Jump to content

Xiaomi Mi Mix 2


Green_Dragon
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα. Έχω ένα mix 2 μαυρο διαθέσιμο προς πώληση σε άριστη κατάσταση και 1.5 χρόνο εγγύηση από infoquest, οποίος ενδιαφέρεται ας μου γράψει pm.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπράβο φίλε που το ανέφερες.

Πραγματικά εξαιρετική rom.

Την χρησιμοποιώ τον τελευταίο μήνα και το κινητό πετάει.

Ωστόσο επειδή μου αρέσει εξίσου και η miui 10 θα μπορούσατε να μου πείτε αν έχει διορθωθεί το θέμα των ειδοποιήσεων στην οθόνη κλειδώματος (π.χ youtube), γιατί ήταν ο κύριος λόγος που με έκανε να στραφώ σε custom rom;

Edited by sarov
Στάλθηκε από το Xiaomi Mi MIX 2 μου.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Aπο μπαταρία τι λέει το συγκεντρωμένο ; Έχω μια πρόταση να δώσω το poco και να μου δώσουν κ κάποια διαφορά ; Αξίζει η μπα ;
Link to comment
Share on other sites

Aπο μπαταρία τι λέει το συγκεντρωμένο ; Έχω μια πρόταση να δώσω το poco και να μου δώσουν κ κάποια διαφορά ; Αξίζει η μπα ;

Προσωπικά και με πολύ χρίση βγάζω άνετα μια μέρα. Με όχι έντονη χρήση έχω φτάσει και 48 ώρες. Μόνιμα ανοιχτό και wifi και δεδομένα και Bluetooth. Έχω το special edition με 8 gb ram.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Είχα το mi 8 lite και πήρα το mix 2 και μου φαίνεται μεγάλη διαφορά σε ταχύτητα , το mix 2 είναι ακαριαίο σε ότι του ζητήσω , από το πρωί που το έχω είμαι πολύ ευχαριστημένος !
Link to comment
Share on other sites

Είχα το mi 8 lite και πήρα το mix 2 και μου φαίνεται μεγάλη διαφορά σε ταχύτητα , το mix 2 είναι ακαριαίο σε ότι του ζητήσω , από το πρωί που το έχω είμαι πολύ ευχαριστημένος !
Είναι καλή συσκευή καλορίζικο αδελφέ..

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Υπάρχει σε προσφορά το 6/128 στα 231 από eglobalcentral και δεν το κρύβω ότι με έχει ψήσει άσχημα..νομίζω σε αυτά τα χρήματα αξίζει αλλά με ψιλοξενερωνουν οι κάμερες του..έχουν βελτιωθεί καθόλου με τα update? Το ρωτάω γιατί από hardware είναι καλά, αλλά απο software μου φαίνεται υστερεί! Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Υπάρχει σε προσφορά το 6/128 στα 231 από eglobalcentral και δεν το κρύβω ότι με έχει ψήσει άσχημα..νομίζω σε αυτά τα χρήματα αξίζει αλλά με ψιλοξενερωνουν οι κάμερες του..έχουν βελτιωθεί καθόλου με τα update? Το ρωτάω γιατί από hardware είναι καλά, αλλά απο software μου φαίνεται υστερεί! Ευχαριστώ
την μερα ειναι πολυ καλη η καμερα κατα τη γνωμη μου,το βραδυ μετρια.

Αν βαλεις gcam (πρεπει να εισαι rooted) τοτε φτιαχνει κι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Υπάρχει σε προσφορά το 6/128 στα 231 από eglobalcentral και δεν το κρύβω ότι με έχει ψήσει άσχημα..νομίζω σε αυτά τα χρήματα αξίζει αλλά με ψιλοξενερωνουν οι κάμερες του..έχουν βελτιωθεί καθόλου με τα update? Το ρωτάω γιατί από hardware είναι καλά, αλλά απο software μου φαίνεται υστερεί! Ευχαριστώ

Το νου σου με το eglobal γιατί έχω ακούσει ότι κάνουν απατεωνιές.

Ψάχτο λίγο πριν παραγγείλεις.

Στάλθηκε από το Xiaomi Mi MIX 2 μου.
Link to comment
Share on other sites

Το νου σου με το eglobal γιατί έχω ακούσει ότι κάνουν απατεωνιές.

Ψάχτο λίγο πριν παραγγείλεις.

κι εγω απο κει το πηρα,κανενα προβλημα.

Απλα λεγαν 5 μερες και ηρθε σε 20.

 

Απο οπου και να το παρεις αν πληρωσεις με paypal δεν ανησυχείς.

Edited by azuli
Link to comment
Share on other sites

κι εγω απο κει το πηρα,κανενα προβλημα.

Απλα λεγαν 5 μερες και ηρθε σε 20.

 

Απο οπου και να το παρεις αν πληρωσεις με paypal δεν ανησυχείς.

Έχω δει ολόκληρο νήμα στο insomnia που θάβουν το eglobal.

Για αυτό και το αναφέρω.

Εννοείται πάντα paypal.

Στάλθηκε από το Xiaomi Mi MIX 2 μου.
Link to comment
Share on other sites

Η pixel 3 έκδοση της gcam κάνει θαύματα!! Με το night Mode είναι απίστευτες οι φώτο πού βγάζει στη νύχτα. Ένα δείγμα των δυνατοτήτων που έχει ο φακός και του πόσο αδικείται από το software της Xiaomi.
Link to comment
Share on other sites

Η pixel 3 έκδοση της gcam κάνει θαύματα!! Με το night Mode είναι απίστευτες οι φώτο πού βγάζει στη νύχτα. Ένα δείγμα των δυνατοτήτων που έχει ο φακός και του πόσο αδικείται από το software της Xiaomi.

 

Από αυτονομία τι λέει? Στο software υστερεί η κάμερα του αυτό είναι σίγουρο!

Link to comment
Share on other sites

Η κάμερα είναι αρκετά καλή. Δεν ξέρω γιατί τόσα αρνητικά σχόλια υπάρχουν. Για βράδυ αν ξέρεις να δουλεύεις manual τις φωτογραφίες νομίζω δεν έχει κανένα πρόβλημα. Καλορίζικο!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Από αυτονομία τι λέει? Στο software υστερεί η κάμερα του αυτό είναι σίγουρο!

Συνήθως 6:30 ώρες αλλά αυτό εξαρτάται και από την χρήση του καθενός

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως 6:30 ώρες αλλά αυτό εξαρτάται και από την χρήση του καθενός

 

Ευχαριστημένος γενικότερα? Το βλέπω καλή επιλογή και πολύ κομψό κινητό!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστημένος γενικότερα? Το βλέπω καλή επιλογή και πολύ κομψό κινητό!

 

Φίλε το κινητό δουλεύει αστραπιαία.. Μόνο μείον η όχι και τόσο καλή κάμερα η οποία όμως με μια Google camera γίνεται εξαιρετική

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως εγκατέστησα την Google camera 3.2.045 χωρίς να κάνω τίποτα στο κινητό ( ξεκλείδωμα - ρουτάρισμα ) , και όντως οι διαφορές στην φωτογραφία και στο βίντεο είναι τεράστιες. Δοκιμάστε την .
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως εγκατέστησα την Google camera 3.2.045 χωρίς να κάνω τίποτα στο κινητό ( ξεκλείδωμα - ρουτάρισμα ) , και όντως οι διαφορές στην φωτογραφία και στο βίντεο είναι τεράστιες. Δοκιμάστε την .

 

Υπάρχει κάποιος λόγος συμβατότητας για να επιλέξουμε αυτή την έκδοση? Ρωτάω γιατί βλέπω και φτάνει μέχρι 6+ version αλλά δεν επιχείρησα ποτέ να εγκαταστήσω την εφαρμογή με αυτά που διαβάζω για root - unlock κλπ.

Xiaomi 13T User

Previously

Motorola C520 - Philips Twist - Bosch 509 - Ericsson T10s - Ericsson T65 - Nokia 3330 - Siemens SL42 - Siemens S55 - SE T610i - Motorola C980 - Siemens SX-1 - SE P800 - SE P900 - SE M600i - HTC Touch Cruise - SE Xperia X10 mini pro - Google Nexus S - Nokia Lumia 1020 - LG G4 - Xiaomi Mi Mix 2

Link to comment
Share on other sites

κι εγω απο κει το πηρα,κανενα προβλημα.

Απλα λεγαν 5 μερες και ηρθε σε 20.

 

Απο οπου και να το παρεις αν πληρωσεις με paypal δεν ανησυχείς.

 

Επέλεξες κάποια συγκεκριμένη αποστολή για αποφυγή τελωνείου? Ήρθε σφραγισμένο και με ευρωπαϊκό φορτιστή? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος λόγος συμβατότητας για να επιλέξουμε αυτή την έκδοση? Ρωτάω γιατί βλέπω και φτάνει μέχρι 6+ version αλλά δεν επιχείρησα ποτέ να εγκαταστήσω την εφαρμογή με αυτά που διαβάζω για root - unlock κλπ.

Δεν ξέρω φίλε μου , και εγώ σε κάποιο φόρουμ της xiaomi διάβασα ότι αυτή την έκδοση την εγκαθιστάς χώρίς να κάνεις τίποτα απολύτως στο κινητό, το δοκίμασα, και όντως την εγκατέστησε χωρίς κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω φίλε μου , και εγώ σε κάποιο φόρουμ της xiaomi διάβασα ότι αυτή την έκδοση την εγκαθιστάς χώρίς να κάνεις τίποτα απολύτως στο κινητό, το δοκίμασα, και όντως την εγκατέστησε χωρίς κανένα πρόβλημα.
Φίλε την έβαλα και εγώ δουλεύει μια χαρά..

 

Στάλθηκε από το Mi MIX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος λόγος συμβατότητας για να επιλέξουμε αυτή την έκδοση? Ρωτάω γιατί βλέπω και φτάνει μέχρι 6+ version αλλά δεν επιχείρησα ποτέ να εγκαταστήσω την εφαρμογή με αυτά που διαβάζω για root - unlock κλπ.

 

Καλημέρα. Νομίζω έχει να κάνει με το camera2 api. Η gram 3 δεν το χρειάζεται ενεργοποιημένο ενώ η 6αρα το χρειάζεται. Αλλά με την 6αρα έχεις και πολλά περισσότερα καλούδια βέβαια :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...