Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εσείς που ήρθατε η έχετε νοτε 8 τι διαφορά έχουν μεταξύ τους σε μπαταρία;

 

Ίσως με το s8+ να έχουν παρόμοια αυτονομία

Το note 8 έχει λίγο μικρότερη αυτονομία από το s8+

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ίσως με το s8+ να έχουν παρόμοια αυτονομία

Το note 8 έχει λίγο μικρότερη αυτονομία από το s8+

Είχα το s8 το απλό δεν είχα το πλας και αυτό δεν είχε καλή διάρκεια, Το Χ είναι άριστο για τη δική μου χρήση, τώρα με 24 ωρες αναμονή ειναι στο 76% και 3.30 ωρες χρήση. σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Είχα το s8 το απλό δεν είχα το πλας και αυτό δεν είχε καλή διάρκεια, Το Χ είναι άριστο για τη δική μου χρήση, τώρα με 24 ωρες αναμονή ειναι στο 76% και 3.30 ωρες χρήση. σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

 

Έχεις μόνιμα 3g και gps ενεργοποιημένα ?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις μόνιμα 3g και gps ενεργοποιημένα ?

 

Wifi παντα στο σπιτι, εξω 3G, 4G δεν βαζω γιατι εχω προβλημα με τις κλησεις , ισως ειναι η περιοχη, Gps δεν κλεινω ποτε μονο εχω στις εφαρμογες να το εχουν μονο στη χρηση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα μου ήρθαν αρκετά μηνύματα χαμένων κλήσεων που σημαίνει ότι δεν έβρισκε σήμα ενώ μου τερμάτισε 2 κλήσεις μόλις μιλουσα 2 λεπτά.Επισης κάποια στιγμή έχασε εντελώς το σήμα και χρειαστεικε να το εναλλαξω σε λειτουργία πτήσης για να επανέλθει. Φοράει την τελευταία 11.2.6 είναι λογικό;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα θα ήθελα σας παρακαλώ αν έχει τύχει σε κάποιον όταν βρίσκεστε σε κλήση και το κατεβάσετε από το αυτί να αργή ή να μην ανάβει καθόλου η οθόνη ώστε να τερματίσετε την κλήση.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα μου ήρθαν αρκετά μηνύματα χαμένων κλήσεων που σημαίνει ότι δεν έβρισκε σήμα ενώ μου τερμάτισε 2 κλήσεις μόλις μιλουσα 2 λεπτά.Επισης κάποια στιγμή έχασε εντελώς το σήμα και χρειαστεικε να το εναλλαξω σε λειτουργία πτήσης για να επανέλθει. Φοράει την τελευταία 11.2.6 είναι λογικό;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Κατά 99,9% είναι θέμα του δικτύου της εταιρείας σου. Αυτό το πρόβλημα το είχα το καλοκαίρι στα καμένα βούρλα με την wind (έχει θέμα στο νόμο Φθιώτιδας).

GATE 13...TILL THE END OF THE WORLD...
Link to comment
Share on other sites

Κατά 99,9% είναι θέμα του δικτύου της εταιρείας σου. Αυτό το πρόβλημα το είχα το καλοκαίρι στα καμένα βούρλα με την wind (έχει θέμα στο νόμο Φθιώτιδας).

 

 

 

Κι εγώ wind έχω φίλε αλλά τόσο έντονο πρόβλημα μόνο στο χ αντιμετωπίζω τουλάχιστον σήμερα. Έκανα επαναφορά ρυθμίσεων δικτύου και το γύρισα από 4g σε 3g και θα το ελέγξω αύριο να δω.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το θέμα των κλήσεων εγω με Cosmote δεν το αντιμετωπισα ποτε. Φυσικά εχω απενεργοποιμενο το WiFi calling
Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το θέμα των κλήσεων εγω με Cosmote δεν το αντιμετωπισα ποτε. Φυσικά εχω απενεργοποιμενο το WiFi calling

 

Αντιμετώπισα μια φορά κάτι αντίστοιχο με COSMOTE

Έκανα μια επανεκκίνηση την συσκευή μου και διορθώθηκε

Δεν το κλείνω ποτε το τηλέφωνο και ίσως κάτι κόλλησε αν σε διάστημα 1-2 μηνών πχ που είχα να το κλείσω

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το Χ, με εξαιρετική μπαταρία (καλύτερη από Ν8), οθόνη και φοβερό form factor. Εκεί που το iOS έχει μείνει πολύ πίσω είναι στο κομμάτι των notifications.
Link to comment
Share on other sites

Όσοι φορτίζετε με wireless charger, πως είναι η διάρκεια της μπαταρίας σας; Βλέπετε κάποια διαφορά σε σχέση με την κλασική ενσύρματη;
Link to comment
Share on other sites

Όσοι φορτίζετε με wireless charger, πως είναι η διάρκεια της μπαταρίας σας; Βλέπετε κάποια διαφορά σε σχέση με την κλασική ενσύρματη;
Το δικο μου μια χαρα ειναι, καμια διαφορα ....... Αυτην την αισθηση εχω :happy:

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Και εγώ μετά από χρόνια ξανά στην Apple.Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές.Ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την εφαρμογή nova go. Μπορεί να γίνει η προβολή σε full screen όπως στο you tube ή δεν το υποστηρίζει ακόμα η εφαρμογή;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.Και εγώ μετά από χρόνια ξανά στην Apple.Πρώτες εντυπώσεις πολύ καλές.Ήθελα να ρωτήσω σχετικά με την εφαρμογή nova go. Μπορεί να γίνει η προβολή σε full screen όπως στο you tube ή δεν το υποστηρίζει ακόμα η εφαρμογή;

 

Σε μια γωνία εκεί που βλέπεις την ταινία η δεν ξέρω τι έχει ένα τετράγωνο επάνω που πατάς και μεγαλώνει η προβολή .Δεν ξέρω αν εννοείς αυτό

Link to comment
Share on other sites

Άφου πατήσεις το τετράγωνο μεγαλώνει αλλά η προβολή δεν γίνεται σε όλη την οθόνη.Δεξιά και αριστερά αφήνει μαύρα κενά.

Σ’ευχαριστώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Άφου πατήσεις το τετράγωνο μεγαλώνει αλλά η προβολή δεν γίνεται σε όλη την οθόνη.Δεξιά και αριστερά αφήνει μαύρα κενά.

Σ’ευχαριστώ πάντως.

Όπως και να έχει, απο τον Απρίλιο είναι υποχρεωμένοι όλοι οι προγραμματιστες να προσαρμοσουν τις εφαρμογές για το Χ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιο γυαλί να προτείνετε; Είχα ένα Spigen φτηνό αλλά το έβγαλα και τώρα είδα τα χρώματα με άλλο μάτι ......

 

Κάτι ποιοτικό και λεπτό χωρίς να έχεις απώλειες στα χρώματα .....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιο γυαλί να προτείνετε; Είχα ένα Spigen φτηνό αλλά το έβγαλα και τώρα είδα τα χρώματα με άλλο μάτι ......

 

Κάτι ποιοτικό και λεπτό χωρίς να έχεις απώλειες στα χρώματα .....

 

Belkin έβαλα στην istorm και είμαι πολύ ευχαριστημένος, ουτε δακτυλιες ούτε χαλάει την καθαρότητα της οθόνης, τέλεια εφαρμογή γιατί το βάζουν με ειδικό τζικ.

Link to comment
Share on other sites

Belkin έβαλα στην istorm και είμαι πολύ ευχαριστημένος, ουτε δακτυλιες ούτε χαλάει την καθαρότητα της οθόνης, τέλεια εφαρμογή γιατί το βάζουν με ειδικό τζικ.

Συμφωνώ, και γω το ίδιο έχω. Παρα πολύ καλο :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Invisiglass? Τιμη ;

 

Δοκίμασα την εφαρμογή Lightroom στο iOS και την ίδια στο Android ... μεγάλη διαφορά .... γιατί έτσι ; Πιο καλογραμμένη και με κάποια έξτρα

 

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να δουλεύει το ίδιο καλά όπως το face app αλλά να μην ζητάει 22ευρω ;;;;(έλεος)

Edited by mkbhd
Link to comment
Share on other sites

Invisiglass? Τιμη ;
24,90€ :)

 

 

(10 χαρακτηρες)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Belkin έβαλα στην istorm και είμαι πολύ ευχαριστημένος, ουτε δακτυλιες ούτε χαλάει την καθαρότητα της οθόνης, τέλεια εφαρμογή γιατί το βάζουν με ειδικό τζικ.

 

 

 

Αυτό έχω κι εγώ από την πρώτη μέρα, είναι ακόμα σαν καινούριο, άψογη εφαρμογή, ούτε δαχτυλιές ούτε βρωμιά, και απόλυτα φυσική αίσθηση! Τα αξίζει τα λέφτα του (25€)!

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω κι εγώ από την πρώτη μέρα, είναι ακόμα σαν καινούριο, άψογη εφαρμογή, ούτε δαχτυλιές ούτε βρωμιά, και απόλυτα φυσική αίσθηση! Τα αξίζει τα λέφτα του (25€)!

 

 

Sent from my iPhone X using Tapatalk

Μία από τα ίδια. Πολύ ευχαριστημένος. Συν το γεγονός ότι έχουν το ειδικό εργαλείο τοποθέτησης και έρχεται και κάθεται ακριβως στο notch

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...