Jump to content

iPhone X


energetic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν νομιζω αν πηγαινα σε αλλη εταιρια να μου κραταγε τοσο χωρις προβληματα κ να δουλεύει σχεδον οπως τον πρωτο χρονο..

 

+1 Έτσι ακριβώς!

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπαρχει αλλα ειναι ακριβη κ πανεμορφη ομως..Δες στο σκρουτζ κ σε βιντεακια στο youtube..Λεγεται leather folio καπως ετσι..Αν το ειχε παρει εμενα η γυναικα μου θα της το ειχα παρει:):)Καλοριζικο παντος!!!

 

 

Οκ το βρηκα τι γινοτσνε με την θηκη ...βλακεια δικια μου με το κλειδωμα

Το πιο βασικό είναι οτι έγινα ρεζίλι στην γυναίκα μου...Αφου το σεταρα ..ρυθμίσεις λογαριασμοί κλπ κλπ .......δεν ήξερα πως σβήνει το κινητό ..Παιδευομουνα μισή ώρα με το κουμπάκι του ρεύματος ..τίποτα....που να ήξερα οτι πρέπει να πατάς μαζί και το κουμπί του ήχου :O:O:O

Link to comment
Share on other sites

Κ γω εχω ακούσει τα καλυτερα για το belkin κ την τοποθέτηση στα istorm..Απλα συν 120€ για την θηκη της apple κ το τζαμακι..Αλλα μια φορα παίρνεις κ τελος..Παιδια ενας λογος ακομα που θα παρω το iphone x περα που ειναι για μενα η πιο ολοκληρωμενη συσκευη ειναι οτι θα το κρατησω 3 με 4 χρονια οπως εχω ξανα κανει..Δεν νομιζω αν πηγαινα σε αλλη εταιρια να μου κραταγε τοσο χωρις προβληματα κ να δουλεύει σχεδον οπως τον πρωτο χρονο..

 

Όλες οι σημερινές ναυαρχίδες είναι πολύ καλές και θα δουλεύουν για 2-3 χρόνια άψογα

Και ακόμα λίγο παλαιότερες συσκευές μια χαρά πηγαίνουν

iphone 7, s7, lg g6, oneplus 3t/5/5t και μερικά ακόμα τηλέφωνα είναι αρκετά κοντά στην κορυφή δεν αλλάζουν όλοι συσκευές κάθε 2 μήνες

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Οκ το βρηκα τι γινοτσνε με την θηκη ...βλακεια δικια μου με το κλειδωμα

Το πιο βασικό είναι οτι έγινα ρεζίλι στην γυναίκα μου...Αφου το σεταρα ..ρυθμίσεις λογαριασμοί κλπ κλπ .......δεν ήξερα πως σβήνει το κινητό ..Παιδευομουνα μισή ώρα με το κουμπάκι του ρεύματος ..τίποτα....που να ήξερα οτι πρέπει να πατάς μαζί και το κουμπί του ήχου :O:O:O

 

Τι εννοείς;

Μας μπερδεψες λίγο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όλες οι σημερινές ναυαρχίδες είναι πολύ καλές και θα δουλεύουν για 2-3 χρόνια άψογα

Και ακόμα λίγο παλαιότερες συσκευές μια χαρά πηγαίνουν

iphone 7, s7, lg g6, oneplus 3t/5/5t και μερικά ακόμα τηλέφωνα είναι αρκετά κοντά στην κορυφή δεν αλλάζουν όλοι συσκευές κάθε 2 μήνες

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Τι εννοείς;

Μας μπερδεψες λίγο

Δεν ειπα για 2 μηνες εγω θα το κρατησω 3 με 4 χρονια..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα για 2 μηνες εγω θα το κρατησω 3 με 4 χρονια..

 

Αυτό που εννοώ είναι ότι εφόσον δεν αλλάζεις συσκευές συνέχεια στα δεν έχεις το μικρόβιο που μερικοί έχουμε και μας ενοχλούμε μικροπραγματα στις συσκευές

Οπότε ότι και να πάρεις θα μείνεις ευχαριστημένος δεν είναι ότι μόνο με το iphone x θα είσαι εντάξει για 2-3 χρόνια

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να το απενεργοποιήσω..πως πατάω στο δικό μου το κουμπί του ρευματος και μετά σε ρωτάει απενεργοποίηση κινητού κλπ κλπ ..οπως όλα τα κινητά

Το Χ ΔΕΝ έσβηνε όπως όλα τα κινητά αναγκάστηκα και googlαρισσ και μου έλεγε ότι για να το απενεργοποιήσεις το Χ πατάς μαζι ένα κουμπί της αυξομείωσης ήχου και ταυτόχρονα το power button.Και μετά με ρωτάει αν θέλω να το απενεργοποιήσω κλπ κλπ .Επαθα .Ετσι είναι ρε παιδιά η βλακείες λέω ???

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό που εννοώ είναι ότι εφόσον δεν αλλάζεις συσκευές συνέχεια στα δεν έχεις το μικρόβιο που μερικοί έχουμε και μας ενοχλούμε μικροπραγματα στις συσκευές

Οπότε ότι και να πάρεις θα μείνεις ευχαριστημένος δεν είναι ότι μόνο με το iphone x θα είσαι εντάξει για 2-3 χρόνια

 

Έτσι ακριβώς !!

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όλες οι σημερινές ναυαρχίδες είναι πολύ καλές και θα δουλεύουν για 2-3 χρόνια άψογα

Και ακόμα λίγο παλαιότερες συσκευές μια χαρά πηγαίνουν

iphone 7, s7, lg g6, oneplus 3t/5/5t και μερικά ακόμα τηλέφωνα είναι αρκετά κοντά στην κορυφή δεν αλλάζουν όλοι συσκευές κάθε 2 μήνες

 

----- προσθήκη μηνύματος 78 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Τι εννοείς;

Μας μπερδεψες λίγο

 

Διάβασε πιο κάτω Τασο :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που εννοώ είναι ότι εφόσον δεν αλλάζεις συσκευές συνέχεια στα δεν έχεις το μικρόβιο που μερικοί έχουμε και μας ενοχλούμε μικροπραγματα στις συσκευές

Οπότε ότι και να πάρεις θα μείνεις ευχαριστημένος δεν είναι ότι μόνο με το iphone x θα είσαι εντάξει για 2-3 χρόνια

Ειναι σαν να ειχα τωρα το s4..Πως θα ηταν νομιζεις;Κ σαν σασι..Δεν ξερω απλα εχω φίλους που εχουν ακομα iphone 4 κ παιζουν κανονικα..Για 2 χρονια που λες Τασο@ εννοείτε οτι κ να παρεις θα κρατήσει αλλα εδω μιλαμε για 4 χρονακια..Δεν ξερω ..Εγω παντος περα απο ολα τα αλλα το x το θελω για την ποιοτητα κατασκευης του που για μενα ειναι τοπ με διαφορα..Στιβαρό οσο δεν παει:)

Link to comment
Share on other sites

Προσπάθησα να το απενεργοποιήσω..πως πατάω στο δικό μου το κουμπί του ρευματος και μετά σε ρωτάει απενεργοποίηση κινητού κλπ κλπ ..οπως όλα τα κινητά

 

Το Χ ΔΕΝ έσβηνε όπως όλα τα κινητά αναγκάστηκα και googlαρισσ και μου έλεγε ότι για να το απενεργοποιήσεις το Χ πατάς μαζι ένα κουμπί της αυξομείωσης ήχου και ταυτόχρονα το power button.Και μετά με ρωτάει αν θέλω να το απενεργοποιήσω κλπ κλπ .Επαθα .Ετσι είναι ρε παιδιά η βλακείες λέω ???

 

----- προσθήκη μηνύματος 42 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Έτσι ακριβώς !!

 

----- προσθήκη μηνύματος 16 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Διάβασε πιο κάτω Τασο :lol::lol::lol:

 

 

 

Έτσι είναι.

Επίσης μπορεί να απενεργοποιηθεί η συσκευή αν πας ρυθμίσεις-> γενικά και επιλέξεις την τελευταία επιλογή που είναι ο τερματισμός.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι.

Επίσης μπορεί να απενεργοποιηθεί η συσκευή αν πας ρυθμίσεις-> γενικά και επιλέξεις την τελευταία επιλογή που είναι ο τερματισμός.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

Μιση ώρα έφαγα για να το σβήσω !!!:lol:Νόμιζα ότι χάλασε το κουμπί

 

Και κάτι άλλο .....οταν τραβάω φωτό δεν ακούγεται η κάμερα ..το κλείστρο ..εψαξα παντού και δεν βρήκα κάτι :blink:

Link to comment
Share on other sites

Απενεργοποίησε το live απο την κάμερα για να ακούς το κλείστρο

 

Καλημερα

Εννοεις όταν ανοίγω την κάμερα το κίτρινο εικονίδιο πάνω στη μεση έτσι ?

Και κάτι τελευταίο για σήμερα ....επανεκκινηση πως γίνεται ? Διαβασα ένα σωρο site αλλα δεν τα κατάφερα..γιατι κάποια στιγμή θα το κολησει και θα μπλέξω

Link to comment
Share on other sites

Μολις το παρω θα βαλω την θηκη της apple (leather folio) μαζι με τζαμακι μπροστά της belkin..Αξιζει να βαλω κ στην πλατη τζαμακι η μηπως ειναι υπερβολη;Εχει βαλει κανεις;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

Εννοεις όταν ανοίγω την κάμερα το κίτρινο εικονίδιο πάνω στη μεση έτσι ?

Και κάτι τελευταίο για σήμερα ....επανεκκινηση πως γίνεται ? Διαβασα ένα σωρο site αλλα δεν τα κατάφερα..γιατι κάποια στιγμή θα το κολησει και θα μπλέξω

 

Πατάς μια φορά το volume up μετά μια το volume down και στη συνέχεια το κουμπί power μέχρι να εμφανιστεί το μήλο.

Link to comment
Share on other sites

Πατάς μια φορά το volume up μετά μια το volume down και στη συνέχεια το κουμπί power μέχρι να εμφανιστεί το μήλο.

 

Ευχαριστω

Θα το δοκιμάσω ...οποτε χρειαστεί

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα!

Τις τελευταιες μερες μου κανουν παραπονα οτι δεν με ακουν καλα κατα τη διαρκεια μιας κλησης φανταζομαι καποιο θεμα με το μικροφωνο μου θα ειναι. Η συσκευη ποτε δεν επεσε κατω και την εχω 2 μηνες περιπου.

Αντιμετωπιζει καποιος κατι αναλογο?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα!

Τις τελευταιες μερες μου κανουν παραπονα οτι δεν με ακουν καλα κατα τη διαρκεια μιας κλησης φανταζομαι καποιο θεμα με το μικροφωνο μου θα ειναι. Η συσκευη ποτε δεν επεσε κατω και την εχω 2 μηνες περιπου.

Αντιμετωπιζει καποιος κατι αναλογο?

 

Φαντάζομαι δεν έχεις cosmote. Άμα δεν έχεις βάλε γιατί οι υπόλοιποι είναι απλά τραγικοί.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι δεν έχεις cosmote. Άμα δεν έχεις βάλε γιατί οι υπόλοιποι είναι απλά τραγικοί.

 

Λέτε να είναι θέμα παρόχου; Έως τώρα δεν είχα κάποιο θέμα με Vodafone που είμαι. Διάβασα χθες ότι ισως είναι κάποιο θέμα να το iOS 11 γιατί το παρουσίασαν και κάποια iPhone 8.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα!

Τις τελευταιες μερες μου κανουν παραπονα οτι δεν με ακουν καλα κατα τη διαρκεια μιας κλησης φανταζομαι καποιο θεμα με το μικροφωνο μου θα ειναι. Η συσκευη ποτε δεν επεσε κατω και την εχω 2 μηνες περιπου.

Αντιμετωπιζει καποιος κατι αναλογο?

 

Μήπως ήταν πρόβλημα δικτύου

Είχα και εγώ το ίδιο θέμα Κυριακή και Δευτέρα με τα χρόνια πολλά

Μάλλον φόρτωσαν όλες οι κεραίες δεν νομίζω να είναι θέμα συσκευών

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και χρονια πολλα!

Τις τελευταιες μερες μου κανουν παραπονα οτι δεν με ακουν καλα κατα τη διαρκεια μιας κλησης φανταζομαι καποιο θεμα με το μικροφωνο μου θα ειναι. Η συσκευη ποτε δεν επεσε κατω και την εχω 2 μηνες περιπου.

Αντιμετωπιζει καποιος κατι αναλογο?

 

Έπαιξες καθόλου με την ακύρωση θορύβου τηλεφώνου ?.....Και εγώ το παρατήρησα όταν με πηρε με το Χ τηλ η γυναικα μου χθες ....την έβαλα στο off και θα δω αν έφτιαξε καθόλου....Με την ιδια SIM που είχε παλιά στο 5 αράκι ακουγότανε μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από εχθές το βράδυ έχω ένα πρόβλημα μπήκα στο appstore να κάνω δυο ενημερώσεις που μου ζήτησε με το που πατάω την εντολή μου βγάζει παράθυρο να βάλω τον κωδικό μου,τον βάζω και αμέσως με πάει να βάλω τα στοιχεία της Κάρτας μου.ενω είναι σωστά τα ξανά βάζω και μου βγάζει ότι διακόπηκε η κάρτα αυτή.και δεν με αφήνει να κάνω της ενημερώσεις έχει συμβεί σε κάποιον;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά από εχθές το βράδυ έχω ένα πρόβλημα μπήκα στο appstore να κάνω δυο ενημερώσεις που μου ζήτησε με το που πατάω την εντολή μου βγάζει παράθυρο να βάλω τον κωδικό μου,τον βάζω και αμέσως με πάει να βάλω τα στοιχεία της Κάρτας μου.ενω είναι σωστά τα ξανά βάζω και μου βγάζει ότι διακόπηκε η κάρτα αυτή.και δεν με αφήνει να κάνω της ενημερώσεις έχει συμβεί σε κάποιον;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Κατάργησε την κάρτα από τον λογαριασμό σου

Link to comment
Share on other sites

Έπαιξες καθόλου με την ακύρωση θορύβου τηλεφώνου ?.....Και εγώ το παρατήρησα όταν με πηρε με το Χ τηλ η γυναικα μου χθες ....την έβαλα στο off και θα δω αν έφτιαξε καθόλου....Με την ιδια SIM που είχε παλιά στο 5 αράκι ακουγότανε μια χαρα

 

Εμένα πάντως από όταν το πήρα κατά διαστήματα και χωρίς να μπορώ να προσδιορίσω κάθε πότε, δεν με άκουγαν ή δεν άκουγα καθόλου το συνομιλητή μου. Σαν να νεκρωνονταν τελείωσ η γραμμή ενώ κυλούσε κανονικά ο χρόνος της συνομιλίας. Μάλιστα μου έλεγαν ότι με άκουγαν όταν εγώ δεν άκουγα τίποτα. Απογοητεύτηκα και άλλαξα συσκευή. Βασικά μου κακοφανηκε που είχε πρόβλημα η πιο βασικη του λειτουργία. Μάλιστα και σε έναν πελάτη μου με το ίδιο τηλέφωνο συνέβη ακριβώς το ίδιο και αναγκάστηκε να το επιστρέψει 2 φορές. Και τα δύο καινούρια είχαν το ίδιο πρόβλημα στις κλήσεις. Πιο συγκεκριμένα αξίζει να σημειωθεί ότι όταν μιλούσα με ακουστικό δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Όταν μιλούσα από τη συσκευή μερικές φορές και Όχι πάντα δεν ακούγονταν ο συνομιλητής ή άλλες φορές δεν ακουγομουν εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Όταν ανοίγει με το face Id μετά χρειάζεται swipe up με το χέρι για να μπει στο menu έτσι????

Αυτό δεν το κάνει λίγο κουραστικό κ αργό??:worry:

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Όταν ανοίγει με το face Id μετά χρειάζεται swipe up με το χέρι για να μπει στο menu έτσι????

Αυτό δεν το κάνει λίγο κουραστικό κ αργό??:worry:

 

Δυστυχως ναι...

ΜySmartphone: OnePlus 12 16/512

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone X
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...