Jump to content

Need for Speed: Most Wanted


Crypton-R-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παίδες τι να κάνω??? κατέβασα το NFS most wanted αλλά τα πάντα είναι στα ιταλικά :blink: γλώσσα ιδέα δεν έχω πως αλλάζει...υπάρχει κάποιος τρόπος να του αλλάξω γλώσσα? ελληνικά ή αγγλικά...Δηλαδή πολλύ μου την έσπασε το σημερινό...να κάθομαι να το καταβάζω μια βδομάδα 3,83 gb και τώρα να είναι ιταλικο...μόνο να μου λέει Si και Si μου την δίνει :wacko: any ideas eccepted
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 497
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδες το τερματισα...Ωραιο στο τελος..Αλλα γενικα ολο τα ιδια και τα ιδια βγαζουνε...:mad: :mad:
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

lol ναι σκευτόμουν μήπως είχε βγάλει η EA κανά εχτελέσιμο αρχείο που να άλλαζε γλώσσα αλλά φαίνετε πώς όχι...μάλλον πάω για κατάβασμα του ίδιου σε black edition...δεν μου λετε το cr@κκ που κατέβασα για το κανονικό most wanted δουλεύει κανονικά μιας και το τσέκαρα...στο blαck edition θα χρειαστεί το ίδιο ή κάποιο άλλο α...και το patch 1.3 είναι το ίδιο και για τις 2 εκδόσεις ή μπα? thnx :P
Link to comment
Share on other sites

παίδες τι να κάνω??? κατέβασα το NFS most wanted αλλά τα πάντα είναι στα ιταλικά :blink: γλώσσα ιδέα δεν έχω πως αλλάζει...υπάρχει κάποιος τρόπος να του αλλάξω γλώσσα? ελληνικά ή αγγλικά...Δηλαδή πολλύ μου την έσπασε το σημερινό...να κάθομαι να το καταβάζω μια βδομάδα 3,83 gb και τώρα να είναι ιταλικο...μόνο να μου λέει Si και Si μου την δίνει :wacko: any ideas eccepted

Στο underground 2 μπορούσες να αλλάξεις την γλώσσα απο το registry πιθανών να γίνεται και σε αυτό

Link to comment
Share on other sites

Στο underground 2 μπορούσες να αλλάξεις την γλώσσα απο το registry πιθανών να γίνεται και σε αυτό

τώρα τέλος το έστειλα στο Δια... εμ στο κάδο ανακύκλωσης να πω :lol:

Link to comment
Share on other sites

τώρα τέλος το έστειλα στο Δια... εμ στο κάδο ανακύκλωσης να πω :lol:

 

 

 

Οπως το ιδιο εκανα και εγω:) :p

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, δέησα να το βάλω κι εγώ. Πολύ καλύτερο απ' ότι περίμενα, αλλά ΒΑΡΥ ρε γαμώτο. Σε 800x600 με όλα full, στην καλύτερη βλέπω 32 fps αν και υποψιάζομαι οτι είναι θέμα μνήμης, καθότι έχω μόνο 512.

 

Στα μείον, η έλλειψη replays (κάθε πέρσι και καλύτερα) και η δυνατότητα να κάτσεις στη θέση των αστυνομικών...

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, δέησα να το βάλω κι εγώ. Πολύ καλύτερο απ' ότι περίμενα, αλλά ΒΑΡΥ ρε γαμώτο. Σε 800x600 με όλα full, στην καλύτερη βλέπω 32 fps αν και υποψιάζομαι οτι είναι θέμα μνήμης, καθότι έχω μόνο 512.

 

Στα μείον, η έλλειψη replays (κάθε πέρσι και καλύτερα) και η δυνατότητα να κάτσεις στη θέση των αστυνομικών...

κάτσε λίγο:

επειδή δεν πολυ έπαιξα το game,βαριόμουν,υπάρχει δυνατότητα να καθήσω σε θέση αστυνομικού??

 

Εε καλά εσύ βάλε την ανάλυση της οθόνη σου με medium θα είναι καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

που είναι το video που βλέπεις όταν τερματίζεις το game?? όταν κάνεις το game 100% η όταν κάνεις μόνο το carrear 100%???:confused:
Link to comment
Share on other sites

το carreer φιλε μου ;)

εε? κάτσε για ποιό video λέτε? πρίν αρχίσει να μας κηνυγάει όλη η αστυνομία? αμέσως μετά που νικήσουμε τον 1o? που μας φανερώνει κ την δουλειά της Mia?

Link to comment
Share on other sites

http://ul17.rapidshare.de/cgi-bin/upload.cgi?rsuploadid=327791699749536036 http://ul18.rapidshare.de/cgi-bin/upload.cgi?rsuploadid=327791699767942982 http://ul26.rapidshare.de/cgi-bin/upload.cgi?rsuploadid=327791699797483590

αυτα ειναι τα 3 αρχεια του save του most wanted!!!τερματισμενα εννοειται...μπειτε στον φακελο οπου βρισκονται τα αρχεια του save, διαγραψτε τα και βαλτε αυτα!!!για psp ειναι.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420Χ150 και 16Κ
Link to comment
Share on other sites

Όχι spoilers για την υπόθεση παιδιά. Δεν το έχουμε τελειώσει όλοι ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει νόημα να παίξεις με saves.

Παίξε το παιχνίδι κανονικά χωρίς saves και cheats.

Με αυτά χαλάει όλο το παιχνίδι και το βαριέσαι εύκολα.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει νόημα να παίξεις με saves.

Παίξε το παιχνίδι κανονικά χωρίς saves και cheats.

Με αυτά χαλάει όλο το παιχνίδι και το βαριέσαι εύκολα.

Ωραίος φίλε, συμφωνώ με αυτά που λές ΑΛΛΑ:

Μου τη δίνουν κάποια πράγματα στο nsfmw, καταρχήν είναι πιο βαρύ κι απ το doom3, απόδειξη, κολλάει συνέχεια ακόμα και με θηρίο pc. 2ον έχει κάποια σημαντικά λάθη στον τομέα της φυσικής και συγκεκριμένα του σπινιαρίσματος. Χρησιμοποιώ joystick και μετα το challenge οπου οδηγάς περιπολικό έβαλα trainer δέν άντεξα άλλο! Μα πατάς πολύ γκάζι και σπινιάρει, δέν ξεκινάει, πατάς λίγο και δέν ξεκινάει, "κρεμάει", πατώντας μισό γκάζι, το αμάξι σπινιάρει συνέχεια, δέν αυξάνει ταχύτητα και μπορεί να πάει σπινιαριστό για ώρες ΑΠΙΘΑΝΟ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ, δεν θα τρώω εγώ την ψυχή μου επειδή οι προγραμματιστές της eagames είναι ζώα και δεν ξέρουν πόσο κάνει 1+1 ΟΧΙ ΚΥΡΙΟΙ ας προσέχατε

Link to comment
Share on other sites

eimai kata twn trainers...alla ta les polli kala...polla paixnidia einai etsi kai meta apo kapio kairo arxizoun kai sou tin spane (kuriws ta paixnidia me amaksia kai podosfairakia)...einai protimotero na baleis trainer kai na sunexiseis na paizeis...para na to paratiseis kai na paei olos o kopos sou xamenos......

episis sto nfsmw...kai se ola ta nfs...exei mia blakia kwdikopoihsh tou paixnidiou pou mou tin spaei...otan eisai se euthia, kes nitrotrexeis kai trexeis san trelos......an eisai prwtos me megali diafora >5 sec...tote sigoura o deuteros akoma kai se stofi na einai kai den exei megali taxitita kai einai me xirotero autokinito apo sena...den eiparxei periptosi na min meiwsei tin diafora...einai apodedigmeno...kai to exw apo to underground 1 ews kai to mw...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ρωτήσω κάτι,το παιχνίδι όταν το έβαλα ήταν στην έκδοση 1.12.

Θέλω όμως τώρα να περάσω το νέο(σχετικά νέο,το τελευταίο εννοώ) patch,όμως επειδή το έχω σπασμένο,κ το ***** όπως καλά ξέρετε έχει αλλάξει.Ψάχνω να βρω κάτι στο ίντερνετ,αλλά τπτ!Μπορείτε να βοηθήσετε;

 

Ακόμα κάτι,έχω τν τιμονιέρα της microsoft sidewider precesion racing wheel,κ δυστιχώς δν λειτουργεί το πεντάλ του φρένου!!!Γιατί γίνεται αυτό;Έψαξα στα κουμπιά να το αλλάξω αλλά τπτ,σαν να μν το βλέπει ότι υπάρχει το φρένο.Πήγα στις ρυθμίσεις της τιμονιέρας μέσα απο το control panel,αλλά μια χαρά λειτουργεί και στο nfsu2,αλλά κ στο colin mcrea 2003,που δοκίμασα να δω αν πράγματι έχει πρόβλημα,όμως όλα καλά δούλευαν!Να κάνω κάποιο update τους drivers της τιμονιέρας;Δν εχω βάλει το πρόγραμμα,αφού είναι παλιό κ δν θα κάνει τπτ!!

 

Καμιά ιδέα;Ευχαριστώ!

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κατέβασα απο το ίντερνετ, το έγραψα σε 4 cd με το alcohol, το έκανα εγκατάσταση αλλα όταν πατάω play μου βγάζει error κάτι για speed.exe και δεν μπορώ να το παίτσωωω:cry: :cry: :cry:
...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κατέβασα απο το ίντερνετ, το έγραψα σε 4 cd με το alcohol, το έκανα εγκατάσταση αλλα όταν πατάω play μου βγάζει error κάτι για speed.exe και δεν μπορώ να το παίτσωωω:cry: :cry: :cry:

 

Προσπαθησε λιγο και θα βρεις το σωστο αρχειο,

εγω οταν βγηκε για Playstation2 επαιζα για κανα μηνα full και το τελειωσα :D

 

Το ποιο δυσκολο κομματι ειναι πραγματι το τελος αλλα ηταν πολυ καλο παιχνιδι.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την black edition. Πως θα μπορέσω να τρέξω με τα bonus csrs?
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...