wallet-%CE%B4%CE%B5%CF%81%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%AF%CE%BD%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CF%86%CE%AD.html

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι, αυτή.

 

 

 

Τότε θέλεις τύπου wallet χωρίς όμως display. Δεν γίνονται και τα δύο. Άρα άκυρη η μαμά θήκη.

Σκρουτζ!

https://www.skroutz.gr/c/579/thikes-kinhtwn-thlefwnwn/f/780219/Huawei-Mate-10-Pro.html

 

Για παράδειγμα:

https://www.skroutz.gr/s/13960181/%CE%98%CE%AE%CE%BA%CE%B7-HUAWEI-Mate-10-Pro-LC-IMEEKE-PU-Leather-Series-%CE%BC%CE%B5-%CE%B2%CE%AC%CF%83%CE%B7-%CF%83%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B9%CE%BE%CE%B7%CF%82-%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%87%CE%AD%CF%82-%CE%BA%CE%B1%CF%81%CF%84%CF%8E%CE%BD-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BC%CE%B1%CE%B3%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%BA%CE%BF%CF%8D%CE%BC%CF%80%CF%89%CE%BC%CE%B1-Flip-Wallet-%CE%B4%CE%B5%CF%81%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%AF%CE%BD%CE%B7-%CE%BA%CE%B1%CF%86%CE%AD.html

 

Ναι τέτοια απλά δε μου άρεσαν αυτές που έχει το σκρουτζ. Βρήκα κάποιες από το Amazon και ebay καλύτερες απο πλευράς σχεδιασμού και ποιότητας. Τουλάχιστον θεωρετικά. Για τη μαμά θήκη μιας και λέτε τα καλύτερα με επηρεάσατε και την παρήγγειλα πριν από 5 λεπτά. Στα 13Ε δεν έχω να χάσω και πολλά και ας μην έχει θήκη για κάρτες :).

Link to comment
Share on other sites

Ναι τέτοια απλά δε μου άρεσαν αυτές που έχει το σκρουτζ. Βρήκα κάποιες από το Amazon και ebay καλύτερες απο πλευράς σχεδιασμού και ποιότητας. Τουλάχιστον θεωρετικά. Για τη μαμά θήκη μιας και λέτε τα καλύτερα με επηρεάσατε και την παρήγγειλα πριν από 5 λεπτά. Στα 13Ε δεν έχω να χάσω και πολλά και ας μην έχει θήκη για κάρτες :).

 

Αν δεν είναι απαραίτητη προϋπόθεση οι θήκες, θα την κατα-ευχαριστηθείς.

Είναι εξαιρετική.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι απαραίτητη προϋπόθεση οι θήκες, θα την κατα-ευχαριστηθείς.

Είναι εξαιρετική.

 

Ξερετε αν υπαρχει ρυθμιση να βγαζει και τα σηματακια απο φβ messanger η insta? στο παραθυρακι; Η καμια εφαρμογη;

Edited by politisman
Link to comment
Share on other sites

Θελω να δω μια ταινία ή κανάλια που έχω στο κινητό και θέλω να τα συνδέσω στην τηλεόραση για να τα δω από κει. Με καλώδιο ομως όχι ασυρματα
Link to comment
Share on other sites

Καλώδιο πήρα εγώ απλό type c σε hdmi. Κάνεις την οθόνη αφής για πλοήγηση . Μπορείς να παρεις και καλύτερο ώστε να συνδέσεις κ συσκευές άλλες. Αλλά αν πάρεις κ ένα σετ mouse keyboard με Bluetooth πάλι κάνεις την δουλειά σου με το απλό καλώδιο .

Θελω να δω μια ταινία ή κανάλια που έχω στο κινητό και θέλω να τα συνδέσω στην τηλεόραση για να τα δω από κει. Με καλώδιο ομως όχι ασυρματα

 

Στάλθηκε από Χαβάη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά. Την είδα στο μετρό σε ένα τουρίστα και μου φάνηκε εμφανισιακά ωραία αλλά έχετε δίκιο ήταν χοντροκομμένη. 'Εχω παραγγείλει μία θήκη wallet γιατί με βολεύει να μη παίρνω πορτοφόλι από ebay αλλά κάπου χάθηκε. Γενικά δεν έχω βρει καμία τέτοιου τύπου που να μου αρέσει. 2-3 που απο φωτογραφίες φαίνονται ΟΚ αλλά αν δεν τις παραγγείλεις... Μάλλον δεν είμαστε πολλοί εμείς που την προτιμούμε. Αν έχει κάποιος κανένα suggestion (ή θέλει να του στείλω) μου λέει.

 

Για πορτοφόλι εγώ πήρα αυτή και με βόλεψε.

Είναι λίγο χοντροκομένη αλλά με βόλεψε πολύ λόγο υφής.

Link to comment
Share on other sites

Για πορτοφόλι εγώ πήρα αυτή και με βόλεψε.

Είναι λίγο χοντροκομένη αλλά με βόλεψε πολύ λόγο υφής.

 

Εγώ έχω παραγγείλει εδώ και 3 εβδομάδες αυτή. Αν έρθει ποτέ θα σας πω αν είναι καλή:mad:.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα μια ερωτηση που σιγουρα παλι θα εχει απαντηθει....για να περασω την 148 κανω επαναφορα εργοστασιακων πριν και μετα ?? η περναω κανονικα την 148 και κανω ενα reset και στηνω ?? ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα μια ερωτηση που σιγουρα παλι θα εχει απαντηθει....για να περασω την 148 κανω επαναφορα εργοστασιακων πριν και μετα ?? η περναω κανονικα την 148 και κανω ενα reset και στηνω ?? ευχαριστω πολυ

 

Περνας κανονικα την 148 αν θες την περνας ως πληρης πατωντας στις 3 τελιτσες πανω δεξια και πατας στο "ληψη του τελευταιου πληρους πακετου" αλλα να ξερεις οτι ειναι 3.11GB το πληρες οποτε σιγουρεψου οτι εχεις αρκετη μπαταρια και εισαι σε wifi. Μετα αν θες κανεις επαναφορα αλλα καλυτερα δουλεψε το 1-2 μερες να δεις την αναβαθμιση και το GPU TURBO και αφου δεις οτι ολα ειναι ΟΚ κανεις την επαναφορα αλλα παλι αν βαριεσαι αστο δεν πειραζει πλησιαζουμε στην 8.1 και κανεις τοτε.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανένας ποιον αποκωδικοποιητή επιλέγουμε απο τη λιστα του έξυπνου χειριστηρίου για τον Novabox pvr 865?
Link to comment
Share on other sites

Περνας κανονικα την 148 αν θες την περνας ως πληρης πατωντας στις 3 τελιτσες πανω δεξια και πατας στο "ληψη του τελευταιου πληρους πακετου" αλλα να ξερεις οτι ειναι 3.11GB το πληρες οποτε σιγουρεψου οτι εχεις αρκετη μπαταρια και εισαι σε wifi. Μετα αν θες κανεις επαναφορα αλλα καλυτερα δουλεψε το 1-2 μερες να δεις την αναβαθμιση και το GPU TURBO και αφου δεις οτι ολα ειναι ΟΚ κανεις την επαναφορα αλλα παλι αν βαριεσαι αστο δεν πειραζει πλησιαζουμε στην 8.1 και κανεις τοτε.

 

πολλα ευχαριστω αδερφε μου....αναλυτικοτατος....ωραια ξεκιναμε αποψε δουλιτσα.... :)

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλώς τα δέχτηκα!

Ξεκινάω clean install.

Εννοείται κατεβάζω το φουλ πακέτο.

 

1ac97911de91d2243df9b739ea8008f5.jpg

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλώς τα δέχτηκα!

Ξεκινάω clean install.

Εννοείται κατεβάζω το φουλ πακέτο.

 

Sent from my Huawei Mate 10 Pro.

 

Αντε παραπονιάρη καλό λιώσιμο

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Θενκς φίλε!

Χε, χε έχουμε ένα εποικοδομητικό τρίωρο/τετράωρο μπροστά μας.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Να ξεκινήσω τη γκρίνια ότι εγώ ακόμα είμαι με 148. :D
Χαχα και εγώ. Ακόμη not approved λέει βάσει imei!

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά συγνώμη που ζαλίζω αλλά από την αναβάθμιση και μετά μου βγάζει συνέχεια αυτό το μνμ όταν έχω κλειστό το WiFi... Και οκ να πατήσω το βγάζει πάλι

 

he1JSp

https://ibb.co/he1JSp

kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά συγνώμη που ζαλίζω αλλά από την αναβάθμιση και μετά μου βγάζει συνέχεια αυτό το μνμ όταν έχω κλειστό το WiFi... Και οκ να πατήσω το βγάζει πάλι

 

 

Ρυθμισεις->Ρυθμισεις ασυρματων & δικτυων->Wi-Fi-> Wi-Fi+ ->Απενεργοποιηση

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Θελω να δω μια ταινία ή κανάλια που έχω στο κινητό και θέλω να τα συνδέσω στην τηλεόραση για να τα δω από κει. Με καλώδιο ομως όχι ασυρματα

 

Καλησπέρα. Εγώ έχω παραγγείλει αυτό από aliexpress και το περιμένω όπου να 'ναι. Μου άρεσε γιατί έχει HDMI, 3 x USB 3.0 και υποδοχή για φορτιστή, ώστε να φορτίζει συγχρόνως και το κινητό. Θα σου πω πως συνεργάζεται με το κινητό (αν και κάτω-κάτω γράφει και την συσκευή μας στις υποστηριζόμενες), ώστε αν θέλεις να το παραγγείλεις.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά συγνώμη που ζαλίζω αλλά από την αναβάθμιση και μετά μου βγάζει συνέχεια αυτό το μνμ όταν έχω κλειστό το WiFi... Και οκ να πατήσω το βγάζει πάλι

 

he1JSp

https://ibb.co/he1JSp

 

Και εμένα μου έχει σπάσει τα νεύρα από το πρωί. Μια χαρά δούλευε μέχρι τώρα και μάλιστα μου είχε φανεί χρήσιμο. Το απενεργοποίησα αναγκαστικά. Δε καταλαβαίνω γιατί δημιουργουν προβλήματα εκεί που δεν υπάρχουν και γιατί δεν τεστάρουν καλύτερα τις αναβαθμίσεις. Τεσπα... Καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα μου έχει σπάσει τα νεύρα από το πρωί. Μια χαρά δούλευε μέχρι τώρα και μάλιστα μου είχε φανεί χρήσιμο. Το απενεργοποίησα αναγκαστικά. Δε καταλαβαίνω γιατί δημιουργουν προβλήματα εκεί που δεν υπάρχουν και γιατί δεν τεστάρουν καλύτερα τις αναβαθμίσεις. Τεσπα... Καλημέρα

 

Δεν ειναι προβλημα αλλα προειδοποιηση. Το WiFi+ ειναι η εξυπνη εναλλαγη που κανει το κινητο αναμεσα στα mobile data και το WiFi. Αν τωρα εσυ ενω εχεις ενεργο το WiFi+ απενεργοποιησεις το WiFi τοτε το WiFi+ εν μερει δεν δουλευει και σου εμφανιζει αυτο το μηνυμα σαν προειδοποιηση. Σκεψου το αλλιως αφου εχεις ενεργο το WiFi+ στην ουσια θες οταν πας σπιτι σου ή στην δουλεια να γυρναει σε WiFi mode και να μην τρωει απο τα mobile data και οταν φυγεις απο την δουλεια ή το σπιτι σου να τρωει mobile data. Εσυ τωρα ομως αν βγαλεις off το WiFi οταν πας στην δουλεια σου ή στο σπιτι σου δεν θα γυρισει αυτοματα σε WiFi κι ετσι θα σου τρωει τα mobile data και τοτε οταν το καταλαβεις αυτο θα πεις γιατι δεν εβαλαν ενα προειδοποιητικο μηνυμα;

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι προβλημα αλλα προειδοποιηση. Το WiFi+ ειναι η εξυπνη εναλλαγη που κανει το κινητο αναμεσα στα mobile data και το WiFi. Αν τωρα εσυ ενω εχεις ενεργο το WiFi+ απενεργοποιησεις το WiFi τοτε το WiFi+ εν μερει δεν δουλευει και σου εμφανιζει αυτο το μηνυμα σαν προειδοποιηση. Σκεψου το αλλιως αφου εχεις ενεργο το WiFi+ στην ουσια θες οταν πας σπιτι σου ή στην δουλεια να γυρναει σε WiFi mode και να μην τρωει απο τα mobile data και οταν φυγεις απο την δουλεια ή το σπιτι σου να τρωει mobile data. Εσυ τωρα ομως αν βγαλεις off το WiFi οταν πας στην δουλεια σου ή στο σπιτι σου δεν θα γυρισει αυτοματα σε WiFi κι ετσι θα σου τρωει τα mobile data και τοτε οταν το καταλαβεις αυτο θα πεις γιατι δεν εβαλαν ενα προειδοποιητικο μηνυμα;

 

Ναι, ξέρω τι κάνει φίλε μου. Και για αυτό το χρησιμοποιούσα μέχρι τώρα. Απλά οι πολλές ειδοποιήσεις είναι περιττές. Ας το κάνει μία φορά μόνο στη πρώτη χρήση. Μόνο στο μετρό το πρωί που έχανε τις συνδέσεις μου το έβγαλε καμιά δεκαριά φορές! Αυτό δεν είναι φυσιολογικό, δεν το έκανε πριν. Λογικά θα το διορθώσουν σε κάποιο επόμενο update. Καλά είμαι και εγώ από τους περίεργους που θέλω μινιμουμ ενοχλήσεις από το κινητό μου να σου πω την αλήθεια :).

Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι και εγώ από τους περίεργους που θέλω μινιμουμ ενοχλήσεις από το κινητό μου να σου πω την αλήθεια :).

Και πολύ καλά κάνεις, νομίζω ότι αυτοί έχουν το θέμα (οι εταιρείες) και όχι εσύ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά συγνώμη που ζαλίζω αλλά από την αναβάθμιση και μετά μου βγάζει συνέχεια αυτό το μνμ όταν έχω κλειστό το WiFi... Και οκ να πατήσω το βγάζει πάλι

 

he1JSp

https://ibb.co/he1JSp

 

Κι εμένα...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...