Jump to content

[Note 8] Η εμπειρία σας με τη μπαταρία


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και πως έχει καλύτερη οθόνη από το s8 plus αφού είναι ακριβώς ολοιδιες δεν μπορώ να το καταλάβω. Μάλλον όπως είχε και καλύτερη μπαταρία.

Ποιος σου είπε ότι είναι ίδιες?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 605
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποιος σου είπε ότι είναι ίδιες?
Έχουν διαφορά 0.1 ίντσα . Στο gsm arena βλέπω ότι έχει καλύτερη φωτεινότητα κάτω από τον ήλιο το s8+ όπως και λίγο καλύτερο λευκό. Επίσης και λόγω μεγέθους έχει λίγο καλύτερη ανάλυση. Η τεχνολογία είναι ακριβώς ίδια. Πώς γίνεται να έχει καλύτερη οθόνη το note 8. Επειδή βγήκε η samsung και είπε ότι έχει καλύτερη μπαταρία και οθόνη πρεπει αμέσως να το πιστέψουμε; Λογικο είναι. Να πουλήσει θέλει. Κάνεις δεν μου το είπε. Βλέπω τα στοιχεία και κρίνω.

f502a15f640f22af65cda9460330629b.jpg

Link to comment
Share on other sites

. Πώς γίνεται να έχει καλύτερη οθόνη το note 8. Επειδή βγήκε η samsung και είπε ότι έχει καλύτερη μπαταρία και οθόνη πρεπει αμέσως να το πιστέψουμε; Λογικο είναι. Να πουλήσει θέλει. Κάνεις δεν μου το είπε.

Για μένα που είχα και τις 2 συσκευές η οθόνη του Note ειναι φωτεινοτερη και συνολικά καλύτερη. Αυτό είναι όμως το λιγότερο ... το βασικότερο είναι ότι η οθόνη του Note ειναι απαλλαγμένη από ροζουλι αποχρώσεις,μικροαλλοίωσεις χρωμάτων και άλλες παιδικές ασθένειες που είχαμε στο s8+. Εκει αν θυμάσαι υπήρξε κάποιο update για να διορθώσει κάπως το πράγμα (ειδικά στις edge πλευρές).

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους..διαβαζω τις τελευταιες σελιδες για την μπαταρια και καταληγω συμφωνα με τα συμπερασματα σας και τις φωτογραφιες χρησης οτι η μπαταρια του note 8 ειναι μετρια...εχω s7 edge και καθε απογευμα φορτιζω δυστυχως...ξερει καποιος να μου απαντησει αν του note 8 ειναι εστω λιγο καλυτερη;γιατι θελω να ξανα παρω την σειρα note μιας και ειχα το nοte 3...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

iPad Pro M4

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Για μένα που είχα και τις 2 συσκευές η οθόνη του Note ειναι φωτεινοτερη και συνολικά καλύτερη. Αυτό είναι όμως το λιγότερο ... το βασικότερο είναι ότι η οθόνη του Note ειναι απαλλαγμένη από ροζουλι αποχρώσεις,μικροαλλοίωσεις χρωμάτων και άλλες παιδικές ασθένειες που είχαμε στο s8+. Εκει αν θυμάσαι υπήρξε κάποιο update για να διορθώσει κάπως το πράγμα (ειδικά στις edge πλευρές).

 

Οι ροζουλι αποχρωσεις ηταν για το μικρο S8, οχι το S8+.

Εγω παντως που ειχα S8, S8+ και τωρα εχω Note 8, οι οθονες τους μου φαινονται πανομοιοτυπες.

ΜySmartphone: Samsung Galaxy S24 Ultra

MySmartwatch:  Garmin Forerunner 965

 

Link to comment
Share on other sites

Επίσης το κινητό πάσχει από έντολο lag που με τον καιρό αυξάνεται.

Όποιος δεν έχει θήκη μεγάλη έχει πρόβλημα με το κράτημα και τις άκρες στην οθόνη.

Ξεκλείδωμα ανύπαρκτο αφού το δαχτυλικό είναι σε λάθος θέση και οι εναλλακτικές όπως υπέρυθρες και πρόσωπο είναι υλοποιημένες λάθος.

Όλα τα παραπάνω δεν μπορούν να κατατάξουν το κινητό σαν το καλύτερο της αγοράς. Ένα άχρηστο πενάκι για τους περισσότερους δεν φέρνει την άνοιξη.

Αν μπορούσα να ποντάρω 1 σπίτι στο ότι σε ένα 24ωρο θα ανέβασεις καινούργιο unboxing θα το είχα κανει. Τα περισσότερα από όσα γράφεις νομίζω ότι είναι και υπό την επήρεια του νέου παιχνιδιού :)

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορούσα να ποντάρω 1 σπίτι στο ότι σε ένα 24ωρο θα ανέβασεις καινούργιο unboxing θα το ειχα κανει. Τα περισσότερα από όσα γράφεις είναι και υπό την επήρεια του νέου παιχνιδιού νομίζω :)

 

Καλοτυχο το νεο σου σπιτι, γιατι...ναι. Ανεβαζει αυτη την ωρα νεο unboxing :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ενα καλο τεστ διαρκειας μπαταριας σε διαφορετικά σενάρια, βίντεο, wifi, κλπ που εχει μεσα και νοτε 8, mate 10 κλπ.

Εντυπωσιακό οτι σε καποια σεναρια, το Note 8 υπερισχυει παρα τη μικρη του μπαταρία.. Στα περισσότερα, και συνολικά φυσικα χάνει, αλλά οτι υπάρχουν σεναρια πχ gaming που κερδίζει, ισως εξηγει γιατι κάποιοι αναφέρουν τελεια αυτονομία και αλλοι, χάλια, αφου με διαφορετικη χρηση εχεις διαφορετικη εμπειρία..

https://www.androidauthority.com/best-of-android-2017-battery-822802/

Link to comment
Share on other sites

Ενα καλο τεστ διαρκειας μπαταριας σε διαφορετικά σενάρια, βίντεο, wifi, κλπ που εχει μεσα και νοτε 8, mate 10 κλπ.

Εντυπωσιακό οτι σε καποια σεναρια, το Note 8 υπερισχυει παρα τη μικρη του μπαταρία.. Στα περισσότερα, και συνολικά φυσικα χάνει, αλλά οτι υπάρχουν σεναρια πχ gaming που κερδίζει, ισως εξηγει γιατι κάποιοι αναφέρουν τελεια αυτονομία και αλλοι, χάλια, αφου με διαφορετικη χρηση εχεις διαφορετικη εμπειρία..

https://www.androidauthority.com/best-of-android-2017-battery-822802/

 

Έτσι είναι. Ένα πράγμα όμως δε μετράει αυτό το τεστ κι ειναι ίσως πιο σημαντικό από όλα.

Standby time

Εκεί χωλαίνει το νότε...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι. Ένα πράγμα όμως δε μετράει αυτό το τεστ κι ειναι ίσως πιο σημαντικό από όλα.

Standby time

Εκεί χωλαίνει το νότε...

Βασικος λογος που ρουταρω ολα τα κινητα (οχι ο μονος) .. Αμα το ρουταρω ξερω να το κανω να καταναλωνει 1% με τα παντα ανοιχτά στο 8ωρο.. Τουλάχιστον οτι χρησιμοποιώ. Στο συγκεκριμένο θεμα παίζει να ειμαι και ο ποιο ειδικος στην Ελλάδα και δεν υπερβαλω.. Εχω αφιερωσει 1000αδες ωρες (στην κυριολεξία) και οχι εφαρμόζοντας αυτα που γράφουν αλλοι στο xda, αλλα εχω γραψει και δικα μου.

Δυστυχώς με τη μπαταρία που βαλανε αμα εισαι power user το ρουταρισμα δεν το γλυτώνεις στο νοτε 8. Αλλά 1000ρικο + χασιμο εγγυησης + χασιμο ορισμενων χρησιμων πχ pay, folder, κλπ καταληγει να το σκεφτεσαι πολυ να το παρεις.

Γι αυτο και στο xda εχει μακραν τη χειρότερη υποστήριξη απο καθε νοτε στο αντίστοιχο διαστημα..

Απο την άλλη υπάρχει το mate 10 pro, με μεγαλη μπαταρία που οποίος δινει τη μεγαλύτερη βαση εκει, παει καρφωτος στο mate..

Link to comment
Share on other sites

Οι ροζουλι αποχρωσεις ηταν για το μικρο S8, οχι το S8+.

Εγω παντως που ειχα S8, S8+ και τωρα εχω Note 8, οι οθονες τους μου φαινονται πανομοιοτυπες.

Εγω εχω πάρει δυο s8 plus. Και τα δύο το ροζουλι τους το είχαν. Έκανες το λευκό λιγο πιο ψυχρό στις ρυθμίσεις, αλλά και πάλι δεν εξαφανίζονταν εντελώς. Προσωπικά δεν με ενοχλούσε ιδιαίτερα αλλά σαν πρόβλημα υπήρχε.

Στο Note 8 δεν έχει ακουστεί κατι αντιστοιχο σε τέτοιο βαθμό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο την άλλη υπάρχει το mate 10 pro, με μεγαλη μπαταρία που οποίος δινει τη μεγαλύτερη βαση εκει, παει καρφωτος στο mate..

Πριν καρφωθεί όμως ας διαβάσει με λίγο μεγαλύτερη προσοχή και το thread του mate 10 pro γιατί εκεί τα παράπονα είναι ουκ ολίγα.

Λίγο καλύτερη αυτονομία (και μάλιστα όχι σε όλα τα σενάρια) δεν εξισώνει τα 2 κινητά.

Φέτος δε νομίζω ότι θα υπάρξει παγκοσμιως poll για κινητό της χρονιάς, στο οποίο το Note θα χασει την 1η θέση. Ήδη στα περισσότερα που έχω δει έχει δίπλα ποσοστά από τον 2ο .

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω πάρει δυο s8 plus. Και τα δύο το ροζουλι τους το είχαν. Έκανες το λευκό λιγο πιο ψυχρό στις ρυθμίσεις, αλλά και πάλι δεν εξαφανίζονταν εντελώς. Προσωπικά δεν με ενοχλούσε ιδιαίτερα αλλά σαν πρόβλημα υπήρχε.

Στο Note 8 δεν έχει ακουστεί κατι αντιστοιχο σε τέτοιο βαθμό.

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πριν καρφωθεί όμως ας διαβάσει με λίγο μεγαλύτερη προσοχή και το thread του mate 10 pro γιατί εκεί τα παράπονα είναι ουκ ολίγα.

Λίγο καλύτερη αυτονομία (και μάλιστα όχι σε όλα τα σενάρια) δεν εξισώνει τα 2 κινητά.

Φέτος δε νομίζω ότι θα υπάρξει παγκοσμιως poll για κινητό της χρονιάς, στο οποίο το Note θα χασει την 1η θέση. Ήδη στα περισσότερα που έχω δει έχει δίπλα ποσοστά από τον 2ο .

Το διαβαζεις το thread του mate? Αν ΟΛΟΙ οσοι έχουν και τα 2 κινητα συμφωνουν σε κατι, ειναι οτι η αυτονομία του mate ειναι ΠΟΛΥ μεγαλύτερη. Όποιος αμφιβάλει δεν εχει παρα να παει να το διαβασει. Βλέπεις ολοι κάνουν μεικτή χρηση και τελικά φαίνεται η διαφορά οτι και να κανεις..

Καλες οι βελτιστοποίησεις software, αλλά όπως έχει μαλιασει η γλώσσα μου να γραφω παντα, τίποτα δεν υποκαθιστά το μέγεθος της μπαταρίας.

Και σε καθε update παίρνει ολο και ποιο πανω η αυτονομία του mate, γιατι βγηκε με ανωριμο software, σε αντίθεση με το νοτε.

Εγω παραπάνω για την αυτονομία εγραψα. Αν αναφερθούμε σε άλλα, εννοείται ότι το software του mate σε καμια περίπτωση δεν φτάνει το επίπεδο ολόκληρωσης του νοτε, αν και οπως συνεβει και στο mate 9 μετα απο μερικά update θα είναι οκ.

Αυτή τη στιγμή εχει ενα σωρο παιδικές ασθένειες σίγουρα.

Παντως ειναι ποιο αλαγκαριστο απο το Touchwiz ακομα και τωρα.

Φέτος δεν ξερω ποιο θα βγει κινητο της χρονιάς (δεν είμαι και τοσο σίγουρος οτι θα ειναι το νοτε που γράφεις.. Κοιτα μην είναι το mate, γιατι το έχεις τόσο δεδομένο?), αλλά οποιο και να βγει θα πρόκειται καθαρα για μάρκετινγκ διότι ΔΕΝ υπάρχει κινητο της χρονιάς αντικείμενικα φέτος. Οταν στο ενα υπερτερεί το ενα, και στο αλλο κινητο, το αλλο..

Link to comment
Share on other sites

Το διαβαζεις το thread του mate? Εγω παραπάνω για την αυτονομία εγραψα.

Δεν έχω κανένα λόγο να μην πιστέψω ότι η αυτονομία του Mate 10 pro είναι καλύτερη του Note 8. Εγώ αναφέρομαι συνολικά πάντα σε ένα κινητό. Δεν εξετάζω ποιο είναι καλύτερο σε επιμέρους τομείς μόνο.

 

Φέτος δεν ξερω ποιο θα βγει κινητο της χρονιάς (δεν είμαι και τοσο σίγουρος οτι θα ειναι το νοτε που γράφεις.. Κοιτα μην είναι το mate, γιατι το έχεις τόσο δεδομένο?), αλλά οποιο και να βγει θα πρόκειται καθαρα για μάρκετινγκ διότι ΔΕΝ υπάρχει κινητο της χρονιάς αντικείμενικα φέτος. Οταν στο ενα υπερτερεί το ενα, και στο αλλο κινητο, το αλλο..

Θεωρώ ότι σε όλα τα σοβαρά τεχνολογικά site θα επικρατήσει. Κοντός ψαλμός....

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Η sim σε περιοχές χωρίς καλό σήμα τραβάει πολύ. Επίσης δε βλέπω κάποια αξιόλογη εφαρμογή στις πρώτες θέσεις.

 

Έτσι είναι. Εγώ την μισή μέρα κινούμε σε περιοχή με edge και εγώ το έχω μόνιμα σε 4g. Καταλαβαίνεις τι καταπίνει...... Με το s8+ είχα 4,5 ώρες οθόνη.

Για τις εφαρμογές που λες είναι λογικό. Όλη μέρα κατέβαζα εφαρμογές, ενημέρωση και γενικά στήσιμο συσκευής.

Όμως οι 8 sot είναι εντυπωσιακό.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φόρτιση ΑΛΛΆ χωρίς Sim...

VvKH4IA.jpg

wqGgwPe.jpg

:lol::lol::lol:

Ανακάλυψες το κόλπο για μεγάλη αυτονομία στο νοτε.. Παίρνεις και ενα μικρο απλο κινητακι και μιλας απο αυτο! :lol:

Εντωμεταξυ κοιταγα την κατανάλωση οταν δεν το χρησιμοποιείς που ηταν εντελώς παράλληλη, κατι που πετυχαίνω σε κινητά μετα απο αφαίρεση 100αδων services, και λεω, ρε πως το κάνει αυτο το νοτε.. Μετα διάβασα οτι δεν χρησιμοποιουσες τον πομποδέκτη..

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι. Εγώ την μισή μέρα κινούμε σε περιοχή με edge και εγώ το έχω μόνιμα σε 4g. Καταλαβαίνεις τι καταπίνει...... Με το s8+ είχα 4,5 ώρες οθόνη.

Για τις εφαρμογές που λες είναι λογικό. Όλη μέρα κατέβαζα εφαρμογές, ενημέρωση και γενικά στήσιμο συσκευής.

Όμως οι 8 sot είναι εντυπωσιακό.

Είναι εντυπωσιακός χρόνος δε λέω αλλά μάλλον δε θα το ξαναδείς. Κι εγώ όταν στήνω καινούρια κινητά βλέπω τους καλύτερους χρόνους, αλλά από εκεί και μετά είναι η αλήθεια.
Link to comment
Share on other sites

Είναι εντυπωσιακός χρόνος δε λέω αλλά μάλλον δε θα το ξαναδείς. Κι εγώ όταν στήνω καινούρια κινητά βλέπω τους καλύτερους χρόνους, αλλά από εκεί και μετά είναι η αλήθεια.

 

Είμαι σίγουρος πως μόλις βάλω sim θα πάω στο μισό.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από το πρωί 8 μόνο με 3g και η φωτεινότητα στην μέση. Πολλές φωτο social όλα ανοιχτά πάντα μισή ώρα ομιλία 723a0ee6016f80dc01d8391d8a4a7466.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος πως μόλις βάλω sim θα πάω στο μισό.

 

@Συνονόματε ( Montoya ) Καλομίλητο !!!:)

 

Ερώτηση προς κατόχους ( και πρώην κατόχους s7 edge .. ακόμη καλύτερα..) Επειδή ενδιαφέρομαι για αγορά του Note 8 , σε σχέση με S7 edge πως θα χαρακτηρίζατε την αυτονομία του ??

Με την χρήση που κάνω στο S7 Edge ( περίπου 2 ώρες ομιλίας καθημερινά , πολλά επαγγελματικά emails καθημερινά κτλ ) , μέχρι το βράδυ είμαι με περίπου 30 % μπαταρία .. Το Note θα αντέχει μέχρι το βράδυ ή θα θέλω φορτιστή το απόγευμα ??

Προφανώς με ενδιαφέρει να βγάζει μιά ημέρα ,( δεδομένου ότι το βράδυ θα το φορτίζω ), δεν με ενδιαφέρει και πολύ να βγάζει μισή ημέρα ακόμη ..

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

@Συνονόματε ( Montoya ) Καλομίλητο !!!:)

 

Ερώτηση προς κατόχους ( και πρώην κατόχους s7 edge .. ακόμη καλύτερα..) Επειδή ενδιαφέρομαι για αγορά του Note 8 , σε σχέση με S7 edge πως θα χαρακτηρίζατε την αυτονομία του ??

Με την χρήση που κάνω στο S7 Edge ( περίπου 2 ώρες ομιλίας καθημερινά , πολλά επαγγελματικά emails καθημερινά κτλ ) , μέχρι το βράδυ είμαι με περίπου 30 % μπαταρία .. Το Note θα αντέχει μέχρι το βράδυ ή θα θέλω φορτιστή το απόγευμα ??

Προφανώς με ενδιαφέρει να βγάζει μιά ημέρα ,( δεδομένου ότι το βράδυ θα το φορτίζω ), δεν με ενδιαφέρει και πολύ να βγάζει μισή ημέρα ακόμη ..

 

Αυτή την μετάβαση έκανα τον Οκτώβριο. Το s7 edge ήταν με 5 μηνών μπαταρία. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο. Ομιλία έχω και εγώ 1-2 ώρες την ημέρα. Τυχαίνει και 4,ανάλογα όμως. Πολύ Social media και λίγα Email όπως φωτογραφίες. Έχω aod μόνιμα off. GPS μόνο όταν το θέλω . Βγαίνω προσωπικά άνετα μέχρι το βράδυ. Δεν με ενδιαφέρει αν έχω 5 η 7 ώρες sot. Στο Note είμαι κάπου στο 15-20 % πριν πέσω για ύπνο. Με το s7 Edge να είχα 30% περίπου . Αλλά και πάλι,μόνο αν το πάρεις θα μπορέσεις να βγάλεις συμπέρασμα. Εγώ πάντως ειμαι ικανοποιημένος και σαν συσκευή και από μπαταρία

Link to comment
Share on other sites

Αυτή την μετάβαση έκανα τον Οκτώβριο. Το s7 edge ήταν με 5 μηνών μπαταρία. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο. Ομιλία έχω και εγώ 1-2 ώρες την ημέρα. Τυχαίνει και 4,ανάλογα όμως. Πολύ Social media και λίγα Email όπως φωτογραφίες. Έχω aod μόνιμα off. GPS μόνο όταν το θέλω . Βγαίνω προσωπικά άνετα μέχρι το βράδυ. Δεν με ενδιαφέρει αν έχω 5 η 7 ώρες sot. Στο Note είμαι κάπου στο 15-20 % πριν πέσω για ύπνο. Με το s7 Edge να είχα 30% περίπου . Αλλά και πάλι,μόνο αν το πάρεις θα μπορέσεις να βγάλεις συμπέρασμα. Εγώ πάντως ειμαι ικανοποιημένος και σαν συσκευή και από μπαταρία

 

thanks ,

Μια από τα ίδια και εγώ ( οι χρόνοι που έδωσα πριν είναι ο μέσος όρος , μερικές φορές ανεβαίνουν κατά πολύ.. )

Το δικό μου Edge το έχω από τον τέλος Μαϊου , πρακτικά και σε εμένα με 6 μηνών μπαταρία είναι ..

Το ζητούμενο είναι να βγάζει την ημέρα μέχρι το βράδυ που γυρίζω σπίτι , δεν με νοιάζει για παραπάνω .. Άλλωστε και με 30 % να είναι , φόρτιση θα θέλει και πάλι..

Γενικά είμαι πολύ ευχαριστιμένος από το Edge και αν το Note είναι περίπου κοντά θα έιμαι οκ θεωρώ ..

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

@Συνονόματε ( Montoya ) Καλομίλητο !!!:)

 

Ερώτηση προς κατόχους ( και πρώην κατόχους s7 edge .. ακόμη καλύτερα..) Επειδή ενδιαφέρομαι για αγορά του Note 8 , σε σχέση με S7 edge πως θα χαρακτηρίζατε την αυτονομία του ??

Με την χρήση που κάνω στο S7 Edge ( περίπου 2 ώρες ομιλίας καθημερινά , πολλά επαγγελματικά emails καθημερινά κτλ ) , μέχρι το βράδυ είμαι με περίπου 30 % μπαταρία .. Το Note θα αντέχει μέχρι το βράδυ ή θα θέλω φορτιστή το απόγευμα ??

Προφανώς με ενδιαφέρει να βγάζει μιά ημέρα ,( δεδομένου ότι το βράδυ θα το φορτίζω ), δεν με ενδιαφέρει και πολύ να βγάζει μισή ημέρα ακόμη ..

 

Είναι ακόμη στα pit μέχρι να παραλάβω θήκη.....

Χωρίς Sim πετάει (όπως δείχνουν τα screenshot που ανέβασα) αλλά με Sim θα πέσω στο μισό (πιστεύω).

Ευχαριστώ για τις ευχές και σε περιμένω...

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Είναι ακόμη στα pit μέχρι να παραλάβω θήκη.....

Χωρίς Sim πετάει (όπως δείχνουν τα screenshot που ανέβασα) αλλά με Sim θα πέσω στο μισό (πιστεύω).

Ευχαριστώ για τις ευχές και σε περιμένω...

 

Στο μισό δεν νομίζω , αλλά θα μειωθεί σημαντικά ..

Είμαι σε σκέψη , αλλά κατα πάσα πιθανότητα στο note θα πάω και μάλλον εδώ θα τα λέμε ..:)

Θανάσης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 8] Η εμπειρία σας με τη μπαταρία

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...