Jump to content

Κινητό μέχρι 150 ευρώ


Pri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

OK ευχαριστώ.

 

Μεταξύ των:

Ulefone Power (δεν με πολυ-νοιάζει ο αποθηκευτικός χώρος μπορώ να βάλω sd- μ' αρέσει το gorilla glass και η μπαταρία)

Oukitel K6000 Pro (καλή μπαταρία και μνήμη-αποθηκευτικός χώρος και οθόνη Dragontrail)

THL T7 (την ξέρω σαν εταιρία-ήταν το προηγούμενο κινητό μου-καλή μπαταρία καλούτσικη και gorilla glass)

 

ποιο θα μου προτείνατε; (όχι φυσικά σε σύγκριση με το xiaomi redmi note 4) Απ' όσο είδα όλα έχουν την 800αρα μπάντα στο 4G.

Είπαμε κάμερα δεν με πολυενδιαφέρει (απλά να στέκεται καλά σε ημερήσιες φωτογραφίες) και παιχνίδια καθόλου.

 

Ξαναλέω μάλλον στο xiaomi redmi note 4 θα πάω απλά κοιτάω και κάποιες φτηνότερες σχετικά επιλογές μιας και με καλύπτουν στην χρήση που εγώ κάνω.

Link to comment
Share on other sites

OK ευχαριστώ.

 

Μεταξύ των:

Ulefone Power (δεν με πολυ-νοιάζει ο αποθηκευτικός χώρος μπορώ να βάλω sd- μ' αρέσει το gorilla glass και η μπαταρία)

Oukitel K6000 Pro (καλή μπαταρία και μνήμη-αποθηκευτικός χώρος και οθόνη Dragontrail)

THL T7 (την ξέρω σαν εταιρία-ήταν το προηγούμενο κινητό μου-καλή μπαταρία καλούτσικη και gorilla glass)

 

ποιο θα μου προτείνατε; (όχι φυσικά σε σύγκριση με το xiaomi redmi note 4) Απ' όσο είδα όλα έχουν την 800αρα μπάντα στο 4G.

Είπαμε κάμερα δεν με πολυενδιαφέρει (απλά να στέκεται καλά σε ημερήσιες φωτογραφίες) και παιχνίδια καθόλου.

 

Ξαναλέω μάλλον στο xiaomi redmi note 4 θα πάω απλά κοιτάω και κάποιες φτηνότερες σχετικά επιλογές μιας και με καλύπτουν στην χρήση που εγώ κάνω.

 

Παλιά μοντέλα και δε νομίζω ότι έχουν τεράστια διαφορά στην τιμή από το xiaomi. Νομίζω δεν αξίζει. Άν πάλι επιμένεις εγώ θα σου πρότεινα αυτά:

https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-umidigi-c-note-2

https://www.kimovil.com/el/khoro-agora-doogee-bl5000

Υ.Γ. Εγώ έχω εδώ και 8 μήνες ένα oukitel k6000 pro και είμαι αρκετά ευχαριστημένος για τα λεφτά που έδωσα (130 ευρώ). Σε αυτά τα λεφτά πλέον βρίσκεις ανώτερα κινητά.

Edited by Nnoutas
Link to comment
Share on other sites

Πολλές ευχαριστίες σε όλους όσους ασχολήθηκαν!

Με σώσατε από διάβασμα που δεν είχα ούτε το χρόνο ούτε και την διάθεση να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Το xiaomi redmi note 4 παραγγέλθηκε από banggood σήμερα στα 153,63 με Priority Direct Mail.

Ελπίζω να μην περάσει από τελωνεία και λοιπά δαιμόνια και να βγει τόσο καλό όσο το λέτε ότι είναι.

Σας (ξανα) ευχαριστώ όλους!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο :)

...κάτσε να 'ρθει πρώτα όμως!

Σ' ευχαριστώ και προσωπικά πάντως, για την υπομονή που είχες να μου εξηγήσεις τα αυτονόητα για εσάς του πιο μυημένους.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξήγηση, μετράμε και το 20αρικο της διαφοράς σήμερα (εγώ τουλάχιστον). Και κυρίως επειδή δεν το βιάζομαι.
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς παρεξήγηση, μετράμε και το 20αρικο της διαφοράς σήμερα (εγώ τουλάχιστον). Και κυρίως επειδή δεν το βιάζομαι.

 

ποιο πολύ για την εγγυηση το λέω.

Link to comment
Share on other sites

ποιο πολύ για την εγγυηση το λέω.

Και τα σκρουτζομάγαζα που το έχουν 170+, 1 χρόνο εγγύηση δίνουν και όταν χρειαστεί στην Κίνα θα το στείλουν...οπότε. :)

Link to comment
Share on other sites

Mε Priority Direct από Banggood, είσαι μια χαρά απ'οσο έχω δει εδώ μέσα...

 

Και όπως είπε και ο φίλος από πάνω ή εγγύηση των σκρουτζομαγαζων είναι εγγύηση Κινας(στις περισσότερες περιπτώσεις), οπότε μια χαρά επιλογή έκανες... Για 153 είναι σούπερ από κάθε άποψη και χωρίς αντίπαλο...

 

Με το καλό να παραλάβεις και απροβλημάτιστο εύχομαι, να το χαρείς και να σε καλύψει!

 

Στάλθηκε από το Redmi 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρωσω κι εγω οτι εχω το oukitel k 6000 pro εδω και 15 περιπου μηνες...και αν με ρωταγες τωρα σαυτα τα λεφτα κι εγω ενα εκ των xiaomi θα παιρνα..καλη επιλογη και ευχομαι να το χαρεις και να κανεις τη δουλεια σου

 

Στάλθηκε από το K6000 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μου ήρθε σήμερα, χωρίς να περάσει τελωνείο, με παραγγελία να γίνεται στις 16-10-17. Σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...