Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι έτσι ήρθε και σε εμένα και από ότι έχω καταλάβει και σε όλους.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δε μου ηρθε με 0% μπαταρια! Καπου στο 60-70 ειχε νομιζω!

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Τοσο το δικο μου MATE 10 PRO αλλα και του αδερφου μου ηρθαν με 65-70% μπαταρια.

Τα δικα σας μαλλον καποιος ξεχασε να τα φορτισει τι να πω..... :worry:

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μόλις παρέλαβα κι εγώ. Ερώτηση. Όταν παραλάβατε, ήταν με 0% η μπαταρία? Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό. Δεν άνοιγε καθόλου, το έβαλα για φόρτιση, αναβόσβηνε το κόκκινο led (αναβόσβηνε, δεν ήταν σταθερά αναμένο), πατώντας το power button τίποτα. Μετά από κάνα 5λεπτο άνοιξε μόνο του και όταν bootαρε τελικά είδα ότι ήταν στο 0%.

 

Ευχαριστώ.

 

To 30% φιλων και γνωστων ηρθε με 0%. Μη σε ανησυχει :lol:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι Βαγγέλη και εμένα με 0 μου ήρθε.

Δεν συντρέχει κανένας λόγος ανησυχίας.

Παιδιά η κάτω μπάρα κρύβεται στο 10;

 

Ναι εννοείται,αλίμονο αν δεν παρείχε τέτοια επιλογή.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Στο split screen που δεν δουλεύουν κάποιες εφαρμογές όταν ενεργοποιούσες

developer mode και την επιλογή για "αναγκαστική δυνατότητα αλλαγής όλων των δραστηριοτήτων" και μετά επανεκκίνηση τότε όλα πλέον οι εφαρμογές παίζανε σε nougat. Στο 10 γίνεται; Το δοκίμασε κάνεις;

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Έτσι Βαγγέλη και εμένα με 0 μου ήρθε.

Δεν συντρέχει κανένας λόγος ανησυχίας.

 

 

Ναι εννοείται,αλίμονο αν δεν παρείχε τέτοια επιλογή.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

Ευχαριστώ πολυ.

 

Δεν εννοώ ομως αυτόματα αλλά αν έχει ένα βελάκι στην μπάρα που να την κρύβει κατά βούληση. Τα παλιότερα Mate είχαν αυτή την επιλογή η οποία δυστυχως αφαιρέθηκε αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ.

 

Δεν εννοώ ομως αυτόματα αλλά αν έχει ένα βελάκι στην μπάρα που να την κρύβει κατά βούληση. Τα παλιότερα Mate είχαν αυτή την επιλογή η οποία δυστυχως αφαιρέθηκε αργότερα.

 

Έχει βελάκι ναι οπου το πατάς μια φορά στο κρύψιμο και με swipe up στην εμφάνιση.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Απλά δεν μου είχε ξανασυμβεί 0% !! Η αγορά έγινε από Γερμανό...

 

Έχουμε κάποιο guide για EMUI ??? 'Η ισχύει ότι και στο MIUI με τα notifications, background apps κτλ κτλ ??? Επίσης rootαρουμε ή ακόμα περιμένουμε ? Διαβάζω προβλήματα στο xda με root ? Και αν ροοταρουμε, με τι? Με FunkyHuawei ??

 

Ευχαριστώ και πάλι.

off / d.
Link to comment
Share on other sites

Έχει βελάκι ναι οπου το πατάς μια φορά στο κρύψιμο και με swipe up στην εμφάνιση.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

 

κ εγω απο γερμανο...0%

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

κ εγω απο γερμανο...0%

 

στο απο πανω πηγαινε :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα να "αγκυρώνουμε" τα εικονίδια των εφαρμογών ή των φακέλων έτσι ώστε να μην μετακινούνται κατά λάθος;

Η δυνατότητα αυτή υπάρχει στα xiaomi (MIUI).

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και απο εμένα.Ήθελα να ρωτήσω το τηλέφωνο υποστηρίζει Mirrorlink?Για σύνδεση με το αυτοκίνητο εννοώ οχι mirror screen.Υποψήφιος αγοραστής και.ειμαι ανάμεσα σε αυτο και το Note 8.Ποιά η γνώμη σας?Να πω οτι δεν το δουλευω επαγγελματικα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Εχει παρατηρήσει κανεις το εξης: με δυο κάρτες σιμ, q και κοσμοτε, και έχοντας επιλεγμένη για data αυτη της q, σβήνοντας το κινητό και ανάβοντας το πάλι, ενώ ειναι ανοιχτά τα δεδομένα δεν εχω ιντερνετ. Για να επανέλθουν τα δεδομένα θα πρέπει να κανω2-3 επανεκκινήσεις στο Κιν. Με τη σιμ της κοσμοτε δεν εχω τέτοιο θεμα. Τι σόι bug ειναι αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Εχει παρατηρήσει κανεις το εξης: με δυο κάρτες σιμ, q και κοσμοτε, και έχοντας επιλεγμένη για data αυτη της q, σβήνοντας το κινητό και ανάβοντας το πάλι, ενώ ειναι ανοιχτά τα δεδομένα δεν εχω ιντερνετ. Για να επανέλθουν τα δεδομένα θα πρέπει να κανω2-3 επανεκκινήσεις στο Κιν. Με τη σιμ της κοσμοτε δεν εχω τέτοιο θεμα. Τι σόι bug ειναι αυτό?

 

Βαγγέλη με δύο κάρτες cosmote δεν έχω κανένα θέμα 4g ταυτόχρονα και στις 2 κλείσε άνοιξε όλα κομπλέ.

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη με δύο κάρτες cosmote δεν έχω κανένα θέμα 4g ταυτόχρονα και στις 2 κλείσε άνοιξε όλα κομπλέ.

 

Ναι με την κάρτα της κοσμοτε όλα παίζουν κομπλέ. Υποψιάζομαι οτι τρώει κάποιο σκαλωμα με αυτη της Q λόγω του roaming. Δε μπορω να το εξηγήσω αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Ναι με την κάρτα της κοσμοτε όλα παίζουν κομπλέ. Υποψιάζομαι οτι τρώει κάποιο σκαλωμα με αυτη της Q λόγω του roaming. Δε μπορω να το εξηγήσω αλλιώς.
Αν αλλάξεις θέσεις στις sim γίνεται το ίδιο; Το wifi calling το έχεις ενεργοποιημένο;

 

Στάλθηκε από το XT1650 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο πρωτιά το θηριο!

Να ρωτησω και κατι αν ξερει κανεις τι αισθητηρες φοραει στις καμερες πισω?

Link to comment
Share on other sites

Αν αλλάξεις θέσεις στις sim γίνεται το ίδιο; Το wifi calling το έχεις ενεργοποιημένο;Ναι το ίδιο γίνεται ακριβώς. Ναι εχω ενεργοποιημένη την υπηρεσία της κοσμοτε και δουλεύει κανονικά. Πάντως και σήμερα τα ιδια μου έκανε. Μόλις το άνοιξα απο λειτουργία πτήσης δεδομένα γιόκ. Του έκανα 3-4 επανεκκινήσεις κ πάλι τπτ. Έπρεπε μετά απο επανεκκίνηση να ανοίξω μόνο τη σιμ της q όπου και άνοιξαν κανονικά τα δεδομένα και άνοιξα μετα αυτη της κοσμοτε μέσα απο το μενού. Εχει αρχίσει να με κουράζει πάντως.:mad:
Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη δοκίμασε να απενεργοποιήσεις το wifi calling και δες αν συνεχίζει το πρόβλημα σου.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πήρα και εγώ. Σε μπλε. Έχω πάθει πλάκα με την μπαταρία του. όλη μέρα όλα ανοιχτά και 3 ώρες sot είναι στο 63% μετά από 9 ωρες

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πήρα και εγώ. Σε μπλε. Έχω πάθει πλάκα με την μπαταρία του. όλη μέρα όλα ανοιχτά και 3 ώρες sot είναι στο 63% μετά από 9 ωρες

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Τα λεγα απο τις πρωτες μερες! Ειναι επικη!

ΜySmartphone: Xiaomi 14 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Κ όχι μόνο η μπαταρία του παιδιά. Παίζει σε υψηλά επίπεδα σε όλους τους τομείς. Αφήστε τους άλλους να λένε για διάφορα.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...